Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Joris, 6 m. Berniukui buvo diagnozuotas nepiktybinis smegenų kamieno auglys, buvo atliekama sudėtinga auglio šalinimo operacija. Joris turi kelias svajones - turėti žaidimą Elite "N-strike", telefoną ir šuniuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

MEDIKAMNETAI GIEDRIUI

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

DOMINYKO SVAJONĖS

Gegužės mėnesį Panevėžyje įsikūrusiame kavos ir kokteilių bare "COSMOS" pildėsi svajonės! Neseniai šiame mieste praūžė Aukštaitijos Sporto Grupės (ASG) organizuotas futbolo turnyras, kurio pagrindinis tikslas buvo išpildyti Dominyko svajonę turėti virtualius realybės akinius ir žaidimų konsolę! 

Aštuonmetis panevėžietis Dominykas, sirgo sunkia onkologine liga – leukemija. Laimei, šiandien Dominykas gali džiaugtis gera savijauta – vaikas pasveiko. Gerų emocijų šeimai šiandien nestinga, o prie to prisidėjo ir daugelis Panevėžio sporto organizacijų ir įmonių. 

SKAITYTI DAUGIAU

SUTEIKTA PAGALBA

PER MĖNESĮ VIRŠ 13 000 EURŲ AUKA MAŽAJAM DANIILUI IR PIRMASIS GYDYMAS ŠVEICARIJOJE

Gegužės 5 d. Vilniuje ir Kaune vyko kasmetinė gerumo akcija, kurios metu studentai lankėsi žmonių namuose prašydami paremti reta onkologine liga sergančio berniuko Daniilo gydymą užsienyje. Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su organizacijos „Soutwestern Advantage Lietuva“ jaunimu organizuojamos akcijos metu surinko daugiau nei 13 tūkst. eurų, o mėnesio pabaigoje Daniilas su šeima jau gavo pirmąjį gydymą Šveicarijoje. 

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMĄ

GYVENIMO SMŪGIUS DANILUI IR JO MAMAI PADEDA IŠGYVENTI VISŲ ŽMONIŲ PARAMA

Skaudi patirtis matant sunkiai sergantį vaiką, baisi netektis šeimoje ir begalės kitų finansinių ir fizinių problemų, kurios gyvenimą paverčia nepakeliamu. Į ką kreiptis? Ką daryti? Į ką atsiremti, kai aplinkui nėra artimųjų? Kibtis į gyvenimą be paramos ir palaikymo sunku...

R. Kaukėno paramos grupė nori padėkoti visiems, kurie neliko abejingi šiai istorijai ir padeda mums rūpintis šia šeima. Gegužės pradžioje šeimai buvo pristatytas maisto ir kitų reikalingų prekių pristatymas.

DAUGIAU APIE PAGALBĄ DANILO ŠEIMAI

Med. įranga ir papildai sunkiai sergančiam berniukui Nikita

„Buvo labai sunku laukti vaikelio ir būti nežinomybėje, kas bus su vaikeliu, kokios pasekmes lauks mažylio“ , – išgyvenimus nėštumo metu prisiminė berniuko mama Kristina.

Sunkią negalią turinčiam berniukui Nikitui fondas pristatė reikalingą med. įrangą, o mūsų draugai restoranų tinklas "Grill London" pasirūpins, kad vaikas gautų jam svarbius papildus ir sauskelnes, kurios šiai dienai daugiavaikei šeimai yra tikras iššūkis.

DAUGIAU APIE PAGALBĄ NIKITAI

Reta liga sergančiam Gediminui "Bioderma" pagalba

11 metų Gedinimas serga sunkia odos liga dėl kurios ant vaiko kūno atsiranda skausmingos žaizdos. Dėl šių sveikatos sutrikimų, berniukui yra reikalinga ypatinga odos priežiūra.

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų draugams "BIODERMA" už visokiariopą pagalbą šiai šeimai! Būtent natūralios kosmetikos atstovai pasirūpina, kad Gedimino žaizdos ant kūno mažėtų, neplistų ir būtų teisingai prižiūrimos. "BIODERMOS" atstovai surengė vaiko mamai, kursus, kuriuose ji gali susipažinti su įvairiais kūno priežiūros aspektai, kurie leistų padėti sūnui. Tikime, kad pritaikius profesionalų rekomenduotinas procedūras, berniukas galės greičiau sveikti!

RENGINIAI

Labdaringas Intelektualaus humoro vakaras Šiauliuose

Gegužės 12 d. Šiauliuose vyko intelektualaus humoro vakaras, kurio metu Lietuvoje gerai žinomi aktoriai Giedrius Arbačiauskas, Algirdas Dainavičius, Aušra Štukytė ir Ramūnas Cicėnas skoningai pašiepė tuštybę, perdėtą vartotojiškumą ir nesąžiningumą bei palietė visuomenėje garsiai nagrinėjamas patyčių problemas. Humoro vakaras dovanojo gerą nuotaiką ir brandžias mintis, o už bilietus surinktos lėšos atiteko Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Norime nuoširdžiai padėkoti visai kūrybinei ir organizacinei komandai, kurie nestokojo laiko ir noro prisidėti prie sergančių Lietuvos vaikų gerovės!

DAUGIAU APIE RENGINĮ

Pasakos "Taip tyčia" pristatymas žaidimų kambaryje "CurioCity"

Gegužės 22 d. žaidimų kambarys "CurioCity" šventė vienerių metų gimtadienį! Ta proga fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas ir knygelės vaikams “Taip tyčia” autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė aplankė ten žaidžiančius vaikus, papasakojo apie gimusią pasaką ir pakvietė mažuosius žaisti krepšinį! Norime pranešti, kad už 7 eurų auką vaikams, iki liepos 1 d. įsigijusieji pasaką “CurioCity” kambaryje, turės galimybę laimėti krepšinio kamuolį su BC “Žalgiris” žaidėjų parašais! 

"CurioCity" rasite adresu Islandijos plentas 32, Kaunas, Prekybos centre "Mega", antrame aukšte.

Vaikų gynimo diena Santaros ligoninėje

Fondo savanorės Svetlanos ir VŠĮ Liaudies instrumentų muzikos studijos iniciatyva, vakar aplankėme Santaros ligoninėje gulinčius vaikus ir jų tėvelius. Paminėdami artėjančią Tarptautinę vaikų gynimo dienos dieną, muzikantai susirinkusiems dovanojo savo kūrybą ir linkėjo kuo didžiausios sveikatos! Jos linkime ir mes!

Dalinamės keliomis akimirkomis iš praėjusio rengino! Nuoširdus AČIŪ Liaudies instrumentų muzikos studijai už gražias iniciatyvas ir dėmesį vaikams bei jų tėveliams! AČIŪ mūsų savanorėms Svetlanai ir Jurgitai už pagalbą!

Karate draugai aplankė sunkiai sergančius vaikus

Kiekviena diena pasitinka su saule, šiltas vėjelis kutena veidą ir žiedai apgaubia savo kvapais. Tvenkiniai kviečia atsigaivinti, įmerkiant kojas į vandenį, draugai - suvalgant ledų.

Betgi kartais nutinka taip, kad kaitri saulė tampa priešu, o viešos vietos - pavojinga zona. Tai nutinka, kai sergi onkologine liga.

Tokiu atveju daug laiko tenka praleisti ligoninėje ar namuose, tad kartais susiduriama su liūdesiu. Norint to išvengti, ligoniukams ypač svarbus palaikymas. Jei jie negali džiaugtis artėjančia vasara ir jos džiaugsmais lauke, atneškime džiaugsmą vidun!

Praeitą savaitę įkvėpti pasitikėjimo bei įpūsti šypsenų į vaikų veidus atvyko karate draugai. Rimanto Kaukėno paramos grupė SHORI Kyokushin Karate Klubas "OSU"

INICATYVOS

"Barclays" bendruomenės parama

Jau antrus metus iš eilės mūsų draugai "Barclays Group Operations Lithuania" rengia labdaringą akciją, kurios metu kviečia savo įmonės darbuotojus aukoti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Džiaugiamės, kad šiais metais prie akcijos prisidėjo kiekvienas didelės "Barclays" komandos narys. Birželio 10 d. fondo atstovai kartu su mūsų ambasadore Tatyana Lavrinovič apsilankė "Barclays" būstinėje Vilniuje, kur įteikė padėką už partnerystę ir pagalbą vaikams. Čia susirinkusieji taip pat su nekantrumu laukė ir burtų traukimo - keli iš aukojusiųjų ligoniukams turėjo galimybę laimėti kamuolius su BC "Žalgiris" žaidėjų parašais ir krepšininko Rimanto Kaukėno žaidybinius marškinėlius!

Visos akcijos metu vaikams buvo paaukota net 1241 eurai. Planuojama, kad "Barclays" šią auką padvigubins iki 2482 eurų!

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam iš Jūsų, kad esate kartu su mumis ir mūsų vaikais! Ačiū Jums už galimybę išpildyti vėžiu sergančių vaikų svajonės!

Moterys vienijosi vardan kilnaus tikslo

Nuostabioji Indrė Stonkuvienė yra tikras pavyzdys, kad moterys tikrai visada bus vieningas kumštis ir padės viena kitai sunkiose situacijose!

Pirmojo #moterųpasaulyje renginio metu, Indrė visoms dalyvėms parodė, kad padėti kitam nėra sunku, o ir taip gera! Visas už bilietus į renginį surinktas lėšas Indrė skyrė padėti sunkiai sergančio Danilo mamai Tatjanai - gauti diplomą ir visas reikiamas priemones pradėti naują veiklą - priauginti blakstienas!

Norime labai pasidžiaugti ir padėkoti Indrei už didelę širdį, kurią ji rodos, išdalintų visiems!

Ačiū visiems, kurie prisidėjote prie galimybės Tatjanai išgyventi rodos skaudžiausią gyvenimo periodą užsiimant mėgstama veikla, kuri leis užsidirbti bei lengviau pasirūpinti mažuoju Danilu! 

Prancūzo Willo dėmesys Lietuvos vaikams

Gegužės 30 d. R. Kaukėno paramos grupė kvietė visus prisijungti prie puikios prancūzo Will iniciatyvos ir kartu bėgti už mūsų ligoniukus! Šio vyro iniciatyva įkvepianti - beveik šešios dešimtys šalių, tiek pat skirtingų komandų ir paramos fondų! Skleisti svarbią pagalbos kitiems žinią per sportą skirtingose šalyse yra vienas pagrindinių Willo tikslų. Džiaugiamės, kad atkeliavęs į Lietuvą jis pasirinko mūsų fondą ir bėga už mūsų ligoniukus!

BC "Lietuvos rytas" palaiko sergančius vaikus

Norime pranešti puikią naujieną! Prasidėjęs LKL pusfinalis, kurio metu dėl patekimo į finalą varžosi BC "Lietuvos rytas" ir Klaipėdos "Neptūnas" yra ne tik puiki proga palaikyti savo mylimą komandą, bet ir prisidėti prie pagalbos R. Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!

Dalis lėšų už įsigijus bilietus į pusfinalius ir finalus Siemens arenoje atiteks būtent mažiesiems ligoniukams!

ĮSIGYTI BILIETUS

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

Nekilnojamo turto pardavimų ir marketingo įmonė "001"

Nuo šiol nekilnojamo turto pardavimų ir marketingo įmonėje "011" įsigiję būstą, Jūs tiesiogiai paremsite mažuosius pacientus!

Kavos ir kokteilių baras "COSMOS"

Kviečiame visus panevėžiečius ir miesto svečius apsilankyti Cosmos Kavos ir kokteilių baras, kur galėsite paskanauti specialios R. Kaukėno paramos grupės kavos! "COSMOS" kavinę rasite adresu Laisvės aikštė 26, Panėvežys.

UAB "ADMA"

Nuoširdžiai dėkojame įmonei UAB "ADMA" už galimybe kartu suteikti reikiamą pagalbą vaikams sergantiems vėžiu! Mūsų laukia daug gražių darbų!

BC "Lietuvos rytas"

Nuoširdžiai dėkojame BC "Lietuvos rytas" už mūsų veiklos palaikymą ir labdaringą iniciatyvą.

ATRIBUTIKA

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite