Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Tajus, 5 m. Tajui buvo diagnozuotas piktybinis inkstų auglys, buvo pašalintas vienas inkstas. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga – ji atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui buvo skirti 6 chemoterapijos kursai, su nuolatine oftalmologų priežiūra.

Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako. 

Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste.

Finansinė našta Daniilo šeimai yra nepakeliama. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! 2018 vasaros pradžioje "Southwestern Advantage Lietuva" studentai suorganizavo labdaringą iniciatyvą, kurios metu žmonės suaukojo beveik 14.000 eurų. Fondas, kartu su visų fondo rėmėjų ir partnerių pagalba kiekvieną mėnesį kompensuoja Daniilo ir jo tėvelių keliones į Šveicariją. Paramos ir palaikymo vaikui labai reikia, tad kviečame prisidėti.

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Lauros svajonė / tobula išvaizda

2019 metų pradžioje ntensyvius chemoterapijos gydymus turinti žavi mergina vardu Laura labai norėjo pasirūpinti savo išvaizda, tad fondas iš karto suskubo padėti bei patarti. Nuostabių bruožų mergina neseniai sužinojo, kad jos lauks ilgas gydymas, plaukų netekimas, kuris kas kart būna labai gąsdinantis! Tačiau, tai, kaip šiandien atrodo Laura, yra tik dar vienas įrodymas, kad norint atrodyti stulbinančiai, reikia labai nedaug!

Palinkėkime Laurai ir toliau švytėti, greičiau sveikti ir visada atrodyti taip puikiai!

Edvino svajonė / dviratis

Onkologine liga sergančio Edvino svajonė turėti dviratį tapo tikrove. Vilniaus Santaros ligoninėje apsilankėme kartu su mylimu Lietuvos atlikėju Merūnu Vitulskiu, kuris ir įteikė pacientui dovaną atnešusią nesuvaidintą džiaugsmą. Linkime berniukui kuo greičiau sveikti ir vis šiltėjančias dienas leisti važinėjant dviračiu savo gimtame miestelyje.

Ateities profesija ir naujas Deimanto draugas

Deimantui buvo diagnozuotas galvos auglys, praėjęs visus gydymus Deimantas jau namuose, toliau gyvena paprastą gyvenimą, būna su šeima ir labai svajoja tapti gelbėtoju... Tą kartą kai susitikome su juo, jis svajojo ir apie jorkšyro terjero šuniuką, tad buvo puiki proga padaryti daug staigmenų!  Apsilankėme Kauno gaisrinėje, kur gelbėtojas Marius Peseckas aprodė berniukui gaisrininkų įrangą bei supažindino su šia profesija! Po susitikimo Deimanto laukė ir dar viena labai svarbi staigmena-šuniukas, kurį išvydęs vaikas iš karto apkabino ir laikė prie širdies! 

Linkime šiam jaunuoliui nepaleisti svajonių ir atkakliai jų siekti, nes jos tikrai turi tendenciją pildytis! 

Didelis Ačiū Aurelijus Fox ir Mariui už patirtis, kurias berniukas prisimins dar ilgai! 

SUTEIKTA PAGALBA

"IMPULS" parama Vakariui

Linkėdami kuo didžiausios sveikatos ir stiprybės "Impuls" sveikatingumo klubo atstovai Vidmantas Siugdinis, Ignė Juškevičė ir Nerija Svernelytė aplankė Vakarį, kuriam tuo metu dienos buvo ypač sunkios! Vakario mama Alma taip pat gyvena laukimo nuotaikomis – greitu metu iš užsienio atkeliaus tyrimų rezultatai, kuriuose galimai išvys cereblinio paralyžiaus diagnozę bei kitų raidos sutrikimų pripažinimą vos metų su puse sulaukusiam sūnui.

Vaikų reabilitacijos ligoninėje "Lopšelis" šiai šeimai buvo įteiktas kosulio asistentas PHILIPS RESPIRONICS E70 be kurio vaikas negalėjo keliauti namo. Linkime šiam mažam kovotojui sparčiai stiprėti ir niekada nepasiduoti!

Video: LXM media

Daugiau apie Vakarį

Parama Santaros ligoninės Vaikų onkohematologijos skyriui

Santaros ligonines vaikų onkohematologijos skyriui fondas pristatė tris specialius dispenseriams reikalingus padėklus, kurių labai trūko šiame skyriuje. Šie padėklai padės sveikatos specialistams patogiau rūpintis kiekvienu pacientu paruošiant jam reikalingus kasdieninius medikamentus! Smulkmena, kuri labai svarbi daktarų ir slaugytojų kasdienybėje! 

Reikalingos mankštos Adelei

Mažoji Adelė yra tikras šviesulys - nors gyvenimas jai pagailėjo pilnavertės vaikystės, ji visada šypsosi ir labai myli gyvenimą. Dėl deguonies trūkumo gimimo metu, mergaitei atrofavosi smegenys, buvo diagnozuotas diskinezinis cerebrinis paralyžius su stipriu raidos atsilikimu. Adelei sunku judėti, o ką jau kalbėti apie paprastą vaikščiojimą. Todėl mergaitei buvo labai reikalingi ergoterapeutės vizitai namuose, kurių metu Adelė mokinasi pažinti rankytes, justi įvairius paviršius, imti, čiupti ir liesti įvairius daiktus. Daug dėmesio yra skiriama ir Adelės mankštoms.

Džiaugiamės, kad kartu su naktinių klubų "Anna Mesha" pagalba galėjome padėti mergaitei bei pasirūpinti reikalingais mankštų seansais.
Dėkojame visiems šių naktinių klubų lankytojams, kurie Kalėdiniu laikotarpiu aukojo mūsų globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!

Daugiau apie iniciatyvą

Elijos namai, kuriuose dabar saugu ir šilta

Norime pasidalinti su Jumis Elijos ir jos mamos džiaugsmais. Dar prieš kelerius mėnesius, Elijos namai buvo avarinės situacijos, nesaugūs gyventi ir leisti laiką - elektros laidai buvo atviri ir seni, išvedžioti per lubų ir sienų iššorę, grindys reikalavo būtino keitimo, vonios kambaryje nebuvo patogu maudyti negalią turinčią mergaitę, santechnika sena ir nebetinkama naudoti, sienos buvo ištrupėjusios ir šaltos. Kiekvieną akimirką ten galėjo atsitikti nelaimė, nes įjungus elektrinius prietaisus, laidai pradėdavo svilti.
Tačiau, šiandien užėjus į šiuos namus džiaugiasi širdis - jauku, švaru, saugu ir gera būti! Pasak Birutės, ji niekada net negalėjo pagalvoti apie tokią aplinką, nes tai reikalavo daug investicijų, kurioms pinigų visada trūko.
Norime pasidžiaugti, kad su dideliu Birutės užsidegimu ir noru, kad mergaitė būtų saugi, mes galėjome prisidėti prie šių namų šilumos kūrimo!

Norime padėkoti Southwestern Advantage Lietuva studentams, kurie prieš kelerius metus inicijavo labdaringą akciją, o jos metu surinktas aukas skyrė galvos auglį turinčios mažylės poreikiams!

Elijos namuose buvo atnaujinta svetainė, vonios kambarys, koridorius, virtuvė. Pakeista santechnika, sutvarkyti elektros laidai, apšiltintos sienos, pakeistos grindys, šviestuvai, kai kurie baldai, durys.

Dabar tiesiog linkime Elijai kuo didžiausios sveikatos, kurios jai taip trūksta. Tikimės, kad artėjantys tyrimai parodys auglio stabilumą arba mažėjimą, o dienos bus daug gražesnės!

RENGINIAI

R. Kaukėno fondo krepšinio turnyras Noriūnuose ir profesionalių krepšininkų palaikymas

Fodas jau eilę metų bendradarbiauja su Kupiškio rajono Noriūnų Jono Černiaus pagrindine mokykla, kasmet organizuoja „Einu-bėgu-būsiu sveikas“ renginius vietos vaikams, kuriais siekiama skatinti jaunimą aktyviai leisti laiką, sportuoti ir per šią formą palaikyti negalią turinčius draugus, skatinti atjautą ir pagalbą artimam. Būtent ši mokykla pirmą kartą inicijavo ir R. Kaukėno fondo krepšinio turnyrą, kuriame dalyvavo ne tik apylinkės sporto mokyklos ir pagrindinių mokyklų moksleiviai, bet čia atvyko ir BC Lietkabelis Panevėžys žaidėjai Donatas TarolisStefan SinovecSaulius Kulvietis ir Jamar Wilson.

Labai dėkojame visiems, kurie buvote kartu!

Daugiau apie iniciatyvą

INICATYVOS

Gėlės Moters dienos proga

Rimanto Kaukėno paramos grupė sveikino vaikučių mamas, mažąsias pacientes ir daktares bei sesutes su tarptautine MOTERS DIENA! 

Prie Anželikos svajonės įgyvendinimo prisidėjo didelė krepšinio bendruomenė

Štai tokie gražus ir vieningi - BC Palangos Kuršiai ir didelė pajūrio bendruomenė neliko abejingi onkologine liga sergančios Anželikos svajonei! Dviejų rungtynių metu ir aukų dėžutėmis naudodamiesi pajūrio gyventojai paaukojo 737,07 eurus merginos svajonei iškeliauti į Šveicariją.
Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie palaikė šią idėją ir tapo jos dalimi! Fondas jau ėmėsi pirmų veiksmų organizuojant Anželikos atostogas, kurios tikime, įkvėps, motyvuos ir taps nepamirštamos! 

2016 m. gruodžio mėnesį palangiškės Anželikos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Valandų valandas krepšinio aikštelėje praleidusi ir profesionalios krepšininkės karjeros siekianti mergina, šį sportą turėjo iškeisti į ilgas dienas ligoninėje – tą kartą Anželikai buvo diagnozuota III stadijos Hodžkino limfoma. Po to merginos laukė ilgas chemoterapinis gydymas, kuris tarsi suteikė viltį pasveikti. Deja, likimas merginai buvo negailestingas, liga atsinaujino 2018 m. balandį. Liga Anželikai smogė dar stipriau – mergaitei buvo daromi pakartotiniai tyrimai, laukė antra operacija, chemoterapija, spindulinė terapija, plaukų netekimas ir kiti skausmingi išgyvenimai.

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Jūs gavote šį laišką, nes prisidėjote prie Rimanto Kaukėno paramos grupės ir pagelbėjote sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū Jums už Jūsų gerumą.

Atsisakyti

MailerLite