Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2022 M. SAUSIS

Sveiki, kolegos,

Su Naujais metais visus! Sveikatos ir lai jokie ribojimai nevaržo mūsų įgyvendinant darbines ir asmenines svajones.

Šiais metais ir toliau darbuosimės ties PVPA strateginėmis kryptimis:

 • Plėsti PVPA kaip vietą, kur augame profesiškai. Tai mūsų stiprioji sritis ir toliau ją tobulinsime siūlydami jums turinį ir idėjas problemų sprendimui bei inovacijoms.
 • Formuoti nuomonę personalo valdymo klausimais ne tik personalo specialistų, bet ir plačiosios visuomenės tarpe.
 • Daryti įtaką tam, kaip vadovai suvokia PVPA, kad lengviau galėtume parduoti savo idėjas ir siūlymus organizacijose.
 • Stiprinti asociaciją kaip vietą, kur mezgami ryšiai, sutinkami nauji kolegos, dalinamasi patirtimis.
 • Mūsų asociacija yra aktyvi europinėje asociacijoje EAPM  ir toliau tai darysime.
 • Ir labai visus skatinu ne tik imti iš renginių, bet ir būti aktyviais bei įsitraukusiais į įvairias veiklas. Prisidėkime kurdami bendruomenę!

Puikių metų ir iki susitikimo mūsų renginiuose.

PVPA valdybos pirmininkas Ramūnas Bagdonas

NAUJIENOS

Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymai prasideda 2022.01.21

Nuo 2007 m. vykdomai ir nuolat tobulinamai tęstinei personalo specialistų mokymų programai daug reklamos nereikia -  vietos greit ištirpsta, o geriausiai jos naudą apibūdina pačių dalyvių žodžiai:

„PVPA programa man padėjo iki galo suvokti skirtingas personalo sritis, pasisemti patirties iš pavyzdžių ir įkvėpimo veikti jau šiandien.“

„Visos mokymų temos buvo itin naudingos gilinant jau turimas žinias, sužinant naujus dalykus teoriškai bei praktiškai ir, žinoma, kolegių rato praplėtimas.“

„Susidėliojau mozaiką, koks turi būti šiuolaikinis personalo srities specialistas, lyderis, kad efektyviai spręstų personalo srities problemas įmonėje.“

„Suvokiau, kad esu ne viena savo „rogėse“, ir išgyvenu labai panašias problemas, kaip ir kitose įmonėse dirbančios personalo atstovės, kas suteikė labai daug pasitikėjimo bei supratau, į kurią personalo valdymo pusę noriu pati eiti ir gilintis.“

Liko 3 vietos į grupę, kuri mokymus pradės 2022.01.21. Daugiau informacijos ir registracija čia>> . 

Kiti mokymai prasidės 2022 m. rugsėjo viduryje.

Kviečiame registruotis tyrimui „Įmonių ir organizacijų mokymų planai bei prioritetai 2022 m.“

Personalo valdymo profesionalų asociacija kartu su partneriais „E. mokymų sprendimai“ 2022 m. pradžioje atliks tyrimą „Įmonių ir organizacijų mokymo planai bei prioritetai 2022 m.“

Siekiant užtikrinti tyrimo patikimumą, tyrimas bus atliekamas dviem etapais:

Pirmas etapas – tyrimo dalyvių registracija. Tai laikas, kada visos norinčios dalyvauti tyrime įmonės ar organizacijos pateikia savo kontaktinius duomenis. Tyrimo dalyvius kviečiame pateikti savo kontaktinius duomenis šioje anketoje>> iki sausio 14 d.  Iš 1 organizacijos laukiame 1 užpildytos anketos. Ši informacija bus naudojama unikalios tyrimo nuorodos sukūrimui ir tolimesnės informacijos apie tyrimą siuntimui.

Antras etapas – tyrimo duomenų pildymas. Užsiregistravę dalyviai 2022 m. sausio viduryje gaus unikalią kiekvienai organizacijai klausimyno nuorodą. Tyrimo duomenų pateikimas vyks sausio 19 – vasario 2 dienomis. Klausimyne reikės pateikti savo atstovaujamos įmonės/organizacijos duomenis.

Išsami informacija ir dažnai užduodami klausimai čia>>

Galimybė PVPA nariams skelbti savo naujienas žiniasklaidoje

Delfi portalas norėtų daugiau rašyti apie įvairias įmones – PVPA nares ir jų vadovus.

Kokios naujienos jiems įdomios? Galimybės pristatyti įmonių vadovus „kitu kampu“, padaryti fotoreportažą iš įmonės su jos aplinka bei žmonėmis, informuoti apie pokyčius darbo rinkoje (vadovų pozicijų pasikeitimai arba ieškomi darbuotojai ir pan). Išsamiau informuosime PVPA narius atskiru laišku.

Jei jūsų organizacija norėtų pasinaudoti galimybe daugiau pasirodyti žiniasklaidoje, pasitarkite arba perduokite šią informaciją jūsų komunikacijos žmonėms ir tegu jie susisiekia   el. paštu ausra@pvpa.lt.

PVPA RENGINIAI

Tęsiame renginių ciklą, skirtą PVPA „Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui“ teiktų projektų/praktikų pristatymui. Šįkart vebinare svečiuosis 2 organizacijos – Transcom Worldwide Vilnius ir Telia Global Services Lietuva.

Transcom Worldwide Vilnius personalo specialistė Miglė Jonikė pristatys įmonėje sukurtą vieningą atrankų procesą ir jo nuolatinį tobulinimą,  atsižvelgiant į kandidatų grįžtamąjį ryšį bei  atrankų specialistų pastebėjimus.

Telia Global Services Lietuva Talentų paieškos ir pritraukimo vadovė Benita Narkevičiūtė papasakos apie  Lietuvoje įkurtą specializuotą vidinę komandą, užtikrinančią aktyvios paieškos funkciją bei procesą Skandinavijos ir Baltijos šalims.  Vidinė aktyvių paieškų komanda prisidėjo prie pilno talentų atrankų paslaugų paketo „viskas iš vienų rankų“ įgyvendinimo. 

Daugiau informacijos ir registracija>>

Pirmąjį 2022-ųjų vebinarą, skirtą darbuotojų psichinės sveikatos temoms, kalbėsime apie miegą.

Mūsų vebinaro svečiai – Oslo universiteto neuromokslininkė Laura Bojarskaitė ir verslininkas, miego biohakeris, sertifikuotas miego koučeris Vitalijus Majorovas.

Vebinaro metu kalbėsime, kaip ir kodėl mes miegame, kam miegas išvis reikalingas ir kaip jis veikia mūsų fizinę ir psichinę sveikatą. Kalbėsime ir apie skirtingus chronotipus, optimalią miego trukmę ir miego higieną. Aptarsime ir įvairius miego optimizavimo būdus ir jų poveikį. Net jeigu manote, kad tema labai paprasta ir galbūt neaktuali – tikrai nustebsite ir sužinosite daug įdomaus.

Daugiau informacijos ir registracija>>

Sėkmė, tikslai, efektyvumas – šie ir panašūs žodžiai lydi dirbantį žmogų nuolat. Bet eidami paskui juos, dažnai tolstame nuo kitų, ne ką mažiau svarbių žodžių – poilsis, atokvėpis, lėtumas. Ateities prognozės, atrodo, aiškios ir logiškos: dirbant visiems mums reikės vis daugiau psichologinio atsparumo ir kompetencijų, kurios padės susikaupti ties užduotimis, jausti ir suprasti save vis aiškiau, kurti emociškai stabilius santykius su kitais. Visa tai buvo aktualu ir anksčiau, bet tokio sparčiai kintančio pasaulio dar niekuomet nebuvo, tad ir prisitaikyti tampa vis sunkiau.

Šis susitikimas skirtas būtent tam – lėtumui, savistabai, atidai. Mums talkins psichologas, atidos mokytojas Paulius Rakštikas. Jis šiuo metu yra susitelkęs į atidos ugdymo būdus ir jų pritaikomumą organizacijų kontekste, džiaugiasi įgyvendinęs ne vieną ilgalaikį projektą, kurie vis tęsiasi.

Daugiau informacijos ir registracija>>

PASIŽYMĖKITE KALENDORIUJE

Skelbiame jau žinomas 2022  m. renginių datas, kurias galite pasižymėti kalendoriuje, renginių temos tikslinamos, o sąrašas vis pildomas, renginių bus daugiau. Registraciją skelbsime artėjant renginių datoms, kai jau tiksliau žinosite savo planus.

 • 2022.02.01  10 val. Rytas kitaip su Pigu ir Mantinga (laukiama patvirtinimo)
 • 2022.02.03 SHRM sertifikavimo pristatymas su L.Hamidova
 • 2022.03.03 14 val. hibridinis forumas ape mokymąsi ir persikvalifikavimą
 • 2022.03.08 10 val. Rytas kitaip (Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui pateiktų praktikų pristatymas)
 • 2022.04.05 10 val. Rytas kitaip (Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui pateiktų praktikų pristatymas)
 • 2022.05.03 10 val. Rytas kitaip (Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui pateiktų praktikų pristatymas)
 • 2022.05.17 Konferencija-paroda Motivated at work
 • 2022.06.07 10 val. Rytas kitaip (Personalo valdymo gerosios praktikos konkursui pateiktų praktikų pristatymas)
NARYSTĖ PVPA

Esamiems nariams: norėdami pratęsti narystę, rašykite info@pvpa.lt.

Naujiems nariams:  užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

Daugiau apie narystę
PASIŪLYMAI PVPA NARIAMS

2022.01.27 Virtualus svarbiausių komandos plėtros įžvalgų renginys

Kas vyks su darbuotojais ir talentų pritraukimu 2022 metais? Kaip išlaikyti augimo tempą?

UAB „People Link“ kviečia PVPA narių personalo specialistus bei vadovus išgirsti įžvalgas ir gerąsias patirtis šiomis temomis svarbiausių komandos plėtros įžvalgų renginyje.

Renginys nemokamas, jis vyks Zoom platformoje 2022.01.27 13:00-16:15 val.

Detali informacija ir registracija >>

PVPA nariams 10% nuolaida atlygio valdymo mokymams

Tai 5 modulių online mokymų programa, kuri suteiks žinių ir įgūdžių profesionaliai valdyti atlygį Jūsų organizacijoje. Modulius galima rinktis atskirai, pagal kiekvieno poreikį.

 • Vasario 15 d. | Pareigybių analizė ir vertinimas
 • Vasario 22 d. | Atlygio sistemos kūrimo pagrindai
 • Kovo 1 d. | Kintamas atlygis ir jo integracija su veiklos valdymu
 • Kovo 24 d. | Kintamas atlygis pardavimų komandoje
 • Kovo 29 d. | Atlygio analizė - MS Excel panaudojimas

Papildomai dalyviai gauna prieigą prie kruopščiai atrinktų savarankiškų skaitinių ir kitų resursų modulio tema. Mokymuose gausu praktikos, grupinių diskusijų, bei individualių užduočių. Išklausius bet kuriuos 4 iš 5 modulių ir lektoriui teigiamai įvertinus mokymų dalyvio žinias suteikiamas Atlygio valdymo profesionalo sertifikatas.

Mokymų autorius ir vedėjas – Eligijus Kajieta, organizacijų konsultantas, darbuotojų įsitraukimo ir atlygio valdymo ekspertas.

PVPA nariams suteikama 10 proc. nuolaida.

Daugiau apie mokymus>>

Speciali derybinių kompetencijų ugdymo programa personalo valdymo profesionalams
Kodėl taip svarbu auginti HR specialistų derybines kompetencijas? Nes tik jas turėdami galime sukurti daugiau vertės: žmonėms, skyriams, komandoms ir visai įmonei.
Todėl pergalingų susitarimų instituto INWIN suburta ekspertų komanda sukūrė unikalią programą – Derybininkų akademiją HR specialistams:

 • 6 mėnesiai žinių sesijų ir treniruočių;
 • 5 HR derybines situacijas nuosekliai analizuojančios temos;
 • 3 lektoriai – savo sričių profesionalai: Giedrė Belazarienė (HR praktikė ir ekspertė), Gražvydas Jukna (derybų mokslo ekspertas), Airina Nourian (susitarimų, komunikacijos ir konfliktų valdymo ekspertė).

Reguliari mokymų kaina – 2 200 Eur, PVPA nariams – 1 980 Eur. Pirmosios grupės startuoja jau šį vasarį.
Užsiregistruokite konsultacijai ir sužinokite daugiau: https://inwin.lt/derybininku-akademija-hr-specialistams arba susisiekite tiesiogiai: irma@inwin.lt, 867706467

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite