Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

KVIEČIAME

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Augustė, 8 m. Mergaitei diagnozuotas smegenų kamieno auglys. Augustė svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Robertos pažintis su mylimu futbolininku

Rugsėjo 7 d. vykusiose futbolo varžybose, kuriose susitiko Lietuvos ir Serbijos rinktinės, netrūko šio sporto aistruolių palaikymo šalies komandai! Čia tribūnose buvo galima matyti ir šią žavią mergaitę pasidabinusią visa įmanoma atributika! Robertai prieš kelerius metus buvo diagnozuota clyvus chondroma (galvos navikas), po jos sekė operacija ir ilgas gydymas. Prieš sunkią ligą mergaitė pati aktyviai sportavo futbolą, tad nenuostabu, kad viena iš mergaitės svajonių buvo susitikti su profesionaliais futbolo žaidėjais, paspausti jiems ranką ir bent trumpai pabendrauti! Džiaugiamės, kad kartu su dideliu "Lietuvos futbolo federacijos" palaikymu mes galėjome išpildyti šią Robertos svajonę! Pasak mergaitės mamos, tą kartą vykęs sporto renginys paliko mergaitei labai daug įspūdžių, o apie šią staigmeną ji sužinojo tik priartėjus prie LFF stadiono! 

Kaip nuostabu suteikti tiek daug gražių akimirkų! Nuoširdžiai dėkojame LFF už galimybę vaikų svajones paversti tikrove!

Čia Roberta susipažino ir su savo mylimiausiu futbolo žaidėju Egidijumi Vaitkūnu!

SUTEIKTA PAGALBA

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Mes turime puikių naujienų iš mažojo Daniilo gydytojų, kurie deda visas pastangas, kad vaiko regos auglys mažėtų ir jis galėtų matyti likusia akute! Po iš viso septynių vizitų pas profesorių Šveicarijoje, atlikus kelis skirtingus gydymus buvo nustatyta, kad piktybinio naviko darinių nebėra!! Spalio pabaigoje mažasis Daniilas su šeima keliauja pakartotiniems tyrimams po kurių bus tiksliai nustatyta ar vaikui gydymas padėjo pasveikti, kokie bus taikomi tolimesni gydymai. Tiek užsienio specialistai, tiek mes džiaugiamės puikiais rezultatais!

Pasak vaikučio mamos, Daniilas šiek tiek pavargsta, nes kelionės yra dažnos, o ir gydymo procesas yra intensyvus. Tačiau, geros naujienos leidžia tikėti, kad vaikas galės įveikti šią ligą, tad to ir palinkėkime šiam kovotojui!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie "Southwestern Advantage Lietuva" studentų iniciatyvos, išgirdo siaubingą berniuko istoriją ir aukojo. Visų Jūsų dėka mes galime pasirūpinti šeimos kelionėms į Šveicariją!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

Fondas ir toliau rūpinasi mažyle Elija

Fondo dovanos mažajai Elijai - maistui ir gėrimams pritaikyti specialus indėliai, kuriuos mergaitė nešasi į darželį. Smulkmena, bet labai svarbi, o ir mamai išleisti mergaitę į darželį kas kart tampa tikru iššūkiu. Smagu, kad galime padeti šiai šeimai aprūpinant reikalingomis priemonėmis. Už galimybę rūpintis Elija dėkojame “Southwestern Advantage Lietuva” @southwesternadvantage studentams ir visiems, kurie prisidėjo prie jų iniciatyvos 2017 metais!

Pagalba Danilui

Rugsėjo  d. mažajam Danilui iškeliavo dar vienas specialaus maistelio papildymas! Dėl sunkios negalios berniukas negali savarankiškai maitintis, jam sunku kvėpuoti... Danilo mama džiaugiasi, kad šiai dienai berniukas jaučiasi geriau. Pastaruoju metu kasdienybe buvę epilepsijos priepuoliai aprimo, o vaikas vis daugiau šypsosi. Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų fondo draugams, Danilo globėjams "Sothys Lietuva" už paramą šiai šeimai! Gera žinoti, kad bendromis jėgomis galime suteikti skubią ir jiems labai svarbią pagalbą! 

RENGINIAI

Danske Bank Vilniaus maratonas 2018

Rugsėjo 9 d. praūžęs "Danske Bank Vilniaus maratonas" subūrė beveik 150 žmonių, tarp kurių buvo ir profesnionalių sportininkų ir sporto mėgėjų, kurie čia bėgo vedami vieno tikslo - "Aplenkti vėžį", palaikyti vaikus, kurie kiekvieną dieną turi būti stiprūs, nepasiduoti ir kovoti už savo gyvybę. Bėgdami ir širdyje skatindami save įveikti distancijas net tada, kai yra labai sunku, mes išreiškiame savo paramą ligoniukams, mes stengiames žmonėms parodyti pagalbos jiems svarbą, kviečiame jungtis, aukoti ir palaikyti! Kiekvienais metais mes vis labiau augame, o abejingų vaikams rodos nelieka! Tai yra kažkas, ką žodžiais nupasakoti yra sunku!
Ačiū visiems, kurie buvote kartu, bėgote ir įveikėte iššūkį vardan vaikų!

Ačiū mūsų pagrindiniams renginio rėmėjams, kurie kas kart palaiko mūsų idėjas ir padeda mums jas įgyvendinti - Avia Solutions GroupSkycop, @Diktum.lt, Megami Beauty Clinic, socialiniams partneriams Vilnius Marathon, ištikimiesiems savanoriams ir visai bendruomenei!

Už akimirkų įamžinimą dėkojame Arminas Vareika

DAUGIAU AKIMIRKŲ

Lietuvos vyrų krepšinio rinkinės vizitas pas vaikus

R. Kaukėno paramos grupės ir Lietuvos krepšinio federacijos "Krepšinio namai" inicijuotas vizitas pas vaikus, kaip ir kiekvienais metais suteikė puikių emocijų su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams. Pirmadienį Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkologijos skyriuje apsilankė LT vyrų krepšinio rinktinės žaidėjai ir treneriai, kurie visada nuoširdžiai nori savanoriškai prisijungti prie fondo veiklos ir suteikti vaikams bent šiek tiek džiaugsmo!

Fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas bei laisvą dieną turėję Ramūnas Šiškauskas, Artūras Gudaitis ir Rokas Giedraitis su glėbiais dovanų atvyko į ligoninę, kur kartu su vaikais dalyvavo ir protmūšyje. Čia netrūko gerų klausimų ir labai taiklių bei smagių vaikų atsakymų apie krepšininkus! 

Dėkojame rinktinei už puikias akimirkas, dovanas ir dėmesį vaikams. Ačiū, kad esant progai visada skiriate laiko labdarai!

Ačiū savanorei Živilei, federacijos atstovams Vaidotui ir Žydrūnui bei Andriui  už pagalbą įgyvendinant tokias iniciatyvas!

Video: Arminas Vareika

DAUGIAU AKIMIRKŲ

Labdaringos krepšinio varžybos ir labdaringas vakaras Italijoje

Rimanto Kaukėno paramos grupės labdaringas renginys Italijoje pritraukė kelis šimtus labdarai ir paramai neabejingų žmonių! Reggio Emilia mieste vykusiame kelių dienų renginyje svečiai dėkojo fondo įkūrėjui ne tik už sėkmingą karjerą krepšinyje, bet ir už veiklą, kuri suburia šimtus žmonių daryti gėrus darbus! Norime padėkoti visiems, kurie dovanojo savo dėmesį ir paramą sunkiai sergantiems vaikams - mūsų draugams Italijoje, mūsų draugams iš Lietuvos, kurie atvyko ir skyrė savo laiką tam, kad šis mažas stebuklas įvyktų ir virstų dideliu stebuklu daugeliui vaikų! 
Nuoširdus ir didelis Ačiū Jums! 

LABDARINGŲ VARŽYBŲ AKIMIRKOS
LABDARINGO VAKARO AKIMIRKOS

INICATYVOS

Fondo steigėjo ir krepšininko R. Kaukėno vizitas pas vaikus

Rugsėjo 6 d. fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas pradžiugino Kauno klinikose esančius vaikus! Vizito metu netrūko gražių ir ilgų pokalbių su kiekvienu ten gulinčiu pacientu, netrūko ir dovanų, kuriomis mažieji ir vyresnėliai labai džiaugėsi-marškinėliai su krepšininkų Mindaugo Kuzminsko, Jono Valančiūno ir Rimanto atvaizdais bei iliustratorės ir knygų vaikams autorės Vandos Padimanskaitės kurtos pasakos! 

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko iniciatyva

Fondo geras draugas, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas rugsėjo mėnesį turėjo puikių žinių savo fanams - išleido specialius KUZ marškinėlius ir džemperius už kuriuos surinktos lėšos bus skirtiamos naujajam Kuzminskų šeimos fondui, kuris bus Rimanto Kaukėno paramos grupės pagalbininkas. Norime nuoširdžiai padėkoti Mindaugui už visokiariopą paramą vaikams, už galimybę kartu suteikti jiems reikiamą pagalbą bei pradžiuginti dovanomis ir dėmesiu!

Sportas vienija žmones daryti gerus darbus

Rugsėjo 9 ir 17 dienomis, Rimanto Kaukėno paramos grupė palaikė LT vyrų krepšinio rinktinę darydami gerus darbus - rungtynių "Siemens" arenoje metu, fondas kvietė sirgalius apsilankyti stende bei už auką sunkiai sergantiems vaikams, įsigyti fondo atributiką bei daugiau sužinoti apie mūsų veiklą! Norime padėkoti visiems krepšinio aistruoliams, kurie kas kart palaiko mūsų idėjas ir aukoja mažiesiems pacientams!

Let's Join the Fight Together

Kovoti! Nepasiduoti! Laimėti! Prisijunkite bendrai kovai ir Jūs.

MARŠKINĖLIAI

BENDRUOMENĖ

EMKO

Šauni EMKO komanda jau prisijungė prie mūsų bendrai kovai! Graži nauja draugystė, dideli tikslai ir ryžtas visiems kartu įveikti priešą!

Lietuvos Futbolo federacija

Smagu, kad sportas gali sujungti visus bendram tikslui - padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos labai reikia!

ATRIBUTIKA

Naujiena - marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad pas mus jau atkeliauja naujieji fondo marškinėliai su NBA krepšininko ir LTU rinktinės žaidėjo Jono Valančiūno atvaizdu.  J. Valančiūnas visada palaiko mūsų fondo veiklą bei yra daug kartų pradžiuginęs mažuosius ligoniukus, na o šį kartą palaikymą jis išreiškia būtent taip.

Visos už marškinėlius surinktos aukos atiteks mūsų globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams-med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei vaikučių slaptų svajonių išpildymui! Auka už marškinėlius - 20 eurų.

Išankstiniai užsakymai priimami info@kaukenoparama.lt

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite