Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

До вашої уваги третій випуск Дайджесту від Офісу з просування експорту

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць, яка стане вам у нагоді при підготовці до експорту чи розширенні своєї присутності на міжнародних ринках. До вашої уваги: корисні поради від наших експертів, анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні та новини від партнерів.

ТЕМА НОМЕРУ

#GoIsrael2019

На початку квітня ми разом з міжнародними експертами та представниками українського бізнесу відкривали можливості та переваги, які надає Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем в рамках практикуму «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів».

Подія була організована ЄБРР, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки Офісу з просування експорту України та Мінекономрозвитку.

Захід був надзвичайно корисним та цікавим, тому ми хочемо поділитись з вами відеозаписом практикуму та ще раз нагадати, чому варто #GoIsrael.

Ізраїль – один з найпотужніших імпортерів у світі та перша країна Близькосхідного регіону, з якою Україна підписала Угоду про зону вільної торгівлі. Потенціал купівельної спроможності майже 9-мільйонного ізраїльського населення, за оцінками фахівців Мінекономрозвитку, дозволить диверсифікувати та розвинути український експорт та стане стимулом саме для МСП, бо бізнес в Ізраїлі побудований на малих підприємствах, які і стануть потенційними партнерами українських виробників. 

Найбільше преференцій отримають сільськогосподарські та промислові товари.

ВІДЕОЗАПИС заходу можна переглянути за посиланнями:

• Виступи спеціальних гостей та загальні умови Угоди: http://bit.ly/GoIsrael2019live 
• Огляд харчової промисловості та IT сектору Ізраїлю, торгові можливості в Ізраїлі для українських компаній харчової промисловості та IT: http://bit.ly/GoIsrael2019live2

• Огляд меблевого сектору та легпрому Ізраїлю, торгові можливості в Ізраїлі для українських компаній меблевої та легкої промисловості: http://bit.ly/GoIsrael2019_live3

А для ще глибшого розуміння торгових можливостей Ізраїлю, пропонуємо Вам ознайомитись з загальним та секторальними оглядами цієї країни:

Читати огляд ринку Ізраїлю
Читати огляд агро сектору Ізраїлю
Ознайомитись з торговими можливостями в Ізраїлі для українських компаній меблевого сектору.
Ознайомитись з торговими можливостями в Ізраїлі для українських компаній IT сектору

Торгова місія

Відкрийте нові торгові можливості на ринку Ізраїлю через встановлення ділових контактів з потенційними ізраїльськими партнерами!

Триває реєстрація українських малих та середніх підприємств в секторі агро, продуктів харчування та напоїв до участі в бізнес делегації Торгової місії до Ізраїлю (Тель-Авів, 7-9 липня 2019 року).

Торгова місія організовується ЄБРР, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки Офісу з просування експорту України та Мінекономрозвитку.

Дізнатися більше

ОСВІТА ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Експерти Офісу з просування експорту проаналізували актуальні освітні можливості та зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та інструменти допомоги на одній сторінці. Обирайте та розпочинайте експорту експансію на міжнародні ринки вже сьогодні.

Бажаєте дізнатись більше про комплексні освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine? Пройдіть швидку процедуру реєстрації для отримання повідомлення про старт програм та очікуйте на лист про відкриття реєстрації.

Ознайомитись з можливостями

Офіс з просування експорту запрошує до співпраці експертів, консультантів, менторів та організації  для створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Дізнатись більше

Освітні можливості

Захід організовано Офісом з просування експорту України спільно зі Шведською Торговою Колегією та сервісом “Швеція – відкриті ворота торгівлі”, за сприянням та фінансової підтримки Посольства Швеції в Києві.

Якщо ви експортуєте чи плануєте експортувати до Європи, щиро запрошуємо вас на семінар "Export Talks: як експортувати до ЄС", де ви отримаєте покрокову інструкцію виходу на європейський ринок та ознайомитесь з основними вимогами до продукції в країнах ЄС. Захід пройде 23 травня у м.Києві, в рамках 8го Шведсько-українського бізнес-форуму (Sweden-Ukraine Business Forum).

На семінарі буде презентовано новий інструмент Офісу з просування експорту України – Хелпдеск для експортерів в ЄС. Це інформаційна веб-сторінка, де будуть розміщуватись основні технічні та регуляторні вимоги до продукції на ринку ЄС, а також роз’яснюватиметься необхідна послідовність дій для українських виробників для виконання цих вимог.

Дізнатися більше

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Наші фахівці відділу Аналітики надають експортерам якісні послуги з вивчення ринку та пошуку партнерів, а саме: 

Актуальне дослідження

Автор: Гвоздьова Ольга, Керівниця відділу аналітики Офісу з просування експорту України

Експорт – це важливий етап розвитку підприємства, завдяки якому можна збільшити збут продукції та підвищити дохідність компанії. Підходити до цього кроку варто виважено, щоб бути повністю готовим до системного експорту, який в перспективі є найвигіднішим. А розпочинається шлях до системного експорту із вивчення та визначення пріоритетних країн для завоювання. Саме для цього Українська дверна асоціація звернулася до Офісу з просування експорту України, який допомагає українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках. 

Читати далі

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті Офісу з просування експорту, додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

Мета Офісу з просування експорту України – допомога українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках. Для допомоги якомога більшій кількості компаній наші фахівці розпочали перехід від індивідуального консультування компаній до групового консалтингу профільних асоціацій та експортних альянсів (добровільних об’єднань підприємств одного сектору). До кінця серпня 2019 року ці послуги надаватимуться в тестовому режимі, впродовж якого вони будуть корегуватись відповідно до запитів та потреб експортерів.

Детальніше про послугу

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Незабаром в Україні стартує Національна секторальна програма з експортної освіти!

ГC «Фонд підтримки реформ в Україні» оголошує тендер на розробку та реалізацію Національної секторальної програми з експортної освіти, яка фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

До участі у тендері запрошуються компанії, що спеціалізується на наданні освітніх послуг на українському та/або міжнародному ринку (бізнес-школи, університети та інші профільні установи), з понад 5-річним досвідом надання професійних освітніх послуг, який включає успішно реалізовані програми з міжнародної торгівлі / експорту, виходу на зовнішні ринки і стратегії компаній тощо. 
З технічним завданням та вимогами можна ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/2PqfPPU

Дедлайн подачі тендерних пропозицій – 13 травня 2019 року

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні

Мінекономрозвитку інформує про можливість направлення запитань до Канади в рамках проведення огляду її торговельної політики в СОТ

На засіданні Органу СОТ з огляду торговельної політики, що проходитиме 12 та 14 червня, буде проводитися Огляд торговельної політики Канади. Це хороша можливість отримати відповіді на питання, які становлять торговельний інтерес для експортерів, а також отримати інформацію про умови торгівлі та особливості політики цього члена СОТ.

Тож, Мінекономрозвитку запрошує усіх зацікавлених осіб заповнити анкету-опитувальник, сформулювавши актуальні запитання до Канади, на які буде доцільно отримати відповіді у рамках зазначеного заходу.

Питання також можна надсилати на електронну адресу: wto@me.gov.ua

Термін заповнення анкети та надсилання письмових запитань до Канади - 8 травня 2019 року.

Заповнені анкети-опитувальники будуть опрацьовані Мінекономрозвитку та враховані у процесі підготовки консолідованого формату запитань, що направлятимуться до Секретаріату СОТ в офіційному порядку від України.

Нагадуємо, що в Експортній стратегії України (“дорожній карті” стратегічного розвитку торгівлі) на 2017 - 2021 роки Канаду визначено одним із ринків у фокусі, на яких українські виробники мають значний потенціал для експорту продукції.

Німецько-Українська промислово-торговельна палата пропонує підтримку українським експортерам

Відділ підтримки українських експортерів Німецько-Української промислово-торговельної палати пропонує експортоорієнтованим компаніям скористатись наступними послугами:

- підтримкy у першиx крокax на ринках Німеччини та ЄС;

- участь у бізнес-делегаціях та зустрічах B2B у Німеччині;

- індивдуальнi ділові поїздки до Німеччини;

- прямий контакт з німецькими та європейськими компаніями;

- пошук потенційних партнерів і клієнтів та надання інформації про них;

- підтримка у розробці своєї експортної стратегії;

- огляд ринку;

- консультування у галузях патентного, податкового та торговельного права.

Реєструйтесь на участь у професійних подіях - проектах Paris Design Week та Maison&Objet, що відбудуться у вересні 2019 року в Парижі.

Інформуємо вас про чудову можливість отримати фінансову допомогу на участь у двох гучних світових дизайн-подіях, які вже довели свої комерційну, іміждеву та експортну привабливість.  

Оголошено конкурс на участь українських дизайнерів та виробників у Paris Design Week https://www.maison-objet.com/en/paris-design-week та Maison&Objet http://www.maison-objet.com/en/paris, переможці якого отримають допомогу від Європейського банку Реконструкції та Розвитку

До участі приймаються дизайнерські об’єкти у категоріях: меблі, освітлення, декор для дому (декоративний текстиль, кераміка, аксесуари).

Дізнатися більше про умови та завантажити заявку на учать у Paris Design Week ви можете за посиланням: http://maino-design.com.ua/paris-design-week/

Дізнатися більше про умови та завантажити заявку на учать у Maison&Objet, ви можете за посиланням: http://maino-design.com.ua/mo-paris/

Консультації у заповненні заявок та за будь-якою додатковою інформацією звертайтеся на expodesign.ua@gmail.com або за телефонами до кураторів проектів: +380677700757 (Сана Шевченко) +380668489233 (Анастасія Білецька).

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

Міжнародна виставка текстильної продукції “Туркменський килим і текстиль – світовий бренд”

 З 26 по 27 травня 2019 року у місті Ашгабат (Туркменістан) проходитиме міжнародна виставка текстильної продукції “Туркменський килим і текстиль – світовий бренд”. Захід проводиться під патронажем Міністерства текстильної промисловості Туркменістану та Торгово-промислової палати Туркменістану.

На виставці, яка відбуватиметься в Ашгабатському виставковому палаці, будуть представлені наступні секції:

  • Текстильна промисловість;
  • Переробка натуральних волокон;
  • Одяг та взуття;
  • Домашній текстиль;
  • Килими ручної роботи та килимові вироби;
  • Запасні частини та допоміжні матеріали;
  • Хімічні засоби та фарбники;
  • Аксесуари та фурнітура;
  • Новітні технології та “ноу-хау”.

За додатковою інформацією звертатись до організаційного комітету виставки:
тел.: (993-12) 39-88-70, 39-89-20, 40-71-21, 40-71-67, факс: (993-12) 39-89-49,
39-89-88, 21-09-06 або e-mail: expo@online.tm та TmTextile@mail.ru.

Міжнародна алжирська промислова виставка “FIA – 2019”

З 18 по 23 червня 2019 р., у Виставковому центрі “SAFEX” м. Алжир відбудеться 52-а Міжнародна алжирська промислова виставка “FIA – 2019” (інформація додається).
Зазначений захід проходитиме під патронатом Президента АНДР.
“FIA” є одним з найбільших щорічних виставо-ярмаркових заходів,
що охоплює практично уci сфери економіки. У 2018 році в “FIA – 2018” взяли участь 684 компанії з 26 країн світу.
Детальну інформацію щодо заходу, умови участі, реєстрації
та бронювання виставкових стендів компаніями можна отримати на веб-сайтах: http://www.safex.dz/, http://safex.dz/; або за електронною поштою: fia2019@safex.dz, contact@safex.dz

Міжнародна виставка продуктів харчування “Один пояс, один шлях” (Гонконг, КНР)

З 27 по 29 червня 2019 р. в САР Гонконг (КНР) відбудеться Міжнародна виставка продуктів харчування “Один пояс, один шлях” (The Belt and Road International Food EXPO, BRIFE).
“BRIFE” є торговельною платформою для компаній зайнятих у сфері сільського господарства країн ініціативи “Один пояс, один шлях”. Захід проходитиме у категоріях: їжа і напої, сільськогосподарська продукція, вино та алкогольні вироби, їжа “Halal”, кейтерінг, обладнання для обробки їжі, професійні послуги, інвестиції та фінанси. В рамках “BRIFE” проходитиме Торговий сільськогосподарський саміт країн ініціативи “Один пояс, один шлях”, а також низка семінарів, майстер класів і конкурсів.
Детальну інформацію щодо заходу, порядку оформлення необхідних документів можна отримати на офіційному веб-сайті виставки: www.brifexpo.com.
З питань участі необхідно звертатися до відповідального менеджера компанії-організатора: Ms. Tracy Jin за електронною адресою: tracyjin@fmcexhibition.com, тел.: +852 2370 0829, або факс: +852 2370 0072.

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

 

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 369

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Youtube