Latvijas Universitātes fonds

stabils filantropijas ideju un kultūras nesējs

Šis gads LU fonda dzīvē ir sācies ar jaunu sparu un entuziasmu. Raudzīsim, ko jau esam paveikuši, kas vēl ir sagaidāms, un kopīgi rūpēsies par spožāku Latvijas augstāko izglītību arī turpmāk.

LU fonda vārdā pateicos ikvienam ziedotājam, kas ir atbalstījis Latvijas Universitāti 2018. gadā un aicinu šo tradīciju turpināt arī 2019. gadā!

Jo ziedot – tas ir ticēt otra spēkos!

Ziedotnes jaunā mājvieta – LU Zinātņu māja

Atklājot jauno ziedotnes mājvietu Torņakalnā, LU rektors prof. Indriķis Muižnieks pateicās mecenātiem un sadarbības partneriem par līdzšinējo atbalstu LU attīstībai un uzsvēra, ka ziedojums ir ieguldījums nākotnē. Turklāt I.Muižnieks akcentēja, ka ziedojuma un labā darba sajūta atgriežas pie paša ziedotāja

UZZINĀT VAIRĀK
FOTO STĀSTS

LU Filantropijas nams – viedo tehnoloģiju triumfs

LU Filantropijas nams durvis vērs 2019. gada nogalē LU Botāniskajā dārzā. Tas būs patiess apliecinājums LU mecenātu dāsnumam – gandrīz pusi no būvniecības izmaksām nodrošinās ziedojumi graudā. LU Filantropijas namā atradīsies LU fonda birojs, interesentiem būs iespēja izīrēt konferenču zāli 40 personām.

LU Filantropijas namu raksturos gaišums, atvērtība un mijiedarbība, tā būs ēka ar dinamiski mainīgu stiklojumu, viens no spilgtākajiem akcentiem būs tajā esošais ziemas dārzs. Sadarbībā ar mecenātiem taps jauns, moderns un energoefektīvs nams – filantropijas principu un tradīciju simbols.

ZIEDOT

Staigā vesels – tas palīdz!

Fiziskās aktivitātes, kas viedi pārvaldītas ar mobiliem tehniskiem risinājumiem, var uzlabot 2. tipa cukura diabēta pacientu veselības stāvokli un dzīves kvalitāti, pārliecināti ziņo Latvijas Universitātes (LU) pētnieki un sadarbības partneri, kas īstenoja starpdisciplināru projektu “Staigā vesels”. Mecenāts: Mikrotīkls.

UZZINĀT VAIRĀK

Jaunumi

Rakstu sērija "Mēneša mecenāts"

Mecenāti – personības, ar kuru labvēlību LU talantīgākie studenti var saņemt stipendijas, bet pētnieki īstenot zinātniskos projektus!

Pateicībā par ieguldījumu LU attīstībā, ik mēnesi LU fonds dalās stāstos par mecenātu dāsnumu un to pozitīvo ietekmi uz kāda dzīvi. Raksti lasāmi LU fonda tīmekļa vietnē www.fonds.lv.

Lasītājiem pieejams LU fonda pārskats par 2018. gadu

2018. gads LU fondā iezīmējies ar jaunām iniciatīvām. Gada pārskats veidots bilingvāli, iepazīstinot lasītājus ar nozīmīgākajiem sasniegumiem pērnajā gadā.

Iedvesmas stāsti, pozitīva pieredze sadarbībā ar LU fondu, nozīmīgākie pagrieziena punkti – to visu lasiet jaunākajā gada pārskatā.

Iegūsti jaunu pieredzi – pieejama telpu noma LU Zinātņu mājā

Interesentiem ir iespēja iznomāt telpas šobrīd modernākajās telpās Latvijā – LU Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3. Dažādas ietilpības telpās var rīkot seminārus, konferences, radošās darbnīcas un ne tikai. No 8.stāva auditorijām paveras burvīgs skats uz Rīgas panorāmu.

CENRĀDIS

Latvijas Universitātes fonds kopš 2004. gada sadarbībā ar mecenātiem un partneriem atbalsta augstāko izglītību gan LU, gan citās vadošajās Latvijas augstskolās, investējot Latvijas valsts nākotnes izaugsmes projektos. LU fonds atbalsta izcilākos studentus un pētniekus, modernas mācību vides un rekonstrukcijas projektus.

"Latvijas Universitātes fonds", nodibinājums

Adrese: K.Barona iela 49-24, Rīga, LV-1001

Telefons:  +371 20127040

E-pasts: fonds@fonds.lv

 

www.fonds.lv | ziedot.lu.lv

Facebook Linkedin

Tu saņēmi šo e-pastu, jo esi daļa no LU fonda draugu loka.

Atteikties no vēstuļu saņemšanas

MailerLite