Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

 

Ви читаєте третій випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

Даний Дайджест - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів та торгових місій, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайне вниз. Впевнені, ви знайдете щось корисне для себе. 

Події від Export Promotion Office

Українська торгова місія до Канади

Дата: 28 - 31 Жовтня 2017

Торгова місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів до ринку Канади.

Дізнатися більше>

Секторальна торгова місія до Нідерландів

Дата: 30-31 жовтня

Офіс з просування експорту та Посольство Королівства Нідерландів У Києві​ запрошують виробників одягу до участі в секторальній торговій місії до Нідерландів.

Деталі та реєстрація>

Торгова місія українських виробників до Нігерії та Гани

Дата: лютий 2018

Офіс з просування експорту та Посольство Королівства Нідерландів У Києві​ запрошують виробників одягу до участі в секторальній торговій місії до Нідерландів.

Деталі та реєстрація>

Події Офісу для вашого розвитку і натхнення

Семінар: Основи логістики, митне оформлення та податкові питання

Дата:  28 вересня, 16:00 - 18:00

Як експортеру правильно скласти податкову накладну? Як безболісно пережити податковий аудит? Які логістичні тонкощі слід знати та з якими нюансами можна зіштовхнутися під час митного оформлення товарів? 

Вже 28 вересня представники бізнес-спільноти Білої Церкви зможуть обговорити ці та низку інших питань в рамках семінару від Export Promotion Office. 

Дізнатися більше>

Секрети успіху торгової місії до Індії

Дата: 5 жовтня

Хочете дізнатись, як Україна за 5 днів підкорила Індію? Тоді запрошуємо Вас на зустріч з особливим гостем – Saurabh Khanna з компанії T&A Consulting, який прибув до України, щоб поділитись своїм досвідом. Саме команда T&A в співпраці з Офісом з просування експорту та українським бізнесом зробили торгову місію до Індії, з якої щойно повернулася українська делегація, надзвичайно результативною.

Дізнатися більше>

Аналітика ринків

Огляд ринку Гани

Завантажити звіт>

Огляд ринку Нігерії

Завантажити звіт>

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Нові статті та публікації

Ексклюзивне інтерв'ю Даян Френсіс в рамках проекту She Exports

Дайан Френсіс - відома жірналістка і письменниця, редактор канадського National Post, експерт з таких тем, як технології майбутнього, геополітика, бізнес та корупційна злочинність. Нещодавно пані Френсіс відвідала Киїїв з лекцією для українських експортерів. 

Читати статтю>

Партнер чи покупець: як шукати та будувати партнерські відносини на нових ринках?

Багато людей мимоволі підміняють поняття «покупець» і «партнер». Давайте розберемося, як то кажуть, «Who is who?». Чи може Ваш бізнес-партнер бути покупцем Вашої продукції або послуг?

Читати статтю>

Як українським продуктам потрапити на полиці канадських супермаркетів?

Експерти CUTIS розповіли, як знайти на канадському ринку партнерів серед супермаркетів та дистриб'юторів.

Читати статтю>

Влітку 2017 року Офіс з просування експорту в рамках Платформи SheExports отримав статус верифікатора ініціативи SheTrades Міжнародного торгового центру (ITC) – ініціативи, покликаної об’єднати 1 млн жіночих бізнесів з усього світу до 2020 року.

Запрошуємо українських жінок-підприємців приєднатися до ініціативи та отримати доступ до міжнародної спільноти підприємців та до освітніх матеріалів. 

Покрокову інструкцію для реєтрації дивіться тут>

Пропозиції співпраці на EEN

Торгова компанія з Великобританії шукає постачальників сільськогосподарської продукції, споживчих та товарів розкоші, нафти і газу, промислових машин

Дізнатися більше>

Румунський імпортер та дистриб'ютор сільськогосподарської та тваринницької техніки, обладнання та супутніх аксесуарів шукає закордонних виробників

Дізнатися більше>

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Новини від партнерів

 • Reprezent
  Курс «Дизайн в PowerPoint»

  3 жовтня

  Якісна презентація компанії чи продукту для клієнта - невід'ємна частина успішних продажів. Наші друзі з компанії Reprezent запрошують вас на курс "Дизайн в PowerPoint", де ви зможете навчитись правильно оформлювати ідеї та дані у слайди. 
  Деталі участі та реєстрація>

 • consulting integrated. та Київська ТПП
  Проект з підтримки експорту продуктів харчування та напоїв до Японії

  Чому варто експортувати саме в Японію? - дізнайтесь за посиланням

  consulting integrated. у партнерстві з Мінагрополітики та Київською ТПП запустили проект з підтримки експорту food&drinks до Японії. В рамках Проекту, Ви зможете зустрітися з потенційними покупцями, адаптувати продукт під смаки японського споживача та розпочати продажі. 
  Більше про проект

 • Центр підтримки експорту при УСПП
  Бізнес-місія до Вашингтону

  Центр підтримки експорту при УСПП в партнерстві  з посольством України в США та провідною асоціацією рітейлерів Північної Америки Food Marketing Institute організовують бізнес місію українських виробників продуктів харчування до США, в рамках якої український бізнес візьме участь  у FMI PRIVATE BRANDS DC SUMMIT та Ukrainian Brands DC Summit followed by Reception and Networking (Саміт українських брендів в Посольстві України у Вашингтоні)
  Деталі участі та реєстрація>

 • Центр підтримки бізнесу м. Дніпро
  Експортна конференція у Дніпрі

  24 жовтня

  До дискусії в рамках заходу запрошуються представники підприємств МСБ регіону, що планують розвивати свою діяльність за рахунок розширення експорту, ключові експерти Міністерств економічного розвитку і торгівлі та зовнішніх справ України, ТПП України, дипломати з розвитку торговельно-економічного співробітництва низки посольств
  Умови участі та реєстрація>

 • Центр підтримки бізнесу у м. Краматорськ за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business
  Експортна конференція у Дніпрі

  8 листопада

  Форум для дійсних та потенційних експортерів, на якому представники влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, бізнесу України та зарубіжних країн говоритимуть про зміни, виклики та можливості для вітчизняних експортерів
  Умови участі та реєстрація>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter