zobrazit v prohlížeči
Supermicro by ANAFRA
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇪🇺
Pomáháme vám zůstat v bezpečí, nabízíme samoobslužná platební řešení

Získali jsme nového obchodního partnera a díky tomu rozšiřujeme portfolio produktů. Velmi nás těší, že v segmentu, který je v aktuálním období tak důležitý. Nově nabízíme samoobslužná platební řešení (platební automaty).

Nabídku samoobslužných platebních řešení dělíme do tří základních kategorií.

  • Platební automaty pro platby v hotovosti i platební kartou. Automat nabízí také možnost využití slevových karet, nabízí integraci na účetní software a napojení na další periferie (výdejní automaty, závory, přístupové systémy, kamery a podobně).
  • Výdejní automaty pro vyzvednutí balíků a výdej potravin (disponují chlazením). Jedná se o podobné automaty, které v Česku využívá například Alza či MALL. Jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití a zabezpečeny proti vloupání.
  • Samoobslužná pokladní místa, která jsou určena pro hromadný odvod tržby. Online komunikují s podnikovým IS/ERP a zajišťují kompletní proces (ověření, účtování, odvody, vklady). Podporují více měn.

Zaujaly vás naše samoobslužné platební řešení? Kontaktujte svého obchodního zástupce na telefonním čísle .

Kontaktujte obchodníka pro společnost


Řekněte si o nabídku na míru nebo o množstevní slevu.

Spustili jsme anglickou verzi e-shopu

Jak jsme Vám slíbíli, neusínáme na vavřínech a neustále zdokonalujeme naši online nabídku, abychom Vám co nejvíce usnadnili nákup profesionálního hardware.

Aktuálně jsme spustili anglickou verzi e-shopu na doméně smicro.eu.

Stejně jako na další e-shopy společnosti ANAFRA se můžete přihlásit uživatelským účtem, který již máte k dispozici. Pokud prozatím nejste registrovanými zákazníky, registrujte se a požádejte svého obchodního zástupce o nastavení B2B ceníku. Kontaktujte jej na e-mailové adrese . Jestliže si nepamatujete heslo ke svému uživatelskému účtu, požádejte o nové.

Tým Supermicro by ANAFRA Vám přeje příjemné nakupování. V češtině, slovenštině, polštině a nově i angličtině.

Proč nakupovat u nás
zobrazit e-shop

Jaké máme hodnoty a cíle? Naše reference na e-shopu a na Heurece.

Naši partneři
zobrazit reference
ANAFRA s.r.o.

5. května 1109/63
140 00 Praha
Česká republika

IČO: 26878291
DIČ: CZ26878291

facebook linkedin youtube website

Tento e-mail jste obdrželi, protože jste se zaregistrovali na našich webových stránkách, nebo jste u nás provedli nákup.

Odhlásit se.