nově vyhlášené akce a bonusy pro naše příznivce nezobrazuje se zpráva správně ? Klikněte sem
facebook website email

Milí přátelé, přeji Vám všem úspěšný, šťastný a Vědomý rok 2020,

Jak to tak pravidelně bývá, mnoho lidí nový rok odstartuje s novoročním předsevzetím a tak hledají prostředky jak se pročistit, zhubnout, zbavit neřestí atd. atd. Přejeme všem z Vás, kteří se do takového svého předsevzetí pustili, aby Vám to nadšení vydrželo co nejdéle a pokud Vám v takovém počinu můžeme být nápomocni, jsme tu pro Vás :)

No a právě začátek roku startujeme seberozvojovým kurzem, který může mnohá témata u Vás odhalit a i napravit. Navíc jde o kurz v podobě on-line hry, která je zdarma, a ani nikam specielně nemusíte chodit nebo si vybírat volno. Skutečně to lze a … funguje to . Možná byste se divili, jaký dokáže být Váš běžný den obohacen novými pohledy, přitom děláte běžné věci jako obvykle a přesto na sobě intenzivně pracujete. Tento projekt se jmenuje “Hra jménem život” a startuje tuto neděli - 19.1. - viz níže

Informace Kristall - Leden 2020

Koncem roku jsme informovali o vyhlášení akcí na první kvartál a také se nám to rozjíždí. Dovolte mi shrnout to, co Vás čeká  ….

Bonus pro Vás : - vyhlásili jsme pouze pro Vás, naše příznivce neveřejné semináře, které nebudou  prezentovány v kalendáři akcí, ale které jsou nabízeny pouze Vám a pouze touto cestou. 

Proč jsem se rozhodl jimi oslovit pouze Vás a nevyhlašovat je veřejně podrobněji popisuji právě na stránce akce, ale je  to hlavně mé poděkování Vám, co za námi stojíte a sledujete pravidelně naše dění.

Tímto Vám představuji Bonusové semináře pouze pro Vás, které nesou název “Bytosti jemnohmotného světa"

ODKAZ NA AKCI ZDE

Mimo bonusového semináře pro příznivce jsou  zveřejněny v kalendáři akcí semináře na první kvartál roku 2020.  

Jsou kurzy, které se letos vyhlašovat nebudou, ale jsou kurzy, které se vyhlašují po několika letech. 

Vzhledem k množícím se dotazům, byly po delší odmlce opět vyhlášeny kurzy Mimosmyslového vnímání a Síla rodu. Najdete zde i kurz dětský na intuitivní vidění, který  proběhne pravděpodobně opět pouze jednou. 

Z kurzů, které probíhají pouze jednou ročně, stojí za zmínku i Frekvence Bytí a Silos, které sice proběhnou později než na jaře, ale jsou již vyhlášeny a zmiňuji je kvůli omezené kapacitě účastníků. Odkazy na ně naleznete na našich stránkách v kalendáři akcí.

KALENDÁŘ AKCÍ
19. 1. - 25. 1.

HRA JMÉNEM ŽIVOT

Nový rok odstartujeme pozvolna. Zároveň Vám ale pomůžeme s novým nakopnutím do lepšího Já skrze naši online seberozvojovou Hru. Z pohodlí domova, během jednoho týdne uděláte možná zásadní změnu svého života. A co je na tom nejkrásnějšího ? … Je zdarma :)

ODKAZ NA AKCI ZDE
14. 2. - 16. 2. - Praha

MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ

poslední 3 místa

Jedná se o kurzy rozvoje tzv. 6.smyslu. Jsou zaměřené na schopnost načítání a využívání informací, bez využití klasických smyslů, a to díky zapojení a zkvalitnění práce s intuicí.

ODKAZ NA AKCI ZDE
28. 2. - 2. 3. - Praha

VĚDOMÁ KRISTALLIZACE I.

Komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty. Víkendový kurz, který je nepsaným  základem ke všem našim ostatním kurzům a který nejvíce mění životy k lepšímu.

Pro první pololetí příštího roku se bude jednat o jediný kurz, který proběhne v Praze.

ODKAZ NA AKCI ZDE
13. - 15. 3. - Praha

SÍLA RODU

Smyslem tohoto semináře je obnovit vlastní energetické napojení na pradávnou sílu rodových kořenů, od které jsme byli odtrženi, vyladění se na ni a ozdravení vztahů v rodové linii.

ODKAZ NA AKCI ZDE
28. - 29. 3. - Praha

BYTOSTI JEMNOHMOTNÉHO SVĚTA

Bonusový seminář, který v kalendáři akcí nenaleznete. Je to možnost pouze pro Vás, naše příznivce. Více informací naleznete na stránce akce pod odkazem níže.

ODKAZ NA AKCI ZDE
3. - 5. 4. - Praha

KURZ INTUITIVNÍHO VIDĚNÍ

Nejenom že lze vidět se zakrytýma očima, ale lze napravit i zrak poškozený. Dětem se zároveň rozvíjí mentální schopnosti a IQ. Kurz určený dětem ve věku 5-12 let.

ODKAZ NA AKCI ZDE

A to je z vyhlášených akcí pro začátek roku vše. 

Na co se můžete těšit v příštím zpravodaji neprozradím, ale určitě Vás budu rozmazlovat i nadále. 

Mějte se krásně a přeji Vám dny plné lásky a pohody ;) 

Jan Světlák

Tento e-mail jste obdrželi, na základě registrace na našich webových stránkách.

Odhlásit se

Už víte o našich zářičích? Když se spojí umění práce s energiemi s dalšími postupy, může vzniknout něco více než jen amulet - toto je potřebná energie, ochránce i terapeut, kterého můžete mít stále u sebe. Podívejte se sami http://nabidka.kristall-centru...

Ochrana
e-shop
Zdraví
e-shop
na míru
více info