VYNAS Į NAMUS
Gerb. vynomėgėjau,

Ne itin karštas vasaros vidurys, lietingai prasidėjęs rugpjūtis atneša ir šiek tiek pozityvo – norisi valgyti. Lietui merkiant pievas, šaltiems vėjo šuorams šiaušiant medžių lajas nieko kito nelieka, kaip susikurti jaukumą prie puodų ir keptuvių. Tuo labiau kad pomidorai, paprikos sunoko, cukinijos, baklažanai užaugo. Svogūnai ir česnakai jau dideli, šviežių bulvių – kiek nori. Troškink, kvėpink rozmarinais, barstyk grūstais pipirais ir valgyk. Ne veltui rugpjūtį prisiminėme „Sauvignon Blanc“, kuris gali kvepėti visai kaip daržovių troškinys.  Šiluma nuo viryklės, saulėti linkėjimai iš Pietų kraštų butelio – žiūrėk, ir vasara sugrįš.

Su geriausiais linkėjimais
Rasa ir Arūnas Starkai,
„Vyno klubo“ steigėjai

Geriausiai įvertintas vynas iki 20€

Kritikų liaupsinamas vynas nebūtinai turi būti brangus! Parduotuvėje sužymėjome vynus, įvertintus 90 ir daugiau balų.

„Sauvignon Blanc“ stiliai

Lietuvoje mėgstame aromatingą „Sauvignon Blanc“ iš Naujosios Zelandijos. Tačiau šios vynuogės auginamos visame pasaulyje, ir kai kur jų vynas įgauna savybių, kurias ekspertai vertina labiau nei Naujosios Zelandijos išraiškingumą. Pasižvalgykime po „Sauvignon Blanc“ stilių įvairovę.

Barbera Grand Cru?

„Giacomo Bologna Braida“ – neabejotinai rimto ilgaamžio vyno iš 'Barbera' vynuogių pionieriai Pjemonte. Pagaliau šio kultinio Italijos vyndario vyno sulaukėme ir Lietuvoje. Plačiame vyninės asortimente dominuoja kritikų liaupsinamas 'Barbera‘ vynuogių vynas.

Ką pasiūlytum klientui, jei dirbtum mūsų parduotuvėje?

Šito paklausėme Narimanto Miežio,  penkiskart geriausio Lietuvos someljė,  vyno baro „Somm“ vadovo.

Siūlyčiau tai, ko daugelis žmonių patys retai užsisako, – atsakė Narimantas.

Arūno Starkaus „Sauvignon Blanc“ rinkinys

Rašydamas „Sauvignon Blanc“ vyno stilių apžvalgą Arūnas sudėliojo ir skirtingų šio vyno stilių rinkinį.

Paragaukite „Sauvignon Blanc“ įvairovės!

Patogus pasirinkimas

"Vyno klubo" parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje atsirado naujos lentynos su išstatytais specialiai atrinktais gėrimais.

Kam?

Apie tai Jums mielai papasakos mūsų parduotuvių konsultantai.

„Mini nosis“

Nuo birželio mėnesio „Vyno klubo" parduotuvėse vyksta projektas „Mini nosis“, kurį organizuojame kartu su Lietuvos someljė mokykla. Kviečiame paragauti vynų Jums patogiu laiku ir pabandyti atspėti, kokie tai vynai.

Daržovių troškinys, arba Ratatouille

Rugpjūtį sunoksta pomidorai, cukinijos bei baklažanai – puiki proga pasigaminti gardų daržovių troškinį. 
Šis patiekalas universalus – galite mėgautis tiesiog juo pačiu, arba valgyti jį kaip garnyrą prie mėsos kepsnio. Atvėsęs troškinys puikiai tinka su šviežiu ožkos sūriu kaip salotos.

Ieškomi viskio ambasadoriai
Whisky Ambassador kursai

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.
Kursų pradžia – lapkričio 9 d.

Trumpi vyno kursai
6 paskaitų ciklas

Šie kursai padės geriau pažinti vyno pasaulį. Trumpai susipažinsite su pagrindinėmis vyno rūšimis, šalimis bei kaskart ragausite po 4–6 skirtingus vynus, iliustruojančius paskaitos temą.
Kursų pradžia – spalio 16 d.

Someljė kursai
I semestras

Kviečiame pradėti savo vyno žinovo kelionę Lietuvos someljė mokykloje. Laukiami ne tik profesionalai, bet ir vyno mėgėjai. Sužinosite apie vyno istoriją, kilmę, pažinsite vyno regionus, vynuogių veisles bei išmokite degustuoti!
Kursų pradžia – rugsėjo 23 d.

Prisijunkite prie „Vyno klubo“ nuolatinių pirkėjų paskyros ir gaukite specialią nario nuolaidą įvairioms prekėms!

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 17:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 16:00