Nie widzisz obrazków? Kliknij tutaj!

Newsletter informacyjny z dnia 15.09.2020 r.                                                                                                      Kontakt 

Europejski Kongres MŚP w nowej odsłonie

W tym roku Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie inny niż zawsze!  Zapraszamy na sześć dwudniowych spotkań branżowych pod hasłem „Back to business”

Wszystkie szczegóły - terminy wydarzeń, rejestrację oraz program - opublikujemy niebawem!

Polsko-Węgierska współpraca

8 września odbyła się inauguracja działalności Polsko-Węgierskiej Izby Gospodarczej w Ambasadzie Węgier w Polsce. Wiceprezesem nowo powstałej Izby został Tomasz Zjawiony, Prezes RIG w Katowicach. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem swoich działań na rynku węgierskim zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji...

111 dofinansowanych firm

Podczas spotkania z przedsiębiorcami w RIG w Katowicach, Zarząd Województwa wręczył promesy umów o dofinansowanie przedstawicielom firm, których wnioski zostały wybrane w II rundzie.

 więcej informacji...

Izabella Żyglicka Członkiem Śląskiego Forum Ekspertów

Z dumą informujemy, że Mecenas Izabella Żyglicka, Rzecznik Praw Przedsiębiorców przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach została zaproszona do grona Członków Śląskiego Forum Ekspertów, które zostało utworzone w celu zapobiegania negatywnym skutkom pandemii w obszarze.. więcej informacji...

Poszukujemy pracownika!

Zatrudnimy osobę, która zasili nasz zespół Administracji. Nowo zatrudniona osoba powinna łączyć umiejętności dobrego kierowcy i solidnej „złotej rączki”.

  Więcej informacji...

  1000 zgłoszeń trucicieli

  W ciągu ostatnich 9 miesięcy na skrzynkę mailową akcji społecznej Karny Kopciuch wpłynęło już 1000 zgłoszeń trucicieli z całej Polski.

  Akcja została objęta Patronatem RIG w Katowicach. 

   Więcej informacji...

  Forum Dyrektorów Finansowych

  X Forum Dyrektorów Finansowych to jubileuszowa edycja spotkania, która odbędzie się 16-17 września w trybie online. Forum skierowane jest do Prezesów, Członków Zarządu oraz Dyrektorów zarządzających polityką finansową przedsiębiorstw.

  Wydarzenie jest objęte Patronatem RIG w Katowicach

   Więcej informacji...

   Jak wypromować usługi?

   Reklama w newsletterze RIG w Katowicach to skuteczne dotarcie do przedsiębiorców oraz jedna z wielu możliwości promowania Twojej firmy kanałami Izby. Nasze wiadomości są wysyłane do blisko 10 000   subskrybentów.

   Zapraszam do kontaktu
   Martin Paterak, Biuro PR & Marketingu
   mpaterak@rig.katowice.pl. 32 781 48 62

   Nowoczesne spawalnictwo

   Termin 62. Międzynarodowej Konferencji Spawalniczej pt. „Nowoczesne spawalnictwo – nowoczesna przyszłość zbliża się wielkimi krokami! Trwa odliczanie dni do rozpoczęcia tak ważnego dla branży spawalniczej wydarzenia, które odbędzie się od 13-15 października.

   Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem RIG w Katowicach.

   Więcej informacji...

   #WspieramyPrzedsiebiorcow
   Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

   ul. Opolska 15, Katowice
   Poland

   facebook twitter instagram linkedin website

   Wiadomość wysłana przez Regionalną Izbę Gospodarczą
   w Katowicach w oparciu o regulamin wyrażony zgodą przez odbiorcę.

   Klikając w poniższy link, możesz zrezygnować z otrzymywania informacji od RIG Katowice.

   Unsubscribe