Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Naujienos #užsidėktašką linijoje!

Dar daugiau spalvų, dar daugiau karmos taškų ir visa tai dėl mūsų mažųjų kovotojų!

Užsidedant vasarišką gerumo TAŠKĄ nudžiuginsit ne tik save, savo artimuosius, bet ir paremsite sunkiai sergančius vaikus! Suvienykime jėgas ir pasiekime šios vasaros tikslą - drauge surinkime 5000 karmos taškų, už kuriuos pripildysime vaikų palatas džiaugsmu, šypsenomis ir dovanomis!

Vasara kvepiančias #UŽSIDĖKTAŠKĄ naujienas galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje http://kaukenoparama.lt/produkto-kategorija/uzsidektaska/el. paštu shop@kaukenoparama.lt

#UŽSIDĖKTAŠKĄ, sukurk gerą darbą!

#užsidėktašką produktus galite įsigyti čia

MaryKay iniciatyva "Pilni delnai gerumo"

Esame laimingi, kad jau trečius metus iš eilės Mary Kay Lietuva prisideda prie fondo kilnių darbų - renka aukas mūsų globojamiems itin sunkiai sergantiems vaikams bei jų svajonių įgyvendinimui!

Šiemet Mary Kay kolektyvas kviečia prisijungti prie naujos gerumo iniciatyvos! Nuo gegužės 12 d. iki gruodžio 31 d., įsigiję naujuosius Mary Kay Unlimited lūpų blizgius ne tik pasirūpinsite savo grožiu, bet ir padėsite tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai. 1 doleris nuo kiekvieno nupirkto lūpų blizgio bus skiriamas mūsų paramos fondo globojamiems mažiesiems herojams! Darykime gerus darbus kartu ir padėkime sunkiai sergantiems vaikams!

#PilniDelnaiGerumo kampanijos blizgių atspalviai – riboto leidimo!

Plačiau apie šią iniciatyvą skaitykite paspaudus čia

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

 

 

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Apple Iphone telefonas Justinai!

Justina būdama 4 metukų susirgo ūmine limfoblastine leukemija. Gydymas buvo labai sunkus, po kurio išsivystė portinė hipertenzija ir kepenų cirozė bei buvo pašalinta blužnis. Kartą į metus mergina keliauja į Vilnių profilaktiniam patikrinimui, vyksta stebėjimas dėl kepenų fibrozes. Šiuo metu Justina jaučiasi labai gerai, šypsosi ir mėgaujasi kiekviena nauja diena.

Norime pasidžiaugti ir padėkoti ilgamečiui mūsų fondo draugui, nuostabiam žmogui Dariui Bivainiui, kurio dėka galėjome išpildyti Justinos svajonę turėti naują mobilų telefoną Apple Iphone 12 bei padovanoti 400 EUR vertės Senukų dovanų kuponus, taip reikalingam Justinos naujojo buto įrengimui! Nestokodamas laiko svarbia parama, kilniais darbais bei buvimu drauge Jūs suteikiate vaikams neužmirštamas džiaugsmo ir laimės akimirkas. Ačiū, kad esate kartu!

 

Šuniukas Armandui!

Šis kuklus, bet labai draugiškas šešerių metų berniukas vardu Armandas.

Berniuko ligos istorija prasidėjo 2020 m. birželio mėn. Pajutus skausmus kojoje bei nuvykus pas šeimos daktarą ir atlikus kraujo tyrimus rezultatai nieko neparodė. Skausmui nemažėjant šeima pakartotinai kreipėsi į ligoninę, kurie išsiuntė Armandą į Vilnių. Deja, tačiau čia buvo išgirsta diagnozė - leukemija. Berniuko laukė ilga vasara su visais išgyvenimais, bei sunkiomis akimirkomis - mažasis kovotojas beveik nekalbėjo ir nevaikščiojo, prasidėjo pilvo skausmai, kurie buvo malšinami tik morfijumi. Kad ir kokius sunkumus teko patirti Armandui - jis tai įveikė ir dabar jau viskas praeityje, liga neprogresuoja, taikytas gydymas veikia, o vaiko veide nedingsta šypsena!

Armandas mėgsta žaisti su draugais bei labai myli visus gyvūnus. “Jo svajonė būtų turėti visą zoologijos sodą, tačiau apsiribojome šuniuku. Ilgą laiką Armandas svajojo apie šuniuką.” - apie berniuko svajonę kalbėjo mama.

Ir štai, ta diena išaušo, kai mūsų mažasis kovotojas Armandas savo rankose laiko patį geriausią žmogaus draugą - prancūzų buldogo veislės šuniuką vardu Aris.

Mažojo Armando svajonė buvo išpildyta Mantinga paramos dėka, kuri buvo surinkta vykdytos Didelių širdžių akcijos metu. Norime ištarti ypatingą ačiū Mantinga už nepaprastą darbą, gražų projektą ir visas pastangas, kurias į jį įdėjote. Nepaprastai vertiname Jūsų draugystę ir esame dėkingi už šias paprastas, gražias ir vaikiškas emocijas bei švytinčias Armando akis!

Taip pat norime padėkoti ir Jums visiems, kurie pirkote šaldytas Mantinga tešlas ir taip prisidėjote prie šios svajonės išsipildymo!

Dėkojame ir veislynui “Mažylių Pasaulis” bei veisėjai Danguole Turlo už pagalbą surandant patį geriausią draugą Armandui, patarimus ir nuoširdų norą prisidėti prie šios gražios svajonės išsipildymo!

Kompiuteris Emiliui!

Keturiolikmetis Emilis su sunkia kraujo liga kovoja jau du metus. Ligoninės palata, chemoterapija ir ilgos valandos laukimo, kol pasidarys geriau – jau tapo šio berniuko kasdienybe. Tačiau Emilis yra tikras kovotojas, nepasiduodantis ir sparčiu žingsniu siekiantis įveikti ligą, o su besąlygišku tėčio palaikymu eiti per šį sunkų kelią yra daug lengviau

.Iš jo mylinčio tėčio gavę Emilio svajonės laišką su troškimu turėti žaidimų kompiuterį, norėjome ne tik išpildyti šią svajonę, kad laikas po gydymo bėgtų greičiau ir berniukas galėtų žaisti bei pabendrauti su savo draugais, bet ir nustebinti jį suorganizuojant susitikimą su mylimu streamer'iu!

Išsvajotą stacionarų žaidimų kompiuterį Emiliui įteikė jo mėgstamas Youtube turinio kūrėjas Andrius Čerepovas - JustSphex Jiedu, pasirodo, netgi mėgsta tuos pačius žaidimus, o berniukas pripažino, kad jį būtent ir atrado kovos su liga metu, ieškant kažko kas praskaidrintų dienas, ir pasidalino, kad po chemoterapijos, kai nėra jėgų net žaisti, jam nuotaiką visada pakelia Justsphex kuriami vaizdo įrašai apie kompiuterius, žaidimus ir technines galimybes.

Džiaugiamės, kad vaikinai turėjo galimybę ne tik susipažinti, tačiau ir apžiūrėti bei išpakuoti naująjį Emilio kompiuterį, kartu padiskutuoti apie galimus kompiuterio patobulinimus ir besišnekučiuojant užsimiršti ir bent trumpam atsiriboti nuo ligos. Linkime mažąjam kovotojui ir toliau aktyviai domėtis informacine technika, žaidimais, tobulėti ir išlikti tokiam stipriam!

Nuoširdžiai dėkojame Mary Kay komandai ir visoms jų grožio konsultantėms, kurių paramos dėka galėjome išpildyti Emilio svajonę ir padovanoti jam išsvajotąjį kompiuterį. Beprotiškai džiaugiamės, kad esate mūsų bendruomenės dalis, o Jūsų paramos dėka galime ne vieno vaiko veide pamatyti nuoširdžią šypseną! Ačiū, kad esate su mumis!

Taip pat didelis AČIŪ įmonei Kilobaitas už malonų aptarnavimą, pagalbą ir prisidėjimą prie Emilio troškimo įgyvendinimo!

PAGALBA, KURIOS REIKIA

Genetiniai tyrimai Algirdui!

Sausio mėnesį susipažinome su aktyviu ir ryžto nestokojančiu tikru kovotoju Algirdu, kuomet išpildėme jo svajonę - turėti sėdimą elektrinį paspirtuką.

2018 metais berniukui buvo diagnozuota raumenų distrofija, okulofraginė raumenų distrofija, rijimo sutrikimas, vokų ptozė (nusileidimas), gastrostoma, vidutinio laipsnio baltyminių energetinių medžiagų trūkumas bei obstrukcinis miego apnėjos sindromas. Nors Algirdas vaikšto sunkiai, tačiau nestokojantis ryžto ir užsispyrimo tai daro savarankiškai.

Pasaulyje retomis ligomis serga apie 350 milijonų žmonių, iš kurių 50% yra vaikai. 80% visų retų ligų yra sukeltos žmogaus genomo klaidų, todėl yra labai svarbu atlikti reikiamus genetinius tyrimus ir laiku nustatyti diagnozę. Po reabilitacijos sanatorijoje bei gydymo vaistais ir papildais, Algirdui taip pat buvo reikalinga atlikti tyrimus, kurie padėtų nustatyti galutinę ligos diagnozę.

Norėdami pasikonsultuoti dėl galimo genetinio tyrimo Algirdui bei jo šeimai, kreipiamės į ambicingą ir inovatyvią įmonę "Genomika" (www.genomika.lt) , kuri dirba genetikos, sintetinės biologijos bei biotechnologijų srityse. Berniukui ir jo šeimai reikalingas genetinis tyrimas privačiose įstaigose kainuotų tarp 3000-5000 EUR, o viešose gydymo įstaigose šio tyrimo reikėtų laukti net apie 3 metus. Atsižvelgdama į berniuko šeimos situaciją, įmonė nusprendė padovanoti viso egzomo sekoskaitos (WES) tyrimą bei suteikti Algirdui ir jo šeimai reikiamą informaciją apie ligą.

Po konsultacijos su gydytoju genetiku, paimto tyrimo mėginio atsakymas iš Vokietijos buvo gautas per 5 savaites. Jo rezultatai šeimai buvo paaiškinti konsultacijos su gyd. genetiku ir pacientui priskirto gyd. neurologu metu.

Tiek mes, tiek Algirdas ir jo šeima esame be galo dėkingi įmonei “Genomika”, kurios dėka operatyviai atlikti genetiniai tyrimai bei gautas atsakymas greičiau nei tikėtasi. Tariame nuoširdų ačiū už Jūsų norą prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams, už tai, kad Jums rūpi, ir kad tuo rūpesčiu dalinatės su tais ,kuriems labiausiai jo reikia. Ačiū už Jūsų profesionalumą ir gražią mūsų draugystę.

Ergoterapijos užsiėmimai Danilui

Danilas yra vienas iš kovotojų, kuriam gyvenimas nepagailėjo iššūkių, tačiau berniukas kasdien vis įrodo koks jis ištikrųjų yra stiprus!

Danilui diagnozuotas cereblinis paralyžius ir epilepsija bei daug gretutinių ligų, tad kiekvienas mažas žingsnelis jam yra ypatingai svarbus!Iš visos širdies linkime Danilui ir jo mamai Tatjanai daug daug sveikatos, stiprybės, laimės ir kuo daugiau pozityvių emocijų ir pasiekimų!

Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams, kurių dėka mes galime džiaugtis nuostabia draugyste su šia šeima! Didelį ir nuoširdų ačiū tariame visiems Jums aukojusiems 2019m. vykusio aukok.lt projekto metu, kadangi šių suaukotų lėšų dėka vėl galėjome apmokėti apmokėti 7-is ergoterapijos užsiėmimus Danilui, kurių bendra vertė siekia 210 EUR. Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

Individualūs matematikos užsiėmimai Darijai

2019 m. Darijai buvo įsimintini, kadangi tais metais jai buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija. Dėl ilgo gydymo ligoninėje nukentėjo merginos mokslai, tad Darija stengiasi kuo greičiau sugrįžti į normalų mokymosi ritmą ir pasivyti savo bendraklasius.

Įmonės Top Exchange paramos dėka galėjome jau ne pirmą kartą apmokėti individualius matematikos užsiėmimus Darijai įmonėje Corepetitus. “Pastebėjau, kad Darija žymiai geriau sprendžia lygtis, pritaiko logaritmų, laipsnių savybes, labai gerai ir greit suprato trigonometrinių lygčių sprendimo eigą, gebėjo pritaikyti skirtingus sprendimo būdus. Šiuo metu mokymosi procesas vyksta sklandžiai, todėl tolimesnius užsiėmimus skirsime Darijos einamam vienuoliktos klasės kursui” - apie Darijos progresą besimokant kalbėjo korepetitorius.

Norime ištarti didelį ačiū fondo partneriams ir rėmėjams, įmonei Top Exchange už Jūsų norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų bei jų šeimų gerovės! Ačiū, kad esate drauge!

Tikimės, kad šie užsiėmimai bus naudingi ir Darija kuo greičiau sugrįš į įprastinį gyvenimo bei mokymosi ritmą!

Imunoterapija Laurai

Kartais nutinka taip, kad gyvenimas mums negaili iššūkių. Taip nutiko ir mūsų herojei Laurai. Būdama mama ji turėjo būti stipri, nes onkologine liga sirgo jos dukra Vesta. Mergaitei pasveikus, džiaugsmo akimirkas pakeitė nelaukta žinia - 2020 metų birželio mėn. jos mamai Laurai buvo diagnozuotas gimdos kaklelio vėžys, su metastaze stubure. Po alinančio ir ilgo gydymo chemoterapija bei gimdos kaklelio švitinimo spinduline terapija Laurai buvo užspaustas stuburo nervas, ko pasekoje moteris nejuto kojų, tad reikėjo skubios stuburo operacijos. Praėjus mėnesiui po operacijos, atlikus kompiuterinę tomografiją rasti metastazės židiniai kepenyse ir plaučiuose. Šiuo metu Laura yra gydomo etape, tačiau moteris yra be galo stipri vidumi.

Kadangi liga gydymui pasiduoda, tačiau sunkiai, moteris pradėjo ieškoti kitų gydymo būdų ir taip kreipėsi į privačią kliniką, kurioje sužinojo, kad greičiausiai padėtų vėžio imunoterapija, citokinais indukuotomis ląstelėmis (CIK), kuri yra viena iš pasyviosios imunoterapijos gydymo būdų.

Norime padėkoti naktiniam klubui Matérialiste bei Matas Puodziunas, nes būtent jų paramos dėka, galėjome suteikti pagalbą Laurai ir šiuo metu dalinai apmokėti pusę sumos gydymo imunoterapija, kuri siekia 2000 EUR. Esame laimingi turėdami Jus savo bendruomenėje ir dėkojame už palaikymą, bendradarbiavimą ir ilgalaikę draugystę!

Didelis ačiū tariame ir jų organizuotame labdaros renginyje “Kolekcionuok gerus darbus” dalyvavusiems žmonėms, kurie atėjo pabūti kartu, aukojo ir nuoširdžiai palaikė labdaringą iniciatyvą. Jūsų gerumo dėka, šiandien galėjome prisidėti prie Laurai taip reikalingo gydymo.

Nors mūsų herojė šiai dienai yra silpna, mažai vaikšto, tačiau moteris nepraranda tikėjimo. Linkime Jums, Laura, didžiausios sveikatos ir stiprybės, tikime drauge su Jumis!

Klausos procesoriaus priedai Ąžuolui

Šis, be galo linksmas keturmetis berniukas vardu Ąžuolas.

Kai berniukui buvo dveji metukai mama pastebėjo, kad sūnus nereaguoja į jokį garsą. Nuvykus į klinikas nustatyta, kad berniukas visiškai negirdi. Nuo to laiko jam buvo paskirtas klausos aparatas, o kai berniukui suėjo 3 metukai - atlikta operacija ir įstatytas kochlearinis implantas kairėje ausytėje. Šiuo metu Ąžuolas lanko Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrą, kuriame noriai mokosi kalbėti. Taip pat bendrauja su logopede, kurios pagalba berniukas šiandien jau moka pasakyti 20 žodžių!

Ąžuolas yra labai aktyvus berniukas, kuris mėgsta laiką leisti lauke, žaisti įvairiausius žaidimus. Pati mėgiamiausia jo veikla yra maudynės ežere, vonioje ar baseine! O tam, kad tai galėtų daryti ir girdėti Ąžuolui buvo reikalingi specialūs klausos procesoriaus priedai.

Keturmetį Ąžuolą ir jo sesę mama Eglė augina viena, tad sužinoję šią situaciją ir poreikį klausos procesoriaus priedams nusprendėme prisidėti prie berniuko galimybės geriau girdėti bei mėgautis vaikystės teikiamais malonumais!

Nuoširdžiai dėkojame restoranų tinklui Grill London, Andriui Bakanui bei jo atstovams, kurių paramos, surinktos gražios iniciatyvos metu, dėka galėjome suteikti paramą Ąžuolui ir nupirkti klausos procesoriaus priedus, kurių vertė siekė 1415 EUR. Nuo šiol mažasis kovotojas galės lengvai mėgautis maudynėmis ir geriau girdėti pačius gražiausius garsus! Ačiū Grill London ir jo atstovams, kad niekada nelieka abejingi skaudžioms vaikų istorijoms ir nuoširdžiai prisideda prie paramos! Didelis AČIŪ Jums už Jūsų nuostabius darbus bei gražią iniciatyvą, kurios dėka galėjome padėti mažąjam draugui!

Taip pat nuoširdų ačiū tariame visiems dalyvavusiems gerumo akcijoje ir pirkusiems vegetariškus burgerius, nuo kurių 1 EUR buvo skiriamas mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams! Kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas mums ir mažiesiems kovotojams labai svarbus!

Dėkojame ir Biomedikos centrui už suteiktą nuolaidą priedams! Ačiū, kad esate neabejingi!

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

BIODERMA kremai Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje besigydantiems vaikams

Su Jumis dalinamės dar viena labai gražia mūsų draugų bei partnerių BIODERMA kilnia iniciatyva!

Mažieji kovotojai, besigydantys Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje, buvo nustebinti dovanomis - BIODERMA kremais, kurie skirti ypatingai sausai odai! Tai bus puiki priemonė atgaivinti išsausėjusią vaikučių odą, po gydymo, chemoterapijos.

Esame dėkingi BIODERMA Lietuvos kolektyvui už rūpestį mūsų mažaisiais ligoniukais, besitęsiančią draugystę ir už visą suteiktą pagalbą! AČIŪ Jums!

Trikotažas bei kojinės Senjorų Socialinės globos namuose esantiems senjorams!

Gegužės 13 d. nuvykome į Senjorų Socialinės globos namus, kuriuose gyvena garbaus amžiaus senjorai. Dėl fizinio ar socialinio nesavarankiškumo, šiems senjorams reikalinga nuolatinė priežiūra ir pagalba, kurią suteikia didelė ten esanti profesionalių darbuotojų komanda.

Labai džiaugiamės, kad galėjome nors kiek prisidėti prie senjorų kasdieninės gerovės ir padovanoti jiems įvairaus tipo trikotažo bei kojinių. Šią paramą įteikėmė įmonės Sparta Textile dėka. Esame laimingi, kad dėl Jūsų paramos galėjome pasidalinti gerumu ne tik su vaikais, bet ir su tais, kurie patys užaugino ne vieną kartą. Gera daryti kilnius darbus drauge!

Aukų dėžutė vyrų kirpykloje "Alex Barber Shop" Panevėžyje!

Kiekvieną kartą, kai į mus kreipiasi žmonės su idėja ir kilniu noru prisidėti prie fondo veiklos, mes tai be galo vertiname ir priimame kaip didžiausią dovaną mūsų mažiesiems draugams!

Šį kartą į mus kreipėsi vyrų kirpyklos Alex Barber Shop įkūrėja Justina Jelinske su labdaringa idėja! Nuo gegužės 10 d. “Alex Barber Shop” Panevėžyje galėsite rasti Rimanto Kaukėno paramos fondo aukų dėžutę, į kurią įmetus pinigėlius jūs tiesiogiai prisidėsite prie pagalbos fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Nuoširdus ačiū Justinai ir visam “Alex Barber Shop” kolektyvui už jūsų kilnius poelgius ir dideles širdis! Susikibkime drauge ir paverskime sunkiai sergančių vaikų svajones tikrove!

Aukų dėžutė Burbiškio dvare!

Nuo šiol mūsų fondo aukų dėžutę galite rasti ir nuostabiąjame, savo istorija žavinčiame Burbiškio dvare, kuris yra įsikūręs Anykščių regioniniame parke!

Nuoširdų AČIŪ tariame šio dvaro valdytojui Aurimui Liaugodui už tai, kad kviečia lankytojus ne tik pasigrožėti dvaru, bet ir prisidėti prie mūsų fondo misijos bei aukoti itin sunkiai sergantiems vaikučiams! Ačiū už Jūsų kilnius norus, gražios draugystės pradžią bei didelę ir atvirą širdį!

Kviečiame ir Jus prisidėti savo auka ten, kur pamatysite šias dėžutes, nes kiekvienas paaukotas centas pasiekia mažuosius ligoniukus!

Robotikos Akademijos pamokėlės mūsų globojamiems mažiesiems draugams!

Vasario mėnesį minėjome apie nuostabios draugystės pradžią su Robotikos Akademija!

 Norime pasidžiaugti, kad šiuo pandemijos laikotarpiu Robotikos Akademijos nemokamų pamokėlių dėka mūsų mažieji kovotojai turi galimybę bendrauti tarpusavyje, lavinti kūrybiškumą, savarankiškumą bei naudingai praleisti laiką.

Mūsų mažieji draugai su nekantrumu laukia kiekvienos pamokėlės, kurios metu gausu geros nuotaikos, emocijų bei, žinoma, žinių!

Nuoširdus ir didelis ačiū Robotikos Akademija, kad tikite mūsų veikla bei prisidedate prie kilnios fondo misijos!

Dovanos "Už pergalę gyventi 2021" herojams!

Norime nuoširdžiai padėkoti fondo partneriams bei rėmėjams Gera dovana (www.geradovana.lt) bei jų komandai už įsteigtas dovanas koncerto "Už pergalę gyventi 2021" herojams, kurių nufilmuotos istorijos buvo rodomos koncerto metu. Dovanos jau keliauja į šių herojų namus!

Tikime, kad atlaisvinus visus ribojimus, vaikai ir jų artimieji tinkamai galės pasinaudoti šiomis pramogomis, suteikti komforto savo kūnui, gauti dėmesio ir patirti puikių emocijų, kurias patiriame kiekvienas, išgyvendamas kiekvieną mums paskirtą dieną.

Ačiū Jums už tokias gražias ir reikšmingas dovanas bei ilgametę draugystę!

BENDROS INICIATYVOS

GERUMO INICIATYVA SU GREENWORKS!

Esame be galo laimingi, kad atsiranda vis daugiau ir daugiau įmonių, žmonių, kurie tiki mūsų fondo veikla ir misija!

Šiandien norime pasidžiaugti užsimezgusia labai gražia ir kilnia draugyste su “Globe Group” įmonės prekės ženklu "Greenworks", kurie prekiauja akumuliatoriniais ir elektriniais įrankiais visame pasaulyje! Tariame didelį ir nuoširdų ačiū, kad esate socialiai atsakingi ir Jums rūpi mūsų mažieji herojai!

Nuo šiol perkant “Greenworks” produktus 2 % nuo kiekvienos įsigytos prekės bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!

Prisidėti prie vaikų svajonių ir saugoti aplinką dar nebuvo taip lengva!

Ačiū už jūsų gerumą!

Įsigyti baterijomis varomą įrangą galite paspaudus čia

„Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“

Norime pasidžiaugti užsimezgusia labai gražia ir prasminga draugyste su degalų prekybos bendrove "Stateta"!

Rimanto Kaukėno paramos fondas drauge su degalų prekybos bendrove "Stateta" kviečia visus vairuojančius prisijungti prie akcijos „Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“. Akcijos metu nuo kiekvieno įsipilto degalų litro ir įsigytos automobilio plovimo paslaugos skiriama parama sunkiai sergantiems vaikams.

„Parėmėme R. Kaukėno paramos ir labdaros fondą dėl jo tikslingos ir prasmingos veiklos bei pastebimų rezultatų. Dabar kiekvienas pildamas 98 benziną ar bet kuriuos „S-Power“ klasės degalus bei pasinaudojęs automobilio plovimo programa „Deimantinė“ vienoje iš 7 degalinių „Stateta“ automatiškai aukoja fondui „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ – nuo kiekvieno litro paramai pervedama po 1 centą. Gali atrodyti, kad tai nedideli pinigai, bet „Statetos“ klientai per mėnesį nuperka tūkstančius litrų degalų, todėl visi kartu mes svariai pagelbėsime tiems, kuriems parama gyvybiškai svarbi, – teigia degalinių tinklo „Stateta“ vadovas Karolis Stasiukynas.

Esame laimingi, kad mūsų fondo bendruomenė vis didėja, o kiekviena nauja draugystė ir nuoširdus bendradarbiavimas atneša daug džiaugsmo ir vilties mūsų mažiesiems draugams!

Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!

Gerumo iniciatyva "Atrakink svajonę ir tu"!

Užsimezgusi Rimanto Kaukėno paramos grupės ir profesionalių prekinių ženklų plaukams AMIKA ir OWAY atstovų Lietuvoje Karera Group draugystė sujungė bendram projektui, kuris Jus, Mielieji, kvies atrakinti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų svajones!

Esame labai laimingi pranešdami, kad nuo šiol perkant profesionalius plaukų produktus www.karera.lt puslapyje, 5% nuo pirkinių krepšelio bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems itin sunkiai sergantiems vaikams!

Taip pat grožio salonams atvėrus duris, juose rasite su meile ir rūpesčiu kurtas aukų dėžutes, kuriose palikdami norimą auką vaikams - prisidėsite prie jų svajonių siekimo ir išsipildymo!

Norime padėkoti Karera Group bei Laura Žičkienė už šią gražią ir kilnią iniciatyvą, palaikymą bei begalinį norą prisidėti prie pagalbos mažiesiems herojams. Tik kartu, suvieniję savo jėgas, mes galime išpildyti slapčiausias sergančių vaikučių svajones! Ačiū Jums!

#atrakinksvajonę ir Tu!

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Vandens gėrimas yra vienas iš sveikiausių dalykų, kurį mes galime padaryti, kad jaustumėmės gerai ir būtume kupini jėgų. Ar kada nors pagalvojote, kad nuo šiol vandens gėrimas gali būti geras darbas ne tik Jūsų sveikatai, bet gali pradžiuginti ir kitus?

Įsigydami gerumo tašku pažymėtą natūralų negazuotą vandenį Akvilė galite prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išsipildymo! Visa gauta parama 100 proc. bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams!

Nuo šiol gerumo tašku pažymėtą vandenį Akvilė galite įsigyti ir internetu - BARBORA.LT!

Įsimesk vandens į krepšelį, pelnyk karmos taškų ir prisidėk prie svarbiausios pergalės gyvenime - pergalės gyventi!

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

MANILLA LIBERI vaikų linija

Gerumas tai dovana, kurią galite dovanoti kiekvieną dieną! Manilla bei Sotera gražios iniciatyvos dėka, tai padaryti dar lengviau!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams!

Visus LIBERI linijos produktus galite įsigyti internetinėje MANILLA parduotuvėje.

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

KOMIKSAS "IV PAMAINA.ŽAIBAS"

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje išleistas komiksas apie ugniagesių tarnybą ir jų kilnius darbus, kurį labai jums norime šiandien ir pristatyti!

Komikso idėja kilo mūsų fondo draugui, ugniagesiui, auksarankiui Aurelijui Lipinskui! Likimas Aurelijų suvedė su geros valios žmonėmis, kuriems patinka ugniagesių profesija, jų tarnyba, tad jie pasisiūlė neatlygintinai prisidėti ir bendromis pastangomis išleisti šią komiksų knygelę. Knygelėje pasakojama tikra, graži ir kilni istorija, kuri sudomins ir didelius ir mažus!

Ne pirmus metus Aurelijus su savo kolegomis įvairiausiais būdais prisideda prie mūsų fondo veiklos. Šį kartą pasirinktas kitoks paramos būdas - ši graži gerumo iniciatyva, komiksų knygelė! Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Norime ištarti didelį ačiū Aurelijui, už jo kilnius poelgius, nuoširdų bendravimą, palaikymą ir tikėjimą mūsų veikla. Ačiū, kad esate kartu, nes tik kartu mes galime suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia!

Komiksą galite įsigyti paspaudus mygtuką žemiau arba el. paštu shop@kaukenoparama.lt .

Ačiū už Jūsų kilnius darbus ir geras širdis!

Užsisakyti komiksą galite paspaudus čia

EMKO gerumo iniciatyva

Galbūt ieškote gaivių idėjų savo namuose ar neįprastų sprendimų interjere?

Visa tai jums gali pasiūlyti EMKO - mūsų fondo draugai, kuriantys modernaus dizaino baldus bei kitus interjero elementus!

Atsinaujindami namus, ne tik sukursite jaukumą juose, bet ir prisidėsite prie paramos sunkiai sergantiems vaikams! 2 proc. nuo kiekvieno pirkinio internetinėje parduotuvėje www.emko-online.lt skiriama mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams!

Ačiū, kad Jums rūpi!

Įsigyti EMKO produkciją galite čia

ATRIBUTIKA

#užsidėktašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Apsauginę veido kaukę? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 

Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmutke.eu !

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

Įsigyti kamuolį galite paspaudus čia

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

Mobili CharyTime platforma

Mes labai džiaugiamės gražia draugyste su mobilia platforma CharyTime ir kviečiame visus jungtis prie gražių darbų vienu mygtuko paspaudimu!

CharyTime yra nemokama paramos platforma žmonėms, kurie nori padėti. Jums tereikia užsiregistruoti CharyTime tinklapyje arba atsisiųsti programėlę, atlikti trumpas užduotis ir skirti gautus taškus mėgiamoms paramos organizacijoms!

Šioje platformoje besireklamuojančių įmonių dėka jūsų taškai yra konvertuojami į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Platforma pasiekiama: Android, iOS, www.CharyTime.com (web versija).

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite