nový kurz a další plánované akce nezobrazuje se zpráva správně ? Klikněte sem
facebook website email
Informace Kristall - Listopad 2019

Krásný den přátelé,

je listopad a tak bych Vás rád informoval o chystaných kurzech a novinkách, které se do konce roku pod naši hlavičkou objeví. 

Hlavní z novinek je nový kurz, který se jmenuje “Probuzené srdce” a bude se konat v prosinci poprvé. 


Období prosince je unikátní pro práci na seberozvoji a osobním růstu. Pokud se správně kurz načasuje, typologicky určí a i vhodně provede, dostane hledající podporu, která jej v jeho snaze posune výrazněji dále. Více je popsáno v projektu, který byl zveřejněn teprve včera. Jak je vidět,  jde o čerstvě upečenou záležitost :)  Ještě dodávám, že se jedná o jednodenní kurz a jeho premiéra proběhne 7.12. v Praze

odkaz na akci zde


Druhou novinkou je úprava koncepce konzultací.  

Už dříve jsem avizoval, že se vracím i k individuální práci se zájemci a toto je forma, která nabízí více, než by mohl naznačovat název. 

Ne každému zájemci vyhovuje týmová práce ve skupině na rozvojových kurzech. Můžou se objevit i jiné překážky, neumožňující se účastnit skupinových kurzů, ačkoliv má dotyčný touhu na sobě pracovat. Do nabídky tak byla vložena volba tzv. konzultací koncepčního charakteru, která umožní individuální práci pod mým vedením, soustředěnou do čtyř fází. Fáze jsou rozloženy tak, aby se postupně zpracovávaly podstatné oblasti života a objevila se cesta dotyčného v jeho vlastním podání. Tento typ konzultace má své výhody i nevýhody oproti kurzům jako je např. Vědomá kristallizace - na kurzu se probere více oblastí, během cca 20ti hodin a rovnou praktické zpracování těchto úkolů za pomocí řízeného vedení meditací. Konzultace jsou zase více osobní a objevují se individuální překážky růstu a oblasti ke zpracování, které se však musí řešit spíše doporučenými postupy, máloco ihned na místě. Osobně jsem rád, že se objevuje o tyto konzultace zájem a jak se ukazuje, je to i ideální cesta kombinace kurzů a konzultací k rychlým a jistým individuálním posunům v osobním růstu.

Kromě koncepčních konzultací nabízím i jednorázové konzultace zaměřené na konkrétní oblast, nebo problém,

nebo i skupinové, motivační a partnerské konzultace. Individuální konzultaci lze v případě potřeby pojmout i jako individuální terapii, zatím jsem tímto směrem otevřen.

odkaz na konzultace


Kromě novinek upozorním na blížící se kurz SILOS, který probíhá pouze jednou ročně a je zaměřen na obeznámení se s pravidly práce s energiemi, iniciaci unikátní léčebné energie a praktické postupy užívání tak, jak se to obvykle nepodává - vše jasně stručně a efektivně. Již druhý den kurzu jste schopni léčebně působit na člověka na dálku, kterého jste třeba ani nikdy předtím neviděli.  

29. 11. - 1. 12. - Praha

SILOS

výukově praktický kurz práce s energiemi, energetickým působením a ovlivňováním. Čištění osob i prostor, vytváření ochran, léčení na blízko i na dálku, přímo i zprostředkovaně.

 

odkaz na akci zde

A to je z vyhlášených akcí vše. V průběhu několika týdnů se na našich stránkách Kristallu po delší odmlce objeví zpátky i akce na rozvoj intuice, která je plánována na přelom ledna a února, ale o tom v dalším zpravodaji.

Mějte se krásně a přeji všem pohodový den :)

Jan Světlák
Kristall centrum

tel. 605 062 133

mail: kristall-centrum@email.cz

Tento e-mail jste obdrželi, na základě registrace na našich webových stránkách.

Odhlásit se

Už víte o našich zářičích? Když se spojí umění práce s energiemi s dalšími postupy, může vzniknout něco více než jen amulet - toto je potřebná energie, ochránce i terapeut, kterého můžete mít stále u sebe. Podívejte se sami http://nabidka.kristall-centru...

Ochrana
e-shop
Zdraví
e-shop
na míru
více info