Mums ir svarīgs Tavs viedoklis

Dārgais biedr, mums ir ļoti svarīgi, lai Tu velti savu laiku divu aptauju aizpildīšanai. Viena aptauja iekļauj biedra profilēšanu, lai mēs atjaunotu informāciju par to, ko Tu vēlies darīt kluba labā, otra aptauja ir par atbalsta iespējām ERAF projekta ietvaros.

Anketa par biedru iesaisti

Esam izveidojuši anketu, lai Tu varētu novērtēt kluba darbību līdz šim, kā arī atzīmēt, ko Tu būtu gatavs darīt klubā, lai varam Tevi vairāk iesaistīt tā darbībā.

Anketa

Par atbalstu projektam

Jau vairāk nekā gadu Latvijas Universitāte īsteno ERAF projektu studentiem par inovāciju attīstību un sadarbību ar uzņēmējiem. Lai īstenotu projektu, tam ir nepieciešams uzņēmēju un privātpersonu atbalsts.
Lūdzam Jūs aizpildīt aptauju par atbalsta iespējām projekta vajadzībām!

Plašāk par projektu šeit.

Aptauja

Parādus atstāj vecajā gadā

Vēlamies draudzīgi atgādināt par LU Absolventu kluba biedru naudas nomaksu un aicinām to izdarīt līdz gada beigām, lai jauno gadu iesāktu bez "astēm" no šī gada.

Atgādinām, ka biedru naudas apmērs ir 24 EUR gadā (2 EUR mēnesī). Ja Tevi māc neziņa, vai esi šajā gadā veicis apmaksu, droši atbildi uz šo e-pastu un mēs Tevi informēsim par tavu aktuālo situāciju.

Rekvizīti

Gada pēdējā viktorīna 9. decembrī

Savā kalendārā atzīmē 9. decembrī plkst. 19:00, kad notiks Absolventu kluba rīkots erudīcijas vakars "Gada pēdējā viktorīna". Viktorīna notiks tiešsaitē. Pieteikšanās un sīkāka informācija sekos jau pavisam drīz!

LU Absolventu klubs

Riga, Latvia

MailerLite