Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте четвертий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів та торгових місій, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

Події Офісу для нових можливостей

Презентація унікального навчального курсу для експортерів Export Revolution. Ukraine.

Дата: 02 листопада 2017

Хочете вийти на ринок ЄС? Плануєте розширювати продажі на експортних ринках, де ви вже присутні? Тоді запрошуємо на презентацію унікальної програми для експортерів “Експортна революція в Україні”, розробленою спільними зусиллями України та Естонії.

“Експортна революція в Україні” – це поєднання високоякісних онлайнових тренінгів, підтримки знань на практиці у власній компанії, а також подорож до Естонії.

Дізнатися більше>

Події Офісу для вашого розвитку і натхнення

Digital-інтенсив: все про цифрові методи просування бізнесу та e-commercе

Дата: 03 листопада 2017, 10:00-13:00 

Діджиталізація докорінно змінила правила гри бізнес-середовища. Які цифрові інструменти використовуються в бізнесі для його діджиталізації та інтернаціоналізації? Що сьогодні на радарах ефективної діджитал-стратегії? 

Офіс з просування експорту та Платформа SheExports cпільно із Посольством Держави Ізраїль та Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV запрошують на тригодинний «Digital-інтенсив».

Дізнатися більше>

Going Global: Israeli-Ukrainian Innovation Day

Дата: 15 листопада, 09:00 - 16:00

Інновації є основним рушієм експорту. Сьогодні однією з передових країн, які по-праву можуть пишатися досягненнями в сфері відкриттів та інновацій є Ізраїль.  Що ж робить ізраїльську інноваційну екосистему настільки успішною і як це допомагає створювати стартові можливості для освоєння нових ринків?  Та що Україна може дізнатись від ізраїльських підприємців?

Форум "Going Global: Ізраїльсько-Український День Інновацій", в рамках Єрусалимських днів у Києві 2017, об'єднає експертів з високих теїнологій Ізраїлю та України навколо цих та багатьох інших гострих питань.

Дізнатися більше>

Аналітика ринків

Огляд ринку Аргентини

Серед українських товарів з найбільшим потенціалом для експорту в Аргентину - електроприлади та електромашини, обладнання та запчастини, котли, меблі та багато іншого. Дізнайтеся більше про аргентинський ринок та потенціал для експорту українських товарів. 

Завантажити аналітику>

Огляд ринку Японії

Японія - третя за величиною національна економіка у світі за розміром номінального ВВП та четверта за паритетом купівельної спроможності. Через нестачу  природних ресурсів країна залежить від поставок сировинних матеріалів з інших країн. Дізнайтеся про потенціал України на цьому ринку.

Завантажити аналітику>

Статті та публікації

Гайд «Публічні закупівлі Канади: з чого почати»

Вам цікавий ринок публічних закупівель Канади, проте Ви не знаєте з чого почати? Тоді цей гайд для вас! Завантажуйте та дізнайтеся:

  • що таке Угода СОТ про державні закупівлі та які можливості вона відкриває для українських компаній в Канаді;
  • особливості законодавства та ринку публічних закупівель Канади;
  • особливості тендерних процедур Канади;
  • які товари найчастіше закуповуються замовниками Канади;
  • які перші кроки має здійснити українська компанія, аби опанувати ринок публічних закупівель Канади.

Завантажити гайд>

Експорт в Індію: плюси, мінуси, підводні камені

"Індія, як країна для експорту, приваблива і ризикована, і через ризикованість ще більш приваблива. Оскільки не всі мають відвагу пробувати і залишають простір для настирливих та впевнених," - вважає Мар'яна Каганяк, Керівник Офісу з просування експорту.

Чому все ж варто ризикнути і розпочати експорт на сповнений "підводними каменями" Індійський ринок, та як це краще зробити, Офіс поділилився з виданням Дело.UA

Читати статтю>

Історії успіху: Український “Айсберг” на експорт

З чого почати шлях “до експорту”? Та як дізнатися, чи готова до цього кроку компанія? Щоб розкрити практичний бік цих наболілих питань, ми розпочинаємо серію інтерв’ю і публікацій з вже досвідченими експортерами, які ділитимуться досвідом подолання експортних страхів, розвінчування міфів та успішного освоєння зовнішніх ринківТож зустрічайте нашого першого співрозмовника – українську компанію “Айсберг”, виробника холодильного обладнання для ритейлу.

Читати статтю>

Пропозиції співпраці

Стань постачальником для EXPO 2020 DUBAI

Українські малі та середні компанії отримали унікальну можливість стати постачальником для найбільшої виставки світового масштабу EXPO 2020 DUBAI, яка триватиме з 20 жовтня 2020 по 10 квітня 2021 року.  Для цього компанії достатньо зареєструватися на інтегрованій онлайн платформі.

Дізнатися більше>

Шведська компанія шукає постачальників обладнання та матеріалів для будівництва, опалення, вентиляції та кондиціонування.

 

Дізнатися більше>

Виробляєте вироби із заліза та сталі? Тоді експортний контракт з чеським дистриб'ютором може стати вашим. Все, що для цього потрібно - подати заявку на сторінці EEN, де розміщена пропозиція.

Дізнатися більше>

Іноземні компанії шукають виробників заморожених продуктів харчування, добрив, паперу та картону.

Дізнатися більше>

Компанія з ОАЕ шукає постачальників косметичних та споживчих товарів.

Дізнатися більше>

Новини від партнерів

Асоціація «IT України» 

Ukrainian Software Development Forum

10 листопада 2017 року

Ukrainian Software Development Forum цього року об’єднає понад 300 учасників, 50 спікерів топ-рівня з міжнародного бізнесу та уряду для обговорення світових тенденцій економічного та технологічного розвитку, ключових індустріальних трендів та можливостей, які стоять за ними, їх впливу на розвиток та процвітання країни.

Бажаєте отримати 10% знижки при реєстрації?  - Звертайтеся на info@epo.org.ua
Деталі та реєстрація>>

Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві

Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017

До 20 листопада триває набір заявок в рамках проекту-конкурсу Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017, скерованого як до українських стартапів, винахідників i інноваторів, так і до польських інвесторів та інвестиційних фондів. 8 грудня провідні польські інвестори та стартапи з України зустрінуться на конференції у Києві  для підбиття підсумків конкурсу.
Деталі участі та реєстрація>

European Business Association

Дослідження: Індекс настроїв малого бізнесу

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу взяти учась в унікальному дослідженні, ініційованому Європейською Бізнес Асоціацією, в ході якого буде визначатися Індекс настроїв малого бізнесу і його складових. Опитування триває до 7 листопада.
Пройти опитування>

Українська Зернова Асоціація

Бізнес-захід для українських аграрних експортерів в м. Мумбаї (Індія) 

Лютий 2018 року

Під час заходу будуть організовані прямі бізнес-зустрічі українських експортерів та індійських імпортерів аграрної продукції, в тому числі зернових, олійних та бобових культур, круп, продуктів переробки зерна, фруктів та овочів тощо.
Деталі та реєстрація>

Global Trade Center Poland

East Meets West 

20 листопада 2017 року

Подія, де виробники сфери FMCG можуть зустрітися з представниками найбільших європейських роздрібних мереж Європи та ринків Центральної, Західної, Східної Європи та Африки. 
Деталі та реєстрація>

Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України»

Друга міжнародна конференція «Бобові культури. Назустріч викликам глобального попиту»

23 листопада 2017 року, м.Київ

Конференція покликана виконати основну місію – збільшення посівних площ під бобовими культурами  в Україні, популяризацію споживання бобових в середині країни  та інформування  світового  професійного середовища по бобовим культурам про велику можливість України стати в найближчі роки вагомим виробником бобових:  нут, сочевиця, квасоля, горох, маш, ін..
Деталі та реєстрація>

ISOQAR

Тренінг "Схема сертифікації FSSC 22000, версія 2017 року. Курс для внутрішніх аудиторів"  

2-3 листопада 2017 року, м.Львів

Учасники отримують книжку із матеріалами тренінгу. Навчання завершується екзаменом та при його успішній здачі - видачею сертифікату. Вартість дводенного тренінгу 4 200 грн. При участі двох та більше осіб від компанії надається знижка 15%. 
Деталі та реєстрація>

Центр підтримки бізнесу у м. Краматорськ за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business

Східний Експортний Форум 2017

8 листопада 2017 року, м.Краматорськ

Форум для дійсних та потенційних експортерів, на якому представники влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, бізнесу України та зарубіжних країн говоритимуть про зміни, виклики та можливості для вітчизняних експортерів.

Умови участі та реєстрація>

Корисні посилання та публікації

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua