Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Vilius, 13 m. Berniukui buvo diagnozuota Ewingo Sarkoma. Iškentėjo 8 chemoterapijos kursus ir operaciją. Ligai atsinaujinus berniuko laukė dar vienas sunkus gydymas. Vilius svajoja apie nešiojamą kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Armando svajonė

Armandas yra vidurinysis vaikas trijų vaikų šeimoje. Armando istorija labai ilga ir sudėtinga. Berniukas gydosi onkohematologiniame skyriuje nuo 2011 metų, susirgo ūmia prie B limfoblastine leukemija (ph+) būdamas 1 m. ir 10 mėn. Gydymas buvo sunkus ir su daug komplikacijų. Atrodė, jog ligą vaikas įveikė, tačiau po metų ji sugrįžo. Berniukui buvo nuspręsta atlikti kaulų čiulpų transplantaciją. Po ligoninėje praleistų trijų mėnesių buvo išrašytas namo. Tačiau 2016 metais susidūrė su kombinuotu ligos recidyvu. Vėl praleistas laikas ligoninėje, alinantis gydymas ir kursas švitinimo... Nepaisant visko, šiuo metu jis geria palaikomuosius medikamentus ir nepraranda pozityvumo! Labai smagu tai, jog Armandas turi neįprastą pomėgį - meilę ežiukams. Berniukas turi pora pliušinių ežiukų, su kuriais niekur nesiskiria. Armandas seniai svajojo turėti planšetinį kompiuterį, kad galėtų žiūrėti savo mėgstamiausius filmukus, todėl fondo atstovai aplankė ir išpildė šią berniuko svajonę. Linkime Armandui ir toliau neprarasti pozityvumo, meilės savo pomėgiams ir žinoma, kuo greičiau pasveikti! Už svajonės išpildymą dėkojame "Small Planey Airlines" ir jo vadovui Vytautui Kaikariui.

Nuo akistatos su mirtimi iki svajonių, kurios pildosi

Praėjusią savaitę R. Kaukėno paramos grupė Vilniaus Santaros ligoninėje aplankė Ernestą Orintą,  kuriam pernai metais buvo diagnozuotas kraujo vėžys. 
Nors po ilgų gydymų, buvo viliamasi, kad vaikinai visiškai pasveiko, bet likimas negailestingas – vėžys atsinaujino ir dar kartą smogė visa jėga. Beveik prieš kelias savaites buvo prognozuojama, kad gyventi vaikinui liko vos kelios dienos, o šiandien Ernestas gydosi Vilniuje, kur ir aplankėme jį su išsvajotomis dovanomis - nešiojamu kompiuteriu ir žaidimams skirtu vairu!

SKAITYTI DAUGIAU

Sunkiai sergančios Ramunės-Barboros svajonė turėti dviratį

Visai neseniai "Barclays Group Operations Lithuania" rengė jau tradicija tapusią labdaringą akciją, kurios metu kvietė savo įmonės darbuotojus aukoti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

Fondas pasirūpino ir prasmingu šių aukų panaudojimu - išpildė Ramunės-Barboros svajonę turėti dviratį. Mergaitė nuo pat gimimo serga reta genetine liga - recesyvine distrofine pūsline epidermolize, o mergaitės kūnas yra nusėtas skausmingomis žaizdomis. R. Kaukėno paramos grupės bendruomenė jau kurį laiką globoja šią mergaitę, na, o šį kartą su "Barclays" kolektyvo pagalba išpildė ir Barboros nuoširdžią svajonę!

SKAITYTI DAUGIAU

Haroldo svajonės išpildyme linksmi pašnekesiai su krepšininku D. Lavrinovičiumi

Birželio 27 d. Vilniaus Santaros ligoninėje 13-mečiui Haroldui tapo nepamirštama, nes būtent tą dieną išsipildė net kelios vėžiu sergančio berniuko svajonės - turėti išmanųjį telefoną iPhone 8 ir susitikti su vienu mylimiausių jo krepšininku Darjušu Lavrinovičiumi.

Daug pozityvių emocijų atnešęs vizitas tapo tikru tos dienos stebuklu. Ši Haroldo svajonė buvo išpildyta už krepšinio klubo "Lietkabelis" labdaringo vakaro metu surinktas aukas. Norime nuoširdžiai padėkoti visai Panevėžio krepšinio komandai, administracijai, komandos fanams, rėmėjams ir partneriams už galimybę suteikti tiek daug džiaugsmo sergantiems vaikams!

SKAITYTI DAUGIAU

Dariaus Bivainio dovana vėžiu sergančiai Gintarei - kelionė į Paryžių

Visai neseniai vėžiu serganti Gintarė su visa šeima grįžo iš pirmosios savo kelionės – Prancūzijos miesto Paryžiaus !!! :)

Anksčiau mergaitė pasakojo apie savo norą pažinti įvairias šalis, miestus, jų architektūrą. Tačiau, galimybių keliauti mergaitė neturi – šeimos finansinė padėtis yra sudėtinga, o ir diagnozė pakišo koją daugelyje planų. „Niekada nesu skridusi lėktuvu, norėčiau tai patirti. Svajoju aplankyti Paryžių, pažinti miestą“ , – yra sakiusi Gintarė.

Šiai mergaitės nuoširdžiai svajonei neliko abejingas Dariu Bivainis, kuris pasirūpino, kad Gintarei jaučiantis šiek tiek geriau, ji su visa šeima nukeliautų į išsvajotą Paryžių. D. Bivainis pasirūpino skrydžiais, transportu, apsigyvenimu Paryžiuje, tad šeima galėjo tiesiog mėgautis atostogomis, kurios paliko neišdildomus įspūdžius.

DAUGIAU AKIMIRKŲ IŠ GINTARĖS KELIONĖS

SUTEIKTA PAGALBA

Emilijaus gydymas Belgijoje

Mažasis Emilijus, kuriam dar 2017 metų pabaigoje labai reikėjo mūsų visų pagalbos, jaučiasi vis geriau! Pasak daktarų, reta liga sergančio vaiko būklė ne tik stabilizavosi, bet ir po mažu gerėja! Dar prieš suleidžiant injekcijas vaikas negalėjo savarankiškai kvėpuoti, o dabar, po 6 užsienyje gautų injekcijų jis kvėpuoja savarankiškai, sustiprėjo vaiko rankutės, vaikas lengviau juda!

Kartu mes tikrai galime daryti stebuklus ir padėti mažiesiems ligoniukams.

Emilijus neseniai gavo paskutinę "Spinraza" injekciją Belgijoje.

Norime padėkoti visiems, kurie aukojote šio mažylio gydymui, su "Grill London" ir "Volfas Engelman" kolektyvų bei visų Jūsų pagalba, fondas galėjo finansuoti išlaidas reikalingas žengti svarbius žingsnius Emilijaus ilgo gydymo procese! Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą ir palaikymą!

Palinkėkime šiam mažam angelui nepasiduoti ir toliau sparčiai stiprėti! 

DAUGIAU APIE EMILIJAUS GYDYMĄ

Gyvenimo smūgius Danilui ir jo mamai padeda išgyventi visų žmonių parama

Skaudi patirtis matant sunkiai sergantį vaiką, baisi netektis šeimoje ir begalės kitų finansinių ir fizinių problemų, kurios gyvenimą paverčia nepakeliamu. Į ką kreiptis? Ką daryti? Į ką atsiremti, kai aplinkui nėra artimųjų? Kibtis į gyvenimą be paramos ir palaikymo sunku...

R. Kaukėno paramos grupė nori padėkoti visiems, kurie neliko abejingi šiai istorijai ir padeda mums rūpintis šia šeima. Birželio pradžioje šeimai buvo pristatyta dar viena maisto ir kitų reikalingų prekių  siunta. Fondas taip pat padeda ir su kitų problemų atsirandančių šioje šeimoje išsprendimu, finansuoja neplanuotas išlaidas susijusias su Danilo gerove ir sauga.

DAUGIAU APIE PAGALBĄ DANILO ŠEIMAI

Sunki vaiko negalia neatima daugiavaikės šeimos džiaugsmo

Sunkią negalią turinčiam berniukui Nikitui fondas pristatė reikalingus maisto papildus bei sauskelnes, kurios šiai dienai daugiavaikei šeimai yra tikras iššūkis. Už rūpestį ir pagalbą šiai šeimai esame be galo dėkingi mūsų draugam, restoranų tinklui "Grill London".

DAUGIAU APIE PAGALBĄ NIKITAI

"Biodermos" dovanos ir puiki popietė kartu su Austėja ir Andželika

Birželio 20 d. fondas turėjo nuostabią popietę su dar nuostabesnėmis panelėmis! Austėja su Andželika atidžiai stebi fondo veiklą socialiniuose tinkluose, todėl iškart pastebėjusios apie "Biodermos" dovanas puolė mums rašyti ir paprašė, jog esant galimybei pristatytume kremus joms išbandyti. Kadangi šiuo metu po leidžiamos chemijos, mergaičių oda yra pakankamai sudirgusi. Mes nieko nelaukę, čiupom kremus ir kartu padedant dainininkei Dianai Dargienei bei jos dukrelei Unei nuvykom aplankyti Austėjos ir Andželikos. Taip pat pagal panelių norus pakeliui prigriebėm keleta karštų picų! 
Popietė pavyko puikiai !
Dėkojame "Bioderma" už dovanas, Dianai ir Unei už dėmesį ir nuoširdžius pašnekesius su vaikais. 

Veronikos draugystė su delfinais

Veronika vienintelė Lietuvoje serga reta ir nepagydoma genetine Niemann Pick type C liga. Dėl ligos Veronika nebegali mokytis, kiekvieną dieną reikia mamos pagalbos valgant, rengiantis ar tiesiog einant pasivaikščioti. Veroniką kankina raumenų įtampa bei nevalingi judesiai, sutriko koordinacija, atsirado miego problemų, tapo sunku bendrauti, reikšti mintis.

Dar prieš kelis metus, Veronikos mama kreipėsi į mus su pagalbos prašymu - padėti įgyvendinti mergaitei reikalingą reabilitaciją.

Didžiausią džiaugsmą šiandien Veronikai suteikia delfinų terapijos seansai. Jų metu Veronika atsipalaiduoja ir pamiršta savo ligą. Po seansų Veronika pilna energijos ir geros nuotaikos. Pagerėja jos miegas, bendravimas, o svarbiausia - atsiranda gyvenimo džiaugsmas. Fondas taip pat pasirūpina ir Veronikai reikalingais gydomais masažais, kurie taip pat padeda mergaitei jaustis geriau!

Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie tą kartą neliko abejingais - Jūsų dėka Veronika gali džiaugtis geresne savijauta ir gražia draugyste su delfinais!

Geros žinios iš Šveicarijos profesoriaus lūpų - Daniilo auglys mažėja

Dar šį pavasarį "Southwestern Advantage Lietuva" studentai vykdė akciją, kurios metu daugelis Kauno ir Vilniaus gyventojų aukojo piktybinį akies naviką turinčio Daniilo gydymui Šveicarijoje! 

Daniilas kartu su tėveliais grįžo iš antro gydymo Šveicarijoje. Ten jam buvo atliekami pakartotiniai tyrimai ir 2 val. trukusi intraarterinė procedūra, kurios metu cheminiai vaistai per pagrindinę arteriją yra leidžiami tiesiai į auglį. Puikios naujienos yra tos, kad daktarams patikrinus berniuko regą ir atlikus kitus tyrimus, buvo nustatyta, kad po pirmojo gydymo Šveicarijoje, Daniilo regėjimas akute pagerėjo, o auglys sumažėjo beveik per pus - nuo 2.2 mm iki 1.2 mm.

Džiaugiamės geromis naujienomis, bet atsipalaiduoti dar anksti, vaikučio laukia dar bene 2 metus truksiantis gydymas. Tikimės, kad kas kart rezultatai tik gerės, o vaikas atkakliai kovos su šiuo alinančiu gyvenimo išbandymu.

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

RENGINIAI

Labdaringas krepšinio turnyras 3x3 subūrė fondo bendruomenę kilniam tikslui

2018 metų vasarą pradėjome labdaringu R. Kaukėno fondo krepšinio turnyru 3x3 BC "Lietuvos ryto" taurei laimėti!

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo turnyre, palaikė savo komandas ir buvo kartu! Norime pasidžiaugti, kad per Tarptautinę vaikų gynimo dieną prie pagalbos sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams prisidėjo virš 300 dalyvių!  Renginio rėmėjai ir partneriai pasirūpino, kad renginyje netruktų gerų emocijų, prizų ir nuostabaus laiko kartu!

DAUGIAU APIE RENGINĮ

INICATYVOS

"Sothys Lietuva" šventės akcentas - ne tik išorinis, bet ir vidinis asmenybės grožis

Norime pasveikinti mūsų draugus "Sothys Lietuva", kurie birželio 13 d. atidarė savo naująjį sezoną ir pristatė naują grožio produktų liniją "Sothys Athletics"! Džiaugiamės, kad ši nuostabi organizacija vykdant savo veiklą nepamiršta ir mūsų fondo globojamų vaikų. Savo suvokimą apie žmogaus visapusišką grožį jie parodo ne tik savo puikiomis paslaugomis ir produktais, bet ir gerais darbais.

Kartu su "Sothys Lietuva" bendruomene vasarą pasitikome ir mes - "Baltos popietės" metu mūsų fondą atstovavo ne tik puikus krepšinio treneris, bet ir nuostabus žmogus Dainius Adomaitis su žmona Vita. Renginio svečiai aukojo mūsų globojamam vaikui Danilui, o čia atvykę mūsų draugai pristatė mūsų veiklą ir dėkojo susirinkusiems už paramą vaikams.

Dėkojame Jums, kad esate šalia mūsų ir dalinatės gėriu su kitais!

Nuotraukos: Dana Buinickaitė

ATRIBUTIKA

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite