Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Spalio mėnesio naujienos

Karatė čempionatas - LET'S JOIN THE FIGHT TOGETHER

LET'S JOIN asociacijos organizuotas jau tradicija tapęs renginys suvienijo šimtus įvairiausio amžiaus sportininkų ne tik norėjusių laimėti kovą, tačiau ir savo pergales skyrusių sunkiai sergantiems vaikams. Šiltą ir didelį ačiū sakome visiems, kurie savo jėgomis, šypsenomis ir gerumu prisijungė prie čempionato!

💙Šiltai dėkojame Akvilė, kad visi dalyviai po kovų galėjo atsigaivinti vandeniu. Jūsų palaikymą labai vertiname ir esame dėkingi.

💙Nuoširdžiai dėkojame Mary Kay Lietuva už įsteigtas dovanas prizinių vietų nugalėtojams. Gera žinoti, kad visada esate šalia.

💙Ačiū sakome Gera dovana  už pačias geriausias dovanas laimėtojams. Jūs geriausiai žinote, kaip nustebinti ir pradžiuginti!

💙Dėkojame Kartodromas "Kartlandas" už suteiktus kuponus pasivažinėjimas Jūsų kartodrome. Nepamirštami įspūdžiai laimėtojams tikrai garantuoti!

💙Didelį ačiū sakome Adventica už tai, kad dovanojate džiaugsmą. Šį kartą prizininkai laimėjo apsilankymą Jūsų erdvėje ir puikiai praleis laiką.

💙 OBS Motorsport – dėkojame Jums už padovanotus nuolaidos kuponus nepamirštamiems ir adrenalino kupiniems įspūdžiams patirti.

💙Šiltai dėkojame Promo Cash&Carry už nuolaidą, suteiktą perkant maišelius, į kuriuos nugulė dovanos visiems čempionato dalyviams.

💙Ačiū sakome Vaidai Tamulionytei už vaisius, kurie padėjo dalyviams atgauti jėgas po kovų. Gera žinoti, kad prisidedate prie pergalių!

Teniso turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI

TENISAS

Nuostabūs dalykai vyksta, kai susivienija daug širdžių, norinčių pasidalinti gerumu! Vakar vyko labdaringas teniso turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis ir esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie prasmingo ir gerumu pripildyto renginio. Ačiū, kad esate kartu ir kuriate mūsų herojams stebuklingas akimirkas. 💙

🎾AČIŪ sakome MANVESTA  – už Jūsų komandos atsidavimą, pagalbą ir rūpestį organizuojant labdaringą turnyrą. Be Jūsų nebūtų tiek šypsenų, gerumo ir nepamirštamų įspūdžių vienoje vietoje.

🎾Dėkojame Simas Kucas už pagalbą įgyvendinant turnyrą. Kartu siekti pergalių stipriau!

🎾Šiltai dėkojame BARBORA.LT – už gerumo kupinas Jūsų komandos narių širdis ir prisidėjimą prie labdaringo teniso turnyro ir pačius sveikiausius užkandžius žaidėjams bei svečiams.

🎾Šiltą ačiū sakome Akvilė už buvimą kartu! Esame dėkingi ir laimingi už Jūsų palaikymą bei įsteigtus prizus laimėtojams.

🎾Dėkojame Express Pizza už gardžias picas, kuriomis pasistiprino visi turnyro dalyviai bei žiūrovai. Jūsų gerumas kuria skanias ir gražias akimirkas!

🎾Nuoširdus ačiū Višta Puode kolektyvui už rūpestį ir šilumą, kuria nepaliaujate dalintis. Gera Jus matyti fondo renginiuose bei skanauti su meile pagamintus užkandukus. Ačiū, kad esate kartu!

🎾Didelis ir nuoširdus ačiū Urbihop Hotel už prisidėjimą prie teniso turnyro ir palaikymą.

🎾Dėkojame Dizaino Pasaulis už nuostabiai gražius ir kokybiškus plakatus labdaringam renginiui. Esame dėkingi už nuolatinį Jūsų prisidėjimą prie prasmingų darbų!

Mary Kay dovanos fondo herojėms

Darbas fonde mums dovanoja nepaprastą galimybę – kasdien sutikti įkvepiančių, pozityvių ir gyventi trokštančių herojų. Su kiekvienu atrandame vis kitokį, tačiau visais atvejais – stebuklingą ryšį. Vieniems reikia daugiau laiko prisileisti, kiti – vos mums įžengus į palatą arba pro namų duris – puola į glėbį ir pasitinka lyg seniai matytus draugus. Branginame ir vertiname visas užsimezgusias draugystes ir labai smagu, kai net ir praėjus keliems metams – susitinkame ar apsikeičiame žinutėmis, gyvenimo naujienomis ir pasiekimais. 😊

Mažos dovanėlės stiprina draugystę – matyt visiems girdėtas posakis. Šį kartą mielą ir jaukią dovanėlę suruošėme fondo herojėms panelėms – į dėžutę nugulė kvapnūs Mary Kay produktai, o siuntinį papildėme ir savo produkcija #užsidėktašką. Merginoms mūsų fondo bendruomenės nariai Mary Kay padovanojo gėlėmis ir pavasariu kvepiantį prausiklį bei kremą – abu produktai tinkami net ir jautriai odai!

Sakome šiltą ačiū Mary Kay Lietuva už buvimą šalia ir ypatingų akimirkų sukūrimą. O Jums visiems primename, kad vyksta akcija „Pilni delnai gerumo“, kurios metu įsigydami širdelės formos lūpų dažus prisidedate prie paramos mūsų kovotojams, nes 1 doleris nuo kiekvieno lūpdažio skiriamas mūsų kovotojams.✨🌸

Gera dalintis. 💗

Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Kajaus atostogos Turkijoje!

Susikrovę daiktus, pasipuošę šypsenomis ir nusiteikę pailsėti ten, kur saulė lepina kasdien – ketveriukė išsiruošė į atostogas Turkijoje! Šiandien dalinamės smagiausiomis mūsų herojaus Kajaus ir jo šeimos atostogų akimirkomis. ☀️🍦

Pramogos vaikų žaidimų zonoje, susitikimai su animacinių filmų herojais ir patys spalvingiausi kokteiliai, kurie atostogų metu dar skanesni... Nuostabu matyti Kajaus šypseną ir žinoti, kad šis laikas, pakeitus aplinką, buvo itin reikalingas kovotojui. Kajaus mama Rasa sako: „vaikui šie metai buvo itin sunkūs. Jis jau buvo įpratęs girdėti, kad jam kažko negalima daryti, valgyti, todėl labai džiugu, kad nors ir su minimaliais apribojimais, bet atostogų pramogomis ir malonumais galėjo mėgautis pilnai“.

Kviečiame pasigrožėti spalvingomis Kajaus atostogų akimirkomis!😍

Nuoširdų ir didelį ačiū sakome Justui Pikeliui, kurio suteiktos 2484, 40 Eur paramos dėka galėjome dovanoti herojui nepamirštamas atostogas su šeima! Didžiausias ačiū Jums, Justai, už kilnią iniciatyvą, vykdomą jau ne pirmus metus, jog savo gimtadienio proga dovanojate džiaugsmą mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū sakome ir visiems Justo bičiuliams, kurie aukojo iniciatyvos metu – Jūsų gerumas kuria pačias gražiausias akimirkas herojams. 💜

Dėkojame įmonei Glotera  už pagalbą suorganizuojant patį smagiausią Kajaus šeimynos atostogų maršrutą!✨

Kajau, linkime, kad nuostabių atostogų prisiminimai šildytų dar ilgai!🌴

Mūsų herojų svajonės, prie kurių išsipildymo galite prisidėti ir Jūs!

Dainė, 10m.

Pradėjau blogai jaustis prieš Kūčias, nebegalėjau užlipti laiptais, jaučiausi labai silpnai. Pirmiausia savaitę gulėjau Klaipėdos vaikų ligoninėje. Kai savijauta pablogėjo, iškart važiavau į Vilnių. Čia esu pirmą kartą. Man limfoblastinė leukemija.

Mylimiausia grupė Abudu, Pentatonix. Labai noriu su broliu nuvažiuoti į Disneylandą. Visada labai norėjau. Kai susirgau, susitariau su savo kūminais, kurie gyvena Dubline, kad kai pasveiksiu, būtinai iškart visi susitiksim Disneylande. Noriu pamatyti Paryžių.

Svajonės, kurios pildosi

Kompiuteris ukrainiečių šeimai

Visi susitikimai su herojais būna įkvepiantys, praturtinantys ir paskatinantys vertinti bei branginti tai, ką turime šiandien. Būna ir taip, jog po susitikimo gerklėje tūno gumulas, o akyse kaupiasi ašaros... Būtent toks jautrus susitikimas su šeima, atvykusia iš Ukrainos karo zonos.

Moteris, iki tragiškiausių įvykių su keturiais vaikais gyveno Zaporožės srityje, Ukrainos pietryčiuose. Iki baisiausių išgyvenimų karo akivaizdoje moteriai, auginančiai iš viso keturis vaikus – du biologinius ir du globotinius, gyvenimas sunkumų nepagailėjo. Vienas iš vaikučių serga cerebriniu paralyžiumi, o tai dar labiau apsunkina buitį ir rūpinimąsi, bei visų šių atsakomybių derinimą su darbu...

Moteris dirbo anglų kalbos mokytoja, o karui prasidėjus prieglobsčio ir saugesnės užuovėjos sau bei vaikams atvyko į Lietuvą. Mūsų tautiečių šiluma ir rūpesčiu apgaubta šeima gyvena jau ramiau ir yra nepaprastai dėkingi visiems už pagalbą. Šiuo metu moteris ir toliau tęsia darbus – moko anglų kalbos ukrainiečius, po visą pasaulį išsibarsčiusius dėl karo Ukrainoje. Toks poelgis yra nepaprastai kilnus ir net karo akivaizdoje – jungiantis su savo šalies žmonėmis.

Senasis kompiuteris sugedo, o tai – pagrindinė darbo priemonė, tad išgirdę poreikį turėti naują suskubome padėti. Esame iš visos širdies dėkingi Pasitikite interaktyviame šou su Šarūnu Jasikevičiumi dalyvavusiems ir renginio metu fondo globojamoms šeimoms Lietuvoje ir Ukrainoje aukojusiems žmonėms. Jūsų dėka baisiausius gyvenimo išbandymus patiriantiems žmonėms galime suteikti vilties – toliau dirbti, gyventi ir svarbiausia – tikėti, jog šalia yra gerų žmonių, norinčių padėti. Jūsų dėka šeimai nupirkome kompiuterį, kainavusį 1004 Eur. Ačiū Jums už gerumo kupinas širdis. 🙏

Šiltai dėkojame mūsų fondo bendruomenės nariui Jurijui Mackevičiui ir jo įmonei Help

Help (https://helphelp.lt/) už pagalbą paruošiant kompiuterį naudojimui. Gera žinoti, kad turime Jūsų palaikymą ir rūpestį kiekviename žingsnyje. Siunčiame šilčiausias padėkas ir apkabinimus!💜

Naujas telefonas Ievai

Šiluma užlieja matant besišypsančius herojus ir žinant, kad baisiausi išgyvenimai jau praeityje.. Štai mūsų kovotoja Ieva – dabar jai aštuoniolika metų, o jos dienos pripildytos naujų svajonių, džiugesio, laiko su artimaisiais ir draugais.

Vieną žiemą, kai merginai buvo 16 metų, pajuto peršalimo simptomus, tačiau itin nesijaudino – juk šaltasis metų laikas. Vėliau ėmė rastis vis daugiau mėlynių ant kūno, o kojos buvo nusėtos mažyčiais taškiukais. Šie visi negalavimai kėlė susirūpinimą mergaitės mamai, todėl jos nuvyko atlikti kraujo tyrimų. Ieva atvira: „atlikus tyrimus gydytojai net neabejojo ir iškart pasakė diagnozę – limfoblastinė leukemija“. Diagnozę Ieva išgirdo Valentino dieną.

Pasakodama apie ilgą gydymo kelią ir sunkumus mergina pabrėžia, kad sunkiausia buvo nesusitikti su šeima ir draugais. Liga užklupo tuo metu, kai pasaulį sustabdė pandemija, todėl ilgas dienas ligoninėje merginai reikėjo išbūti vienai. Begalinis artimųjų palaikymas ir meilė neleido pasiduoti ir kaip Ieva sako – dar labiau sustiprino. Dabar herojė džiaugiasi gera savijauta, kuri leidžia žengti pirmyn ir siekti savo tikslų, bei širdį užpildžiusiais šiltais jausmais. Nuostabu matyti laimingas Ievos akis! ✨

Svajonės laiške mergina paprašė naujo telefono. Tikime, kad net ir tokios žemiškos svajonės suteikia gerų emocijų, todėl džiaugiamės, kad galėjome nudžiuginti heroję padovanodami jos svajonių telefoną. Šiltą ir patį nuoširdžiausią ačiū sakome Aurimui Bieliauskui – Jūsų skirtos 1256,25 Eur paramos dėka galėjome Ievai suteikti džiaugsmo! Ačiū, kad esate šalia ir prisidedate prie vaikų šypsenų. 🙏

Ieva, linkime tau palankaus vėjo, drąsių svajonių ir spalvingo kelio einant jų link. 💗🚀

Perukas mūsų herojei Klaudijai

Šilta, nuoširdi, brandi ir komunikabili – tokia yra mūsų herojė Klaudija. Praėjusių metų lapkritis merginai primena netikėtos ligos pradžią, kuriai diagnozuoti prireikė laiko. Pirmieji simptomai – ėmė trūkti oro, tačiau tyrimai nieko neparodė. Po kurio laiko Klaudijai ėmė skaudėti koją, buvo nustatytas artitas. Tik atlikus išsamesnius tyrimus nustatyta tikroji negalavimų priežastis – limfoma.

Ligą pavyko užčiuopti tik tada, kai ši jau buvo įsismarkavusi – tyrimai parodė daugybinius navikus. Iškart pradėtas gydymas chemoterapija, kuris atnešė pačių įvairiausių patirčių ir sunkumų. Visgi pabendravę su mergina supratome – visus gyvenimo mestus išbandymus ji priima kaip pamokas, kurios užaugina bei sustiprina. Įkvepia bendrauti su tokia jauna, bet itin tvirta Klaudija. Mergina dalijasi, kad pastaruoju metu po chemoterapijos jai nebūna bloga. Gydymas eina gera linkme, pagrindinis navikas tarpuplautyje jau sumažėjęs. Tikime, kad ir toliau viskas klostysis sėkmingai ir šios sunkios patirtys bus praeitis.

Mergina linksma ir bendraujanti, tačiau laisvalaikiu, kaip pati sako: „mieliau užsiimu ramia veikla“. Jai patinka piešti, daryti rankdarbius, todėl dažniausiai ją galima rasti namuose. Ypač džiugina, kai savijauta būna gera, leisti laiką ten, kur jaukiausia ir saugiausia. ✨

Herojės Klaudijos laišką gavome prieš pat naujiems mokslo metams prasidedant. Mergina jame rašė – į mokyklą norėčiau grįžti su peruku, tai man suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi. Šį norą išgirdome ir suplanavome smagią popietę, kurios metu mergina matavosi daugybę perukų ir rinkosi tą, kuris jai patiktų labiausiai.

Norime tarti nuoširdų ir šiltą ačiū UAB Metal Solutions ir Tomui Kynui už suteiktą paramą. Jūsų dėka žemiška Klaudijos svajonė virto realybe! Iki šypsenos veide ir didesnio pasitikėjimo savimi kartais reikia tiek nedaug... 🙏

Klaudija, linkime tau ir toliau šypsotis, tikėti ir drąsiai svajoti. Esi įkvėpimas kitiems!🌸

VR akiniai kovotojui Aidui

Susipažinkite su Aidu – vaikinui 16 metų – gražus ir smagus laikas, kai po truputį, mažais žingsneliais imi žengti į suaugusiųjų pasaulį. Netikėtai užklupusi onkologinė liga pristabdė gyvenimą ir pomėgius, atėmė jėgas, tačiau tikėjimo – visiškai ne. Aidas laikosi tvirtai ir tiki, kad tai tik sunkus etapas, kurį praėjus gyvenimas stos į savas vėžes.

Vaikinui buvo rasta auglys tarpuplautyje. Atliktas operacija ir pradėtas chemoterapinis gydymas. Dalijantis prisiminimais berniuko tėtis sako, jog jau prieš kelis metus buvo justi, kad kažkas sūnui ne taip. Mažiau energijos, nenoras užsiimti įdomiomis veiklomis, sumažėjęs fizinis aktyvumas. Iki ligos vaikinas lankė skvošą, tačiau sportuoti buvo vis sunkiau. Aido liga į šeimą pradžioje įnešė baimės, nežinomybės ir šoko jausmą, bet po kurio laiko visi, it vienas kumštis, ėmė stipriai tikėti, kad viskas bus gerai.

Šiuo metu Aidas gydomas chemoterapija. Dienų būna visokių, tačiau vaikinas emociškai stiprus ir šį jausmą perduoda jį mylintiems tėvams. Svajonės laiške mums rašė: ,,po procedūrų, kai būna ne kokia savijauta, jaučiuosi kaip katinas – galvoju, ir dar viena tokia pati diena”… Tačiau visa tai laikina! Tvirtai tuo tiki herojus, tikime ir mes!

Džiugu, kad grįžus namo randasi vis daugiau jėgų užsiimti smagiomis veiklomis ir vis aktyviau leisti laisvalaikį. Vaikinas svajonės laiške parašė, kad norėtų virtualios realybės akinių. Ši veikla ne tik smagiai nuteikia, pakelia nuotaiką, bet ir leidžia pajudėti. Kaip gera, kad galėjome šį herojaus norą išpildyti ir prisidėti prie linksmų akimirkų tada, kai iš ligoninės grįžta į pasiilgtus namus.

Nuoširdų ir didelį ačiū sakome Sauliui Paužai ir visiems labdaringame teniso turnyre dalyvavusiems žmonėms – Jūsų dėka galėjome išpildyti Aido svajonę turėti VR akinius. Jau tradicija tapęs gražus renginys suburia ne tik sporto aistruolius, bet ir tuos, kuriems rūpi padėti mūsų herojams. Dėkojame už Jūsų gerumą. 💗

Aidai, linkime tau nenustoti svajoti! Kaip ir pats sakei – smagu turėti norų ir tvirtai tikėti, kad vieną dieną jie išsipildys, tad drąsiai svajok ir visi troškimai išsipildys. 🚀

Mantuko susitikimas su Kake Make:)

Mantukas – dvejų metų herojus, kuriam, kaip ir daugeliui tokio amžiaus vaikų patinka spardyti kamuolį, žaisti su mylimiausiais žaislais, žiūrėti filmukus. Mažyliui ypač patinka vanduo, todėl jaunos šeimos laisvalaikis dažnai yra planuojamas būtent prie vandens telkinių.

Pirmuosius ligos simptomus tėveliai pastebėjo šių metų kovo mėnesį. Vienas virusas vijo kitą, kol Mantukas buvo paguldytas į ligoninę, o kraujo rodikliai buvo nukritę. Taip mažylis atsidūrė Vilniuje, ligoninėje ir netrukus pradėtas gydymas chemoterapija. Limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę išgirdo tėvai, auginantys du berniukus. Numatytas gydymo laikas herojui – 2 metai. Šiuo metu berniukas jaučiasi neblogai, tačiau šalutiniai chemoterapijos poveikiai kartais sutrukdo žaisti ir išdykauti – pučia pilvuką, pristinga jėgų...

Šeimai, rodos, sunkiausi išbandymai smogė vienu metu – Manto broliukas į pasaulį atėjo trimis mėnesiais anksčiau, todėl kurį laiką herojus leido laiką su tėčiu, o mama su naujagimiu leido dienos ligoninėje. Šiuo metu, kiek leidžia galimybės, visi būna drauge, su Mantuku, ir dienas stengiasi leisti su žaidimais bei Kakės Makės dainomis.

Matydami sūnaus džiaugsmą klausant Kakės Makės dainų, tėveliai svajonės laiške paprašė susitikimo su šiuo personažu. Įsikibę animatorei į parankę, išrinkę smagius žaislus su mygtukais ir garsais, nuskubėjome aplankyti Mantuko ir pakelti jam nuotaiką, pažaisti ir papramogauti jo palatoje. Pradžioje mažylis kiek nedrąsiai įsitraukė į veiklas, tačiau vėliau džiaugėsi Kakės Makės vizitu ir dosniai mojavo, kai ši turėjo atsiveikinti.

💗Džiaugsmas matyti berniuko šypseną, susidomėjimą balionais, dainelėmis ir naujais, jam padovanotais žaisliukais. Tikime, kad ši staigmena jam sukūrė smagių emocijų, kurių ateityje bus dar ir dar daugiau! Nuoširdžiai dėkojame ilunch už Jūsų gerumo kupinas širdis – Jūsų dėka berniuko svajonė išsipildė. Esame laimingi, kad padeda sukurti nepamirštamas akimirkas sunkiai sergantiems vaikams. 🙏

💗Ačiū tariame Gyvi Žaislai už linksmą, draugišką ir nutrūktgalvišką Kakę Makę – ji ne tik su Mantuku bendravo, žaidė, tačiau ir išlankstė pačių įvairiausių figurėlių iš balionų. Ačiū, kad esate kartu. 🥰

💗 Šiltai dėkojame Kakės Makės pasaulis už padovanotą apsilankymą žaidimų kambaryje mūsų herojui ir spalvingus balionus!

Žaidimų aikštelė Augustės kieme!

Net ir vėsų rudenį nuoširdūs susitikimai su mūsų herojais šildo! Aplankėme Augustę, kuri šį penktadienį švęs devintąjį gimtadienį. Matant mergaitės šypseną ir džiugesį mums atvykus sunku patikėti, jog tokie sunkūs išbandymai teko herojei.

Augustės ligos istorija prasidėjo dar 2019 metais, kai užkilo temperatūra, o ant kūno mergytės mama pastebėjo iki tol nebuvusius violetinius taškiukus. Tyrimai iškart parodė onkologinę ligą – leukemiją. Paskirtas gydymo būdas tiko ir viskas ėjosi sklandžiai, o ir jėgų kartais Augustei užtekdavo žaidimams kieme. Visgi, likus 3 savaitėms iki gydymo pabaigos liga smogė dar kart – tyrimų rezultatai parodė ligos atsinaujinimą.

Nedelsiant pradėtas dar sudėtingesnis ir ilgesnis gydymas. Šiuo metu Augustei yra taikomas palaikomasis gydymas. Dienų būna visokių – kartais jėgos neleidžia žaisti ir užsiimti smagiomis veiklomis, o kartais – labai norisi ištrūkti į lauką ir grožėtis užburiančiomis rudens spalvomis. 🍁

Ligos atsinaujinimas paveikė ne tik visą herojės šeimą, bet ir pačią mergaitę – būdama tokia maža ėmė kartoti, jog dar nenori išeiti, nori gyventi... Nepaprastai sunku girdėti tokius žodžius iš mergaitės lūpų, todėl sužinoję, kad heroję pradžiugintų žaidimų aikštelė jos namų kieme – suskubome išpildyti šią svajonę. Drauge su fondo bendruomenės nare Tatyana Lavrinovich nudžiuginome Augustę išpildydami šį jos troškimą ir tikime, kad geros emocijos leis pasijusti geriau ir iš naujo patikėti – stebuklai pildosi!✨

Nuoširdų ačiū sakome Tatjanai už tai, kad visada yra šalia ir savo gerumu dalijasi su mūsų herojais. Pats didžiausias ačiū už išpildytą Augustės svajonę turėti žaidimų aikštelę su namuku savo kieme! Džiaugiamės, kad savo dėmesiu ir rūpesčiu apgaubiate tuos, kuriems pačiomis ryškiausiomis vaikystės spalvomis mėgautis šiuo metu trukdo išbandymai. Tvirtai tikime, kad ne tik išpildytą svajonę, bet ir susitikimą su Jumis, Tatjana, mūsų herojė prisimins dar ilgai ilgai.💗

Augustės svajonių namukas, kurio kaina 900 Eur, jau stovi jos kieme. Neabejojame, kad laukia patys smagiausi žaidimai jame!🚀

Šiltą ačiū sakome UAB Simedva už suteiktą nuolaidą šiai spalvingai svajonei!

Auguste, linkime tau stiprybės, jėgų ir drąsos svajoti! Šiltai apkabiname ir linkime smagių žaidimų kieme!🚀

Pagalba, kurios reikia

Psichologo konsultacijos herojei Darijai

Mūsų herojė Darija! Merginai tekę išbandymai – itin sunkūs. 2019 metais jai buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija, o po jos ligos gydymas vaistais. Ilgi mėnesiai ligoninėje buvo nelengvi, tačiau dar daugiau jėgų ir stiprybės pareikalavo grįžimas į mokyklą, į įprastą paauglišką gyvenimą.

Dėl ilgai trukusio gydymo ir gausybės praleistų pamokų Darijai buvo sunku ne tik pasivyti bendraklasius, tačiau ir susitvarkyti su savo emocijomis – esant tokiai situacijai, natūralu, kad kyla baimės ir nerimo dėl ateities. Džiugu, kad galėjome prisidėti prie herojės grįžimo į tikrąją save, atgauti pasitikėjimą savimi bei žengti tolimesniu gyvenimo keliu vis tvirčiau ir tvirčiau.

Mergina kurį laiką lankėsi Anima studijoje psichologo konsuktacijose. Ši patirtis Darijai leido įveikti turimas negatyvias mintis bei tvirčiau pasijusti emociškai. Kelionė savęs pažinimo ir priėmimo link yra sunki ir pareikalaujanti stiprybės, tad nuostabu žinoti, kad šiame procese heroje rūpinosi patys profesionaliausi ir empatiškiausi Anima psichologai. Tariame šiltą ačiū už Jūsų nuoširdžią ir prasmingą pagalbą. 💗

Šiais metais Darija baigė mokyklą ir žengia į suaugusiųjų pasaulį. Džiugu matyti, kad aistra atlikti spalvingus makiažus niekur nedingo! Linkime herojei kuo didžiausios sėkmės įgyvendinant visas savo svajones ir siekiant užsibrėžtų tikslų. Nepaprastai gera matyti laimingas merginos akis ir šypseną. 🦋

Nuoširdų ir didelį ačiū sakome UAB Grandluka, kurių skirtos 1530 Eur paramos dėka galėjome prisidėti prie prasmingos pagalbos Darijai ir apmokėti psichologo konsultacijas. Įsigilinti ir išjausti visas užklupusias emocijas – stipraus žmogaus bruožas, tik kartais tokiame etape reikia specialistų pagalbos. Dėkojame, kad padeda mūsų herojams stiprėti ir augti. 💗

Reabilitacija Markui

Kviečiame susipažinti su stipruoliu herojumi Marku. Berniukui ketveri, į Lietuvą su mama jie atvyko prasidėjus karui Ukrainoje. Šalia nepamatuojamai baisių išgyvenimų, berniukui yra diagnozuotas autizmas.

Dėl tokios diagnozės Markui reikalingos nuolatinės pastangos papildomai ugdyti savarankiškumą, mankštintis ir tobulinti jau turimus įgūdžius. Kol kas herojui sunku laikyti pusiausvyrą, reikia mylinčios mamos pagalbos atliekant kasdienius veiksmus.

Markas lankė neurosensorinės stimuliacijos kursus, kurie, padėjo berniukui patobulėti įvairiose srityse. Herojaus mama Natalija dalijosi įspūdžiais: ,,teigiamų pokyčių pastebėdavau kasdien. Labiausiai džiugina, kad vaikas tapo kur kas savarankiškenis”. Išties, dabar Markas valgo šaukštu pats, jam nebereikia jokios pagalbos, bando pats apsirengti. Pastebėta, kad pagerėjo pusiausvyros jausmas – lipti laiptais be atramos dabar yra įveikiama užduotis! Pastebėtas progresas susikaupime – užsiimti veiklomis arba išlaikyti akių kontaktą berniukui žymiai lengviau.

Gera žinoti, kad galime prisidėti prie kovotojų tobulėjimo ir padėti žengti pirmyn. Norime ištarti patį nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū Pasitikite interaktyviame šou su Šarūnu Jasikevičiumi dalyvavusiems ir renginio metu fondo globojamoms šeimoms Lietuvoje ir Ukrainoje aukojusiems žmonėms. Jūsų 2246 Eur aukų dėka galėjome Markui dovanoti galimybę augti. Augti stipresniam, savarankiškesniam ir drąsesniam. ✨🙏

Šilta padėka Vaiko raidos klinika už rūpestį mūsų herojais. ✨

Klausos aparatai Donatui

Susipažinkite su herojumi Donatu. Berniukui ketveri, jis lanko darželį ir mėgaujasi vaikyste – žaidimais, žaislais ir retkarčiais – išdaigomis. Vaiko mama kurį laiką pastebėdavo, kad Donatas neatsiliepia kviečiamas arba neatsako, kai jį kalbina. Pradžioje galvojo, kad tai vaikiškas pokštas ir jis tai daro tyčia. Iki kol berniukas neiprieidavo prie mamos ir parodydavo į ausytę, prašydamas jam tiesiai į ausį pasakyti.

Donato mama suprato, kad sūnus turi klausos problemų, tačiau negalvojo, kad jos bus tokios didelės... Su narkoze atliktas klausos tyrimas parodė itin didelį neprigirdėjimą ir buvo rekomenduota įsigyti klausos aparatus.

Klausos centro Audiomedika gydytojai ir klausos aparatų specialistė Rūtai Griškėnienei susipažino su herojumi ir sutiko padėti šioje nelengvoje situacijoje. Donatui buvo parinkti specialūs, jam geriausiai tinkantys ir naujausi klausos aparatai. Jie garsą į ausytę perduoda tikroviškai ir natūraliai ir yra pats geriausias variantas tokioje situacijoje, kokioje yra herojus.

✈️Įdėjus klausos aparatus mama pasidalijo įspūdžiais, kad sūnus taria žymiai daugiau žodžių, jam lengviau kalbėti. Darželyje dar geriau įsilieja į draugų grupę ir su kitais vaikais bendrauja. Nepaprastai gera žinoti, kad naujausi išradimai, kartu su specialistų pagalba ir konsultacija, gali taip svariai prisidėti prie herojaus gyvenimo kokybės ir vystymosi. Nuoširdžiai dėkojame specialistei Rūtai Griškėnienei už profesionalią pagalbą ir rūpestį Donatu. 🙏

✈️Klausos aparatai – itin reikalingas, tačiau labai brangus pirkinys. Modelio, kuris klausos aparatų specialistės buvo parinktas Donatui, dalį sumos kompensuoja valstybė, o likusioji – 2864 Eur. suma – padengta nuostabių ir gerumo kupinų žmonių iš BIOFIRST klinika. Sakome šiltą ir patį nuoširdžiausią ačiū už berniukui suteiktą galimybę girdėti, juoktis, kalbėti ir gyventi įprastą vaikystės džiaugsmų kupiną gyvenimą. 💜

Dovydo mankštos

Norime priminti apie stiprų kovotoją ir jo sunkumus, kurie užklupo nuo pirmųjų akimirkų, išvydus pasaulį. Dovydas gimė po planinio Cezario pjūvio dėl netinkamos padėties gimdoje. Tik gimęs silpnai kvėpavo, reikėjo papildomo deguonies, pats nevalgė, o verkė vos girdimai. Praėjus savaitei po mažylio gimimo medikai ėmė įtarti apie genetines ligas, o suėjus keturiems mėnesiams berniukui prasidėjo kvėpavimo takų uždegimai, bronchiolitai, pneumonija ir kitos ligos dėl kurių mažylis beveik pusę metų praleido ligoninėje. Tuo metu jam buvo suformuota tracheostoma, gastrostoma, naktimis pritaikyta dirbtinė plaučių ventiliacija. Po daugybės įvairiausių tyrimų ir genetinių testų paaiškėjo paaiškėjo pagrindinė liga - miopatija.

Berniukui reikalingi nuolatiniai užsiėmimai su kineziterapeutu ir pastovus fizinis krūvis, kuris lavintų raumenukus, motoriką. Įvairiausi pratimai jam padeda ne tik atpalaiduoti kūnelį, bet ir mažais žingsneliais stiebtis pirmyn. Net ir patys minimaliausi pasiekimai Dovydo mamai yra pats tikriausias stebuklas, suteikiantis papildomų jėgų šiame kelyje.

Nuo birželio mėnesio iki pat dabar herojus aktyviai reabilituojasi ir lanko užsiėmimus RehaTera centre. Labai susidraugavo su kineziterapeute Elze ir praėjus mėnesiui po užsiėmimų gavome berniuko mamos laišką su prašymu pratęsti dar mėnesiui ar keliems reabilitaciją. Žinome, kaip sudėtinga tokiems vaikams, kaip Dovydas, adaptuotis prie naujos aplinkos, žmonių, todėl sutikome prisidėti ir toliau prie herojaus tobulėjimo.✨

Norime nuoširdžiai ir iš visos širdies padėkoti Editai Vilkevičiūtei už suteiktą 594 Eur paramą Dovydo užsiėmimams. Ačiū Jums, kad dalijatės šiluma, gerumu ir rūpesčiu su tais, kuriems kiekvienas žingsnelis šiame gyvenime yra sunkesnis.❤️

Automobilis Ukrainos kariams

Stebintieji mūsų veiklą žinote, kad padedame sunkiai sergantiems vaikams ir jų šeimoms, tačiau jei galime būti naudingi kitiems – padedame. Esame labai laimingi, kad mūsų gausi bendruomenė turi tiek daug palaikančių, neabejingų žmonių, kurie ieško galimybių kaip padėti tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos.

Šįkart norime padėkoti mūsų ilgamečiam savanoriui Kęstučiui Marčiulioniui ir jo draugams, kurie susibūrė norėdami padėti vienam Ukrainoje kovojančiam būriui. Nuolatinis kontakto palaikymas ir domėjimąsis ten vykstančia situacija paskatino Kęstutį ir jo draugus surasti karių poreikius atliepiantį automobilį. Paieškos buvo gana ilgos, tačiau galiausiai sėkmingos – automobilis rastas, suremontuotas ir pristatytas į Ukrainą. Reaguodami į tai, kas vyksta pasaulyje šiomis dienomis, džiaugiamės tokiomis reikšmingomis iniciatyvomis ir esame dėkingi, kad taip pat galėjome prisidėti prie šios prasmingos idėjos įgyvendinimo.

Dėkojame visiems prisidėjusiems. 💙💛

Gyvybiškai svarbūs aparatai Timukui

Mūsų herojų Timą jau pažįstate, tai berniukas, kuris yra tikras kovotojas ir su mylinčių tėvelių pagalba įveikiantis daugybę jam siųstų išbandymų. Herojus turi sunkią negalią, jam diagnozuota nemalino miopatija, lydima įvairių raidos sutrikimų.

