Žiūrėti naršyklėje
LKRA Naujienos
2020 Gruodis
Kalėdinis LKRA sveikinimas

Sveikiname visus LKRA narius bei konferencijų ir renginių profesionalų bendruomenę artėjančių švenčių proga!

Šiandien kviečiame visus tikėti šviesesne dalykinio turizmo ateitimi ir atrasti pozityvumo ir optimizmo savyje.

Sėkmingų Jums 2021-ųjų metų!

LKRA Valdyba

Sveikiname asociacijos nares apdovanotas World Travel Award prizais

Geros naujienos pandemijos akivaizdoje yra kaip niekada laukiamos ir džiugios. Dvi asociacijos narės tarptautinio turizmo portalo paskelbtos pirmaujančiomis Lietuvos turizmo industrijoje. UAB „Baltic Travel Group" išrinkta 2020-ųjų metų Lietuvos pirmaujančia atvykstamojo turizmo operatore (Destination Management Company), o viešbutis „Park Inn  by Radisson Kaunas“ trečius metus iš eilės tapo Lietuvos pirmaujančiu verslo viešbučiu.

Portalas World Travel Award nuo 1993 metų renka geriausius pasaulio turizmo industrijos paslaugų teikėjus.

LKRA plečia tarptautinį bendradarbiavimą

Gruodžio 1 d. įvyko virtualus susitikimas tarp LKRA narių ir Lenkijos konferencijų ir kongresų asociacijos (SKKP) atstovių: Lenkijos konferencijų ir kongresų asociacijos SKKP pirmininko pavaduotojos, ICCA valdybos narės Anna Gorska ir MICE & Venue Consulting įmonės vadovės, dėstytojos, konsultantės, SKKP narės Anna Nowakowska, kurios pristatė Lenkijos konferencijų ir kongresų asociacijos (SKKP) veiklą, industrijos situaciją Lenkijoje bei tikėtinas tendencijas pasibaigus COVID-19 pandemijai.

Pasak Lenkijos atstovių, Lenkijoje industrija taip pat kaip ir Lietuvoje labai stipriai nukentėjo nuo COVID-19 pandemijos – dalis įmonių nutraukė veiklą, nemažas skaičius profesionalų paliko industriją ir pradėjo dirbti mažiau nukentėjusiose srityse. Nors Lenkijos vyriausybė taikė tokias paramos priemones kaip Lenkijos plėtros fondo paskolas įmonėms, mokesčių sumažinimą individualiai veikiantiems verslininkams, dažnai parama yra nepakankama, trumpalaikė ir smarkiai vėluoja. Tačiau šiuo sunkiu laikotarpiu, pasak pašnekovių, yra ir pozityvus elementas – pandemijos laikotarpiu industrija kaip niekada anksčiau stipriai konsolidavosi, siekdama išsilaikyti ir kuo greičiau atsigauti.

ICCA prognozuojamos tendencijos

Viena iš ICCA valdybos narių, Anna Gorska, pristatė ICCA prognozuojamas tendencijas konferencijų ir renginių srityje 2021 m. Tarptautinės kongresų ir suvažiavimų asociacijos (ICCA) duomenimis pastaruoju metu 61 proc. pasaulyje vykstančių renginių yra mažesni nei 250 dalyvių, o renginiai, kuriuose yra 1000 ir daugiau dalyvių sudaro tik 7 proc., todėl tikėtina, kad artimiausiu metu, ypač popandeminiu laikotarpiu dominuos mažesni, regioniniai renginiai. Nors industrija grįš prie „gyvų“ renginių, bus labai stipriai išvystytos hibridinės technologijos (hologramos, dirbtinis intelektas, virtuali realybė). Taip pat ypač daug dėmesio bus skiriama tvarumui ir tausojimui bei epidemiologiniam saugumui.

Go Vilnius pristatė įvaizdinę Vilniaus medžiagą renginiams

Plečiantis nuotolinių renginių rinkai, Go Vilnius pristatė įvaizdinę medžiagą skirtą Vilniaus, kaip patrauklios vietos konferencijų turizmui, pristatymui.  Jeigu organizuojate hibridinį ar virtualų renginį Vilniuje, kviečiame pasinaudoti specialiai tokiems renginiams paruoštomis Vilniaus užsklandomis, kurias galite rasti čia:  Hybrid Event Kit

TAPKITE LKRA NARIU!
Lietuvos konferecijų ir renginių asociacija

Telefonas: +370 620 27485
El. paštas: info@lkra.lt
Registracijos kodas: 305047537
A/s: LT34 7044 0600 0827 8727
www.lkra.lt

facebook linkedin

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba dalyvavote mūsų renginiuose.

Atsisakyti
MailerLite