Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Deimantas, 15 m. Deimantui buvo diagnozuotas piktybinis smegenų auglys, atlikta šalinimo operacija ir spindulinė terapija. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Mažasis kovotojas Daniilas su tėveliai grįžo iš pakartotinų tyrimų Šveicarijoje. Daktarai ir toliau džiugina puikiomis naujienomis - gydymo rezultatai ir toliau sėkmingai lieką stabilūs, auglys nedidėja, naujų darinių nėra, tad ir pakartotinas gydymas nereikalingas. Šį kartą profesorius Daniilą paleido 5 savaitėms ilsėtis Lietuvoje, o kita kelionė planuojama tik birželio pabaigoje.

Paskutinė Daniilo ir jo tėvelių kelionė liepos mėnesį buvo padengta iš valiutų keitykols "Top Exchange"  ir Mindaugo Plūko bei Editos Plūkienės skirtų aukų vaikams. Norime padėkoti Jums už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

Visi norintys prisidėti prie pagalbos šeimai, galite tai padaryti paaukojant rekvizitais apačioje:

Būtina mokėjimo paskirtis: PARAMA DANIIL G.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Tajaus svajonė / elektrinis paspirtukas

Tajus jau yra gydymo pusiaukelėje. Prieš mažiau nei metus, berniukui buvo diagnozuotas inksto vežys, kuris jau atėmė iš jo kairįjį inkstą, o dabar yra taikomi chemoterapijos kursai.
Kuklus, mielas ir aktyvus vaikas - taip galima būtų apibūdinti Tajų. Ilgai svajojęs apie elektrinį paspirtuką, penktadienio vakarą prieš išvykstant kelioms dienoms namo, Tajus sulaukė Dariaus Bivainio staigmenos - nešinas išsvajota dovana ir glebiais kitų žaislų, Darius atvyko į Kauno klinikas susipažinti su šeima ir išpildyti mažojo paciento svajonę.

Paklaustas kuo Tajus norėtų būti užaugęs, sulaukėme labai konkretaus ir nuoširdaus atsakymo - "Vilkiko vairuotoju, nes jie daug uždirba"!

Tad norime palinkėti Tajui svajoti ir visada siekti savo svajonių, nes jos tikrai pildosi tokių žmonių, kaip Darius dėka!

Nuotraukos: LXM media

Dovilės svajonė / nešiojamas kompiuteris mokslams

Dar viena ypatinga mergaite vardu Dovilė. Ypatinga ji visomis prasmėmis - žingeidi, drąsi, komunikabili, protinga, domisi menu, muzika, be galo mėgsta mokslus ir yra labai mylima draugų ir bendraklasių. Didžiąją savo laiko dalį mergaitė skiria mokslams ir užklasinei veiklai - įvairiems būreliams, knygų skaitymui, dalyvauja įvairiuose projektuose ir siekia geriausių rezultatų. Net ir sveikatos problemos su kuriomis mergaitė kovoja jau ne vienerius metus (diagnozuota neurofibramotozė paskatinusi optinio trakto gliomą), nesustabdo jos šiose veiklose!

Tam, kad galėtų nepriekaištingai atlikti mokykloje paskirtas užduotis, jai buvo labai reikalingas nešiojamas kompiuteris, kurio praėjus metams nuo laiško parašymo mergaitė vis dar neturėjo. Penktadienio vakarą pasikvietėme Dovilę ir jos mamą į restoraną "Grill London" - prie skanios vakarienės stalo turėjome ir nuoširdų bei atvirą pokalbį, o mergaitės entuziazmu susižavėjęs Darius Bivainis padovanojo mergaitei išsvajotą kompiuterį bei LEGO kostruktorių.

Video: LXM media

Skaistės svajonė / poilsis Druskininkuose

Dar šį pavasarį "Southwestern Advantage Lietuva" studentai rinko aukas Skaistei. Merginos šeimai išgirdus kojos kaulo naviko daromą žalą ir artėjantį sunkų gydymą buvo ypač sunku. Kaip pati Skaistė sako, sunkiausias laikotarpis jau praeityje ir tikiuosi, kad po mažu viskas tik gerės. O taip tikrai ir yra - už surinkas aukas merginai buvo nupirkti medikamentai, kurie stiprina kaulų struktūrą, mergina jaučia kojos tvirtėjimą. Nors vaikščioti dažniausiai tenka su ramentų pagalba, mergina jau gali ir savarankiškai judėti.

Na, o po ilgo gydymo kelioms dienoms išsiuntėme ją kartu su mama ir drauge į Druskininkų vandens parką "Aqua Park Druskininkai", kur jos turėjo progą mėgautis vandens pramogomis, įvairiomis procedūromis, skaniu maistu ir nuostabiu oru!

Norime nuoširdžiai padėkoti "Aqua Park" už šiltą priėmimą ir svarų prisidėjimą prie turiningo merginų savaitgalio. Taip pat didelis AČIŪ studentams bei visiems tą kartą aukojusiems - Jūsų dėka galime padėti mergaitei ne tik sveikti, bet ir praturtinti jos dienas geromis emocijomis! 

Sportinė avalynė vaikams

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su sportinių prekių parduotuve "Sportpoint" kas kart džiugina vaikus dovanomis. Šaunusis Stepas jaučiasi puikiai su naujais sportiniais bateliais ir dėkoja už jam skirtą dovaną!

SUTEIKTA PAGALBA

Pagalba Elijai

Trys mėnesiai intensyvios kovos už gyvenimą, daug dienų praleistų lovoje be jėgų, operacijos ir kritiniai momentai, kuomet viskas yra tiesiog blogai... Štai toks buvo pastarasis laikas mažajai Elijai ir jos mamai Birutei. Bet... šiandien mes vėl šypsomės, bendraujame ir vaikštome! Elijos stiprybė ir mamos tikėjimas veda jas į priekį ir leidžia stiprėti, stotis ant kojų! Liepos 12 d. įteikėme Elijai sensorių, kuris matuos mergaitės pulsą ir širdies ritmą. Mergaitei buvo reikalinga ir nauja gastrostoma, tad pasirūpinsime ir ja. Vėliau už "Southwestern Advantage Lietuva" akcijos metu surinktas aukas Elijai nupirkome maisto papildus, kurie leistų mergaitės organizmui greičiau atsistatyti po gydymo. Taip pat buvo pasirūpinta ir nauja šilkine patalyne, kuri būtų tinkama kokybiškam mergaitės miegui. Na, o mama gali džiaugtis lengvesne buitimi, nes į namus buvo pristatyta nauja skalbyklė-džiovyklė.

Štai tiek svarbių dovanų galėjome padovanoti šeimai visų aukojusių dėka! Ačiū visiems, kurie 2017 metais atvėrė savo namų duris ir neliko abejingi, Ačiū studentams už kasmetinę labdaringą akciją bei mūsų partneriams "Eurovaistinė" ir "Topo centras" už dideles nuolaidas dovanoms!

Dabar belieka palinkėti šiai mažylei ir toliau stiprėti, nes rugsėjį jos laukia pirma klasė mokykloje! 

Pagalba Danilui

Liepos 15 d. aplankėme mažąjį Danilą ir jo mamą Tatjaną. Praėjus beveik metams, gera matyti, kad šie du gražūs žmogeliukai po sunkių gyvenimo išbandymų pagaliau stojasi ant kojų, o vaikas stiprėja, auga, šypsosi ir džiaugiasi kiekvieno jį aplankiusio svečio draugija.

Džiaugiamės galėdami palaikyti šią šeimą ir padėti, kuomet pagalbos labai reikia. Šį kartą Danilui buvo reikalinga sistema su sensoriumi, kuri leistų mamai stebėti jo gyvybines funkcijas bei greitai reaguoti, jeigu vaikui reikalinga skubi pagalba. Už šią svarbią dovaną norime nuoširdžiai padėkoti prekinio ženklo "Mary Kay Lietuva" bendruomenei, kurie skyrė paramą sunkiai sergantiems vaikams ir neliko abejingi Danilo istorijai!

Danilas neabejotinai yra apsuptas besąlygiškos mamos meilės ir rūpesčio, o jo mielumas pavergia širdį.

Linkime berniukui ir toliau sparčiai stiprėti!

Video medžiaga: LXM media

Pagalba Ugnei

Liepos 25 d. apsilankėme pas 16-metę mergaitę Ugnę ir jos mamą Danutę. Mergaitė neseniai iš reanimacijos buvo perkelta į Kauno klinikų vaikų ligų klinikos skyrių, kur tuo metu bandė atsigauti po sunkios buklės. Mergaitė turi daug raidos sutrikimų, sunkios formos epilepsiją bei daug gretutinių ligų. Kelialapiu namo į Klaipėdą tą kartą tapo ir mūsų įteikta svarbi dovana, t.y. kosulio asistentas PHILIPS RESPIRONICS E70. Ši sistema leis prižiūrėti mergaitę namų salygomis bei išlaikyti stabilų kvepavimą tuo pačiu išlaikant švarius plaučius.

Ši brangi įranga buvo neįperkama 5 asmenų šeimai, tad Rimanto Kaukėno paramos grupė nedvejodama sutiko padėti. Šis prietaisas buvo nupirktas už "Lietuvos Porsche Klubo" bendruomenės skirtą paramą vaikams. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems šio klubo nariams ir ypač Aurelijui Rusteikai už tikėjimą ir pasitikėjimą, už galimybę padėti mergaitei!

Video: LXM media

INICATYVOS IR RENGINIAI

Rankdarbių popietė Kauno klinikose

Liepos 2d. Kauno klinikų vaikų onkologiniame skyriuje kelioms valandoms atsidarė kūrybiškos ir ne mažiau spalvingos dirbtuvės. Sunkiai sergančio Tito ir Ramunės mama Eglė Masiulienė pravedė užsimėnimą, kurio metu mažieji pacientai ir jų mamos galėjo pasigaminti sau įvairiaspalves ir vasara kvepiančias apyrankes. Puikus atsipalaidavimas ir dar puikesnis laikas kartu! Didelis Ačiū Eglei už norą ir rūpestį, už idėjas, kurias kartu galime įgyvendinti!

Aukok.lt ir fondo bendras projektas subūrė žinomus žmones kilniam tikslui

Liepos mėnesį startavo jaunas aukok.lt ir Rimanto Kaukėno paramos grupės projektas, kurį šį kartą skyrėme Daniilui ir visų mažųjų svajoklių norams išpildyti! 

Už pergalę gyventi - įprasminkime šią akciją geru darbu bei paaukokime taip reikalingai pagalbai akies naviką turinčiam Daniilui bei pacientų svajonėms, kurios visada pildosi!

Fondo geras draugas, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas bei laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė - Morkūnienė dėl šio kilnaus tikslo jau sugalvojo sau iššūkius!

Prisijunk prie Mindaugo
Prisijunk prie Indrės

Ypatingi žmonės ypatingame koncerte

Menininkė Skaistė Semenkė ne tik svariai prisideda prie mūsų fondo veiklos, bet ir rūpinasi ypatingais žmonėmis, kuriems kiekvieno iš mūsų dėmesys reiškia visą pasaulį!! Skaistės atsidavimas socialinei veiklai įkvepia, o užsimezgusi graži draugystė leido ir mums prisidėti prie kilnios jos veiklos.

Džiaugiamės, kad suvieniję jėgas galėjome padovanoti šiai nuostabiai kompanijai ypatingą vakarą atlikėjo Merūno Vitulskio koncerte! 

Ačiū Merūnui už kvietimus į koncertą ir dėmesį ištikimiems gerbėjams, Ačiū Skaistei už atsidavimą ir galimybę visiems kartu pasaulį daryti gražesniu!

Labdaringa bėgiko D. Pavliukovičiaus treniruotė

Labdaringoje Daliaus Pavliukovičiaus treniruotėje Vingio parke dalyvavo gausus būrys aktyvaus laisvalaikio mėgėjų ir profesionalių sportininkų, kurie ne tik turėjo gerą ir produktyvų laiką sportuodami ir išklausydami paskaitos apie sveiką gyvenseną, bet kartu ir prisidėjo prie labdaros mūsų globojamiems vaikams. Treniruotės metu sportininkai paaukojo net 719 eurų už kuriuos bus pildomos slaptos mažųjų ligoniukų svajonės!

Norime nuoširdžiai padėkoti Daliui, Dianai Lobacevske, Remigijui Kančiui, Sauliui Paliūnui ir Lukui Čiurinskui už palaikymą ir socialiai atsakingą veiklą, kuri moko žmones ne tik būti sveikais ir aktyviais, bet ir per sportą palaikyti tuos, kuriems pagalbos šiandien reikia labiausiai!

Ačiū Jums už Jūsų gerumą!

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė aplankė Kauno klinikose esančius vaikus

Džiaugiamės galėję prisidėti prie liepos 23 d. vykusio renginio Kauno Klinikų Vaikų ligų klinikoje, kurį šį kartą organizavo ir būrį garbingų svečių, vaikų ir jų tėvelių sukvietė "Laimės aitvaro" iniciatorius Valdas Kančiauskas!

Renginio metu vaikai turėjo progą susitikti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene, o savo sajones jie kartu atvaizdavo piešdami ant aitvarų, kurie vėliau buvo paleisti į dangų!

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų fondą atstovavusioms ir gražius muzikinius kūrinius atlikusioms Dianai ir Unei bei Giedriui Paužai už didelę pagalbą renginio metu.

Daugiau apie iniciatyvą

Fondo globojami vaikai Jazzu koncerte

Vieną liepos šeštadienio vakarą Valdovų rūmuose Vilniuje vyko vienos talentingiausių Lietuvos dainininkių Jazzu koncertas į kurį buvo pakviesti ir sunkiai sirgę bei vis dar su onkologinėmis ligomis kovojantys vaikai, jų tėveliai bei Valakampių protinės negalios turinčių žmonių pensionato bendruomenės nariai.

Nuostabus vakaras atnešęs gražiausias ir šilčiausias emocijas! Už įsimintiną šių žmonių patirtį norime nuoširdžiai padėkoti renginio organizatoriams "FORS EVENT" bei atlikėjai Justei Arlauskaitei!!

Nepamirškime mėgautis gyvenimu ir kiekviena patirtimi, kuri mums gali suteikti gražius prisiminimus!

Kasmetinė Pumpėnų šventė atnešė džiaugsmą negalią turinčiam Dariui

Prieš keletą metų gimusi graži pažintis su Arminu Vareika kas kart atneša daug nuostabių dalykų! Vienas jų, galimybė bent šiek tiek prisidėti prie Armino veiklos, kurią jis atvira širdimi skiria savo krašto bendruomenei. Štai šių metų Pumpėnų šventė tapo viena didžiausių ir sekmingiausių tame krašte! Čia daugiau nei tūkstantis žmonių atvyko tiesiog puikiai praleisti laiką, pasportuoti, susipažinti su mylimais sportininkais ir švesti gyvenimą.

Ir tai dar ne viskas, šios didelės ir gražios šventės rezultatas - pagalba Dariui, kuris yra pilnas pozityvumo žmogus tiesiog svajojęs pasivažinėti lauke ir pasimėgauti Lietuviška vasara. To jis negalėjo padaryti dėl paprastos priežasties - tam jis neturėjo įrangos, kuri leistų jam pakilti iš lovos.

Visų žmonių dėka ši Dariaus svajonė pagaliau išsipildė!

Neabejojame Armino entuziazmu daryti gyvenimą gražesnį žmonėms, kurie jį taip myli! Ačiū, kad esi! Ačiū, kad leidi mums būti šalia!

Labdaringas teniso turnyras Palangoje

2019 m. Liepos mėnesio 27 d. įvyko jau kasmetinį titulą turintis šeimų teniso turnyras skirtas ne tik pasikrauti teigiamų emocijų, tačiau ir prisiminti vaikus kovojančius su onkologinėmis ligomis🎗

Palaikydami Rimanto Kaukėno paramos fondo veiklą, daugelis šeimų iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių kovojo įtemptose varžybose “Pušyno” teniso kortuose Palangoje taip kurstydami žiūrovų dėmesį. Tiesa, ryškūs paramos fondo marškinėliai su krepšininkų Rimanto Kaukėno, Mindaugo Kuzminsko ir Jono Valančiūno atvaizdais taip pat traukė žiūrovų akį bei priminė, kad labai lengva būti abėjingiems atostogų metu, kai tuo tarpu kažkur yra vaikai kovojantys už savo gyvenimą🙏 T

urnyro tikslas neleisti pamiršti šių kovotojų ir skatinti prisidėti visus prie geresnio jų rytojaus. Turnyrą vainikavo krepšininko Renaldo Seibučio vedama apdovanojimų ceremonija. Tikimės, kad tiek dalyviams, tiek žiūrovas renginys paliko tik teigiamas emocijas.

Didelis Ačiū visiems dalyviams, kurie palaikėte mūsų mažuosius pacientus ir Renaldui už kilnų vizitą. Jūsų dėmesys ir meilė mums ir vaikams reiškia labai daug!

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite