Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Читайте п'ятий випуск Дайджесту від Офісу з просування експорту

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць, яка стане вам у нагоді при підготовці до експорту чи розширенні своєї присутності на міжнародних ринках. До вашої уваги: корисні поради від наших експертів, анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні та новини від партнерів.

ТЕМА НОМЕРУ

Офіс успішно презентував вітчизняний сектор машинобудування на одній з найбільших виставок залізничної індустрії Africa Rail

Вперше в історії України колективний бізнес-стенд було профінансовано за державний кошт!

19-20 червня у Йоханнесбурзі відбулась одна з найбільших міжнародних виставок залізничної індустрії Africa Rail, де Офіс з просування експорту презентував національний стенд компаній-експортерів з сектору машинобудування.

Колективний бізнес стенд, який організував Офіс, вперше в історії України був профінансований за державний кошт. Тож, українські компанії Теко, Трібо, ООО «Татра-Юг» та Бериславський машинобудівний завод отримали чудову можливість знайти міжнародних партнерів та представити свою продукцію на одному з найперспективніших ринків, адже Африка є регіоном, що стрімко розвивається та розбудовує місцеву інфраструктуру.

Читати далі

БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Oфіс з просування експорту України та IТ Ukraine Association запрошують представників українського ІТ сектору взяти участь у торговельній місії до Королівства Норвегія.

Мета торговельної місії: представити український IT сектор як європейський IT хаб норвезьким партнерам та започаткувати подальше двостороннє співробітництво; ознайомитися з досвідом та здобутками норвезької IT індустрії.

Попередній план торговельної місії: 
– освітній захід «Export Talks: Norway»;
– Норвезько-український бізнес-форум;
– B2B зустрічі та нетворкінг;
– ознайомчі візити в IT компанії Норвегії.

Дізнатися більше про торговельну місію

ОСВІТА ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Експерти Офісу з просування експорту проаналізували актуальні освітні можливості та зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та інструменти допомоги на одній сторінці. Обирайте та розпочинайте експорту експансію на міжнародні ринки вже сьогодні.

Бажаєте дізнатись більше про комплексні освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine? Пройдіть швидку процедуру реєстрації для отримання повідомлення про старт програм та очікуйте на лист про відкриття реєстрації.

Ознайомитись з можливостями

Офіс з просування експорту запрошує до співпраці експертів, консультантів, менторів та організації  для створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Дізнатись більше

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Наші фахівці відділу Аналітики надають експортерам якісні послуги з вивчення ринку та пошуку партнерів, а саме: 

Запуск Хелпдеску для експортерів до ЄС

Офіс з просування експорту нещодавно презентував новий онлайн інструмент  - Хелпдеск для експортерів до ЄС. Ця інформаційна веб-сторінка (https://helpdesk.epo.org.ua/) стане у нагоді експортерам, які планують підкорювати ринок ЄС та хочуть розібратися в особливостях європейського регулювання безпечності продукції.

Читати далі

Грузія: огляд ринку харчової продукції

Дізнайтесь про можливості на ринку Грузії для українських виробників продуктів харчування та агро сектору у свіжому аналітичному дослідженні. Дослідження проведене в рамках підготовки Торговельної місії до Грузії та включає в себе огляд економіки Грузії, торговельну статистику, аналіз споживачів, а також детальніший огляд ринку випічки, шоколаду та виробів з шоколаду, перероблених фруктів та овочів, молочної продукції, переробленого м’яса.

Читати далі

Огляд ринку меблів Великої Британії

Пропонуємо вашій увазі огляд ринку меблів Великої Британії, який підготували фахівці відділу аналітики Офісу з просування експорту України.

Читати далі

Пошук партнерів

Румунський дистриб'ютор шукає оптових постачальників свіжих фруктів, а також виробників, що займаються переробкою фруктів (сухофрукти, фруктові пюре та соки), для довготривалої співпраці на умовах дистриб'юторської угоди.
Обсяги постачання можуть змінюватися залежно від сезонності. Всі продукти повинні відповідати чинним європейським стандартам безпеки харчових продуктів. 
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2YN5IYG

Німецька компанія, яка є комерційним агентом, шукає постачальників автозапчастин. Замовник зацікавлений у внутрішніх та зовнішніх деталях, а також в електронних комплектуючих. 
Компанія, яка має багаторічний досвід та хорошу репутацію, підтримає стратегію інтернаціоналізації партнера та готова запропонувати різні пакети підтримки. 
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2wsk5Wn

Іспанська компанія шукає виробників продуктів здорового харчування (снеки, батончики, вафлі, макаронні вироби), що не містять цукру, глютену, лактози, консервантів, штучних барвників та алергічних компонентів. 
Потенційний партнер повинен мати сертифікати органічного виробництва та використовувати для пакування продукції екологічно чисті матеріали.
Деталі пропозиції: https://bit.ly/2KfemeO

Польська компанія шукає виробників систем вентиляції та кондиціювання повітря, які зацікавлені у збуті своєї продукції на польському ринку.
Потенційна співпраця може включати: дистрибуцію; комерційне представництво; запуск нового продукту на польському ринку; створення бренду; відкриття та розвиток філії у Польщі; управління мережею продажів. Бажано, щоб потенційні партнери мали досвід міжнародного співробітництва.
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2J7VewR

Голландська торгова компанія, яка спеціалізується на кріпленнях (переважно на ринку сталевих конструкцій), шукає виробників кріпильних елементів (болти, різьбові штанги та гайки) в Україні для співпраці на основі угоди про виробництво та / або дистрибуцію. Потенційний партнер повинен мати якісні та стабільні виробничі потужності з можливістю їх нарощування, а також всі необхідні міжнародні сертифікати.
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2IS4ghv

Великий ізраїльський ритейлер шукає українських виробників: 100% натуральних фруктових соків та/або нектарів; олії з каноли, розфасованої в пластикові пляшки ємністю 1 літр.

Обов'язкові вимоги: наявність сертифікату кошерності (варіант "в процесі отримання" чи "ось-ось буде" не підійде); готовність працювати під "власну марку" (private label).

Усіх зацікавлених просимо заповнити анкету АНГЛІЙСЬКОЮ мовою: 
http://bit.ly/sourcingIsrael 

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті Офісу з просування експорту, додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

Мета Офісу з просування експорту України – допомога українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках. Для допомоги якомога більшій кількості компаній наші фахівці розпочали перехід від індивідуального консультування компаній до групового консалтингу профільних асоціацій та експортних альянсів (добровільних об’єднань підприємств одного сектору). До кінця серпня 2019 року ці послуги надаватимуться в тестовому режимі, впродовж якого вони будуть корегуватись відповідно до запитів та потреб експортерів.

Детальніше про послугу

Офіс з просування експорту України продовжує розширювати свій інструментарій, щоб ефективніше допомагати українському бізнесу виходити на закордонні ринки та вибудовувати системний експорт. Нещодавно фахівці експортного консалтингу запровадили нову послугу для українських експорто-орієнтованих підприємств - надання допомоги у підготовці експортного плану.

Детальніше про послугу

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запрошує на «Business Camp for women».

Тобі 18-25 років, ти амбітна дівчина і завжди мріяла про кар'єру та власний бізнес, але не знала з чого почати? Безкоштовний Business Camp for women саме для тебе!
- п’ять днів навчання та мозкового штурму;
- індивідуальна та командна робота над проектами;
- практика, лекції та майстер-класи від професіоналів в таких сферах як: фінанси, комунікації, маркетинг, SMM;
- виїзні екскурсії на провідні підприємства, якими керують жінки;
- безцінний багаж практичних навичок для розвитку власної справи.
Improve yourself! Реєструйся на перший заїзд вже зараз (https://forms.gle/qdbZRuGm5QrXuncE9)

Створюй, мрій, йди до мети, #кемпінгуйзкористю!

Детальніше про захід

6 вересня у Дніпрі пройде конференція IT Dnipro Conference

IT Dnipro Community запрошує на щорічну IT Dnipro Conference, яка відбудеться 6 вересня у Дніпрі.

IT Dnipro Conference – це майданчик для ефективної взаємодії технологій, бізнесу та держави. В Україні зараз саме IT-сектор є ключовим компонентом майбутнього економічного успіху. 

Місія заходу – надати практичні приклади продуктивної синергії технологій, бізнесу та держави, розробити спільний план дій для стимулювання розвитку «економіки знань» та гармонійної інтеграції регіону у сучасний цифровий світ.

Повний перелік спікерів та детальна інформація про програму за посиланням.

Окрім класичних виступів, на учасників чекає новий інтерактивний формат доповідей – Split Chatter. У кожного спікера буде 12 хвилин та 20 слайдів для презентації свого кейсу. Без довгого вступу та «води» – одразу до суті. 

У фокусі конференції: особливості та умови ведення IT бізнесу у Дніпрі; взаємодія IT сектора та місцевої влади; залучення інвестицій у регіон.

Детальніше про захід

Семінар "Ресурсність підприємниці та ресурси для експорту"

Програма She Exports запрошує 6 липня 2019 року на семінар в Києві на тему "Ресурсність підприємниці та ресурси для експорту", спеціально створений на запити жінок у бізнесі.
Зареєструйтесь онлайн: https://forms.gle/V5kzQQ2zb4Ror4nF9 
У відповідності до світових трендів одночасно треба розвивати особистісні та технічні компетенції. Тому семінар складатиметься з 2 частин:
Частина 1. Сила ресурсного стану підприємниці. Експерт; Частина 2. E-EXPORT – Ефективний канал для продажу закордон.

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

Друга міжнародна виставка паперу, картону, паперово-целюлозної продукції та супутнього обладнання

З 06 по 09 серпня 2019 р. у місті Тегеран (Іран) відбудеться Друга міжнародна виставка паперу, картону, паперово-целюлозної продукції та супутнього обладнання.

Детальнішу інформацію про виставковий захід та умови щодо участі можна знайти на сайті: www.ayandehandishan.com.

Щорічна міжнародна ярмарка-виставка 84th TIF-HELEXPO.

З 07 по 15 вересня 2019 р. у м. Салоніки (Грецька Республіка) відбудеться щорічна міжнародна ярмарка-виставка 84th TIF-HELEXPO.

Виставкові стенди 84th TIF-HELEXPO охоплюють широке коло інтересів:  від освіти, автомобільної промисловості, енергетики до здоров’я і краси, гастрономії, інновацій. У рамках виставки передбачені щоденні концерти та культурні події. Інформація про виставку доступна за посиланням: tif.helexpo.gr/en

У разі зацікавленості, Посольство Республіки Індія в Україні готове надати необхідну підтримку українським учасникам під час підготовки та участі у виставці (контакна особа – Василець Анна Володимирівна, тел. +30 (210) 680 02 30, email: emb_gr@mfa.gov.ua).

Міжнародна виставка килимів “37th Pakistan International Carpet Exhibition 2019”

З 26 по 28 вересня 2019 р., в готелі Pearl Continental Hotel м. Лахор (Ісламська Республіка Пакистан) проходитиме Міжнародна виставка килимів “37th Pakistan International Carpet Exhibition 2019”, організована Пакистанською асоціацією виробників та експортерів в співробітництві з Адміністрацією торгового розвитку Пакистану.

Для отримання додаткової інформації звертатись до головного організатора виставки: Пан Іджаз-ур-Рехман, тел.:+92 42 36373947 або 36366272, e-mail: pcmeaa@gmail.com

48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків

З 16 по 20 жовтня 2019 р. у м. Делі відбудеться 48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків.

Зазначений захід є однією з найбільших в Азії виставкою подарунків
і ремесел, який проводиться раз на два роки (весною та восени) і організований Радою з просування експорту.

Більш детальну інформацію про згаданий виставковий захід та умов щодо участі можна отримати на сайті: www.ihgfdelhifair.epch.in/index.html

МІЖНАРОДНІ ТЕНДЕРИ 2019

1. Нафтогазове обладнання для компаній Кувейту

Кувейтська державна корпорація “Kuwait Petroleum Corporation” зацікавлена у налагодженні співпраці з вітчизняними компаніями в енергетичній сфері та запрошує їх до проходження перекваліфікації за посиланням https://ebusiness.kockw.com/. При цьому, кувейтська сторона вивчить можливості українських підприємств за результатами проходження цієї попередньої процедури та здійснить усі необхідні заходи у контексті започаткування співпраці.

2. Проведення міжнародного тендеру в Індії

За інформацією Посольства України в Республіці Індія, компанією “Security Paper Mill, Hoshangabad” (відділення Корпорації з захищеного друку та карбування Індії) оголошено проведення міжнародного тендеру. Граничні терміни подання тендерних пропозицій – 12 липня 2019 року.

Інформація щодо тендеру міститься на сайті: www.eprocure.gov.in.

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 369

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Youtube