Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2018 M. VASARA

Sveiki, mielieji,

Kaip sekasi vasaroti? Tikiuosi, dalis jūsų jau pailsėjote, kiti dar suspėsite tai padaryti, nes nuo rugpjūčio pabaigos lauksime jūsų, energingų ir žingeidžių, PVPA renginiuose. O renginių, kaip visuomet, planuojame pačių įvairiausių, labai tikimės, kad prisijungsite ir pasisemsite motyvacijos bei naujų idėjų.

Šiame naujienlaiškyje skubame dalintis jau suplanuotų renginių grafiku, taip pat raginame pasidomėti rudenį startuosiančia mentorystės programa – ją atnaujinome ir tikime, kad programos dalyviai galės gauti dar daugiau vertės.

Tuo pačiu noriu pakviesti kreiptis į mus, jei turite aktualų klausimą arba subrendote pakviesti kolegas apsilankyti jūsų įmonėje ir pristatyti savo naudojamas praktikas.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NAUJIENOS
  • Liepos 8-9 d. Lietuvoje viešėjo EAPM (European Association for People Management) valdyba. Vizito įspūdžiais pasidalijo PVPA valdybos narė S.Grudienė, skaitykite čia>> .
  • Liepos pradžioje visi respondentai gavo  pavasarį vykdyto "Personalo valdymo rodiklių" tyrimo ataskaitą.
  • Rugsėjo 7 d. mokymus pradės Personalo valdymo standarto pagrindinės programos grupė. Rezervuokite vietą į sausio mėn. pabaigoje prasidėsiančius mokymus, rašydami el. paštu renata@pvpa.lt. 
0
NARYSTĖ PVPA

Išbandykite PVPA narystę, stodami II-am pusmečiui! Užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

0
PVPA RENGINIAI

PASIŽYMĖKITE KALENDORIUJE!

Skelbiame jau žinomas renginių datas, kurias galite pasižymėti kalendoriuje, renginių temos tikslinamos, o sąrašas vis pildomas, renginių bus daugiau. Turite idėją, norite prisidėti prie kurio nors renginio organizavimo ar pakviesti į savo įmonę - kreipkitės!

0
MENTORYSTĖ

Pradedame registraciją į 2018-2019 m. mentorystės programą

Jau penktus metus tęsiame PVPA mentorystės programą. 9 mėnesius trunkančios programos metu labiau patyrę personalo vadovai, specialistai dalinsis savo patirtimi su mažiau patyrusiais kolegomis padėdami jiems augti ir kaip asmenybėms, ir kaip personalo specialistams. Šių metų programą kuruoja PVPA valdybos narė Edita Znutienė.  Programoje numatyti 5 bendros diskusijos ir individualūs susitikimai su mentoriais. 

Kviečiame susipažinti su programa bei siųsti dalyvio anketas iki rugsėjo 7 d.

Detali informacija>>

0
PARTNERIŲ RENGINIAI

Pats didžiausias visus personalo valdymu besidominčius suburiantis renginys Lietuvoje spalio 4, 8 ir 9 dienomis Kaune ir Vilniuje. Detali informacija čia >> .

PVPA nariams su specialiu kodu taikoma 10% nuolaida, kodo teiraukitės info@pvpa.lt .

0

Primename, kad Jūs esate užsiprenumeravę PVPA naujienlaiškį. Informuojame, kad vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Jūs turite teisę bet kada nemokamai nesutikti su tokiu naujienlaiškio gavimu Jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis (el. pašto adresais), pranešdami mums el. pašto adresu info@pvpa.lt arba paspausdami naujienlaiškio atsisakymo nuorodą bet kuriame Jums jau išsiųstame naujienlaiškyje.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite