Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Tajus, 5 m. Tajui buvo diagnozuotas piktybinis inkstų auglys, buvo pašalintas vienas inkstas. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Mažasis kovotojas Daniilas su tėveliai grįžo iš pakartotinų tyrimų Šveicarijoje. Daktarai ir toliau džiugina puikiomis naujienomis - gydymo rezultatai ir toliau sėkmingai lieką stabilūs, auglys nedidėja, naujų darinių nėra, tad ir pakartotinas gydymas nereikalingas :) Šį kartą profesorius Daniilą paleido 5 savaitėms ilsėtis Lietuvoje, o kita kelionė planuojama tik birželio pabaigoje.

Paskutinė Daniilo ir jo tėvelių kelionė buvo padengta iš KAYAK Lietuvos padalinio skirtų aukų mažyliui! Norime padėkoti šios įmonės vadovui Modestas Kapušinskas ir visai komandai už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

Visi norintys prisidėti prie pagalbos šeimai, galite tai padaryti paaukojant rekvizitais apačioje:

Būtina mokėjimo paskirtis: PARAMA DANIIL G.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Kamilės svjonė / žaidimų konsolė "Xbox"

Žavingoji Kamilė - nepaparastai miela ir labai komunikabili mergaitė. Jau 9-nerius metus Kamilė kovoja su sunkia liga - diagnozuota neurobalstoma, meragitei išoperuotas inkstas, vėliau sekė metastazės stubure. Nepaisant visų gyvenimo išbandymų, mergaitė ir jos mama išliko pozityvios bei be galo mylinčios viena kitą. Kamilė labai mėgsta dainuoti, žaisti kompiuterinius žaidimus. 3 klasę pagal specialią namų programą baigusi Kamilė prisipažino, kad jai patinka matematika, o mama džiaugėsi, kad ji yra labai imli užsienio kalboms.

Savo laiškė Kamilė atskleidė savo svajonę turėti žaidimų konsolę "Xbox" ir kelis labiausiai jai patinkačius žaidimus, tad geroji fėja Andželika Koltan suskubo pas mergaitę į namus Alytuje ir padovanojo išsvajotus žaidimus bei daug drabužėlių, taip paskatindama mergaitę visada švytėti. Nuoširdūs pokalbiai merginų kompanijoje ir labai įsimintina popietė su kilniais žmonėmis. Kas gali būti prasmingiau?

Nuoširdžiai dėkojame Adželikai už beribį gėrį ir šilumą, kuria pasidalinote su mergaite, fondo savanorei Daivai Kanopkienei už gražias iniciatyvas ir  prekiniui ženklui "QUTI QUTI"  už stilingas ir gražias lauktuves mergaitei!


Video medžiaga: LXM Media 

Dominikos svajonė / Elektrinis paspirtukas

Birželio 20 d. Dominika šventė savo 12-ąjį gimtadienį, o kad jis nebūtų labai liūdnas sutinkant jį ligoninėje, fondo geras draugas Darius Bivainis pasirūpino dovanomis apie kurias mergaitė ilgai svajojo - tai, elektrinis paspirtukas! Nors mergaitė tuo metu buvo ypač silpna dėl atliekamo chemoterapinio gydymo, ji vis tik sukaupė visas jėgas ir stojo išbandyti savo dovaną! Ne vieną žarnyno operaciją dėl gydymo komplikacijų iškentusi mergaitė tą dieną buvo laiminga, o tai yra svarbiausia!
Nuoširdžiai dėkojame Dariui už didelę širdį, kurios dalį visada paliekate lankydami vaikučius! Dominikai gimtadienis buvo įsimintinas būtent Jūsų dėka! 

Sveikiname Dominiką ir linkime kuo greičiau stiprėti ir sveikti!!

Polinos svajonė / Išmanusis telefonas

6-metė Polina ir jos tėveliai 2018 metų pabaigoje išgirdo skaudžią diagnozę - mergaitė serga ūmine limfoblastine leukemija, tad dar iki šios dienos turi intensyvius chemoterapijos gydymus Santaros ligoninėje. Nepasiant sunkaus laikotarpio, mergaitės akyse labai daug šviesos ir tikėjimo, meilės gyvenimui ir nuoširdaus vaikiško džiaugsmo.

Polina parašė mums laišką bei paliko jį "Svajonių pašte" viltingai laukdama norų išsipildymo - kuo greičiau pasveikti ir išmanaus telefono, kuris leistų jai žaisti mėgstamus žaidimus, bendrauti su draugais ir artimaisiais.

Ne šiaip sau sakoma, kad svajoti reikia, nes svajonės turi tendenciją pildytis - jau daugelio vaikų slaptus troškimus išpildęs Darius Bivainis, kaip visada nedvejodamas išreiškė norą susipažinti su šeima ir nudžiuginti mergaitę išsvajotu prietaisu.

Dar viena nuostabi akimirka už kurią labai dėkojame Dariui. Taip pat, nuoširdų ačiū tariame grožio salonui "Greenas", visažistei Justinai Gafarovaitei ir prekiniui ženklui "L'OCCITANE" už grožio dovanas! Viliamės ir linkime, kad Polinos noras pasveikti taip pat išsipildys labai greitai, nes juk tai yra svarbiausia!

Nuotraukos: LXM media

Emilijos svajonė / paveikslas ir molbertas / susitikimas su daininku D. Montvydu

Vaikai mus kas kart suvienija daryti gerus darbus - štai dar vienas vizitas ir begalės siuprizų, kurie šį kartą buvo skirti Emilijai.

12-metė Emilija parašė mums laišką, kuriame aprašė savo didelį pomėgį piešti, tad menininkė Skaitė Semenkė kartu su draugėmis išpildė Emilijos norą turėti molbertą ir paveikslą (piešimas su skaičiais), kurį birželio 21 d. pristatė jai į Santaros ligoninę. Prie Skaistės tą kartą prisijungė ir mergaitės mylimas daininkas Donatas Montvydas su kuriuo ji labai norėjo susitikti, tad išsipildė du išskirtiniai mergaitės norai!!

Nuo kovo mėnesio Emilija kovoja su leukemija, bet nuotaikos tą popietę čia buvo ypatingos - juokas, nuoširdūs pokalbiai ir džiaugsmas užpildė visų mūsų širdis.

Nuoširdžiai dėkojame Skaistei, Donatui ir savanorei Daivai Kanopkienei už išskirtinį vasaros vizitą!

Skaistė pažadėjo Emiliją išmokyti tapybos suptilybių, tad labai lauksime išskirtinių Emilijos meno kūrinių, kuriais kartu galėsime grožėtis.

Video medžiaga: Arminas Vareika

Viktorijos svajonė / LEGO konstruktorius

10-metei Viktorijai šiuo metu tenka nemaži išbandymai. Mergaitė savo dienas leidžia Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje, kaulų čiulpų transpalntacijos stacionare. Čia sunku patekti, bet ko gi nepadarysi, kad bent viena diena palatoje būtų nušviesta žavinga pacientės šypsena :) Džiaugiamės, kad galėjome trumpam aplankyti Viktroiją ir nudžiuginti išsvajotomis dovanomis.

Fondo savanorė Daiva Kanopkienė kartu su Diana Rudiene dovanojo mergaitei LEGO konstruktorų, lėlę ir prekinio ženklo "QUTI QUTI" suknelę, o fondo atstovas Laimonas Šiaulys perdavė ir dar vieną LEGO dovaną nuo Edgaro Račinsko!

Didelė kilnios širdies žmonių komanda padarė dar vieną mažą stebuklą! Ačiū, kad esate kartu su mumis ir mūsų vaikais!

Linkime Viktorijai nepasiduoti, atkakliai kovoti su klastinga liga ir kuo greičiau ją įveikti!

Nuotrauka: Arminas Vareika

Anželikos svajonė / kelionė į Šveicariją

Po sunkaus ir alinančio gydymo (diagnozuota Hodžkino limfoma) Anželikos svajonė aplankyti Šveicariją ir kaimynines šalis, suteikė merginai daug motyvacijos. Jos netrūksta ir mums, nes merginos mintys ir įspūdžiai, kuriuos perskaitėme padarė mus laimingus iki dangaus ir atgal!!

"Nežinau net nuo ko pradėti. Esu pilna gerų emocijų ir džiaugsmo, sunku rasti žodžių apibūdinti savo būseną. Kelionė pranoko lukesčius ir suteikė motyvacijos. Viskas buvo kaip is atvirutės: vaizdai, miestai, upės, ežerai.
Žmonės, kuriuos sutikau ir susipažinau šios kelionės dėka, viskas neapsakoma žodžiais. Galėčiau rašyti ir rašyti savo kelionės įspūdžius. Buvo įtempta ir varginanti savaitė, bet kartu ir pačios nuostabiausios dienos mano gyvenime. Manau, atradau naują aistrą - kelionės!!! Labai noriu padėkoti Rimanto Kaukėno paramos grupei, žinoma krešinio komandai "Palangos Kuršiai" ir mylimai Palangos bendruomenei. Be šių visų žmonių, mano svajonė nebūtų išsipildžiusi. Labai labai labai Ačiū!".

Mes taip pat norime padėkoti krepšinio komandos Palangos "Kuršiai" bendruomenei bei visiems, kurie aukoja ir prisideda prie mūsų veiklos. Anželikos ir jos mamos kelionė į Šveicariją buvo išpildyta būtent visų Jūsų dėka!!

Palinkėkime Anželikai dar daug kelionių, kuriomis ji galėtų gyventi, atgaivos sielai ir nuostabių gyvenimo akimirkų žvelgiant į gražiausius pasaulio vaizdus! 

SUTEIKTA PAGALBA

Parama Erikui: speciali vaikštynė-liemenė

Mažasis Erikas ir jo mama Rūta sulaukė dar vienos labai jiems svarbios dovanos nuo restoranų tinklo "Grill London" komandos – specialių poreikių turintiems vaikams pritaikytą vaikštynę-liemenę.

Kelionė į šį pasaulį Erikui buvo labai sunki, o išvydus jį be galo gąsdinanti – ką tik gimęs kūdikis ant mamos rankų nustojo kvėpuoti. Po tragiškų akimirkų gaivinant berniuką, vėliau buvo pastebėta, kad vaikas turi labai daug sveikatos sutrikimų – Erikas neturėjo rijimo reflekso, tad buvo suformuota gastrostoma. Dėl silpnos imuninės sistemos vaikas dažnai sirgdavo, koplikacijos įtakodavo plaučių uždegimą, todėl buvo nuspręsta suformuoti ir tracheostoma pro kurią Erikas kvėpuoja. Berniukas taip pat turi epilepsiją, mišrų raidos sutrikimą.

Dėl begalės sveikatos sutrikimų, vaikui yra reikalinga speciali įranga, kuri leistų jam patogiau gyventi. Mama keipėsi į fondą su prašymu padėti jiems įsigyti vaikštynę-liemenę „Upsee“, kuria jau džiaugiasi daugelis tokio pačio likimo vaikų.

Norime nuoširdžiai padėkoti „Grill London“ atstovams už tai, kad nepamirštate mūsų fondo ir visus metus išliekate dėmesingi vaikams ir jų šeimoms bei palengvinate jų sunkius išgyvenimus ir sudėtingą kasdienybę.

Daugiau apie 

Nuotrauka: LXM Media

Daugiau apie iniciatyvą

RENGINIAI

Labdaringas 3x3 krepšinio turnyras "Už pergalę gyventi"

Birželio 1 d., Vaikų gynimo dieną Vilniaus Lukiškių aikštėje virš 100 vaikų ir suaugusiųjų komandų varžėsi jau antrajame Labdaringame 3x3 krepšinio turnyre "Už pergalę gyventi" ir taip išreiškė paramą su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams!

Dalinamės su Jumis akimirkomis, kuriose išvysite dalyvių nesuvaidintas emocijas - ašaras ir džiaugsmą!

Video medžiaga: LXM media

Daugiau apie renignį

Vizitas Kauno klinikose

Birželio 3 d. apsilankėme Kauno klinikų vaikų onkologiniame skyriuje! Vizito metu įteikėme mažiesiems įvairiaspalvių žaislų, apdovanojome dėmesiu ir nuoširdžiais pokalbiais apie vaikų pomėgius. Vasaros dienos ten tokios ramios, kad vaikams išvydus svečius akys suspindi saulės šviesa!

Už dovanas vaikams dėkojame visiems geros valios žmonėms, kurie už auką vaikams įsigija fondo atributiką bei Lietuvos kariuomenei! 

Nuotraukos: LXM media

Linksmosios bitė ir musė džiugino vaikus Kauno klinikose

Birželio 10 d. į vaikų onkologinį skyrių Kauno klinikose atskrido puikios nuotaikos nestokojančios bitė ir musė, kurios nudžiugino vaikus įvairiais žaidimais, atnešė šypsenas ir gerą nuotaiką! Vaikai tą popietę žaidė, juokavo, minė mįsles, piešė ir leido į orą balionus mintyse galvodami apie savo svajones.

Už glėbius dovanų, puikią programą ir nuoširdų dėmesį vaikams norime labai padėkoti Kaune įsikūrusiam žaidimų kambariui "BASA bLUSA" bei Mildai Dubinskei ir Sandrai Lekei!!

Video medžiaga: LXM media

Vaikai išbendė Kyokushin karate sportą

Birželio 18 d. Kauno klinikų vaikų ligų klinikoje apsilankė socialinės akcijos "Vienykimės bendrai kovai" (angl. "Let's Join the Fight Together") iniciatoriai, kyokushin karate sportininkai Linas, Tomas, Mantas, Erika ir Justina, kurie pravedė kyokushin karate treniruotę šiuo metu ten besigydantiems vaikams.

Šia akcija yra siekiama palaikyti vaikus sunkioje kovoje už gyvenimą ir išreikšti paramą jiems įvairiomis formomis. Šį kartą tai buvo smagus ir labai įdomus sporto užsiėmimas, kuriame vaikai su pasimėgavimu klausė šio sporto subtilybių bei išbandė jas treniruotės metu.

Nuotrauka: LXM media

INICATYVOS

Pokalbių laida "Knyga + Muzika"

Džiaugiamės, kad Rimanto Kaukėno paramos grupės veikla pasiekia vis daugiau žmonių širdžių. Šį kartą norime nuoširdžiai padėkoti Reditai Dominaitytei ir "Knyga+" už labai gražią labdaringą idėją - "Knyga + Muzika" nuo birželio mėnesio simbolizuos vasaros ketvirtadienio vakarus, kuriuose netruks šiltų ir prasmingų pokalbių su žymiais Lietuvos žmonėmis ne tik apie literatūrą, muziką ir vasaros malonumus, bet ir apie socialiai atsakingą veiklą, jų požiūrį į labdaringas iniciatyvas, pagalbą kitam. Čia galėsime išvysti ir žmones, kurie dalyvauja mūsų fondo veikloje bei atvira širdimi padeda mažiesiems pacientams.

Dalis šios iniciatyvos metu surinktų lėšų atiteks mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

LKL krepšini lygos uždarymo ceremonijoje: vaikai ir žymūs krepšininkai

Birželio 4 d. Vilniuje vyko LKL krepšinio lygos sezono uždarymas, kurio metu buvo apdovanoti geriausi Lietuvos komandų krepšininkai ir treneriai. Didelį vaidmenį iškilmingoje ceremonijoje užėme ir mūsų vaikai, kurie yra susidūrę su sunkiomis onkologinėmis ligomis - čia jie kartu su krepšinio pasaulio garsenybėmis žengė į sceną ir įteikė apdovanojimus patiems geriausiems šio sezono krepšinio atstovams tarp kurių už nuopelnus krepšiniui buvo apdovanotas ir pats fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas!

Džiaugiamės, kad bendradarbiavimas su tokiomis organizacijomis gali atnešti daug nuostabių emocijų vaikams! Po sunkios kovos už gyvenimą, šie vaikai nusipelnė patirčių, kurias galėtų prisiminti visą gyvenimą.

Didelis AČIŪ LKL už vaikams suteiktas gražias akimirkas ir dovanas - kiekvienas vaikas ant scenos atsiėmė po krepšinio kamuolį, kuriuos jiems įteikė apdovanojimus atsiimti ant scenos lipusios žvaigždės!

Video medžiaga: Arminas Vareika

Prie labdaringos "Vienykimės bendrai kovai" akcijos prisijungė ir Lietuvos kariuomenė

Prie socialinės Kyokushin karate bendruomenės akcijos "Vienykimės bendrai kovai" (angl."Let's Join the Fight Together") prisijungė ir į bendrą kovą su sunkiomis ligomis stojo Lietuvos kariuomenė! Karate kyokushin čempionai bei fondo atstovai turėjo treniruotę kartu su Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centro karininkais ir darbuotojais bei taip įprasmino gražią draugystę vardan vaikų. Norime nuoširdžiai padėkoti Vyteniui Žilevičiui ir šiems labai stipriems žmonėms, kurie neliko abejingi ir prisijungė prie vaikų kovos už gyvenimą!!

Video: LXM Media

"Sothys Lietuva" labdaringa baltoji popietė

Jau antrus metus mūsų fondas dalyvauja labai šiltoje ir gražioje Sothys Lietuva "Baltoje popietėje", kurios metu ne tik vyksta įdomus seminaras apie visokeriopą moterų grožį, bet čia susirinkusios moterys taip pat turi galimybę prisidėti prie mūsų fondo veiklos! Šį kartą už kilnius darbus renginyje padėkos žodį tarė Misis Pasaulis 2018 Tatyana Lavrinovič ir fondo atstovė  Rusnė Šermukšnytė.

Norime nuoširdžiai padėkoti "Sothys Lietuva" bendruomenei už kilnius darbus, kuriuos kas kart nuveikiame padėdami sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū T. Lavrinovič už beribį gėrį, nuoširdžią pagalbą ir laiką, kurį skiriate labdarai!

Pilni delnai gerumo / Mary Kay

Kasmet kompanija "Mary Kay" kviečia ištiesti gerumo ranką ir padėti tiems, kuriems pagalbos labiausiai reikia. Džiaugiamės, kad šį kartą jie savo dėmesį ir meilę dovanoja mažiesiems Lietuvos pacientams!

Kviečiame įnešti spindulėlį vilties į vėžiu sergančių vaikų ir jų šeimų gyvenimą. Ištieskite pilnus delnus gerumo, pirkdami „Satin Hands®" maitinamąjį rankų kremą su sviestmedžio sviestu. Nuo kiekvieno įsigyto „Satin Hands®" kremo 1 doleris bus skirtas „Rimanto Kaukėno paramos grupei" ir jos globojamiems sergantiems vaikams – jų gydymui, svajonių išpildymui, būtiniausiai pagalbai.

Valiutų keitykla "Top Exchange" pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos grupe

Labai džiaugiamės, kad prie mūsų fondo veiklos jungiasi vis daugiau įmonių nuoširdžiai norinčių padėti mažiesiems Lietuvos pacientams! Pirmąjį birželio penktadienį turėjome galimybę dalyvauti "Top Exchange" laimingų kvitų traukimo renginyje, kuris šį kartą buvo išsikirtinis.

Nuo šiol tūkstančiai šio keityklų tinklo klientų automatiškai tampa fondo rėmėjais, nes kiekvienos atliktos valiutos keitimo operacijos sumos dalis bus pervedama fondui ir tiesiogiai atiteks pagalbai, teikiamai vėžiu sergantiems vaikams!

Norime nuoširdžiai padėkoti UAB "Konversita" už pasitikėjimą ir tikėjimą, kad kartu galime padėti daugeliui šeimų, kurios susiduria su klastinga liga – vėžiu. Tikime, kad ši graži partnerystė virs viltimi vaikams sveikti ir stiprėti bei džiaugtis pilnaverte vaikyste.

Labai kviečiame valiutos keitimo operacijas vykdyti būtent TOP EXCHANGE padaliniuose ir taip prisidėti prie gražios šios akcijos misijos!

Daugiau apie iniciatyvą

Sostinės Krepšinio mokykla išreiškė padėką fondui už draugystę ir bendradarbiavimą

Birželio 17 d. Vilniuje vyko fondo partnerių Sostinės Krepšinio mokyklos - SKM iškilmingas sezono uždarymo vakaras, kuriame didelė krepšinio šeima džiaugėsi sėkme, o padėkos skriejo visiems, kurie prisidėjo prie šios mokyklos augimo ir tobulėjimo - šiandien dieną jie yra numeris 1 Lietuvoje!

Rimanto Kaukėno paramos grupė nori pasveikinti šios mokyklos bendruomenę ir išreikšti didelę padėką už tai, kad Jūs ne tik kovojate už įsimintinas pergales krepšinyje, bet ir padedate sunkiai sergantiems vaikams išplėšti pergalę inirtingoje kovoje už gyvenimą!!

Linkime Jums sėkmingų ateinančių sezonų ir neblėstančio entuziazmo ugdyti profesionalius krepšininkus bei gerus žmones su nuostabiomis vertybėmis!

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite