Sezono uždarymo golfo turnyras 2018 Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

18 duobučių - 18+ partnerių - 18 loterijų!

Skelbiame pilną prizų sąrašą. Liko vos keletas vietų!

taip pat bus apdovanoti PIRAMIDĖS TURNYRO NUGALĖTOJAI

Turnyro partneriai ir prizai:

Melgos ratai

Prizas – 2 dėžės Bridgestone golfo kamuoliukų e6 SPEED.

Jau daugiau kaip 10 metų įmonė ,,Melgos ratai" sėkmingai dalyvauja padangų versle. Ji atstovauja Pasaulyje žinomiausius padangų gamintojus - Bridgestone, Firestone ir Yokohama. Šis ilgalaikis bendradarbiavimas yra ne tik įmonės pripažinimas, bet ir garantija, kad ,,Melgos ratai" siūlo Lietuvos vežėjams tik aukščiausio lygio padangas. Nuoseklus įmonės siekis suprasti ir rūpintis klientais, teikti jiems geriausias paslaugas, užtikrino pastovių ir lojalių klientų ratą.

Melitta

Prizas - Melitta virdulys ENJOY AQUA + 2 Melitta puodeliai.

Melitta: už minimalistinio dizaino slypi kokybė ir funkcionalumas! Melitta® ENJOY® Aqua yra virdulys pasižymintis patikrinta Vokiečių gamintojo Melitta® kokybe. Belaidis, 360° pagrindo ir 1.7 l talpos virdulys sukurtas patogiam naudojimui ir kiekvieno šilto gėrimo mėgavimuisi!

BMW

Prizas – savaitgalis su naujuoju BMW X2 automobiliu.

Nepriklausoma dvasia ir atsakomybė prieš vairuotoją. BMW ne tik gamina automobilius ir inovatyvias technologijas. Mes kuriame emocijas. Džiaugsmą, kurį suteikia vairavimas. Joks kitas gamintojas negali prilygti mūsų kompanijos istorijai, atkartoti mūsų aistros automobiliams, pranokti mūsų viziją. BMW pasauliui perduoda raktelius, kurie veda į džiaugsmą. Atraskite mūsų automobilius BMW.lt

BMW dienos spalio 12-14 d.

Skulas

Prizas - metinė Skulas automobilių plovyklos VIP narystė.

Skulo degalinių tinklas pasirūpins ne tik degalais, bet ir puikia nuotaika kasdienėse kelionėse. Skulas tunelinė plovykla sukomplektuota taip, kad taupytų jūsų laiką ir suteiktų aukščiausią kokybę. Dėl sumontuotos ypatingos įrangos apiplovimas vyksta pačiame tunelyje ir automobiliui pasiekus švelnius carlyte šepečius, automobilis būna 90% švarus dėl to paviršiaus apibraižymai beveik neįmanomi. 

Hiatus

Prizas – 200 eur vertės dovanų čekis apsipirkti visose Hiatus tinklo parduotuvėse.

„Hiatus“ – tai kokybiški laisvalaikio drabužiai aktyviam gyvenimo būdui, bet kupini miestietiškos dvasios bei puikiai tinkantys šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmui. Nuotykiai ir nenuobodus laisvalaikis – mūsų DNR dalis!

Harmony Park

Prizas – poilsis dviems 5 žvaigždučių viešbutyje.

Harmony Park 200 ha plote gausu įvairaus dydžio vilų, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, tvenkiniai maudynėms, estrada, 5+ žvaigždučių Harmony Park viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Mandatum Life

Prizas – 200 eur vertės dovanų čekis golfo prekėms/paslaugoms.

"Mandatum Life“ – sėkmingai veikiančios įmonių grupės ,,Sampo" narė, viena iš labiausiai gerbiamų ir mokių Suomijos bendrovių, teikiančių finansines paslaugas. „Mandatum Life“ savo klientams siūlo aibę paslaugų, tarp kurių – turto valdymas, investavimas, taupymas, gyvybės ir papildomas draudimas, o taip pat darbuotojų skatinimo sprendimai. 

Caparol

Prizas – vandens nepraleidžiantis golfo lazdų krepšys „Titleist".

„Caparol‟  yra statybinių dangų rinkos lyderis Vokietijoje ir Austrijoje, bei vienas iš trijų svarbiausių rinkos žaidėjų Europoje. Įmonėje gaminamas pilnas spektras apdailos medžiagų, padedančių tausoti statinius ir kuo ilgiau išlaikyti jų vertę: aukščiausios kokybės vidaus ir fasadiniai dažai, gruntas, tinkas, dekoratyvinės sienų bei grindų dangos, lakas, emaliniai dažai, medienos priežiūrai reikalingi produktai, betono remonto priemonės, antikorozinės medžiagos ir daug kitų.

Friends & Frames

Prizas – 150 eur vertės dovanų čekis išskirtiniams akiniams.

"Friends & Frames" klientams siūlo tai, ko jiems reikia: madingus gerai žinomų prekių ženklų rėmelius, jaukią, įprastos optikos visai neprimenančią aplinką, draugišką aptarnavimą.

Vyno Klubas

Prizas – kvietimas į trumpus vyno kursus mėgėjams (kursų vertė 350 eur).

Esate mėgėjas, kuris nori greitai pramokti apie vyną ir įdomiai praleisti laisvalaikį bendraminčių kompanijoje? Esate profesionalas, kuriam reikia greitai truputį pramokti apie vyną, bet nesiruošiate šioje srityje daryti karjeros?Jei atsakėte TAIP – trumpi vyno kursai mėgėjams kaip tik Jums! Mokysitės vos pusantro mėnesio, o paskaitos vyks vieną kartą per savaitę, vakarais (viso 18 akad. valandų).

Tichė

Prizas – Tichė suvenyrų ir vandens rinkinys.

TICHĖ pelnytai puikuojasi visoje Europoje pripažinto natūralaus mineralinio vandens sąraše. Aukščiausios gamybos technologijos nepalieka vietos klaidoms. Visiškai automatizuota ir naujausius Europos Sąjungos reikalavimus atitinkanti vokiška pilstymo-pakavimo linija fasuoja natūralų mineralinį vandenį, gaiviuosius gėrimus, giros gėrimus bei geriamąjį vandenį.

Verslo Žinios

Prizas – metinė žurnalo „Verslo klasė“ prenumerata.

„Verslo klasė“ – pažintinis žurnalas mąstantiems ir smalsiems žmonėms, tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi.

ALPI Baltika

Prizas – stilingas Titleist golfo lazdų krepšys.

ALPI Baltika - transporto ir logistikos paslaugų kompanija. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimo paslaugos. "Mes  siekiame, kad mūsų  darbas bei patirtis  atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius.

The Home Story

Prizas - namų aksesuarų rinkinys (vertė 226 eur).

Kviečiame leistis į unikalią grožio bei namų puošybos pažinimo kelionę ir kartu sukurti jaukių namų istoriją. Mielai pasidalinsime su Jumis savo grožio pajautimais ir padėsime atskleisti tobulo namų jaukumo paslaptį. Kerinčių aromatų harmonija, aukščiausios kokybės namų tekstilės kūrinių švelnumas bei subtili namų dekoro detalių elegancija, neabejotinai sužadins visus Jūsų pojūčius. Tobulo namų grožio istorija prasideda THE HOME STORY salone, PC Europa.

 

Nike

Prizas - 100 Eur  dovanų čekis Nike prekėms ECGK parduotuvėje.

Nike golfo apranga bei aksesuarai pasižymi išskirtine kokybe ir yra sukurti taip, kad padėtų Jūsų žaidimą padaryti kuo patogesnį!

Golf City

Prizas - Bushnell Golf Neo Ghost atstumų matuoklis tikslesniems Jūsų smūgiams ir dovanų kuponas apsilankymui Golf City pramogų klube.

Golf City - pirmasis Lietuvoje golfo pramogų klubas. Čia golfas žaidžiamas ištisus metus.

Bo Concept

Prizas - Bo Concept aksesuarų rinkinys.

Aiškios linijos ir formos bei funkcionalumas – dvi kertinės vertybės, kuriomis vadovaujasi BoConcept dizaineriai. Jų kūriniai patiks jau pamėgusiems skandinavišką dizainą, vertinantiems kokybiškas medžiagas ir baldų funkcionalumą bei norintiems namams suteikti modernių, urbanistinių formų. BoConcept salone Vilniuje yra visos naujausios baldų kolekcijos, taip pat ir legendiniai baldai: klientų įvertintas bestseleris - „Imola”, „Adelaide” krėslai, „Copenhagen” lentynų sistemos, „Mezzo” sofa, „Milano“ stalas ir kiti modeliai.

21 Diena

Prizas - pasirinktą savaitę, 5 darbo dienas rytais laimėtoją pasieks "21 diena" maisto paketas.

Dovanojame laisvę nuo virtuvės ir parduotuvės. Prizo laimėtoją, pasirinktą savaitę, 5 darbo dienas rytais pasieks "21diena" maisto paketas: pusryčiai, pietūs, vakarienė ir du užkandžiai. Daug sveiko, skanaus ir subalansuoto maisto, kupino organizmui vertingų medžiagų ir jokio nuobodulio, nes kiekvienos dienos meniu kitoks. 

 

Turnyro metu 18 duobučių įveikti reikia daug energijos. “21 diena” pasirūpins sveikais ir skaniais užkandžiais. Vaisius, juodas šokoladas ir riešutai kelionės tarp duobučių metu papildys senkančias energijos atsargas. Nepamirškite registruodamiesi pasiimti Jums priklausančios dovanos. 

Registruotis

Europos Centro Golfo Klubas

info@golfclub.lt

+37061626366

www.golfclub.lt

LIKE FORWARD

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti

MailerLite