Microsoft Teams — komunikujte se zaměstnanci na home office efektivně

Nepřicházejte o zisk. Většina firem v této komplikované době přechází na home office, který není mnohdy stejně efektivní, jako práce z kanceláře. ANAFRA nyní svým zákazníkům nabízí optimalizaci (vzdálené) vnitrofiremní komunikace.

Začínáme prvním nástrojem pro efektivní komunikaci se zaměstnanci v kancelářích i na home office, kterým je Microsoft Teams. Ať jste velkou či malou společností, případně pouze pracovním týmem, je Microsoft Teams správnou volbou pro fungování Vašeho podnikání i v průběhu pandemie a home office.

S veškerou implementací, nastavením a zavedením Microsoft Teams do Vaší společnosti Vám ochotně poradí  (). Pracujte v rytmu 21. století.

V příštích dílech Vás seznámíme i s datovým úložištěm ANAFRA Nextcloud, možností využití VPS či komunikačního nástroje Jabber.

Nebojte se Microsoft Teams, pomůže Vám ANAFRA

Naši technici založí účty a službu implementují. Nabízíme také možnost implementace do Active Directory a školení Microsoft Teams pro jednotlivce i firmy — v době pandemie formou webináře na dálku.

Kolik to stojí? Microsoft Teams je možné implementovat od verze zdarma až po sofistikovanější placené verze. S výběrem správné licence Vám rádi pomůžeme.

Pokud máte o Microsoft Teams zájem, případně chcete jen poskytnout více informací, obraťte se na svého obchodníka na telefonním čísle či na e-mailu .

Kontaktujte tým ANAFRA

Prodej Skype for Business byl ukončen v říjnu 2018, jako jeho alternativa slouží právě Microsoft Teams.

Jaká další cloudová řešení doporučujeme

ANAFRA Nextcloud

Privátní cloud nejen pro ukládání souborů a jejich sdílení mezi členy týmu, ale také sdílení kalendářů, poznámek, úkolů, vnitrofirelmní komunikaci a mnoho dalšího. Více informací pro Vás chytáme do dalšího newsletteru.

Virtuální privátní servery (VPS)

Uchopili jsme cloudové prostředí i s jeho výhodami a přenesli jsme ho do srozumitelné služby virtuálních serverů. Provozujeme je výhradně na naší infrastruktuře v datových centrech v ČR, které spravují administrátoři ANAFRA.

Obchodník pro 

 — 

Kontaktujte svého obchodníka a řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu. Proč kontaktovat svého obchodníka?

Proč nakupovat u nás

Jaké máme hodnoty a cíle? Naše reference na e-shopu a na Heurece.

Naši partneři

ANAFRA

5. května 1109/63, 140 00 Praha, Česká republika
IČO: 26878291, DIČ: CZ26878291

e-shopfiremní stránky

Facebook Linkedin Youtube