Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

Dar daugiau TEZ TOUR 2018 m. Vasaros sezono kelionių!

KIPRAS 2018m. gegužės 3 d.- spalio 11 d. Ketvirtadieniais

Gera paskandinti pėdas šiltame smėlyje, mėgautis saulės bučiniais ir kvėpuoti gaiviu nuo jūros pučiančiu vėju žvelgiant į dangaus žydrumo bangas. Įdomu klausytis legendų apie nepaprasto grožio salą, klajoti tarp puikių kurortų ir jaukių miestukų, o dar smagiau sugrįžti su įspūdžiais, kurie išlieka ilgam. Keliaujame į Kiprą!

SICILIJA 2018m. gegužės 16 d.-liepos 25 d. Trečiadieniais

Kalnų ir kalvų išvagotas reljefas, šimtais atspalvių saulėje žėrinčios bangos, šarminga itališka kasdienybė ir čia pat lava kunkuliuojantys ugnikalniai. Susipažinkite - visa tai ir dar šiek tiek daugiau Jums žada Jonijos, Tirėnų ir Viduržemio jūrų skalaujama Sicilija.

RODAS 2018m. balandžio 30 d. - spalio 17 d. Antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais

Žydruose Egėjo ir Viduržemio jūrų vandenyse skendintis Rodas – antra pagal dydį Graikijos ir didžiausia Dodekaneso sala. Saulė ją glosto 300 dienų per metus, tačiau pasilikti ilgiau vilioja ne tik puikus oras. Į atostogų planus verta įrašyti kur kas daugiau: laukinį, kalvomis ir miškais vilnijantį kraštovaizdį, nuostabius paplūdimius, jaukius viduramžiškus miestelius ir epochas skaičiuojančią istoriją.

KRETA 2018 m. balandžio 30 d. - spalio 17 d. Antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais

 Kretos sala – didžiausia Graikijoje ir penktoji visoje Viduržemio jūroje, tačiau labiausiai vertinama, žinoma, ne dėl dydžio. Tai vieta, kurioje Jūsų laukia daug papasakoti galintys praeities liudininkai, stulbinamai įvairi gamta ir pikantiški kulinariniai atradimai. Galiausiai tai sala, kupina laukinio grožio ir civilizacijos lobių!

ANTALIJA 2018 m. kovo 31 d. - spalio 17 d. Kiekvieną dieną

Viduržemio jūros vakarinėje dalyje tęsiasi viena gražiausių Turkijos pakrančių – gamtos ir istorijos apdovanotas Antalijos regionas.

BURGASAS 2018 m. gegužės 14- rugsėjo 14 d. Pirmadieniais, antradieniais, penktadieniais

Antrojo pagal dydį Juodosios jūros pakrantės regiono kurortai, regis, sukurti nuostabiam poilsiui. Įvairiomis pramogomis ir grožio procedūromis lepina komfortiški viešbučiai, istoriją pažinti vilioja jaukūs senamiesčiai, puikūs paplūdimiai lepina saulės voniomis. Vis dėlto didžiausias džiaugsmas Burgaso regione tenka akims. Juk kur pažvelgsi, nuostabi gamta: beribiai jūros toliai, dangų remiančios kalnų viršūnės, viską supanti gaivi žaluma.

VARNA 2018m. gegužės 14 d.- rugsėjo 14 d. Pirmadieniais, antradieniais, penktadieniais

Varnos miestas ir greta jo, Juodosios jūros pakrantėje, išsibarstę kurortai sulaukia bene didžiausių poilsiautojų liaupsių. Juk čia driekiasi švariausi, auksu tvistantys paplūdimiai, žalius slėnius puošia kvepiantys rožynai, dangų remia aukščiausios Balkanų viršūnės, o senovę menantys miestai pasakoja didingas praeities istorijas.

ANKONA 2018 m. birželio 20 d. - liepos 25 d. Trečiadieniais

2018 m. sezonu Adrijos pakrantė bus pasiekama skrendant į Ankonos oro uostą. Pasiūlysime ne tik pamėgtus Riminio (Emilia Romagna), bet ir naujojo regiono - Markės (Marche), viešbučius.

Šiuo metu pateikiami kelionių pasiūlymai į:

Adrijos jūros pakrantė - Riminis

Adrijos jūros pakrantė - Ričionė

Daugiau kurortų ir viešbučių kainų pateiksime artimiausiu metu.

BODRUMAS 2018 m. kovo 31 d. - spalio 17 d. Kiekvieną dieną

MARMARIS 2018 m. kovo 31 d. - spalio 17 d. Kiekvieną dieną

Įsigyti kelionę iš anksto verta, nes:

  • Mažesnė pradinės įmokos dalis nei perkant kelionę paskutinę minutę. Įsigyjant kelionę iš anksto, pradinė įmoka tik nuo 20% kelionės kainos. Likusią kelionės kainos dalį sumokant ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.*
  • Nemokamas kelionės sąlygų keitimas pagal keitimo dieną galiojančias kelionių kainas.**
  • Didelis viešbučių ir datų pasirinkimas. Tad galima rinktis patogiausią kelionių laiką ir labiausiai patinkantį viešbutį.
Greita užklausa

UAB Ultraturas

Švitrigailos g.8, Vilnius

Tel.+370 52131070

Mob.tel. +37065561168; +37064028038

www.ultraturas.lt

Facebook

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti

MailerLite