Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

KELIONĖS PROGRAMA

Vietnamas 2019- 2020

Hošiminas su ekskursijom ir poilsiu paplūdimyje 2019-2020

Ekskursijos Hošimine ir poilsis paplūdimyje - Fanthietas, Mui Ne Resort

 

Hošiminas - tai pagrindnis pietų Vietnamo miestas, įvairūs muziejai ir teatrai, vienas iš seniausių zoologijos sodų pasaulyje, visame pasaulyje garsūs tuneliai - Cu Chi ir naktininis gyvenimas, taipogi istorinis miesto centras, papuoštas plačiomis, elegantiškomis gatvėmis ir Prancūzų kolonijiniais pastatais.

 

Fanthietas - Dėka plataus pliažo su baltu smėliu ir labai patogiu priėjimu prie jūros, tinka šeimom su vaikais ir dėl gerų bangų, patiks ir banglentininkams.

 

Kaina 1 asmeniui dviviečiame / trivietis kambaryje

 

1. Diena Skrydis: Ryga - Stambulas 19:00-22:55.

 

2. Diena Atvykimas į Hošiminą skrydis Stambulas - Hošiminas 02:25. Atvykimas į Hošimino orouostą 17:10. Pasų ir muitinės patikra. Susitikimas su atstovu, atvykimas į viešbutį Le Duy Hotel 3* /Deluxe (window) arba į kitą, panašaus lygio.

 

3. Diena Saigon - Cu Chi / ekskursija po miestą, pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Cu Chi tunelius, 70km nuo Hošimino, kurie tesiasi 200km ir susideda iš trijų lygių gylio nuo 8-12 metrų, tunelius iškasė Vietnamiečiai vykstant karui su JAV. Šiuo metu šitie tuneliai - Vietnamo dvasios simbolis. Apsilankymas Vietnamo - JAV karo muziejuje. Už papildoma kaina galite pašaudyti iš amerikietiškų šautuvų М-16, М-30, М-31. Po pietų apžvalginė ekskursija po miestą Hošiminą (Saigon) su apsilankymu centriniame pašto skyriuje ir katedroje - Notre Dame de Saigon, Susijungimo Rūmai, taipat pamatysite Cholon - China Town su oru Thien Hau. Jūs galėsite apsilankyti lakuotų dirbinių gamykloje arba apsipirkti centriniame turguje - Ben Thanh. Nakvynė Hošimine.

 

4. Diena Mekongo turas, vienadienė ekskursija po Mekongo delta. Kelionė laivu Mekongo upe, apsilankymas saloje, kur Jus galėsite paragauti egzotiškų vaisių, pasivažinėjimas karieta su poniais, susipažinimas su vietos bendruomenių gyvenimu ir vietos amatų: saldainių gaminimas iš kokoso, medaus, ryžių paplotėlių, suvenyrai iš kokoso medžio. Pasivaikščiojimas po Mekongo kanalus. Pietūs, pagaminti iš vietos delikateso - žuvies ,,dramblio ausis'', Po pietų apsilankymas poilsio zonoje, kur galėsite paragauti vietinį gėrimą iš vandeningo kokoso. Grįžimas į Hošiminą.

 

5. Diena Hošiminas - Fanthietas, po pusryčių važiavimas į Fanthietą, Mui Ne kurorte. Apgyvendinimas viešbutyje Palmira Hotel 3* /Superior garden/pool view arba panašaus tipo, laisvu laiku.

 

6-11. Diena Poilsis paplūdimyje Phan Thiet (Mui Ne). Pusryčiai viešbutyje. Savo laisvą laiką rekomenduojama praleisti ekskursijose.

 

Karšta versmė. ''Binh Chau'' randasi 100km nuo Phan Thiet miesto. Mineralinio vandens temperatūra yra 80 laipsnių. Ant ''Binh Chau'' bazės yra pastatytas didžiausias Vietname medicininis purvo ir vandens gydomasis centras. Poilsis ir plaukiojimas karštame mineraliniame vandenyje. (Visas kursas procedūros apima maudynės purvo vonioje 20-30 minučių: už papildomą kainą).

 

Smėlio kopos ir Lotosų ežeras. Susitikimas su gidu viešbutyje. Vertimas ekskursijoje. Pirmasis sustojimas - Vietnamo žvejų kaimas ir vaizdingas vaizdas į uostą. Jus galite išbandyti prasilėkti ant lentos su vietiniais vaikais per smėlio kopas, (už papildomą mokestį). Po vizito balto smėlio kopose – pasijauskite, lyg būtumėte dykumoje. Galite pavažinėti su visureigiais arba pajodinėti strausais (už papildomą mokestį). Tarp balto smėlio kopų randasi nuostabaus grožio gėlo vandens ežeras, kuriame visus metus žydi ir auga lotosai. Ekskursijos pabaigoje pasivaikščiojimas palei vaizdingą upelį iki raudonojo skardžio.

 

Dalatas – miestas amžino pavasario, kuris randasi 1500 m. Aukštyje virš jūros lygio. Dalato svaiginanti gamta, miestą pavertė dailininkų bei menininkų pamėgtam. Pakeliui pamatysite kavos plantacijas, kur galėsite nusifotografuoti šalia populiarios Vietnamo kavos. Ekskursijos metu aplankysite du nepakartojamus krioklius. Prie ''Prenn'' Jus galėsite pajodinėti ant dramblių (už papildomą kainą), o prie antro krioklio ''Datanla'' nusileisti amerikietiškai kalneliais. Apsilankysite neįprastame viešvutyje su pavadinimu – ''Mad house''. Pasivažinėsite ant Dalato funikulierių, kurie jungia miesto centrą su įspūdingu budistų kompleksu. Taip pat aplankysite ''istorinį kaimą'', ten pabuvosite šilko paveikslų dirbtuvėse.

 

Kalnas ''Taku'' – randasi 40 km į pietus nuo Phan Thiet. Keliausime į ''Taku'' automobiliu, tada keltuvu iki pat kalno viršūnės. Jūs turėsite įveikti dar 328 žingsnių iki ''Gulinčios Budos''. Tai – 80m. Ilgio, skaitosi pati didžiausia Budos statula Vietname. Statula buvo pastatyta 1963 m. ''Taku'' pogodos teritorijoje, pastatytos 1831 m. Imperijos ''Nguyen'' dinastijoje.

 

12. Diena. Phan Thietas – Hošiminas. Pusryčiai. Persikėlimas i Hošimino oro uostą. Skrydis Hošiminas – Stambulas 21:30.

 

13. Diena Atvykimas į Stambulą 04:35. Skrydis Stambulas - Ryga 09:00 - 11:20.

 

Išvykimo datos:

26.11.2019-08.12.2019;  

03.12.2019-15.12.2019 ;

10.12.2019-22.12.2019

16.12.2019-28.12.2019;  

22.12.2019-03.01.2020;

23.12.2019-04.01.2020.

GREITA UŽKLAUSA

UAB Ultraturas

Švitrigailos g. 8, Vilnius, Vilnius
Lithuania

Facebook

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti

MailerLite