Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Balandžio mėnesio NAUJIENOS

„Spalvotas pleistriukas“

Esame labai laimingi, jog iniciatyva „Spalvotas pleistriukas“ šiais metais ir vėl subūrė labai daug geros širdies žmonių. Įvairios bendruomenės – mokyklos, įmonių kolektyvai ir žmonės visame pasaulyje aukojo spalvotus pleistriukus, skirtus mūsų mažiesiems pacientams.

💗 Nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū sakome akcijos sumanytojai Aiste Furajevaite , kurios dėka mūsų herojai skausmingus adatos dūrius gali papuošti spalvingiausiais pleistriukais.

💗 Iš visos širdies dėkojame visiems, kurie prisijungė prie šios kilnios iniciatyvos. Jūsų gerumo dėka Vilniaus Santaros klinikų onkohematologijos skyriuje gydomi vaikučiai galės išsirinkti pleistriukus su mylimiausiais filmukų ar pasakų herojais!

Ačiū, kad esate kartu ir padedate sukurti spalvingas akimirkas mūsų kovotojams. 🌈

3x3 krepšinio varžybos Birštone

Visai neseniai praūžė krepšinio 3x3 krepšinio varžybos Birštone! Visos lėšos, surinktos už registraciją į turnyrą, skiriamos mūsų fondo globojamiems onkologinėmis ligomis sergantiems. Visų dalyvavusiųjų dėka paaukota 700 Eur. 🙌

Nuoširdžiai ir visos širdies dėkojame tiems, kurie dalyvavo ir tokiu būdu prisidėjo prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Taip pat dėkojame renginio organizatoriams už prasmingą renginį ir iniciatyvą, kurios metu buvo siekiama padėti mūsų herojams.

Kartu siekti pergalių lengviau!  💙 

Būk geresnis GALA vakaras

Gera žinoti, kad mūsų fondo bendruomenėje yra žmonių, su kuriais draugystė ir prasmingi darbai tęsiasi ilgus metus! 🙌

Praėjusią savaitę buvome pakviesti į organizacijos Būk geresnis GALA vakarą, kuriame turėjome galimybę ne tik nuostabiai praleisti laiką ir pabendrauti, tačiau ir sužinoti apie šios organizacijos nuveiktus darbus bei ateities planus. 

Vakaro metu buvo apdovanoti prisidėjusieji prie organizacijos veiklos. Rimanto Kaukėno paramos fondui buvo įteikta statulėlė „Dešimtmečio partneris“. Esame iš visos širdies dėkingi už įvertinimą, ilgus metus trunkančią draugystę ir gerus darbus, kurie sujungia. 💙

Nuoširdžiai dėkojame už kvietimą ir galimybę dalyvauti šiame prasmingame renginyje. Linkime ir toliau savo atkaklumu ir energingumu kurti gražius darbus!

Klaipėdos teatro dovana vaikams

Geros emocijos ir nauji įspūdžiai, tikime, padeda pasijusti geriau!🥰

Šiandien nuoširdų ačiū norime ištarti Klaipėdos dramos teatras , kurie mūsų fondo globojamus herojus su tėveliais pasikvietė į užburiantį ir paslaptingą teatro pasaulį. Balandžio 8 d. mūsų kovotojai turėjo galimybę stebėti spektaklį „Robotų pasakos“ ir puikiai praleisti popietę! 🤍

Šiltą padėką sakome visam teatro kolektyvui, kad jau ne pirmą kartą geranoriškai pakviečia mūsų mažuosius pacientus pasinerti į pačius įdomiausius pasakojimus.

UŽ PERGALĘ GYVENTI filmavimas!

Balandžio 17 d. per LRT televiziją buvo rodomas mūsų labdaros koncertas UŽ PERGALĘ GYVENTI!

Nepamatuojamo dydžio ačiū visiems, kurie prisidėjo prie kilnaus tikslo ir šeimų, susirinkusių į renginį vakarą pavertė ypatingu.

💙 AČIŪ labdaros koncerto režisieriui Abaris Dalius už atsidavimą ir fondo veiklos palaikymą

💙 AČIŪ Correctus komandai, kuri nuolat stebina įspūdingais sprendimais ir sukuria stebuklingą reginį

💙 AČIŪ savanoriams, be kurių nei vienas mūsų renginys nebūtų toks sklandus

💙 AČIŪ visiems atlikėjams, kurie dovanojo gražiausias dainas mūsų herojams

💙 AČIŪ visiems fondo bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie labdaros koncerto: Avia Solutions Group, Akvilė, BARBORA.LT, Express Pizza, Grill London.

Pokalbių šou su Šarūnu Jasikevičiumi

Gera žinoti, kad gerumas vienija visus!✨

Kovo mėnesį vykęs didžiausias interaktyvių pokalbių šou “Pasitikite" turėjo ypatingą svečią – buvusį krepšininką, o dabar trenerį – Šarūną Jasikevičių. Ilgai lauktas renginys ne tik atnešė nuostabių emocijų visiems susirinkusiems, tačiau ir kilnią idėją – visas pelnas buvo skirtas sunkiai sergantiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams.

Dėkojame visiems įsigijusiems bilietus į šou, o taip pat visiems, kurie vakaro metu aukojo trumpaisiais numeriais – Jūsų visų dėka herojams paaukota 22 533,58 Eur! Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie kilnaus tikslo!

Didžiausią ačiū sakome Sarunas Jasikevicius, kurį pamatyti susirinko tūkstančiai žmonių.

Dėkojame visiems atėjusiems ir aukojusiems. 💙

 

8 Kambario koncertas Žalgirio arenoje

Geros emocijos padeda pasijusti geriau. 👏

Šiandien norime nuoširdžiai padėkoti 8 KAMBARYS grupei už padovanotus bilietus mūsų fondo globojamoms šeimoms! Šeštadienį mūsų herojai su tėveliais turėjo ypatingą galimybę sudalyvauti areniniame koncerte ir klausytis visiems žinomų 8 kambarys grupės dainų.

Įspūdingas vakaras praėjo, tačiau pakili nuotaika ir prisiminimai šildys dar ilgai.

Ačiū Jums už tai, jog dalinatės savo muzika ir gerumu. 🙌

Svarbi pagalba Airanui

Šiandien Jūsų visų prašome dalintis straipsniu, kuriame rašome apie Airaną. Vaikiną, kurio didžiausia svajonė – vėl regėti. Situacija labai sudėtinga, o vaikinui, ištvėrusiam didžiausius skausmus ir vis dar kamuojančią nežinią, rodos, belieka laukti stebuklo.

Stebuklą galime padėti sukurti mes – vėl matyti ne tik šviesą, tačiau ir pačius mylimiausius žmones, drauge su Airanu einančius šiuo sunkiu keliu. Vaikinui itin reikalingos dvi operacijos pas geriausiu pasaulyje pripažintą akių gydytoją Londone.

Kviečiame dalintis žinia ir prisidėti prie pagalbos Airanui.

 

Prisidėti prie pagalbos Airanui galite pervesdami auką į mūsų fondo sąskaitą:

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Įmonės kodas: 302721009

Sąskaitos nr.(IBAN): LT147290099086499744

Paskirtis: PAGALBA AIRANUI

Bankas – Citadele


https://www.zmones.lt/naujiena/nelaimes-metu-airanas-prarado-regejima-paskutine-viltis-ji-susigrazinti-operacija-londone.089ce788-b43b-11ec-bd3f-aa00003c90d0?fbclid=IwAR1oyZgfxUm7L2ATzOpvVRyCY2TUjFtjCeWw6VAOnCcMJNpOMjLDPbgj82s

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Urtė, 10 m.

2021 m gegužės 1d. susirgau ūmine limfoblastine leukemija. Tyrimo metu kraujyje buvo rasta 97% blastų. Buvo pradėtas gydymas chemoterapija. Pradžia buvo labai sunki, nuolat pykino. Dėl blogų kraujo rodiklių negalėjo implantuoti ilgalaikio kateterio. vėlesnius chemoterapijos kursus lydėjo pykinimas, pilvo skausmai, pankretitas.

Norėčiau pamatyti delfinų pasirodymą Klaipėdoje jūrų muziejuje. Noriu patirti daug smagių akimirkų keliaujant. Labai norėčiau susitikti su savo klasės draugais ir mokytoja.

Dainė, 10m.

Pradėjau blogai jaustis prieš Kūčias, nebegalėjau užlipti laiptais, jaučiausi labai silpnai. Pirmiausia savaitę gulėjau Klaipėdos vaikų ligoninėje. Kai savijauta pablogėjo, iškart važiavau į Vilnių. Čia esu pirmą kartą. Man limfoblastinė leukemija.

Mylimiausia grupė Abudu, Pentatonix. Labai noriu su broliu nuvažiuoti į Disneylandą. Visada labai norėjau. Kai susirgau, susitariau su savo kūminais, kurie gyvena Dubline, kad kai pasveiksiu, būtinai iškart visi susitiksim Disneylande. Noriu pamatyti Paryžių.

Svajonės, kurios pildosi

Kompiuteris kovotojui Justinui

Justinas – stiprusis mūsų kovotojas, kuriam teko sunkūs išbandymai. 2020 metais berniukui galvoje rastas auglys ir iki šios dienos jam yra atliktos keturios smegenų operacijos. Bandytas gydymas radioterapija bei chemoterapija, tačiau rezultatai nedžiugina, o navikas vis auga...

Neseniai gydymas pradėtas stipresniais vaistais, kurie turi daugiau šalutinių poveikių. Justino mama mini, jog po kiekvieno chemoterapijos kurso sūnaus charakteris, gebėjimai ir kalbos sklandumas kinta. Tenka susitaikyti su pokyčiais ir atrasti stiprybės judėti pirmyn.

Justinas, kaip ir daugelis paauglių, atradęs laisvo laiko mėgsta leisti internete. Herojus mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus, o ši veikla ne tik jam teikia daug džiaugsmo, tačiau ir ugdo reakcijos bei atminties gebėjimus, kurie dėl ligos nuolat silpsta. Ilgos savaitės ligoninėje ypač vargina berniuką, tačiau mama tiki, jog bendraujant su draugais laikas prabėgs žymiai greičiau...

Šią žemišką Justino svajonę išgirdo įmonė Hotrema, kuriems esame iš visos širdies dėkingi už išpildytą sunkiai sergančio berniuko svajonę. Prasmingos Kalėdinės akcijos metu visi Hotrema įmonės darbuotojai pasipuošė džemperiais, pažymėtais gerumo tašku. Visų darbuotojų dėka Justinui ši diena buvo įsimintina ir kupina džiaugsmo, už tai Jums esame labai dėkingi. 💻

Paaugliui buvo padovanotas nešiojamasis kompiuteris, patogus ir didelis monitorius bei visomis spalvomis šviečianti klaviatūra, specialiai pritaikyta žaidimams. Už suteiktą nuolaidą bei išsamią konsultaciją ir patarimus, perkant visus Justino išsvajotus daiktus sakome nuoširdų ačiū Kilobaitas kompiuteriai 💙

Justinai, linkime tau stiprybės ir drąsos svajoti, juk svajonės tikrai pildosi! 🙌

Kompiuteris Astrei

Susipažinkite su plačiai besišypsančia Astre!

Merginos pozityvumas įkvepia, jog net ir sunkiausiais momentais reikia neprarasti tikėjimo, kad viskas bus gerai. Astrė apie savo ligą sužinojo ne iš karto – prasidėję skausmai dubens srityje aktyviai merginai nerimo nekėlė, tačiau kai jie tapo nepakeliami – po ilgai trukusių tyrimų nustatyta diagnozė – Ewingo sarkoma.

Nedelsiant pradėtas gydymas ir mergina jau praėjo aštuonis chemoterapijos etapus. Dabar Astrė laukia tyrimų rezultatų ir tolesnės gydymo eigos. Paklausta, kaip jautėsi, kai tik sužinojo apie ligą atsakė: „buvo sunku ir netikėta, tačiau viso personalo ir gydytojų rūpestis yra begalinis. Esu dėkinga už tokią nuostabią priežiūrą ir bendravimą“. 🙏

Mergina pokalbio metu pasakojo, jog paskutiniai metai mokykloje reikalauja didelių pastangų, ypač, kai ilgai tenka būti ligoninėje. Visgi herojė jau žino savo kitų metų tikslą – stos į kolegiją ir ateityje svajoja tapti dantų technologe. Džiaugiasi širdis matant, kad kovotoja nepaliauja tikėti savo jėgomis ir tvirtai tiki, jog visai netrukus išaus diena, kai ji bus visiškai sveika. 💗

Astrė savo svajonių laiške paprašė nešiojamojo kompiuterio. Jis merginai reikalingas dabar – dėl onkologinės ligos paskutiniuosius metus abiturientė mokososi nuotoliniu būdu. Kompiuteris bus neatsiejama ir būsimų studijų dalis. Esame labai laimingi, kad galėjome padovanoti šypseną veide ir nustebinti Astrę nauju kompiuteriu.

💙 Iš visos širdies sakome ačiū Mary Kay Lietuva, kurių dėka išpildėme Astrės svajonę turėti nuosavą kompiuterį. Vykdytos akcijos „Pilni delnai gerumo“ surinktos lėšos sukūrė tikrą stebuklą šiai merginai ir gražus kompiuteris, kurio kaina 1036,01 Eur – jau herojės rankose.

💙 Dėkojame TOPO CENTRAS, mūsų fondo bendruomenės nariams ir palaikytojams, už suteiktą nuolaidą.

💙 Nuoširdų ačiū sakome Grill London už jaukią susitikimo erdvę su mūsų heroje ir skanius pietus! Jūsų gerumas yra neįkainojamas.

Astre, linkime kuo didžiausios sėkmės siekiant savo svajonių ir neblėstančio pozityvumo bei sveikatos!

Pagalba, kurios reikia

Svarbios mankštos Danilui

Danilas yra kovotojas, su nelengvais iššūkiais susidūręs nuo pat gimimo. Danilui diagnozuotas cerebrinis paralyžius ir epilepsija bei daug gretutinių ligų, tad kiekvienas mažas žingsnelis jam yra ypatingai svarbus.

Berniukui ypač reikalingos mankštos, kurių metu lavinami raumenys, mažinamas stuburo nukrypimas. Į mankšteles Danilas žygiuoja su mielu noru, o po jų, nors ir labai pavargęs, būna pakilios nuotaikos. Herojaus mama džiaugiasi: „po intensyvaus sporto jis ne tik daugiau šypsosi, tačiau ir geba ilgiau išlaikyti akių kontaktą, žymiai aiškiau reiškia ir parodo savo emocijas“. 🙌

Džiaugiamės ir mes bei iš visos širdies linkime Danilui ir jo mamai Tatjanai daug sveikatos ir motyvuojančių pasiekimų!

Nuoširdžiai dėkojame mūsų bendruomenės nariams, kurių dėka mes galime suteikti galimybę lankyti taip reikalingas reabilitacijas, kurių kaina 7 mėnesiams yra 1 645 eur ir prisidėti prie Danilo stiprėjimo. Didelį ir nuoširdų ačiū tariame įmonei Hotrema, kurie prisidėjo prie herojaus mankštų. Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis! 🙏

Pagalba Ukrainos ugniagesiams

Reaguodami į karą Ukrainoje, Nacionalinė Ugniagesių Vadovų sąjunga kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe renka lėšas, skirtas Ukrainos ugniagesiams remti.

Palaikome nuolatinį ryšį su Kijevo ugniagesių vadu Andrei Vatolin. Jiems vis dar reikalingos neperšaunamos liemenės, kadangi gesinimo ir gelbėjimo darbų metu vyksta puolimai. Už visas surinktas lėšas bus nupirktos neperšaunamos liemenės ir kita ugniagesiams būtina įranga, kuri bus nugabenta Ukrainos ugniagesiams. 💙💛

Kartu mes galime daugiau!

Aukoti Ukrainos ugniagesiams:

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Įmonės kodas: 302721009

Sąskaitos nr. (IBAN): LT087290099078032140

Bankas – Citadele

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite