Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

Tik 50 EUR ir vasaros sezono atostogos rezervuotos!

Suskubkite, tik iki gruodžio 31 dienos 2019 m. vasaros sezono atostogas galite rezervuoti vos už 50 EUR!

Visi žinome jausmą, kai atostogos JAU užsakytos! Įprastos gatvės virsta siauromis, nepažintų miestų gatvelėmis, o rudenėjantis vaizdas pro langą -  dramatiškais svečių šalių kraštovaizdžiais!  Tad nieko nelaukiame ir startuojame su išankstiniais 2019 m. vasaros pažintinių kelionių autobusu ir lėktuvu atostogų pardavimais!

2019 metų vasara bus ypatinga – mūsų laukia 20-tas atostogų sezonas!

Jūsų dėmesio laukia net 6 naujos vasaros kryptys! Pirmoji naujiena - KOSTA DEL SOLIS – įspūdingiausias ir populiariausias Ispanijos regionas, dėl savo kultūros ir kraštovaizdžio unikalumo dar vadinamas tikrąja Ispanija. Antroji naujiena – Balkanų kalnuose pasislėpusi ALBANIJA, turinti nemažą Viduržemio jūros pakrantės dalį su žydromis lagūnomis, paplūdimiais, šiltu jūros vandeniu ir nebrangiais kurortais. Jūsų taip pat lauks dar viena nauja kryptis - bene vaizdingiausia Europos valstybe tituluojama šalis – Kroatija ir Dalmatijos regiono širdimi vadinamas SPLITAS. O švelniu klimatu ir nuostabia atmosfera vilios nedidukė, viena lankomiausių Graikijos salų – KOSAS. Norinčius ištrūkti iš Europos – mielai priims Sinajaus pusiasalio deimantu vadinamas ŠARM AŠ ŠEICHAS ir pati didžiausia Tuniso sala DŽERBA.

 Akcijos sąlygos

Užsisakę kelionę iš anksto:

  • Dovanosime „auksinę galimybę keisti kelionę“** kiekvienam asmeniui, užsisakiusiam poilsinę kelionę lėktuvu akcijos metu.
  • Rinksitės iš plačiausios kurortų, kelionės datų, trukmės, viešbučių ir kambarių pasiūlos.
  • Pradinė įmoka tik 50 Eur

Išankstinių pardavimų privalumai galioja iki 2018 12 31 

 

GREITA UŽKLAUSA

UAB Ultraturas

Švitrigailos g. 8, Vilnius, Vilnius
Lithuania

Facebook

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti

MailerLite