Dažni vizitai pas gydytojus procedūroms ir apžiūroms – Timuko ir jo mamos kasdienybė, tad kartais pasidaro labai sunku patiems susidoroti su sunkumais... Visa berniuko šeima bei pats Timas kovo mėnesį sirgo Covid-19, o tai jam buvo itin sunkus išbandymas, kurį jis atlaikė. Ligos pasekmės – dar labiau pasunkėjęs kvėpavimas ir atsikosėjimas. Negana to, gegužės mėnesį jis paniro į komą, kurioje buvo pusantro mėnesio.

Visi šie išbandymai į šeimą atnešė be galo daug nerimo, tačiau dar daugiau – susitelkimo. Sunkiu metu sulaukėme Timuko mamos skambučio su prašymu padėti. Berniukui reikalingas ir kasdien padėsiantis kosulio asistentas, kuris ligų metų tampa didžiuliu išsigelbėjimu. Taip pat – atsiurbimo aparatas, kuris yra nedidelis, tad labai kompaktiškas ir patogus naudojimui tiek namuose, tiek kelionių į ligoninę metu.

💙Vykdami pas herojų į svečius nupirkome ir specialaus maistelio – turinčio itin daug energijos bei visų reikalingų medžiagų, padedančių tvirtėti. Iš visos širdies norime tarti didelį ačiū visiems žmonėms, dalyvavusiems Pasitikite  interaktyviame šou su Šarūnu Jasikevičiumi. Dėkojame tiems, kurie pirko bilietus į renginį ir tokiu būdu prisidėjo prie pagalbos mūsų herojams, taip pat aukojusiems kurie renginio metu. Jūsų gerumo kupinos širdys suteikė daugiau vilties ir Timukui bei jo šeimai – Jūsų dėka nupirkome specialų maistelį, kuris leis herojui sustiprėti!✈️

💙Nuoširdus ir pats didžiausias AČIŪ visiems, kurie skyrė savo 1,2 % GPM mūsų fondo herojams. Jūsų dėka nupirkome kosulio asistentą bei atsiurbimo aparatą, kainavusius 5601,58 Eur. kuriais kovotojas galės naudotis tiek, kiek bus reikalinga. Ačiū Jums, kad padedate augti mažiesiems pacientams, kuriems mūsų pagalba yra gyvybiškai svarbi.🙏

Reabilitacija Adomui

Pagalbos prašymų sulaukiame nuolat ir pačių įvairiausių. Vieną dieną sulaukėme aštuonerių Adomo mamytės laiško. Kviečiame susipažinti su herojaus istorija ir jo pasiekimais.

Berniukas serga itin reta genetine liga – Charge sindromu. Šis sindromas lydimas daugybės kitų ligų – Adomas viena akimi beveik nemato, viena ausimi beveik negirdi, nustatytas gilus protinis atsilikimas, neorganinė nemiga, sunkus autizmo lygis ir tai dar ne pabaiga... Berniukas pats nevalgo, jam yra suformuota gastrostoma. Visa ši ligų puokštė kasdien reikalauja nepaliaujamos stiprybės, o Adomo mama laiške atvirai sako: „kai jis buvo mažas, būdavo žymiai lengviau atlikti įvairias procedūras ar tyrimus“.

Berniukui augant ir stiprėjant ėmė reikštis agresija, nukreipta į save patį bei į aplinkinius. Tai pasireiškia, kai herojus nenori kažko daryti, o tai būna itin dažnai, kai kamuoja nuovargis ar pilvo skausmai. Kadangi Charge sindromas itin retas – sunku rasti specialistų, dirbančių būtent su tokiais vaikučiais.

Po ilgų paieškų Adomo mamai pavyko rasti ir išbandyti terapijas ABA centre, kurios labai tiko jos sūnui. Nei viena iš anksčiau bandytų reabilitacijų nedavė tokio teigiamo poveikio, kaip ši. Šios reabilitacijos naudingos tuo, jog berniukas vis aiškiau geba nurodyti ką jam skauda ir kada skauda, padeda ugdyti komunikacijos ir emocijų valdymo įgūdžius. Po užsiėmimų mama pastebėjo mažesnį sūnaus polinkį į savęs žalojimą bei sustiprėjusius savarankiškumo įgūdžius.

Dabar Adomo šeima gyvena viltimi – galbūt kadanors jam pavyks valgyti pačiam, per burną. Visos mažesnės ar didesnės pergalės – neįtikėtinai džiugina ir suteikia dar daugiau jėgų žengti pirmyn. Norime tarti nuoširdų ir didelį ačiū Dariui Janulevičiui už Jūsų skirtą 547,75 Eur paramą, kurios dėka galėjome suteikti pagalbą Adomui. Jūsų dėka galime suteikti tikėjimo ir daugiau jėgų šiam kovotojui. Ačiū už Jūsų gerumą. 💙

Šiltai dėkojame ABA centrui už suteiktas nuolaidas Adomo terapijoms! Kartu esame stipresni ir vieni kitiems padėdami galime žengti vis tvirtesniais žingsniais. ✈

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Įsigydami prisidedate prie pagalbos mūsų kovotojams, kurie kasdien stengiasi laimėti savo gyvenimo pergalę. 

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: matas@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite