Kui Te ei näe seda kirja korrektselt, siis palun vajutage siia.
Eesti keeles По-русски in English
Luminor
Hea juht!

Palju õnne ettevõtte loomise puhul!

Eesmärkide saavutamine nõuab 100%-list pühendumust, seega soovime Sinu jaoks kõik igapäevapanganduse toimingutega seonduva võimalikult mugavaks muuta.

Meil oleks hea meel alustada Sinu ja Su värske ettevõttega koostööd, pakkudes soodushindu mitmetele toodetele ja teenustele:

Ärikliendi arvelduspakett

Käsitöömeistritest Šveitsi nugadeni – me kõik vajame osavaid inimesi ja toimivaid vahendeid, kes või mis meid eri olukordades abistavad. Seda ka pangateenuste puhul. Kulude kontrolli all hoidmiseks pakume Sulle  ärikliendi arvelduspaketti 10, 25 või 50 kuutasuta terveks aastaks.

Taotle siin
Pangakaart Sinu vajadustele

Luminori tootevalikus on mitmeid mugavaid pangakaarte, mille seast endale just sobivaim välja valida. Pakume Sulle krediitkaardi omadustega deebetkaart MasterCard Business Debitit või Maestro deebetkaarti 12 kuuks ilma aasta- ja igakuise haldustasuta.

Taotle siin
Erakliendi arvelduspakett

Nii nagu on mõistlik oma ettevõtte kulutused kontrolli all hoida, on seda arukas teha ka isiklike rahaasjade puhul. Liida kõik olulisemad teenused ühtsesse paketti! Eraisiku arvelduspakett on Sinu ettevõtte juhatuse liikmetele terveks aastaks kuutasuta.

Taotle siin
Äritarkvara soodushinnaga

Soovid, et sinu ettevõtte raamatupidamine toimiks laitmatult?  Excellent Business Solutions Eesti AS pakub Luminori klientidele 6 kuuks raamatupidamisprogrammi Standard Books Light kuutasuga 9.- (tavahind 29.-). Soodustuse saamiseks kasuta tunnussõna LUMINOR .

Lisainfo

Aja ja raha kokkuhoiu mõttes soovitame konto avada veebis. Loomulikult oled soovi korral teretulnud külastama ka mõnd meie pangakontorit.

Tutvu kindlasti lähemalt meie pakkumise tingimustegaPakkumine kehtib kuni 31.12.2019.

Küsimuste korral helista meie 24/7 töötavale klienditoele telefonil +372 628 3300 või saada päring aadressil firma@luminor.ee.

Heade soovidega

Luminor

See on finantsteenuse pakkujate Luminor Bank AS-i, Luminor Liising AS-i ja Luminor Pensions Estonia AS-i (koos Luminor) kliendikiri. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Enne pensionifondidega liitumist soovitame tutvuda fondi põhiteabe ja prospektiga veebilehel luminor.ee/pension või fondivalitseja asukohas. Luminor lähtub oma klientide andmete kasutamisel isikuandmete kaitse põhimõtetest.

Juhul kui Te ei soovi meilt enam e-kirju saada, klõpsake palun siia.