Joel ja Signe Reinaru

SA EELK Misjonikeskus

Kevad 2020

Armas sõber!

Meie ei näe asju ette ja rutakalt tahame kohe teha järeldusi, kas mingi olukord on halb või hea... Olgu meil kannatlikku meelt usaldada Jumalat, kes näeb suuremat pilti ja kes laseb kõik kasuks tulla neile, kes Teda armastavad!! 

 

LIFE 2020

Augusti kuu alguses pidasime Life laagrit Taebla koolis. Õnneks ei käinud meil kellelgi kordagi peast läbi mõtet, et laagrit edasi lükata või ära jätta. Järjest enam saame aru ja näeme, et Jumal väga puudutab selles laagris noori ning kui vajalik see on. Kliki pildile ja vaata lühikest videot laagrist ja klikkides SIIA näed pühapäevast Life etendust. 

Evangelistide väljasõit

Pidin minema Soome Evangelistide päevadele kõnelema, kuid kahjuks lükkusid need päevad järgmisesse aastasse. Kuna kalendris olin selle nädalavahetuse juba varunud ja palunud ka headele vendadel Joonas Alvrel ja Jaan Lorensil kaasa tulla, siis meie oma sõitu ära ei jätnud. Soome me ei läinud aga käisime Viljandis, Tartus ja Pilistveres. Jumal korraldas vägevaid kohtumisi ning imelisi asju. Saime palvetada noorte eest Jäpel, õnnistada Agape Eesti tegevjuhti Herman Jürgensit (pildidl), võtta osa Baptisti Liidu aastakonverentsist, sõita rulaga ja palju muud... Reisi eesmärk oli olla palves, otsida Jumalat ja järgneda Püha Vaimu juhtimisele. See oli IMELINE!!

Siin ja seal

Nuutsakul olid noored koos, et leida Jumalaga seda päriselt päris suhet. Kohila, Nõmme, Tartu Saalemi ja mitme muu baptistikoguduse noored on juba aastaid korraldanud Throw Back laagrit. Mina olen vist viimasel 3. aastal käinud seal jutlustamas. Seekord oli Issand andnud sõnaks "jäta maha". See, et me palju asju kaasas kanname oma südames ei tähenda, et meil neid kõiki asju tarvis oleks ja palju on sellist mida meil isegi ei tohiks olla. Need valed asjad on tarvis jätta maha!  

Hageri koguduse perepäev

Signe lapsepõlve kodukogudus korraldas traditsioonilise perepäva Hageri palvemaja õuel. Varasemalt on küll tegu olnud rohkem laagriga, kuid seekord piirduti ühepäevase aga tegevusrohke ettevõtmisega. Toimusid teatevõistlused, loengud, maastikumäng ja palju muud. Õhtu lõppes ülistusega mida juhtisid Marta ja Anette koos Holgeri ja Ruubeniga.

Pimedas peeti koos veel lõkkeõhtut. Klikkides pildile näed videot

Andrese piiblitund

Suve lõpupoole külastasime  perega sõpru Saaremaal ja muidugi ka Andrest. Ta on nüüd kolinud ja elab täitsa Kuressaare südalinnas peatänava ääres. Muidugi laulsime koos, palvetasime ja lugesime Jumala Sõna. Ta ise on väga rahul eluga ja uue koduga ning jätkab oma palveteenistust ikka innukalt ja vaimult tulisena. Jumal on meid väga õnnistanud sellise armsa vennaga.

Jumal õnnistagu sind väga! Ole julge ja ustav teenima Issandat!

 

Joel Signe Robert Kelli ja Walter

SA EELK Misjonikeskus

SEB  IBAN: EE081010220217107223   BIC: EEUHEE2X 

selgitus: Joel ja Signe Reinaru toetus

joel@reinaru.com   +372 56 358 329

www.reinaru.com

www.misjonikeskus.ee

Kui soovid loobuda uudiskirja saamisest siis klõpsa linki

Loobu uudiskirjast

MailerLite