Sveiks, absolvent!

Tieši Tu esi svarīgākā šī kluba sastāvdaļa, tāpēc šajā ziņu lapā apkopojām informāciju, par to, ko kopā esam izdarījušu un kādi ir mūsu nākamie plāni, lai Tu vari būt daļa no tiem!

Absolventi domā un dara!

Latvijas Universitātes jubilejā - 28. septembrī - absolventi satikās Domnīcā "LU Ceļš uz izcilību", lai kopā sagatavotu Universitātes Izcilības ceļa karti.

Ceļa karte ir dokuments, kurā apkopoti LU absolventu – ekspertu - ieteikumi un priekšlikumi, lai LU savā 100.gadē būtu izcila augstskola. Ceļa kartē apkopoti gan uzdevumi, kurus jāveic augstskolai, gan uzdevumi, kurus veiksim mēs paši - LU Absolventi! Ceļa karte saturiski piedāvā pasākumus trīs virzienos – starptautiskā konkurētspēja, diploma vērtība darba tirgū un LU kā zinātnes augstskola.  

LASĪT CEĻA KARTI

Palīdzi mums spert pirmos soļus ceļa kartes īstenošanas virzienā, atbildot uz šiem jautājumiem: 

Vieslekcijas:

  1. Vai Tu esi gatavs nolasīt vieslekciju un kādu? 
  2. Kura absolventa vieslekciju Tu vēlētos dzirdēt?

Kvalitatīvas studijas svešvalodās:

  1. Kura Latvijas Universitātes studiju programma ir starptautiski konkurētspējīga?
  2. Kuru Latvijas Universitātes studiju programmu vajadzētu īstenot svešvalodā (piem., angļu valodā)? 

Zinātne: 

  1. Kurš vai kura, Tavuprāt, ir Latvijas Universitātes zinātnes zvaigzne? 
  2. Nosauc kādu zinātnes izgudrojumu vai sasniegumu ar ko Latvijas Universitātei būtu jālepojas?

Atbildi sev ērtākajā veidā - sazinoties ar kluba vadītāju Mārtiņu Brenci vai aizpildot aptaujas formu:

Rakstīt e-pastu Mārtiņam
Atbildēt aptaujas formā

Ja Tev kāda ideja no Ceļa kartes uzrunāja un Tu jūti sevī enerģiju pie tās stradāt - nāc un iesaisties!

7. oktobrī gan esošie, gan topošie Absolventu kluba biedri satikās, lai aprunātos par to, kā viņi vēlas iesaistīties absolventu klubā. Ja arī Tu vēlies pasākumus ne tikai apmeklēt, bet arī veidot, droši pievienojies kluba veidotāju Facebook grupā. 

Savukārt 11. oktobrī LU Studējošo pašpārvalde un LU Absolventu klubs rīkoja iepazīšanās pasākumu LU pilna laika ārvalstu studentiem. Studenti iepazinās ar Hosamu Abu Meri, Saeimas deputātu, kurš Latvijā ieradās 1993. gadā no Libānas kā LU medicīnas students.

Šis bija pirmais pasākums, kura mērķauditorija bija tieši pilna laika ārvalstu studenti, un šādus pasākumus plānots turpmāk rīkot reizi mēnesī ar mērķi iepazīstināt studentus ar karjeras iespējām Latvijā pēc studiju pabeigšanas.

Jauna tradīcija: Spēļu vakars katru mēnesi!

Paldies visiem, kas piedalījās pirmajā Abolventu spēļu vakarā, lielās aktivitātes dēļ esam izlēmuši spēļu vakaru padarīt par tradīciju!  Katra mēneša otrajā otrdienā plkst. 18:00 esi gaidīts Absolventu spēļu vakarā (Raiņa bulv. 19, 1. auditorijā).

8. novembra spēļu vakarā spēlēsim tādas populāras spēles kā Katanas ieceļotāji, Carcossonne, Saboteur, Mysterium. Droši ņem līdzi radus, draugus, iemīļoto spēli un labu noskaņojumu. Vairāk: lasi šeit.

Veidosim klubu kopā! Uz tikšanos!

LU Absolventu Klubs

E-pasts: annija.speka@absolventuklubs.lv

Mājas lapa: http://absolventuklubs.lv/

Fiziskā adrese: Raiņa bulvāris 19-248

MailerLite