undefined
Gerb. vynomėgėjau,

Atnaujiname savo įmonės logotipą. Jis palaipsniui atsiras mūsų „Facebook“, „Instagram“, „Linkedln“ paskyrose, interneto svetainėje, parduotuvių iškabose. Nepražiopsokite naujienų, nepravažiuokite pro šalį.

Nebeturime nė mažiausios vilties įtikti kiekvienam, todėl dirbsime tik tiems, kas siekia tobulybės savo gastronominiame gyvenime, kas atviras naujienoms ir nebijo keistis kartu su mumis. Drauge „Vyno klubo“ gimtąją – ryškią raudonojo vyno spalvą keičiame į diskretišką juodą. Tačiau vietoj taurių dar nereikia piešti puodelių, todėl tai nėra gedulo juoda. Mūsų logotipo taurėje telpa visos pasaulio spalvos. O mes ir toliau darysime viską, kad Jūsų gyvenimas su vynu būtų spalvotas kaip vaivorykštė.

Su geriausiais linkėjimais

Rasa ir Arūnas Starkai,

„Vyno klubo“ steigėjai

Prisijunkite prie „Vyno klubo“ nuolatinių pirkėjų paskyros ir šį mėnesį gaukite specialią nario nuolaidą G. Tartufi trumų padažams bei kitoms prekėms! 

Kiekvieną mėnesį paruošime Jums specialių pasiūlymų. Nepraleiskite progos!

Receptas: ėriena, kepta šiene su levandomis

Jei snieguota žiema tęsiasi ir norisi mėsos, o po Kūčių namuose liko šieno bei iš Provanso atsivežtų levandų, kurias nežinote, kaip panaudoti, šis receptas kaip tik Jums. Jis sujungs žiemą ir vasarą, moteriškąjį ir vyriškąjį pradą bei suteiks progą atsikimšti gero raudonojo vyno butelį. 

Pateikiame ir keletą vyno pasiūlymų prie šio recepto.

 

Fernando Morra MW – kylanti Ispanijos vyndarių žvaigždė ar gerai išlaikyta vyno verslo pasaulio paslaptis?

„Vyno klubas“ pristato naujieną – vyndario Fernando Morros vynus iš Aragono regiono. 

Pirmas skaitytojui natūraliai kylantis klausimas – ką gi reiškia santrumpa MW? Tačiau vyno profesionalai jums pasakys, jog šios raidės reiškia vyno magistro laipsnį (Master of Wine). Jis laikomas pačiu prestižiškiausiu vyno žinovo įvertinimu.

„Vyno klubo“ istorijos: vyno ekspertas P. Jarašūnas

Apie savo aistrą vyno pasauliui ir kelią nuo fizikos mokslų iki karjeros „Vyno klube“ pasakoja Petras Jarašūnas.

Barolo titanai – netrukus „Vyno klube“

Sausio mėnesį „Vyno klubas“ su nekantrumu laukia atvykstant garsių Barolo vyndarių vyno.

Tai Domenico Clerico ir Elio Altare‘s vynai. Abu vyndariai laikomi modernistais – vyndariais, siekiančiais savo vynuose balanso ir vaisiškumo, o ne tik jėgos. Tam pasitelkiamos modernios priemonės, leidžiančios gaminti vyną, kuriam subręsti nereikia keleto dešimtmečių ir kuris, palyginti su tradicinių gamintojų vynu, paprastai esti patrauklesnis, vaisiškesnis būdamas jaunas.

 

Iš kokios taurės gerti „Pinot Noir“

Atsikimšome keturis skirtingus „Pinot Noir“ ir degustavome kiekvieną iš 10-ies skirtingų „Riedel“ ir „Zwiesel“  taurių, ieškodami tinkamiausios taurės kiekvienam vyno stiliui ir universalios taurės visiems vynams.

Rezultatai nustebino. Visų pirma tuo, kad degustacija buvo labai prasminga: vynai skirtingose taurėse atrodė labai skirtingai. Tačiau svarbiausia, kad išsirinkome taures, kurias naudosime savo degustacijoms ir rekomenduosime pirkti. Investavus į gerą vienkartinio naudojimo vyną, nėra reikalo šykštėti daugkartinėms taurėms.

Kaip bręsta Sicilijos vynas

Vynui bręstant, jo aromatas bei skonis keičiasi. Pirminius vaisių bei uogų aromatus pamažu ima keisti tretiniai, brandos nulemti kvapai, švelnėja raudonojo vyno taninai.

Plačiau apie tai, kaip laikui bėgant kinta Sicilijos vynas.

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
„Vyno dienos“ pavasarį, bilietai – jau dabar!

Dar didesnės ir įspūdingesnės „Vyno dienos“ – gegužės 3–4 d. Šiemet paroda švenčia 15-os metų jubiliejų!

,,Vyno dienos“ – tai didžiausia vyno paroda Šiaurės Europoje. Kasmet parodoje savo vyną pristato būrys užsienio ir Lietuvos gėrimų gamintojų, siūloma pasiklausyti paskaitų apie vyną bei paragauti įvairių gurmaniškų produktų, kurių gamintojai taip pat dalyvauja parodoje.

nuo 15 €
Someljė kursai
I semestras

Kviečiame pradėti savo vyno žinovo kelionę Lietuvos someljė mokykloje. Laukiami ne tik profesionalai, bet ir vyno mėgėjai. Sužinosite apie vyno istoriją, kilmę, skonio savybes bei išmokite degustuoti!

Kursų pradžia – vasario 4 d.

Trumpi vyno kursai
6 paskaitų ciklas

Šie kursai padės geriau pažinti vyno pasaulį. Trumpai susipažinsite su pagrindinėmis vyno rūšimis, šalimis bei kaskart ragausite po 4–6 skirtingus vynus, iliustruojančius paskaitos temą. 

Kursų pradžia – vasario 20 d.

WSET level III

Kursas rekomenduojamas tiek profesionalams, tiek vyno mėgėjams, norintiems įgyti išsamių žinių vyno pasaulyje bei siekiantiems pažinti ir vertinti pasaulio vynus.

Kursų trukmė – 4 dienos (ketvirtos dienos pabaigoje laikomas egzaminas).

Kursų pradžia – sausio 14 d., pirmadienį!

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 18:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 17:00