Vilnius Challenge 2017 dalyvių gretos gausėja!

Nuodugniai susipažink su šio naujienlaiškio turiniu. Jo svarba prilygsta varžybų nuostatams. Geras pasiruošimas - pusė sėkmės recepto!

Misija nr. 1 - atsiimk komandos dalyvių paketą!

Komandai skirtas dalyvių paketas tai: varžybų numeriai dalyviams, bei jų dviračiams, skolinamos sport-ident kortelės, multi-funkcinės Vilnius Challenge skarelės ir jei turite specialų bilietą - marškinėliai.

Kaip atsiimti paketus:

 1. Dalyvių paketai dalinami nuo trečiadienio (gegužės 31d.) iki penktadienio (birželio 2 d.) sostinės prekybos ir pramogų centre AKROPOLIS.
 2. Dalyvių paketai dalinami drabužinės patalpose nuo 12 iki 21 val. Drabužinė yra šalia Vero Cafe, žemiau nurodyta vieta Akropolio schemoje.
 3. Dalyvių paketai išduodami dalyviams, pateikus abiejų komandos narių  pasirašytą dalyvių sutartį!
 4. Komandos paketą atsiimti gali vienas iš komandos narių, turėdamas pilnai užpildytą sutartį su abiejų komandos narių parašais.
 5. Atsiimant dalyvių paketus, prašysime pateikti tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jeigu atsiima tik vienas narys - komandos nario dokumento kopiją (tinka ir elektroniniu formatu).
 6. Kils klausimų? Skambink + 370 608 74533.

Misija Nr. 2 pasiruošk inventorių

Privalomas inventorius

Sėkmingam startui varžybose, kiekvienas dalyvis privalo turėti:

 1. Gerą nuotaiką
 2. Šalmą (dėvimas visų varžybų metu - dalyviai be šalmų gali būti diskvalifikuojami)
 3. Dviratį (naudojamas tik dviračių atkarpose)
 4. Pirštines (tinka ir statybinės, ir dviratinės, svarbu, kad apsaugotų rankas)
 5. Žibintuvėlį - lipti į požemius be jo tiesiog nesaugu
 6. Popierių ir rašiklį - kad galvosūkius spręsti būtų lengviau
 7. Užkandžių ir vandens - trasose užtruksite ilgą laiką, tad pasirūpinkite maistu ir vandeniu
 8. Asmens tapatybės dokumentą ir telefoną - naudojami tik nelaimės atveju. Naudotis telefonu orientuojantis, sprendžiant lygtis, norint pasišviesti ir t.t. yra draudžiama!

Varžybų nuostatai

Nepamiršk susipažinti su varžybų nuostatais - tai be galo svarbus dokumentas!

Finalinė misija: 1! 2! 3! STARTAS!!!

DIENOS VALANDOS MINUTĖS SEKUNDĖS

Renginio dienos programa

Visiems dalyviams rekomenduojame į varžybų centrą atvykti ne vėliau kaip likus valandai iki jų trasos starto. Šį laiką išnaudosite daiktas dalyvių garde palikti, persirengti, pasirengti ir likus pusvalandžiui iki starto eiti į starto koridorių ir analizuoti varžybų žemėlapį, spręsti užduotis bei galvosūkius.

 • 08:30 – Juodos trasos startas (startuoja bėgte). DĖMESIO! ANKSTYVAS STARTAS!
 • 11:00 – Raudonos trasos startas  (startuoja su dviračiais)
 • 12:00 – Mėlynos trasos startas  (startuoja su dviračiais)
 • 13:00 – Žalios trasos startas  (startuoja su dviračiais)
 • 18:00 – Visų trasų finišas (vėluojant į finišą atimami taip sunkiai jūsų surinkti taškai)
 • ~18:30 – Nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai.

Daiktų palikimas ir saugojimas

Visi dalyviai daiktus galės palikti specialiai įrengtame dalyvių garde. Patekimas į ir iš gardo tiek žmonėms, tiek dviračiams yra galimas tik su specialiais varžybų numeriais. Gardą saugos profesionalūs saugos darbuotojai. Vilnius Challenge varžybų organizatoriai užtikrina maksimalų dalyvių daiktų saugumą, tačiau už dingusius/pamestus daiktus neatsako.

Trasos įveikimas - ką žinoti?

 1. Visų komandų rezultatai fiksuojami naudojant Sport-Ident sistemą. Dalyviams, neturintiems asmeninių Sport-Ident kortelių, jos yra skolinamos. Finišavus privaloma nusiskaityti rezultatus sekretoriate ir grąžinti kortelę. Kortelėje užfiksuoti rezultatai yra neginčijami. Pametus ar sugadinus kortelę dalyvis privalo kompensuoti žalą.
 2. Visus trasos punktus privaloma įveikti nurodyta eilės tvarka bei būdu (bėgte, dviračiais, plaukte ir t.t.)
 3. Praleidus bent vieną punktą toliau taškai nebeskaičiuojami.
 4. Pavyzdys: jei iš 4 punkto netyčia nubėgote į 6 ir jame atsižymėjote, tačiau supratote padarę klaidą bėgate į 5 punktą, jame atsižymite, tuomet vėl keliaujate į 6 punktą - atsižymite ir tęsiate trasos įveikimą nurodyta tvarka.
 5. Trasą įveikiate kartu: abu komandos nariai viename punkte turi atsižymėti savo korteles ne didesniu nei 30 sek. intervalu.

Kaip turi atodyti Vilnius Challenge dalyvis?

Vilnius Challenge dalyvis visų varžybų metu dėvi šalmą ir plačią šypseną (o gal už kampo laukia fotografas?). Prie krūtinės žiogeliais yra prisitvirtinęs medžiaginį dalyvio numerį. Plastikinį numerį naudodamas zip-ties dirželius tvirtina prie dviračio vairo arba stabdžių troselių. Prie riešo ilgu zip-ties dirželiu pritvirtinta sport-ident kortelė. Bent vienas iš komandos narių nešasi kuprinę, kurioje turi visą smulkų privalomą inventorių. 

Vilnius Challenge draugai

Susipažinkite - Finnfoam yra patikima ekstruzinio polistireninio putplasčio šilumos izoliacija, kuri išlaiko savo izoliacines savybes net ir keičiantis aplinkos sąlygoms. Ypatinga visiškai uždara ir vientisa porų struktūra garantuoja puikias akimirkas plaukti. 

 

Vilnius Challenge

www.vilniuschallenge.lt

Facebook Instagram
MailerLite