Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2019 M. VASARA

MOKYMAI

Personalo valdymo standarto pagrindinė programa

Mokymai prasidės rugsėjo 13 d. Liko vos kelios vietos, suskubkite registruotis.

Jau galima rezervuoti vietą ir į  2020 m. sausio pabaigoje prasidėsiančius mokymus - parašykite renata@pvpa.lt.

Detali informacija>>

Personalo valdymo standarto programa patyrusiems "Personalo valdymo strategija ir taktika"

PVPA vėl kviečia patyrusius personalo profesionalus į atnaujintą tęstinę kas 2 metus vykdomą praktinių mokymų programą „PERSONALO VALDYMO STRATEGIJA IR TAKTIKA“. Mokymai prasidės spalio 18 d.

Detali informacija>>

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Šį kartą atsakydamas į užduotą klausimą Rimantas dalinasi įžvalgomis apie premijų įskaitymą / neįskaitymą į vidutinį darbo užmokestį (VDU), kuris svarbus skaičiuojant atostoginius, nekonkuravimo kompensaciją ir t.t.

Išsamiai skaitykite>>

MENTORYSTĖ

Pradedame registraciją į 2019-2020 m. mentorystės programą

Jau šeštus metus tęsiame PVPA mentorystės programą. 9 mėnesius trunkančios programos metu labiau patyrę personalo vadovai, specialistai dalinsis savo patirtimi su mažiau patyrusiais kolegomis padėdami jiems augti ir kaip asmenybėms, ir kaip personalo specialistams. Programą kuruoja PVPA valdybos narė Edita Znutienė, Inga Rinkevičienė ir Renata Augustaitienė. Programoje numatyta keletas bendrų susitkimų dalyviams aktualiomis temomis ir individualūs susitikimai su mentoriais. 

Kviečiame susipažinti su programa bei siųsti dalyvio anketas iki rugsėjo 16 d.

Detali informacija>>

NARYSTĖ PVPA

PVPA nariu būti verta ir smagu!

Išbandykite PVPA narystę, stodami II-am pusmečiui! Užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

PARTNERIŲ RENGINIAI

Didžiausias  Lietuvoje renginys personalo vadybos lyderiams spalio 9 ir 10 dienomis Vilniuje. Detali informacija čia >> .

PVPA nariams su specialiu kodu taikoma 10% nuolaida, kodo teiraukitės info@pvpa.lt .

2019.09.09-10 Atlyginimų valdymas: veikianti klasika ir nauji sprendiniai šiandienai

Atlygio valdymo tema aktuali ir įgauna naujus kampus bei formas. Kai kas iš atlygio valdymo klasikos vis dar aktualu, o kažkas gal jau kiek paseno. Išliko ir net sustiprėjo vadovų vaidmuo užtikrinant alygio sistemos efektyvumą, viso atlygio (total rewards) koncepcija peraaugo į visos darbuotojo patirties/ įsitraukimo valdymą, personalo procesų cikliškumą nugalėjo darbuotojo gyvavimo ciklo ritmas, ypač suaštrėjo priešprieša tarp vidinio teisingumo siekio ir diferencijavimo poreikio, ištirpo pareigybių ribos ir sugrįžo atlygio už kompetenciją diskusijos. Reikėtų ne vienos dienos visą tai aptarti, bet koncentruota informacija yra sudėta į dvi mokymo dienas. Kviečiame į naujai sudėtą atlygio valdymo programą! Grupė ribota - tik 12 dalyvių.

Mokymus veda Eligijus Kajieta, darbuotojų įsitraukimo ir atlygio valdymo ekspertas

PVPA nariams taikoma 10% nuolaida!

Daugiau informacijos ir registracija>> 

Primename, kad Jūs esate užsiprenumeravę PVPA naujienlaiškį. Informuojame, kad vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Jūs turite teisę bet kada nemokamai nesutikti su tokiu naujienlaiškio gavimu Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis (el. pašto adresais), pranešdami mums el. pašto adresu info@pvpa.lt arba paspausdami naujienlaiškio atsisakymo nuorodą bet kuriame Jums jau išsiųstame naujienlaiškyje.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite