Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 1.2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 1.2% GPM

Koncertas "Už pergalę gyventi"

Jau antrus metus iš eilės visi kartu skanduosime žodžius „Už pergalę gyventi“! Pernai metais šis koncertas nepaliko abejingų, tad viliamės, kad šiais metais mus išgirs dar daugiau Lietuvos širdžių!

Geriausi Lietuvos atlikėjai Donatas Montvydas, Vidas Bareikis, Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis ir daugelis kitų žengs ant didžiosios Siemens arenos scenos.

Atlikėjams akomponuos dirigento Vytauto Lukošiaus vadovaujamas simfoninis orkestras „Vilnius Sinfonietta“.

Jūsų bilietas į koncertą tai parama onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams!

Palaikykime vaikus kovoje už gyvenimą ir padėkime jiems pasiekti svarbią pergalę! Bilietai jau tiketa.lt!

Bilietus rasite čia

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Arnas, 12m. Berniukui buvo diagnozuota Neuroblastoma SHH TP53. Jis svajoja apie ausines ir kompiuteriui skirtą kamerą.
Arnas, 12m. 
Vaikui buvo diagnozuota limfoma, o šiuo metu yra atliekama chemoterapija. Berniukas svajoja apie profesionalų MSI GAMING PLUS kompiuterį. 
Aurimas, 16m.
Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Kovotojai - taip mes vadiname vaikus, kuriems gyvenimas duoda didelius iššūkius leidžiant dienas operacinėse, vartojant stiprius vaistus, kantriai kenčiant ilgas keliones į ligonines ir tik tam, kad vieną dieną jie būtų sveiki ir laimingi! Mamos ir tėčiai laiko mažuosius už rankos, padrąsina ir paguodžia, o mes esame tam, kad padėtume, kad suteiktume vilties situacijose, kurios yra sunkiai įveikiamos.

Jau daugiau nei metus mes padedame Daniilui, padedame ir jo tėveliams kovoti už vaiką - dešimtys kelionių į Šveicariją, praeitas gydymas ir pasikartojantys tyrimai. Viltis, kad vaikas pasveiks buvo visų mūsų širdyse, o šiandien ta viltis veda į sėkmingą istoriją - Daniilui atliktas gydymas jau daugiau nei pusę metų rodo teigiamus rezultatus, vaiko akies navikas panaikintas iš pavojingos regos zonos, naujų darinių nerandama, vaikas aktyvus ir jaučiasi gerai.

Su Daniilu jau yra dešimtys žmonių ir organizacijų padedančių šeimai iškeliauti į Šveicarijos gydymo įstaigą. Paskutinės Daniilo ir jo tėvelių kelionės buvo padengtos iš atlikėjo Lino Vaitkevičiaus koncerto metu surinktų aukų. Norime padėkoti Jums už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Deimanto svajonė / elektrinis paspirtukas

Penkiolikmetį Deimantui buvo diagnozuotas galvos auglys, o tai reiškia, kad gydymas bus ilgas ir tikriausiai visam gyvenimui. Nepaisant to, Deimantas laikosi puikiai, jis stiprėja, yra labai pozityvus ir vėl eina į mokyklą.

Vaikinas auga, o kartu su metais atsiranda ir naujų svajonių! Su Deimantu ir "CharyTime" atstovais susitikome restorane "Grill London" ir įteikėme jam naujutėlaitį elektrinį paspirtuką, kuris tuoj pat buvo išbandytas.

Linkime Deimantui smagių ir malonių pasivažinėjimų nauja transporto priemone bei daug sveikatos!

Už svajonės išpildymą didelį AČIŪ tariame CharyTime programėlės įkūrėjams, kurie išreiškė norą bendradarbiauti su mūsų paramos grupe, o naują draugystę įprasmino išpildydami Deimanto svajonę!

Dėkojame Grill London, kad priėmė mus ir pavaišino labai skaniais pietumis!

Video medžiaga: LXM media

Ingridos svajonė / anglų kalbos kursai

Žavioji Ingrida yra labai talentinga ir nuostabi mergina. Savo talentą ji mums visiems pademonstravo 2019 metų rudenį vykusiame labdaringame Gala vakare, kai pasirodė drauge su šokėju Deividu Meškausku! Ingridai buvo diagnozuotas kojos kaulo pyktybinis navikas, tačiau dabar ji vėl švyti ir gali šokti.

Ingrida svajojo labai gerai išmokti anglų kalbą, tad drauge su rėmėjais mes išpildėme šią merginos svajonę. Labai džiaugiamės pranešdami, kad Ingrida jau kelis mėnesius lanko anglų kalbos kursus Language Coaching mokykloje ir jai sekasi puikiai. Mergina labai patenkinta užsiėmimais ir džiaugiasi puikia anglų kalbos mokytoja. Ingrida mums prasitarė, kad ji pati mato didelę pažangą, o tai atsispindi ir pažymiuose, kuriuos gauna mokykloje.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie Ingridos svajonės išpildymo.

Dėkojame Language Coaching už suteiktas puikias sąlygas Ingridos mokymuisi ir jos šauniajai mokytojai Indrei.

Nuotrauka: Marius Žičius

Alisos svajonė / kelionė į Italiją ir rožinis meškiukas

Nauji metai mergaitės vardu Alisa šeimai atnešė daug sunkumų - tėveliai sausio 1 dieną šone pastebėjo gūzą, kurį ištyrus buvo nustatytas ketvirtos stadijos vėžys. Navikas daugiausiai yra inkste, tačiau taip pat matomas ir plaučiuose.

Mergaitė nuolat svajojo, kaip su šeima vėl keliaus į Italiją, važiuos traukiniu, valgys picas, makaronus ir ledus, eis prie jūros ir kops į kalną. Taip pat mergaitė norėjo rožinio meškiuko su raudonu širdies formos balionu, nes širdelės simbolizuoja meilę. 

Žinoma, didžiausia mergaitės svajonė yra kuo greičiau pasveikti ir būti su visa šeima. To šiai nuostabiai mergaitei mes linkime iš visos širdies.

Už kelionę visai Alisos šeimai į Italiją nuoširdžiai dėkojame BPC Travel, Jurgai Lukauskienei ir Gvidui Aukštuoliui.

Už meškinus sesutėms dvynukėms dėkojame Agnei Tučkutei ir Simonai Šimonienei.

Taip pat ačiū tariame ir vaikų žaidimų šaliai "Alisa"  ir Žanai Tamulionienei, kad mus šiltai priėmė į savo namus.

Video medžiaga: LXM media

Augusto svajonė / planšetė

Jūs tik pažvelkite kaip nušvito Augusto veidas, kai Deimantės rankose jis pamatė savo išsvajotąją planšetę!

Praėjusių metų lapkričio pabaigoje Augustas ir jo tėveliai išgirdo, kad mažylis serga limfoblastine leukemija. Berniukas gydosi Santaros Klinikose ir kasdien kovoja už savo gyvybę. Visai neseniai Augustui suėjo 5 metukai, tad i6 karto po jo Augustas Santariškėse savo palatoje visų laukė kartu su tėveliais su naminiu medaus tortu, mamos keptais keksiukais ir dar daugybe skanėstų.

Berniukui išsvajotąją planšetę padovanojo Deimantė Kazėnaitė, kuri kartu su savo draugų bei instagramo sekėjų pagalba rinko aukas už kurias bus ateityje išpildyta dar ne viena svajonė. 

Dėkojame TOPO CENTRUI ir Aurelijui Rusteikai už pagalbą!

Video medžiaga: LXM media

Domo svajonė / xbox one s

Artėjant mažojo Domo gimtadieniui, jo mama sugalvojo, kad labiausiai Domas apsidžiaugtų gavęs žaidimų konsolę xbox! 2020 m. lapkričio viduryje berniukas susirgo, gulėjo Šiaulių ligoninėje, kur gydėsi plaučių uždegimą. Daktarai šeimai liepė atvykti į Vilnių atlikti berniukui kraujo tyrimus, po kurių šeima išgirdo liūdną diagnozę - ūminė limfoblastinė leukemija. Šiuo metu jis yra Santaros klinikose ir sėkmingai keliauja per ilgą gydymo procesą.

Norime ištarti didelį ačiū Deimantei Kazėnaitei ir jos draugams bei instagramo sekėjams už šios svajonės išpildymą.

Dėkojame TOPO CENTRUI ir Aurelijui Rusteikai už nuolaidas ir puikias kainas išmaniesiems įrenginiams!

Video medžiaga: LXM media

Godos svajonė / xbox one s ir kinect

Pirmokė Goda labai nudžiugo sulaukusi mūsų vizito! Išsipildė mergaitės svajonė turėti Xbox One ir kinect! 

Daktarai dar vis neleidžia mergaitei lankyti mokyklos, tad ji mokosi namuose ir juose praleidžia labai daug laiko. 2016 metais mergaitei buvo diagnozuotas inkstų auglys, vienas jų buvo išoperuotas. 2017 metais mergaitė baigė gydymą, šiuo metu yra stebima ir jai yra atliekami kontroliniai tyrimai keletą kartų per metus.

Nuoširdžiai dėkojame Indei Kavaliauskienei su sūnumu Stepu, kurių dėka išsipildė Godos svajonė turėti xbox ir kinect! Stepas taip pat sirgo onkologine liga, praėjo visą gydymą ir puikiai suprata savo likimo draugus, tad tai dar labiau įprasmino šią pažintį.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Lova ir skalbimo mašina Gustui ir jo šeimai

Gustas yra be galo veiklus, komunikabilus ir talentingas vaikas. Kuomet Gustui buvo vos 8 mėnesiai jam buvo dianozuota optinio nervo pilocitinė astrocitoma. Deja, ligos pasėkmės buvo labai skaudžios ir po būtinos operacijos berniukas visiškai apako.

Būtent šie skaudūs įvykiai lėmė tai, kad šiandien dieną Gustas klausos dovaną ypač vertina ir kasdien ja mėgaujasi. Berniukas jau seniai svajojo atlikti muzikinį kūrinį kartu su žymiu Lietuvos dainininku, tad ši jo svajonė išsipildė paskutinio mūsų labdaros vakaro metu, kuomet Gustas ant scenos pasirodė kartu su dainininku Merūnu Vitulskiu!

Jautrus Gusto pasirodymas ir jo gyvenimo istorija nepaliko abejingų - iš karto po renginio mūsų partneriai, taip pat kilnią misiją vykdantis Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondas nusprendė dar labiau padėti šeimai.

Gustui buvo nupirkta ir pristatyta nauja lova, o berniuko mamos buitį nuo šiol palengvins nauja skalbimo mašina. 

Tiek Gustas su šeima, tiek mes nuoširdžiai dėkojame Juozo Kavaliausko atminimo fondo įkūrėjams už paramą ir pagalbą ne tik berniuko šeimai, bet ir daugeliui Gusto likimo draugų!

Specialių poreikių turintiems vaikams pritaikytas vėžimėlis Denisui

Denisas nuo pirmųjų gyvenimo dienų serga, jam buvo diagnozuotas sunkus kombinuotas imunodeficitas. Mažylis jau ištvėrė kaulų čiulpų transplantaciją ir net kelias galvos auglio operacijas. Gydymas praėjo, berniukas jau namuose, bet jam vis dar reikia pastovios priežiūros, o ir vaistus tenka gerti kiekvieną dieną. Dėl diagnozuoto imunodeficito, berniukas iki šiol nevaikšto ir nekalba, o dėl anksčiau patirtų komplikacijų vaikui buvo suformuotos trachiostoma ir gastrostoma. Vaikui kiekvieną dieną yra reikalingos kinezaterapeutės mankštos, kurioms mamai visada trūko lėšų, tad mūsų paramos fondas jau keletą kartų padėjo šiai šeimai ilgame gydymo kelyje - du kartus apmokėjome trijų mėnesių mankštas berniukui.

Šį kartą mes džiaugiamės, kad kartu su Kauno mokslo ir technologijų parku galėjome šiam mažyliui parūpinti specialių poreikių turintiems vaikams pritaikytą vežimėlį, kuriuo Denisas džiaugėsi jau prieš žiemos šventes.

Didelį AČIŪ tariame Kauno Mokslo ir Techonologijų Parkui, kad jau trečius metus iš eilės aukas surinktas per pyragų dieną skiria būtent mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Denisas yra jau ketvirtasis vaikas, kuriam kartu galėjome padėti!

Daniilo kelionė į Šveicariją

Po ilgesnės pertraukos mūsų mažasis draugas Daniilas Golaydo vėl buvo iškeliavęs į Šveicariją. Sutikęs Kalėdas prie namų eglutės, vaikas ir toliau nepamiršta savo pareigos - jam privaloma reguliariai pasirodyti pas Šveicarijos gydytojus, kurie kas kart džiugina geromis naujienomis. Šio vizito metu buvo tikrinama akies naviką turinčio vaiko rega. Po atlikto gydymo vaiko rega išlieka stabiliai gera, naujų naviko darinių nematoma, o šypsena vaiko veide vis didesnė.

Maršrutą Palanga - Ženeva - Luzana vaikas tikriausiai prisimins labai ilgai, tai tapo sunkiu dviejų metų keliu šiam mažyliui. Bet mes labai viliamės, kad nors šis kelias ir nėra lengvas jis galiausiai prives prie stebuklo, kurio dalimi tapome mes visi.

Už galimybę kompensuoti paskutinę Daniilo ir jo tėvelių kelionę iš Lietuvos į Šveicariją ir atgal, norime nuoširdžiai padėkoti muzikos grupės "Žemaitukai" nariui Linui Vaitkevičiui, kuris dar prieš žiemos šventes dovanojo savo gerbėjams koncertus mainais į gerą darbą - auką Daniilui ir svarbiam jo gydymui įgyvendinti. Sekanti mažylio kelionė planuojama kovo mėnesį.

Pagalba Jonui

Beveik prieš keturis mėnesius Jonas (vardas pakeistas) ir jo tėvai buvo situacijoje, kurioje išeitis buvote tik Jūs, mieli aukotojai. Išgirstos baisiausios vaikino prognozės, Jono ir jo tėvų bejėgiškumas, baimė ir neviltis. Tuo metu šias emocijas mes visi kartu pakeitėme į viltį, į geresnį rytojų. Šiuo metu Jonas tęsia pirmąjį gydymo etapą ir pasak sveikatos specialistų, vaistai, kuriems buvo reikalinga parama rodo neblogus rezultatus. Šiuo metu Jono buklė yra stabili, vaikinas jaučiasi geriau, turi daugiau energijos, o ir viltis būti sveikam suteikia vis daugiau pozityvių minčių tiek šeimai, tiek sveikatos specialistams ir mums.

Jūsų kilnios širdys ir aukos, kurias Jūs skyrėte linkėdami Jonui sveikatos leis mums rūpintis šia šeima, suteikti visokeriopą pagalbą.

Daugiau apie Jono istoriją

Pagalba Nacionaliniam vėžio institutui

Jau daugelį metų mes remiame Nacionalinį vėžio institutą aparatūra, kuri labai greitai dėvisi ir yra labai reikalinga sergantiems! Sausio pabaigoje apsilankėme Nacionaliniame vėžio institute ir padovanojome 9 tūrines pompas Agilia Connect vp mc bei 1500 vienetų pompoms dedikuotų infuzinių sistemų vl st 00!

Paramos vertė tikrai įspūdinga - net 12759,45eur! Už šias dovanas dėkojame visiems, kurie aukojo pernai metais vykusio koncerto “Už pergalę gyventi” metu.

Video medžiaga: LXM media

Aftaclear purškalai Vilniaus Santaros Klinikoms

Vilniaus Santaros Ligoninės vaikų onkohematologijos skyrių pasiekė net 32 vienetai Aftaclear medicininių purškalų, kurie labai praverčia pacientams gydymo metu. Šie purškalai yra skirti burnos žaizdomis gydyti, kurios neretai atsiranda po pacientams taikomos chemoterapijos.

Dėkojame visiems, kurie perka mūsų fondo atributiką, nes būtent už ją gautos lėšos buvo panaudotos apmokant šias labai svarbias dovanas.

Nuotrauka: LXM media

INICATYVOS IR RENGINIAI

Dovanos Kauno Klinikose

Dar viena graži gerumo iniciatyva jau pasiekė mūsų mažuosius pacientus. Į Klinikas sausio mėnesio pradžioje atvyko fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas  kartu su visa fondo komanda bei apdovanojo mažuosius ligoniukus. Mūsų herojai gavo dovanų medines eglutes, kurias patys galės dekoruoti, taip pat nuostabius rankų darbo muiliukus ir patogias gertuves!

Dėkojame visiems prisidėjusios prie šios labai gražios iniciatyvos: ačiū tariame Vytautui ir UAB DUV už nuostabų medinį eglutės konstruktorių, Kristinai ir TastyFun už dažus, kuriais vaikai dekoruos savo eglutes, Tomui Šiuipiui ir Švenčių miestui už gražų dovanų įpakavimą, Laurynui Boguševičiui už visą eglučių dalinimo iniciatyvos organizavimą!

Už šventinius rankų darbo muiliukus labai dėkojame Kristinai Ernistaitei. Ačiū tariame Vilmai Lekavičienei už gertuves!

Video medžiaga: LXM media

Magpie Pub savininkų iniciatyva

Daugelio lietuvių jau pamėgto baro Magpie Pub, įsikūrusio Jungtinėje Karalystėje, savininkai Jonas ir Vaida nusprendė, kad šią žiemą reikia įprasminti darant gerus darbus. JK Isikūrusiame bare vyko net keli renginiai, kurių metu lankytojai buvo skatinami aukoti pervedant auką mūsų fondo rekvizitais arba paliekant ją aukų dėžutėje.

Sakome nuoširdų AČIŪ The Magpie Pub už šią gražią iniciatyvą ir aukas mažiesiems ligoniukams.

Surinktos aukos bus tikslingai panaudotos padedant mūsų mažiesiems ligoniukams ilgame jų gydymo kelyje.

Naresta kolektyvo iniciatyva Vilniaus Santaros Klinikose

Puikios dovanos ir dar puikesnės emocijos sausio viduryje užpildė visus Santariškių onkologinio skyriaus koridorius.

Tariame nuoširdų ačiū Naresta kolektyvui, kad šiais metais per Kalėdines šventes vietoj dovanų dovanojimosi nusprendėte surinktus pinigus skirti Rimanto Kaukėno paramos fondui. Jūsų dėka, tądien Santariškių onkologiniame skyriuje skambėjo vaikų juokas. Už jūsų paaukotus pinigus ligoniukai buvo nudžiuginti ne tik stebuklų pilnu renginiu, bet ir pačiomis šauniausiomis dovanomis. Dar kartą didžiulis ačiū Narestos kolektyvui už nuostabios draugystės pradžią!

Šis vizitas buvo išskirtinis, nes dovanų sulaukė ne tik mažieji ligoniukai, bet ir kartu su jais ligoninėje būnantys tėveliai. SmartLynx Airlines visus nudžiugino šauniomis ir gausiomis dovanomis iš Latvijos, ačiū Edvinui Demeniui už iniciatyvą ir tokį operatyvų organizavimą. Mamos ir tėčiai siuntė jums linkėjimus ir dėkojo, kad ir jie liko neužmiršti!

Taip pat dėkojame mūsų ištikimiems draugams QUTI QUTI už sukneles mamoms. Už dovanas Darijai ir Erikui nuoširdų ačiū tariame Aurelijos Soldatenkienės šeimynai!

Dėkojame restoranų tinklui "Grill London" už skanias vaišes!

Už išrinktas dovanas ir pritaikytą joms nuolaidą dėkojame žaislų išparduotuvei TITĖ RITĖ ir ypač jos vadovei Editai!

Video medžiaga: LXM media

Spalvoti pleistriukai Kauno Klinikose

Kauno Klinikas jau pasiekė daugybė įvairiaspalvių pleistriukų mažiesiems, kad žaizdos gytų dar greičiau!

“Užklijuokime skaudų adatos durį spalvotu pleistriuku!”,- tokią žinutę mes nešame jau ne pirmus metus!

Nuoširdžiai dėkojame Aistei Furajevaitei už šią gražią idėją ir jos įgyvendinimą!

Dėkojame visiems, kurie siuntė šias spalvas mažiesiems! Tik Jūsų dėka buvo surinkta beveik 1500 pleistriukų dėžučių mūsų ligoniukams!

Video medžiaga: LXM media

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

ATRIBUTIKA

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Pasaka vaikams

Vandos Padimanskaitės pasaka vaikams "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite