Paide kino

Paide Muusika- ja Teatrimajas toimub veebruarikuus põnevaid sündmusi, mida tasub lastega külastada!

Lastega teatrisse, kinno või lastehommikule!

Uga teatri etendus "Kohtume kell 8 Noa laeval"

Kolmapäeval, 6.veebruaril kell 12 - “Kohtume kell 8 Noa laeval” on üks naljakas ja eriskummaline lugu kolmest nutikast pingviinist ja Noa käske täitvast tüsedast ületöötanud tuvist. Kuid samapalju kui see lugu räägib Noa laevast ja suurest veeuputusest, räägib see sõprusest. Loo autor Ulrich Hub on saksa lastekirjanik, näitleja ja lavastaja, kes on hulgaliselt auhindu võitnud just nimelt lastenäidenditega. Pileti hind 12 €.

OSTA PILET ETENDUSELE

Lastehommik "KLOUN-KUNSTNIK JUSS JA LUMEMEMM JUULI"

Pühapäeval, 17.veebruar kell 11 - Lastehommik. Kloun-kunstnik Juss teenib igapäevast leiba karikatuuride joonistamisega ja seda plaanib ta õpetada ka lastele. Või juhtub hoopis vastupidi? Igatahes. Lastehommikul tõmbab kunstnik Juss selga klouni kostüümi ja visandab lapsed jäädavalt paberile.

Lumemm Juuli lõbustab lapsi vahvate mängudega. Peale aktiivset tegevust pakuvad memmed, nagu ikka, kosutavaid pannkooke ja mõnusat jooki.

Tule kogu perega. Pilet 3,5 eurot.

*  Perele (alates 2 last, k.a.) kehtib soodustus, pileti hind ühele 3 eurot (tavahind 3,5 eurot).

OSTA PILET LASTEHOMMIKULE (hind 3,5 €)

04.02.2019 - 18:00

05.02.2019 - 18:00

06.02.2019 - 18:00

07.02.2019 - 18:00

Parimad sõbrad Lammutaja Ralf ning Vanilla Suhkrusai elavad rõõmsalt ühes väikeses mängudesaalis, veetes pikki päevi oma automaatides mänge mängides (ehk tööl käies) ning pärast saali uste sulgemist teiste omasugustega lõbusalt aega veetes. Paraku juhtub aga Vanilla mänguga “Suhkrulaks” väike äpardus ning kui puuduvat osa ei õnnestu hankida, ootab mängu varuosadeks lammutamine. Selle vältimiseks otsustavad Ralf ja Vanilla põrutada tohutusse internetti. Miski koduses saalis kogetu pole neid aga ette valmistanud selleks, mis neid seal ootab.

OSTA KINOPILET SIIT

Rõõmsaid elamusi soovides!

Paide Muusika- ja Teatrimaja (PAMT)

PAIDE MUUSIKA- JA TEATRIMAJA

Pärnu 18, Paide
Estonia

SHARE FORWARD