Marketingová kouzla

MARKETINGOVÁ KOUZLA

Zpravodaj 8/2018

Nový článek na blogu

10 způsobů, jak lépe poznat své zákazníky

Když víte, kdo je váš zákazník, propagace vašich produktů a služeb rázem začne být podstatně snadnější. Dokážete odhadnout, které prodejní argumenty zaberou. Víte, které marketingové kanály je pro vás efektivní použít. A stále vás napadají nová témata na další blogové články. Jak ale relevantní informace o vašich klientech zjistit? Vyzkoušejte následujících 10 způsobů. Číst dál...

0

„Používejte takové obchodní strategie, které by vytvořily lepší svět, kdyby je používalo více lidí ve vašem oboru." George Kao

0

E-kniha Kouzlo ceny - už brzy

V červenci jsem konečně dopsala dlouho plánovanou e-knihu o cenotvorbě pro podnikatele ve službách. Dočtete se v ní, jak ovlivnit hodnotu, kterou vnímá zákazník, jak zdražovat, jak si spočítat hodinovou sazbu, i jak se naučit si v podnikání lépe říkat o peníze. E-kniha právě prochází grafickou úpravou. Těšit se na ni můžete ještě letos v létě.

0

Z kouzelného kotlíku

0

Úplněk ve Vodnáři

Tento úplněk je idealistický a racionální zároveň. Přináší nový pohled na věc, pochopení a neotřelé nápady. Provětrejte svá utkvělá přesvědčení. Je vhodný čas diskutovat, sdílet a slavit.

28. 7. - 10. 8. měsíc couvá | 11. 8. novoluní ve Lvu | 12. - 25. 8. měsíc dorůstá

Od 26. 7. do 19. 8. je retrográdní Merkur. Zálohujte data, při cestování počítejte s větší časovou rezervou a zvlášť pečlivě po sobě čtěte všechny texty.

Toto obchodní sdělení pro vás vyčarovala Mgr. Magdalena Čevelová,
tel. 603 866 242, e-mail madla@cevelova.cz, www.cevelova.cz.