„Kondycja uczniów, nauczycieli i rodziców w aktualnej sytuacji lockdownu w kontekście przeciwdziałania depresji oraz zachowaniom ryzykownym i przestępczym”

Dzień Dobry!

Przypominam, że dziś ostatni dzień na wypełnienie testu pokonferencyjnego. We wtorek wyślemy wszystkim certyfikaty. Tym razem jesteśmy dobrze przygotowani :) i 3000 certyfikatów wyślemy bez opóźnień. Udało nam się pociąć nagranie z całej konferencji i przekazujemy fragmenty do dyspozycji, można kopiować, udostępniać dla dobra wspólnego.

1. Test pokonferencyjny znajduje się tutaj: www.test.fundacjazycie.org
2. Link do wystąpienia prof. Jacka Pyżalskiego: https://youtu.be/PpS0Gn3Ve6E
3. Link do wystąpienia dr Szymona Grzelaka: https://youtu.be/b8z78bq_S4w
4. Link do całej playlisty poszczególnych referatów: https://youtube.com/playlist?list=PLi7vhdiPczCUkKZ6NsKkqvEk82IZC-x7i
5. Link do naszej ankiety pokonferencyjnej: https://www.survio.com/survey/d/S1Y/testkwiecien
6. Link do naszej petycji do Premiera Mateusza Morawieckiego: https://domtonieszkola.pl/

Przy okazji informuję, że jeśli mamy jakieś zaległości w wysyłce certyfikatów z poprzednich konferencji to proszę o kontakt. Czasami otrzymywaliśmy adresy mailowe z usterką lub nasza wysyłka trafiła do spamu. Proszę o kontakt to uzupełnimy braki.

Jeszcze jedna prośba do Państwa. Planujemy na dniach zorganizowanie akcji społecznej związanej z podjętym przez nas tematem kondycji nauczycieli i uczniów. Pomyślałem o pewnym punkcie wyjścia naszego wspólnego pomysłu. Otóż, skonstruujmy wspólnie czytelną mapę drogową dla nas samych, dla decydentów i organizatorów edukacji w Polsce. Hasło wyjściowe: „4 kroki do silnej szkoły” – nazwa robocza, ale obrazująca cel. Jakie powinny być te 4 kroki, aby wrócić do normalności, do szkoły, do życia po lockownie. Zapraszam do wspólnej aktywności.
Zaraz po przesłaniu certyfikatów wyślę Państwu wyniki ankiet do wglądu, a potem zaproponuję wspólne spotkanie.

Link do ankiety „4 kroki do powrotu do szkoły” tutaj: https://www.survio.com/survey/d/4krokidoszkoly

Z wyrazami szacunku

Michał Owczarski
Prezes Zarządu Fundacji Życie
tel. +48 601 05 02 08

PS. Dziękuję za subskrypcję naszego kanału YT - https://www.youtube.com/channel/UCxpcR5iTnKirSwP_e1mQe3A

DAYS HOURS MINUTES SECONDS

FUNDACJA ŻYCIE

ul. Jaracza 18/18
90-262 Łódź
tel.: 601 05 02 08
e-mail: biuro@fundacjazycie.org
nr konta: 90109027050000000146800262

SHARE TWEET FORWARD

Twój adres e-mail jest w naszej bazie i nikomu go nie udostępniamy. Jesteśmy fundacją, która nie prowadzi żadnej działalności handlowej i usługowej. Po prostu działamy społecznie dla dobra wspólnego. W każdej chwili można anulować subskrypcję.

Unsubscribe