Rimanto Kaukėno paramos grupė

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime vaikų svajones!

Adas (2 m., Marijampolė) Buvo diagnozuotas vėžys - inksto navikas. Po operacijos buvo pašalintas vienas inkstas. Svajoja apie traktoriuką SMART "ZOO TRIKE".

Kajus (7 m., Kaunas) Serga sunkia onkologine liga, prieš kurį laiką operuota galvytė, neseniai liga smogė antrą kartą, išplito į stuburą. Svajoja apie mašiną, kuria pats galėtų važiuoti

Gustas (11 m., Klaipėda) 8 mėn. susirgo optinio nervo pilocitine astrocitoma. Po operacijos visiškai apako. Svajoja apie bluetooth kolonėlę.

Norėdami išpildyti svajonę, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

Šiuo metu reikalinga pagalba Giedriui

Rimanto Kaukėno paramos grupė vėl kreipiasi į Jus, mielieji. Mūsų globojamam Giedriui reikalingas vaistų papildymas.

Berniukui diagnozuota sunki genetinė liga - cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, o ligoninėje praleistų dienų vis daugiau. Ligą kontroliuoti galima tik vaistais, tad padėkime šeimai, aukokime ir nupirkime vaistų Giedriui.

Norėdami paaukoti Giedriui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA GIEDRIUI
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

Šiuo metu reikalinga pagalba Mildai

Prieš kelerius metus mergaitei vardu Milda Jūs nelikote abejingi - aukojote, o už suaukotus pinigėlius buvo nupirktas atsiurbėjas. Šį kartą Mildutės mama Jūratė, dėkodama už anksčiau suteiktą pagalbą į mus kreipėsi su prašymu padėti įsigyti liemenę-vaikštynę, kurios kaina siekia 420 eurų.

Milda, kuriai dabar yra 4 metukai gimė su daugybinėmis formavimosi ydomis, mergaitė turi begales sveikatos problemų - diagnozuota corpus callosum dalinė agenezė, įgimta klubų ir kitų galūnių displazija, gastrostoma, pseudomonas aeruginosa, dalinis CP ir bulbarinis paralyžius, mišrus specifinis raidos sutrikimas, mažylę dažnai reikia atsiurbinėti. Mergaitė yra iškentėjusi ne vieną operaciją, o greitai jos laukia dar vienas išbandymas - pėdučių operacija.

Šiuo metu Mildutė yra sodinama į neįgaliesiems skirtą vežimėlį, todėl, mergaitei atsirado dar viena problema - skauda nugarą, krypsta stuburas. Daktarai nenuleidžia rankų ir prognozuoja, kad Mildai vis dar yra galimybė vaikščioti. Šio tikslo vedami, norime dėti visas pastangas, kad mergaitė pirmus žingsnius žengtų kuo greičiau!

Kviečiame visus prisidėti prie tikslų įgyvendinimo ir paaukoti specialios liemenės-vaikštynės aprūpinimui.

Norėdami paaukoti Mildai, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA MILDAI

Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

Ačiū Jums už Jūsų gerumą!

Kviečiame dalyvauti "Danske Bank Vilniaus maratone"

Rimanto Kaukėno paramos grupė, kaip ir kiekvienais metais dalyvauja "Danske Bank Vilniaus maratone". Kviečiame visus š.m. rugsėjo 10 d. jungtis prie mūsų ir bėgti kartu su „Aplenkime vėžį“ komanda. Registracija www.vilniausmaratonas.lt. Jei turite klausimų, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

Geri darbai 2017 m. liepa

Rimanto Kaukėno paramos grupei gavus Agnės ir Viltės laiškus su prašymu išpildyti slaptas svajones turėti nešiojamąjį kompiuterį ir riedį, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas mielai sutiko ne tik išpildyti mergaičių svajones, bet ir pats jas aplankyti bei įteikti dovanas.

Viltės svajonės išpildymas. Mergaitė vardu Viltė turėjo svajonę gauti dovanų riedį, kuriuo galėtų važinėti kieme šiltomis vasaros dienomis. Viltė šią slaptą svajonę mums atsiuntė, kuomet jai buvo diagnozuota sunki onkologinė liga. Dabar mergaitė ir visa jos šeima džiaugiasi - Viltė ligą įveikė ir pagaliau su broliu gali žaisti pas močiutę kieme.

Labai džiaugiamės, kad po sunkių išgyvenimų į šią gražią šeimą vėl grįžo šviesa ir džiaugsmas!

Agnės svajonės išpildymas. Panevežio ligoninėje aplankėme mergaitę vardu Agnė. Mergaitės būklė yra itin sunki, todėl, daug laiko tenka praleisti tarp keturių palatos sienų, kur laikas eina ypač lėtai.

Agnė yra sukaustyta paralyžiaus ir šiuo metu guli reanimacijoje, dėl leidžiamų vaistų, kurie bent šiek tiek gali numalšinti Agnės kančias, jai sunku reikšti emocijas. Nepaisant to, pamačiusi netikėtus svečius, Agnės veide pasirodė šypsena, mergaitė noriai bendravo. Labai džiaugiamės galėdami praskaidrinti niurias vaikų dienas ligoninėje, išpildyti jų svajones!

Linkime Agnei nepasiduoti ir kuo greičiau sveikti!

Tariame didelį AČIŪ Mindaugui Kuzminskui už tai, kad visada esi kartu su mumis, visada kartu su vaikais ir jų svajonėmis!

Pagalba Elijai. Liepos mėnesį Rimanto Kaukėno paramos grupė aplankė mergaitę vardu Elija ir jos mamą Birutę. Vizito metu fondas įteikė gastrostomą ir šio įrenginio priedą, kurie padeda Elijai maitintis. Mergaitei diagnozuotas galvos smegenų auglys, kuris labai atsiliepia ir mergaitės regėjimui bei alkio pojūčiui. Elijai šį mėnesį taip pat buvo pristatyti maisto papildai (gerosios žarnyno bakterijos). Tikimės, kad šie papildai bent šiek tiek numalšins sunkios ligos kamuojančios Elijos kančias.

Būtent tokias sunkias sveikatos problemas mums padeda spręsti kilnūs žmonės. Už galimybę padėti Elijai, esame labai dėkingi "Southwestern Advantage Lietuva" studentams ir visiems geros valios žmonėms, kurie neliko abėjingi, aukojo ir linkėjo Elijai greičiau sveikti! AČIŪ Jums dar kartą!

Socialinis 3x3 krepšinio turnyras Pumpėnuose. Lietuvos Respublikos Prezidentės kampanijos "Už saugią Lietuvą" dalimi tapęs vidurvasario 3x3 krepšinio turnyras visus dalyvius sužavėjo savo pagrindiniu tikslu - visas surinktas lėšas paaukoti Pumpėnų kunigo Domingo organizuojamoms vasaros stovykloms ir Rimanto Kaukėno paramos grupei. Norime tarti didelį AČIŪ mūsų draugams Andriui Čerškui, Arminui Vareikai ir visiems turnyro dalyviams už gražią iniciatyvą - padėti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Dalinamės keliomis akimirkomis iš puikaus renginio bei sveikiname visus dalyvavusius! Jūs ne tik padėjote savo komandai žaidime, bet ir labai prisidėjote prie gražių tikslų įgyvendinimo!

Barboros gydymas Azerbaidžiane. Barbora serga ypač sunkia ir reta odos liga, todėl, mergaitei reikalingas specialusis gydymas užsienyje, Azerbaidžiane. Gydymo, pie kurio prisidėjo mūsų draugai Gediminas Žiemelis ir Jurga Lukauskienė dėka, žaizdos ant mergaitės kūno mažėja. Tačiau, to nepakanka, kad mergaitė pilnai išgytų - Barboros laukia dar viena kelionė į reabilitacijos kliniką. Esame labai dėkingi Gediminui ir Jurgai už tai, kad padėjote Barborai kovoti su sunkia, kūną alinančia liga.

Trumpasis numeris

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams galime padėti skambindami arba siųsdami SMS su tekstu "PARAMA VAIKAMS" trumpuoju numeriu 1482. Auka - 3 eur.

Kiekvienas paaukotas euras bus skiriamas vaikų užimtumui didinti, gydymo kokybės gerinimui, skubių specialiųjų medikamentų, operacijų ir įrangos aprūpinimui bei vaikų svajonių išpildymui.

Ačiū už Jūsų gerumą!

Rimanto Kaukėno paramos fondo atributika

Apsilankę mūsų el.parduotuvėje ir įsigiję specialiai fondui pagamintų prekių, paremsite sunkiai sergančius vaikus. Visos už šias prekes gautos lėšos skiriamos sunkiai sergantiems vaikams. 

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

PIRKTI

Pasakos vaikams "Gauruota pasaka" "Taškuota pasaka"

PIRKTI

Dizainerės E. Monginienės kurti GĖRIO MUSIUKAI auskarai ir segės

PIRKTI

R. Kaukėno paramos fondo marškinėliai

info@kaukenoparama.lt
Facebook Facebook

Rimanto Kaukėno paramos grupė

 

www.kaukenoparama.lt 

SHARE FORWARD
MailerLite