7 najväčších MÝTOV o Bitcoine,

ktorým si zrejme veril aj TY !

7. Nemám čas sledovať grafy, nevyznám sa v tom.

(43 sekúnd čítania)

 

Tento mýtus je pri investovaním snáď najväčšou výhodou. Áno, výhodou. Ja osobne som začínal začínal s prvým vkladom 1 jediné euro a momentálne kryptomenám venujem max. 5 minút týždenne (aj to preháňam).

 

Pri investovaní samozrejme môžeš robiť krátkodobé, jedno-dňové obchody, sledovať grafy, 💻 sedieť 10 hodín denne na PC a tak ďalej. 

 

 

🚫Štatistiky ukazujú, no i z mojich 29 mesačných skúsenosti v kryptomenách viem, že je to najväčšia hlúposť, akú môže začiatočník spraviť.

Grafy a "snaženie" sa obchodovať láka určite každého začiatočníka, no štatistiky sú jasné. 93% začiatočníkov (bez akýchkoľvek skúsenosti)  pri aktívnom dennom obchodovaní peniaze prerobí aj keď kryptomeny rastú na hodnote (zažil som to aj ja, aj všetci moji známy).💎Preto ti dám radu nad zlato.

 

 

Spomeň si na MÝTUS 3, kde som hovoril o cykloch Bitcoinu, ktoré sa opakujú každé 2-3 roky (viď obrázok vyššie)📈📉.Všetko, čo robím ja a odporúčam aj každému začiatočníkovi je NEOBCHODOVAŤ aktívne, ale urobiť len 2 obchody.

 

1. Nakúpiť tie správne kryptomeny v ten správny čas (dole) a počkať približne 12-18 mesiacov, kým prebehne prvá fáza historicky ďalšieho cyklu (viď obr nižšie)

2. Druhý obchod. Predať na vrchole s krásnym 17 - 480 násobným ziskom (na základe historických výsledkov). Nič viac, nič menej.

 

Obr 2. Historicky 4. cyklus Bitcoinu (jeho prvá fáza - fáza rastu). Roky 2016, 2017

 

 

2 obchody. Nakúpiť dole. Predať hore. Áno, tak jednoduché to je.

 

SLEDUJ NÁS aj na INSTAGRAME

Expert.na.kryptomeny | Dominik Džamba

SHARE