Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2020 M. RUGSĖJIS

Sveiki,`

Prasidėjus rudeniui PVPA veiklos sugrįžta į matomą ir intensyvų režimą. Jau šią savaitę kviečiame į pirmąjį sezono vebinarą, netrukus mokslus pradės pagrindinės personalo valdymo standarto programos nauja grupė, prasidės mentorystės programa. Panašu, kad kol kas daug bendrausime virtualiai, tačiau labai laukiame įvairiausių jūsų pasiūlymų ir idėjų, kaip ir kur retkarčiais galėtume susitikti gyvai. O gal norite pasiūlyti virtualų vizitą jūsų įmonėje? Kreipkitės, visi pasiūlymai labai laukiami ir pageidaujami.

Direktorė A.Bytautienė

Renginiai

Data: 2020.09.09 10-11 val.
Vieta: Nuotoliniu būdu – Microsoft Teams

Kuo gyvena įmonės, kas aktualu dabar, kokias pasiteisinusias praktikas taiko ir naujus sprendimus išbando šiuo laikotarpiu? Toliau tęsiame  aktualių pokalbių ciklą apie praktinius dalykus su personalo profesionalais.

Pokalbį moderuos PVPA valdybos narys dr. Mantas Tvarijonavičius (GoodPeople.lt)

Pašnekovės:

Renata Augustaitienė, Ignitis grupės žmonių ir kultūros departamento vadovė;
Inga Staniūnė, Avia Solutions Group personalo departamento direktorė.

Daugiau informacijos ir registracija>>

2020.09.17 HR in Action’20

Data: 2020-09-17, 09:00-12:00  val.
Vieta: Nuotoliniu būdu – Microsoft Teams

SEB grupės personalo komanda vėl organizuoja didelio susidomėjimo pernai sulaukusį HR in Action renginį. Šiais metais HR in Action’20 komanda suburs personalo valdymo profesionalus, verslininkus bei akademinės bendruomenės atstovus siekiant bendromis jėgomis nuspėti ateities rinkos lūkesčius.
Renginio temą „Darbuotojo ir darbdavio kelionė link ateities: ar dabartinė rinka atitinka ateities poreikius“ pristatys Kristina Astrauskienė ir Andreas Demander.
Ar galime nuspėti naujoves gyvendami nuolat besikeičiančiame pasaulyje? Darbuotojų atsakomybėms nebetelpant į standartinius rėmus, atsiranda vis didesnis poreikis plėsti kompetencijas. Tuo pat metu darbuotojų lūkesčiai dėl darbdavių pradeda plėstis. Kyla klausimas, ar turimi įgūdžiai ir kompetencijos atitinka, o gal jau išeina iš pareigybėms taikomų ribų?

Daugiau informacijos ir registracija>>

MENTORYSTĖ

Registruokitės į 2020-2021 m. mentorystės programą

Jau septintus metus tęsiame PVPA mentorystės programą. 7 mėnesius trunkančios programos metu labiau patyrę personalo vadovai, specialistai dalinsis savo patirtimi su mažiau patyrusiais kolegomis padėdami jiems augti ir kaip asmenybėms, ir kaip personalo specialistams.

Programoje numatyta keletas bendrų susitikimų dalyviams aktualiomis temomis ir individualūs susitikimai su mentoriais. 

Kviečiame susipažinti su programa bei prisijungti atsiunčiant dalyvio anketą:

  • ugdytiniams iki rugsėjo 21 d.
  • mentoriams iki rugsėjo 25 d.

Detali informacija>>

PATIRTYS

"Į mentorystės programos traukinį įšokau neseniai pradėjusi dirbti personalo srityje, tad chaoso galvoje buvo užtektinai. Mentorystės programa buvo tai, ko reikėjo: bendrų susitikimų su ugdytinėmis metu kviestiniai lektoriai dalinosi savo gerąja patirtimi, o mentorė Lina iš mažų gabaliukų padėjo susidėlioti galvoje personalo proceso dėlionę. Be kita ko, tai buvo ir individualios koučingo sesijos. Esu be galo dėkinga už skirtą laiką susitikimams, grįžtamajam ryšiui ir auginimui – neįkainojama patirtis".

Loreta Gedminienė, Ellex Valiūnas žmogiškųjų išteklių vadybininkė 

"Ši mentorystė man buvo lankstus, dinamiškas procesas, kurio metu mokiausi, tobulėjau ir kaskart po mentorystės susitikimo išsinešdavau krūvą minčių, prisižymėdavau įvairiausių idėjų.

Tai galimybė kurti pasitikėjimu grįstą  santykį, analizuoti įvairius rūpimus klausimus, kai kartais, atrodo, nebežinai, kuria kryptimi keliauti, užtenka paskambinti savo mentoriui ir susidėlioja atsakymas.

Man tai buvo nuolatinė savęs ir savo veiklos analizė: augi, mokaisi, stebi supančią aplinką."

Gailė Vinciūnaitė, Ignitis personalo verslo partnerė

PASIŪLYMAI NARIAMS

GLC Europe PVPA nariams siūlo dalyvauti dviems asmenims už vieno asmens kainą šiuose renginiuose:

HR Minds Talent ON Forum (Online Streaming) – 2020 m. spalio 01-02

Agility in HR Master Class, (Online Streaming) – 2020 m. spalio 22-23

Sales Incentive Plans Masterclass (Online Streaming) – 2020 m. spalio 28-29

Advance Organizational Design Masterclass (Online Streaming) – 2020 m. lapkričio 05-06

PVPA nariams siūloma: bet kuris renginys 998 EUR, už kuriuos gali dalyvauti 2 asmenys (įprastai ši kaina galioja tik 1 asmeniui).
Daugiau informacijos>>

PVPA nariams siūloma išbandyti WILD WEST CIRCUS komandos formavimo renginį su 20 proc. nuolaida. Nuolaida galioja rugsėjo, spalio ir lapkričio sesijoms.

WILD WEST CIRCUS – interaktyvus miniatiūrų žaidimas skirtas komandos stiprinimui, kuris dalyvius nukelia į laukinius vakarus ir suteikia galimybę valdyti keliaujantį cirką. 

WILD WEST CIRCUS sesijoje tobulinama:

• Komandos efektyvumas [tikslų nustatymas ir jų siekimas; planavimas ir vykdymas; sprendimų priėmimas ir lankstumas; komandinės rolės; konfliktų valdymas ir t.t.]

• Komunikacija komandoje [Informacijos surinkimas ir dalinimasis; aktyvus klausymasis ir girdėjimas; grįžtamasis ryšys]

• Lyderystė [bendro paveikslo matymas; neapibrėžtumo toleravimas ir valdymas; bendradarbiavimas]

Daugiau informacijos>> 

Dėl detalesnės informacijos ir nuolaidos kreipkitės telefonu 8650 19668 arba el.paštu marius@molbertas.lt

NARYSTĖ PVPA

Išbandykite PVPA narystę, stodami II-am pusmečiui! Užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

Primename, kad Jūs esate užsiprenumeravę PVPA naujienlaiškį. Informuojame, kad vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Jūs turite teisę bet kada nemokamai nesutikti su tokiu naujienlaiškio gavimu Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis (el. pašto adresais), pranešdami mums el. pašto adresu info@pvpa.lt arba paspausdami naujienlaiškio atsisakymo nuorodą bet kuriame Jums jau išsiųstame naujienlaiškyje.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite