Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2018 M. BALANDIS

Sveiki,

Smagu pasisveikinti pagaliau atėjus tikram pavasariui 😊.

Jau intensyviai ruošiamės PVPA konferencijai – Gerosios praktikos konkurso komisija lanko paraiškas pateikusias įmones, ieškome kitų įdomių pranešėjų. Praeitos PVPA konferencijos metu PVPA valdybos pirmininko Rimanto Stanevičiaus išsakyta idėja, kad reikia turėti HR dieną, buvo pristatyta European Association for People Management (EAPM) valdybai, ir ji sutiko vystyti šią iniciatyvą. Šie ir ateinantys metai bus pilotiniai, kuomet šalys ieškos konkrečių būdų, kaip HR diena turėtų vykti. Kviečiame visus prisidėti savo idėjomis, o per konferenciją visi drauge jas detalizuosime. Lietuvos šimtmečio proga turime galimybę pasiūlyti idėjas, kurios taptų europine praktika.

Direktorė Aušra Bytautienė

NAUJIENOS TRUMPAI

Labai džiaugiamės, kad šiemet dalyvavimas "Personalo valdymo gerosios praktikos konkurse" itin aktyvus: 15 organizacijų pateikė  net 17 paraiškų.

Šiuo metu paraiškas vertina ir organizacijas lanko komisijos nariai. 3 konkurso laureatai paaiškės po 04.27 komisijos posėdžio. Visus dalyvius ir besidominčius konkurso praktikomis kviesime dalyvauti 05.17 PVPA metinėje konferencijoje, kur bus renkamas konkurso nugalėtojas.

Norite tapti konkurso rėmėju įsteigdami savo prizą konkurso dalyviams? Būtinai susiekite t.8 652 50517 arba el. paštu renata@pvpa.lt!

Personalo valdymo standarto pagrindinės programos mokymai. Pradžia: 2018.09.14

PROGRAMA SKIRTA

Personalo, administracijos ir kitiems specialistams, dirbantiems ar norintiems dirbti personalo valdymo srityje, tačiau stokojantiems sisteminių, praktinių personalo valdymo žinių.

KODĖL VERTA RINKTIS?

 • Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius.
 • Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.
 • Mokymų pabaigoje yra išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.
 • Mokymai vyksta Vilniuje penktadieniais – šeštadieniais, kas 2-3 savaites, nuo 9 iki 17 val. Mokėti už mokymus galima dalimis.

Detali informacija>>

PERSONALO VALDYMO RODIKLIŲ TYRIMAS 2018 m.

Kviečiame dalyvauti KPI tyrime iki balandžio 23 dienos.

Detali informacija ir tyrimo anketa>>

PVPA RENGINIAI

2018.04.10 „Rytas kitaip: „Baltimax“ sociokratija – dinamiškas valdymas, įgalinantis kiekvieną darbuotoją“

Data: 2018 m. balandžio 10 d. 9:00-11:00 val.
Vieta: J. Galvydžio g. 5, II aukštas, Vilnius

Kviečiame susitikti su 2017 m. PVPA rengtame Personalo valdymo gerosios praktikos konkurse antrąją vietą pelniusia UAB „Baltimax“, kuri dirba pagal sociokratinės vadybos modelį.

Savo veiklą pradėjusi 2015 m. IT sprendimų platintoja „Baltimax“ iškart įdiegė sociokratinę vadybą, tad drąsiai gali papasakoti, kaip šis modelis veikia Lietuvoje, kaip jį priima darbuotojai – ir įmonės senbuviai, ir naujokai.

Susitikimo  su „Baltimax“ metu Jūs sužinosite:

 • kas yra dinamiškas valdymas;
 • kaip sociokratija padeda siekti įmonės strateginių tikslų;
 • kokius verslo sprendimus galima priimti vadovaujantis sociokratija;
 • kurioje vietoje atsiranda darbuotojų atsakomybė;
 • kaip esant pokyčiams pertvarkoma organizacinė struktūra – ratų sistema.

Detali informacija ir registracija >>

2018.04.12 Vizitas į įmonę „Thermo Fisher Scientific Baltics“: personalo valdymo funkcija LEAN organizacijoje

Data: 2018.04.12 9-12 val.
Vieta:  V. A. Graičiūno g. 8, Vilnius

Kviečiame susipažinti su PVPA nare – ,,Thermo Fisher Scientific Baltics” įmone bei jos personalo valdymo funkcija.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ dirba daugiau kaip 790 aukštos kvalifikacijos specialistų. Bendrovės Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centre dirba 110 mokslininkų ir tyrėjų. Tai – vienas iš didžiausias privačių mokslinių tyrimų centrų Baltijos regione.

2017 m. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ įteiktas su Nobelio premija „Lean“ srityje lyginamas tarptautinis Shingo apdovanojimas, skiriamas už aukščiausio lygio pasiekimus tobulinant verslo procesus. Aukščiausias Shingo apdovanojimas nuo 2010 metų iš viso yra suteiktas vos 16 įmonių visame pasaulyje. Toks apdovanojimas pirmą kartą atkeliavo ne tik į Lietuvą, bet ir į visą rytinį Europos Sąjungos regioną.

Detali informacija ir registracija>>

2018.04.17 Seminaras „Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – ką turi žinoti personalo specialistai“

 Data: 2018 m. balandžio 17 d. 9:00-12:00 val.
Vieta: J. Galvydžio g. 5, II aukštas, Vilnius

2018 m. gegužės 25 d. ES šalyse įsigalios Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, aktualus visoms organizacijoms, kurios renka, naudoja ar saugo bet kokius asmeninius duomenis apie klientus, darbuotojus, reklamos adresatus, interneto svetainės lankytojus, naudoja vaizdo kameras ir t.t.

PVPA drauge su „Sorainen“ ir „Squalio Lietuva“ kviečia į seminarą, kuriame bus pristatomi pagrindiniai naujuoju reglamentu įtvirtinami asmens duomenų tvarkymo principai, teisėti tvarkymo pagrindai,  subjektų teisės, duomenų valdytojų pareigos, duomenų saugumo reikalavimai. Daugiausia dėmesio bus skiriama darbdaviams itin aktualiems praktiniams aspektams.

Detali informacija ir registracija>>

NARIŲ PASIŪLYMAI NARIAMS

2018.04.12 Seminaras „PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA: sėkmingiausi darbuotojų paieškos būdai ir pokalbių vedimo technikos“

Seminarą ves personalo paieškos ir atrankos įmonės “People Link” vadovaujanti partnerė Jurgita Lemešiūtė.

 Mokymų metu:

 • pasiruošite darbuotojų paieškos ir atrankos procesams 2018 metais: sužinosite, kokie personalo paieškos metodai yra efektyviausi, kaip ir kur ieškoti būsimų darbuotojų;
 • suprasite, ko iš tiesų nori kandidatai, dalyvaujantys atrankoje, bei rasite atsakymus, kokių sąlygų reikia, kad jie norėtų toliau dirbti Jūsų kompanijoje;
 • atrasite naujus būdus bei dalinsitės gerąja patirtimi, kaip efektyviau pritraukti, atrinkti ir išlaikyti sėkmingiausius darbuotojus;
 • išmoksite tiksliau suformuoti ieškomos pozicijos profilį ir tinkamai įvertinti kandidatus.
 • gilinsitės į darbdavio įvaizdžio formavimo principus per personalo paiešką ir atranką.

 PVPA nariams taikoma 10% nuolaida.

Gauti platesnį programos aprašymą ar registruotis į mokymus galite šioje nuorodoje arba paskambinę tel. 8(6) 260 84 31.

UAB "Doclogix" pasiūlymas: patogus personalo dokumentų valdymas

Norime pristatyti jums naują įrankį personalo dokumentų valdymui - „SimpleApprove“. Tai debesų technologijų pagrindu sukurtas Personalo dokumentų tvirtinimo portalas, kuriame jūs galėsite lengvai užpildyti, peržiūrėti ir tvirtinti visus darbuotojų nebuvimo darbe prašymus iš bet kurio mobiliojo įrenginio, bet kurios pasaulio vietos ir bet kuriuo paros metu. Tai vertė visiems jūsų įmonės specialistams: vadovams, personalo skyriui ir įmonės darbuotojams.

Ypatingas pasiūlymas PVPA nariams: suteikiame 15 proc. nuolaidą pasirinktam planui metams ir pirmasis mėnuo išbandyti portalą - nemokamas!

Daugiau informacijos: www.simpleapprove.lt

ADDELSE kviečia į renginį „GR8PI: naujas būdas surasti ir atskleisti talentus“

Data: 2018 balandžio 26 d. 9:00; registracija nuo 8:30, renginio trukmė – 2 val.
Vieta: Arkangelo konferencijų ir meno centras, Vyresniosios celė (Maironio g. 11, Vilnius)

Darbo rezultatai ir potencialas – pagrindiniai du kriterijai indentifikuojant talentus. Potencialo nustatymas glaudžiai susijęs su asmenybės bruožais, kurie turi didelę įtaką žmogaus darbo stiliui, pasiekiamiems rezultatams bei darbui komandoje. Šiame renginyje kalbėsime apie būdus, kaip atrasti talentą, kaip prognozuoti sėkmę darbe ir kaip pažinti būsimą darbuotoją dar prieš pirmąją jo darbo dieną.

GR8PI – šiuolaikiška, į asmenybę orientuota vertinimo platforma organizacijoms, siekiančioms efektyvaus talentų paieškos proceso. Kiekvienas į renginį užsiregistravęs dalyvis gali nemokamai išbandyti Great Full Spectrum klausimyną bei renginio metu išnagrinėti savo rezultatus.

Detali informacija ir registracija>>

Vieninteliai CORE QUADRANT metodikos mokymai Vilniuje!

Birželio 26-28 dienomis UAB "Grand partners" organizuoja vieno garsiausių Olandijos konsultantų Daniel Ofman CORE QUADRANT® metodikos mokymus. 

Daniel per savo praktinio darbo ir konsultavimo patirtį pastebėjo vyraujančią nuostatą:

Darbuotojams trūksta tam tikrų gebėjimų (jiems kažkas negerai), dėl to reikalinga dėl to kažką daryti (juos pataisyti). 

Daniel Ofman tyrimų metu nustatė, jog kelios pagrindinės įgimtos savybės daro didžiausią įtaką mūsų elgesiui, bendravimui, sprendimams. CORE QUADRANT® metodika padeda atpažinti žmogaus stipriąsias savybes, suvokti jų daromą įtaką bei išvengti galimų spąstų, į kuriuos patenkame dėl savo nesąmoningo elgesio.

CORE QUADRANT® metodika pritaikoma visur, kur pasireiškia mūsų savybės, pavyzdžiui:

 • Priimant sprendimus su partneriais ar komanda; 
 • Derybose; 
 • Kalbant su klientais telefonu; 
 • Planuojant savo veiklą ar gyvenimo tikslus; 
 • Atliekant kasdienes užduotis;
 • Ugdant vaikus, planuojant laiką ir pan.

Detali informacija>>

NARYSTĖ PVPA

Informacija apie narystę>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite