UŠETŘETE 199,-KČ Posvátné příměří nyní zdarma jako dárek k Bílé kolekci her Prohlédnout v browseru

A jak na to? Mailem Vám ihned po objednávce dorazí kód k aktivaci plné verze hry a můžete se bavit bez omezení (platba převodem nebo kartou). Pokud zvolíte dobírku, budete mít aktivační kód přibalen ke kolekci.

ZÍSKAT ZDARMA S KOLEKCÍ HER NA DVD
A co dostanete jako dárek?

Lidé, elfové, goblini, trpaslíci i půlčíci. Ti všichni spolu vedli kruté boje doprovázené neutuchajícím hněvem. Válečné běsnění uklidnil až druid s Posvátným příměřím, které po sto let drželo meče v pochvách a šípy v toulcích.

Časy míru jsou ale nyní v ohrožení — elfové se šikují, horlivě se připravují na válečnou mašinérii a jejich orlí jezdci už vyplenili jednu lidskou osadu. Tvrdí totiž, že lidská rasa napadla jejich krále! Ten byl zasažen a otráven černým šípem — chladnokrevně, při návštěvě hrobu své ženy. Proč by to ale někdo dělal? A hlavně kdo by z toho měl prospěch?

Pusťte se po stopách záhadného atentátníka, který svým činem dal všanc osud všech. Odhalte jeho motiv a hlavně udržte příměří!

  • Ponořte se do fantasy příběhu plného zvratů
  • Převtělte se do role detektiva a diplomata
  • Procházejte desítkami nádherně zpracovaných míst
  • Řešte desítky miniher a hlavolamů
  • Užijte si bonusový obsah v podobě tapet, soundtracků a dalšího!

  

 Navíc bonusová kapitola, v níž příběh graduje. Co na vás čeká?

Co by se ale stalo, kdyby Posvátné příměří nikdy podepsáno nebylo? V minulosti se z této „co by kdyby“ otázky mohla stát bolestivá skutečnost — elfí král vytrvale odmítal příměří podepsat. Jeho dcera totiž zmizela!

Samotný vladař se domnívá, že ji unesla některá z cizích ras, a proto rozhodně nehodlá zříci se možnosti udeřit na viníka železnou pěstí. Co když má ale pravdu jeden věčně opilý strážný — a princezna zkrátka utekla za svým milovaným? Obě varianty jsou možné. Nezbývá tedy, než se pustit do dalšího vyšetřování a ujistit se, že princezna je živá a zdravá.

ZÍSKAT ZDARMA S KOLEKCÍ HER NA DVD
Sdílet Sdílet Přeposlat
Špidla Data Processing, s.r.o.
Nechcete od nás maily?
Odhlásit.

Špidla Data Processing, s.r.o.
Újezd 454/46, Malá Strana, 118 00 Praha 1
IČO: 25581775, DIČ: CZ25581775

Spisová značka: C 242116 vedená u Městského soudu v Praze

Pro dotazy použijte náš kontaktní helpdesk na adrese http://pomoc.spidla.cz

Na tento e-mail prosím neopovídejte, odpověď nebude přečtena. Pokud nám chcete něco sdělit, uvítáme Váš názor na adrese prodej@spidla.cz Tento e-mail Vám byl odeslán, protože jste registrovaný zákazník nebo jste přihlášen(a) k odběru e-mailového zpravodaje.