Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

#užsidėktašką vanduo Akvilė jau virtualiose BARBORA.LT lentynose

Vandens gėrimas yra vienas iš sveikiausių dalykų, kurį mes galime padaryti, kad jaustumėmės gerai ir būtume kupini jėgų. Ar kada nors pagalvojote, kad nuo šiol vandens gėrimas gali būti geras darbas ne tik Jūsų sveikatai, bet gali pradžiuginti ir kitus?

Įsigydami gerumo tašku pažymėtą natūralų negazuotą vandenį Akvilė galite prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išsipildymo! Visa gauta parama 100 proc. bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams!

Nuo šiol gerumo tašku pažymėtą vandenį Akvilė galite įsigyti ir internetu - BARBORA.LT!

Įsimesk vandens į krepšelį, pelnyk karmos taškų ir prisidėk prie svarbiausios pergalės gyvenime - pergalės gyventi!

J.Stacevičiaus/LRT nuotr.

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

Virtualus Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas

45-tasis Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas, kuriame tradiciškai dalyvaus ir „Aplenkime vėžį“ komanda, tampa VIRTUALUS bei nukeliamas į 2021 metų vasario mėn. 1-15 d.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais kviečiame bėgti už mūsų komandą, o šių metų bėgimą įprasminti išpildant onkologine liga sergančios Barboros svajonę! Barbora svajoja apie Nintendo Swich žaidimų konsolę, kadangi labai mėgsta žaisti įvairius žaidimus, o laikas namuose neinant į darželį prailgsta.

Mergaitei buvo diagnozuotas Wilmso navikas, kuris pareikalavo sunkaus chemoterapinio gydymo ir dešinio inksto operacijos. Šiuo metu Barbora yra namuose, po truputį stiprėja ir kasdien jaučiasi vis geriau! Nors mergytei ir toliau teks lankytis ligoninėje nuolat besitikrinant sveikatą, tačiau Barbora tiki, kad sunkiausia jau užmaršty, o dabar reikia tik svajoti ir mėgautis vaikyste.

Skirkime „Eurovaistinės Kalėdinį bėgimą" mergaitei, kuri nuo pat gimimo kovoja už pergalę gyventi. Net jei žiemą bėgti ir šalta - gerumu degančios širdys visada sušildo.

Daugiau informacijos apie bėgimą ir registraciją

LET'S JOIN CHALLENGE TOGETHER

Tris metus iš eilės, visus besidominčius kovos menais rudenį kviesdavome į drauge su Kyokushin Karate Klubas OSU ir Shori Karate Mokykla organizuojamą Kyokushin Karate "Let's Join the Fight Together" čempionatą, kuris nepalikdavo abejingų ir visus užkrėsdavo geroms emocijoms, kadangi sportininkai kovodavo ne tik dėl medalių, bet ir dėl sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų bei šviesesnės jų vaikystės.

Šiemet dėl susiklosčiusios situacijos ir mūsų visų saugumo to padaryti negalėojme, tad kvietėme priimti  virtualų "LET’S JOIN CHALLENGE TOGETHER" iššūkį! Tai dar viena proga nebūti abejingiems, pasidalinti gerumu ir padėti tiems, kurie kasdien kovoja už pergalę gyventi!

Daugiau informacijos apie iššūkį

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Anželika, 1,5 m. Mergaitei diagnozuotas galvos smegenų navikas. Ji svajoja apie stumdomą triratuką ir stovimą piešimo lentą.

Ieva, 16 m. Mergaitei diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Ji svajoja apie Apple Ipad Air 4.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Pagalba svarbiausiomis apsauginėmis priemonėmis karantino ir pandemijos akivaizdoje

Apsauginės priemonės šiuo sunkiu pandemijos laikotarpiu yra būtinybė kiekvienam iš mūsų. Tai yra labai svarbu ir mažiesiems herojams bei jų šeimoms!

Siuntos su apsauginėmis priemonėmis ir toliau keliauja pas mūsų mažuosius draugus. Tikime, kad respiratoriai, kaukės bei apsauginiai akiniai mažyliams padės ištverti šį sunkų pandemijos laikotarpį!

Esame begalo dėkingi Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondui, kadangi jų suteiktos paramos dėka galime aprūpinti šeimas apsauginėmis priemonėmis bei dėmesiu. Ačiū, už Jūsų kilnias širdis!

Dėkojame mūsų partneriams Omniva Lietuva - už siuntų operatyvų pristatymą, UAB Pakuotės pasaulis - už suteiktas nuolaidas siuntų dėžutėms bei Tesatape, UAB - už priemones pakuojant siuntas. Ačiū, už Jūsų pagalbą!

Palinkėsime visiems būti atsakingiems, saugokite save ir kitus!

 

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Nešiojamas kompiuteris Deimantui ir susitikimas su Benediktu Vanagu

Riziką ir ekstremalius dalykus mėgstantis Deimantas patyliukais svajojo apie susitikimą su Benediktu Vanagu! Netikėtas ir malonus pokalbis su lenktynininku berniukui sukėlė daug gerų emocijų, o viso susitikimo metu veide nedingo kukli šypsena.

Deimantui 2016 m. buvo diagnozuotas piktybinis smegenų navikas. Buvo atlikta operacija bei taikytas gydymas. Po beveik dvejų metų gydymo Deimanto tyrimai tik gerėjo, berniukas jautėsi sustiprėjęs. Tačiau šių metų rugpjūčio mėn. 31 d. tyrimų rezultatai parodė, kad liga sugrįžo, tik šį kartą į stuburą. Iš Šilutės kilęs mažasis kovotojas šiuo metu gydosi Kauno klinikose. Didžiausias berniuko ir visos šeimos tikslas sugrįžti į remisiją. Iš visos širdies tikime, kad šis tikslas tikrai bus pasiektas!

Dėl susiklosčiusios situacijos Deimantui buvo paskirtas nuotolinis mokymas, tačiau tokiu būdu berniukas neturėjo galimybės bendrauti su mokytojais. Ilgai negalvojęs Deimantas parašė svajonių laišką, kuriame nurodė savo svajonę - turėti nešiojamą kompiuterį! Nusprendėme, kad ši dovana ir susitikimas su pačiu Benediktu Vanagu pradžiugins mažo berniuko širdį!

Didelį ačiū tariame Benediktui Vanagui, kuris dalinosi padrąsinančiais žodžiais, patirtimi, šiluma ir tikrai nustebino bei pradžiugino Deimantą! Tikime, kad tai dar vienos, naujos draugystės pradžia!

Už dovanotą Lenovo Thinkpad kompiuterį nuoširdžiai dėkojame BTT Cloud - Benedikto Vanago technologijų pajėgos. Nuo šiol berniukui bus daug paprasčiau mokytis ir tobulėti!

Taip pat dėkojame mūsų ilgamečiui fondo savanoriui Giedrius Pauža, Vaidas Mugauskas ir Energetikų mokymo centrui, už nenutrūkstamą paramą, ilgalaikį savanoriavimą bei pagalbą pildant vaikų svajones!

Video: LXM media

Kompiuterio pelė, deimantinės mozaikos bei kvepalai Agotai

Menininkės gyslelę turinti dvylikametė Agota pasitinka mus Santaros klinikose, vaikų Pediatrijos skyriaus kiemelyje. Mergaitės akys išduoda, kad po veido kauke slepiasi kukli šypsena, o jos delne, pačio brangiausio ir mylimiausio žmogaus - mamos Linos ranka.

Dar 2020 metų pavasarį Agota buvo veikli, sportiška mergaitė, tačiau viskas apsivertė vos per kelias dienas, kai vasaros pradžioje jai buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė liaukemija. Šiuo metu mergaitė pabaigė taikytą gydymą chemoterapija ir pasiekus remisiją, greitu metu keliaus namo, į Panevėžį.

Agotai mokytis nuotoliniu būdu sekasi puikiai, tačiau, kad tai daryti būtų dar lengviau ir patogiau ji svajojo ne tik apie pelytę prie Apple MacBook Air kompiuterio, kadangi bet kokios prijungti negali. Taip pat Agota svajojo apie mergaitiškus kvepalus. Mergaitė yra labai kūrybiška, tad laisvalaikiu jai patinka dėlioti deimantines mozaikas, su įvairiais peizažais. Mažoji Agota tai prilygina meditacijai. Ačiū tau, mažoji, už fondui padovanotą, rankomis sudėliotą paveikslą. Linkime kuo greičiau pasveikti ir niekada nesustoti kurti, nes tavo mažos rankytės kuria didelius stebuklus!

Mūsų mažosios draugės Agotos svajonės buvo išpildytos Sothys Lietuva kolektyvo paramos dėka. Norime nuoširdžiai padėkoti jums ir kartu su Agota ištarti patį tyriausią vaikišką a č i ū, kad trokštate skleisti gėrį, dalinti savo šiluma ir šypsena su onkologinėmis ligomis sergančiais mažaisiais vaikais, kuriems tai reiškia nepaprastai daug!

Taip pat, dėkojame TOPO CENTRUI ir Aurelijui Rusteikai, už pagalbą pildant mergaitės svajonę, ilgalaikę draugystę bei suteiktas nuolaidas! Nieko nėra nuoširdžiau, už vaikišku balsu ištartą “ačiū”, kad jums rūpi!

Video: LXM media

Nešiojamas kompiuteris Vladislavui

16-metis Vladislav yra gerai besimokantis, mėgstantis sportuoti, berniukas. Mėgstamiausia sporto šaka - krepšinis, o krepšininkas - Stephen Curry. Kadangi šiuo metu sportuoti nėra galimybės, berniukas labai pamėgo kompiuterinius žaidimus.

Šių metų vasario mėn. Vladislavui buvo nustatyta leukemija. Iš pat pradžių gydymas buvo labai sunkus, kadangi tuo metu berniukas turėjo ir gretutinių ligų. Šiuo metu berniukui yra taikomas palaikomasis gydymas ir jis jaučiasi geriau.

Vladislav mokosi namuose ir tam reikalingas geras ir galingas kompiuteris, kadangi mėgsta ne tik mokytis, bet ir žaisti. Kaip mažasis kovotojas teigia, šiuo metu turimas kompiuteris yra labai senas, tad svajojo apie naują nešiojamą kompiuterį, kad būtų lengviau ir efektyviau mokytis bei žaisti taip pamėgtus kompiuterinius žaidimus.

Mūsų herojaus Vladislavo svajonė buvo išpildyta AB “Pieno žvaigždės” paramos dėka, kuri buvo surinkta vykdytos “Dvaro pieno” gerumo iniciatyvos metu. Mažajam kovotojui įteiktas nešiojamas HP Pavilion Gaming kompiuteris. Norime ištarti ypatingą ačiū AB “Pieno žvaigždės”, už Jūsų iniciatyvumą, kilnumą bei norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės! Ačiū, kad esate drauge! 

Taip pat norime padėkoti ir Jums visiems, kurie pirkote “Dvaro pieną” ir taip prisidėjote prie šios svajonės išsipildymo! Ačiū jums!

Ačiū tariame Sparta Textile, už vyriškas kojines!  

*Berniuko svajonė buvo išpildyta iki griežto karantino paskelbimo.

Video: LXM media

Telefonas bei stacionarus kompiuteris Lukrecijai

Lukrecija yra kukliai besišypsanti mergaitė iš Šiaulių, kuri labai mėgsta piešti, važinėtis dviračiu, taip pat yra labai talentinga - groja kanklėmis Šios mažos mergaitės svajonę pildėme kiek kitaip. Skyrius, kuriame šiuo metu yra Lukrecija, dėl pandemijos nepriima lankytojų, tad susitikome, perdavėme šilčiausius linkėjimus bei dovanas jos mamai Danguolei.

Rugsėjo mėnesį Lukrecijai buvo diagnozuota osteosarkoma - kojų ilgųjų kaulų auglys. Šiuo metu yra taikoma chemoterapija. Planuojama, kad gydymas truks pusę metų ir tuomet mažosios kovotojos lauks operacija. Nors ir Lukrecija šiuo metu jaučiasi silpnai, tačiau jos veidą puošia šypsena Mergaitės svajonė buvo gauti Iphone 11, kad galėtų klausytis muzikos bei žiūrėti muzikinius vaizdo klipus. Taip pat dėl susidariusios situacijos Lukrecija mokosi nuotoliniu būdu. Kad tai galėtų daryti jai yra reikalingas ir kompiuteris.

Nuoširdžiai norime padėkoti Sothys Lietuva kolektyvui, kurių dėka mažoji Lukrecija galės mėgautis sklindančia muzika iš Iphone 11 telefono. A č i ū, už draugystę, už tai, kad dalinatės savo gerumu su onkologinėmis ligomis sergančiais mažaisiais vaikais!

Didelį AČIŪ tariame ir Dmitrij Gucalo, UAB HP Line Lt bei Hewlett Packard, už padovanotą stacionarų kompiuterį, kuris pravers mažąjai Lukrecijai mokantis nuotoliniu būdu. Ačiū, už jūsų gerumą ir buvimą drauge!

Taip pat, dėkojame TOPO CENTRUI ir Aurelijui Rusteikai, už pagalbą pildant mergaitės svajonę, ilgalaikę draugystę bei suteiktas nuolaidas! *Mergaitės svajonė buvo išpildyta iki griežto karantino paskelbimo. Dalis vaizdo medžiagos filmuota artimųjų.

Video: LXM media

Vaikiškas elektrinis visureigis bei šviečiantis molbertas Deimantei

Bendrauti mėgstanti penkerių metukų Deimantė yra kūrybinga ir mėgsta piešti, tačiau ar kas nors galėtų pagalvoti, kad šiai mažai mergaitei patinka ir vairuoti?

Deimantė limfoblastine leukemija susirgo kai jai buvo 2,5 metukų. Ne taip seniai mergaitė dar buvo Žagarės globos namuose, o nuo birželio mėnesio ji stipriai, savo mažame delne laiko tėčio (globėjo) ranką. Šiuo metu mažoji kovotoja yra namuose, Šiauliuose, kur jai taikomas dienos stacionaras.

Kadangi Deimantė labai mėgsta piešti jos tėvelis parašė mums svajonių laišką, kuriame aprašė mažosios mergaitės norus - turėti šviečiantį molbertą, kuriame galės ne tik piešti, bet ir lengviau įsiminti parašytus skaičius bei raides. Tačiau didžiausias mergaitės noras buvo turėti vaikišką visureigį! Tai bent! Auganti pamaina Dakaro ralyje ?

Nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū norime ištarti draugų komanpanijai iš Kauno, kurių dėka Deimantė galės piešti net ir vakarais bei neturint vairuotojo pažymėjimo vairuoti vaikišką Mercedes-Benz visureigį! A č i ū tariame Edvinui V., Edvinui Ve., Gretai, Viktorijai, Mindaugui, Agnei, Ievai, Kostui, Domantei bei Andželikai. Jūsų gerumo dėka išsipildė mažos mergaitės didelės svajonės!

*Mergaitės svajonė buvo išpildyta iki griežto karantino paskelbimo.

Video: LXM media

Mobilus telefonas Sergejui

Iki šių metų liepos mėn. 15-metis Sergej buvo sveikas ir sportiškas jaunuolis, mėgo žaisti futbolą. Tačiau liga pasirodė staigiai ir netikėtai, buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Šiuo metu jaunasis kovotojas yra gydymo procese. Nors jam pačiam sunku judėti ir visada juo rūpinasi mama Nadežda, po kauke pasislėpusi šypsena tik įrodo, koks stiprus ir nepasiduodantis yra Sergej!

Šeimoje yra tik berniukas ir jo mama, tad paauglio svajones išpildyti vienai moteriai kartais būna sunku. Sergej svajojo turėti naująjį išmanųjį telefoną, kadangi senasis dažnai strigdavo ir sukeldavo problemų virtualiai bendraujant su draugais. Nieko nelaukusi Sergej mama parašė laišką į svajonių paštą.

Norime padėkoti nuostabiam žmogui, Robert Ziminski, kurio paramos dėka Sergej nuo šiol galės džiaugtis naujuoju Samsung S20 telefonu ir niekam netrukdant lengviau bendrauti su draugais! Berniuko, jo mamos ir fondo vardu, tariame didelį ir nuoširdų ačiū, už Jūsų gerumą ir pagalbą sunkiai sergantiems vaikams!

*Jaunuolio svajonė buvo išpildyta iki griežto karantino paskelbimo.

SUTEIKTA PAGALBA

Mankštos Kornelijai

Žaviajai Kornelijai padedame jau ne pirmą kartą ir labai džiaugiamės matydami, kad mergaitė stiprėja, mankštos atneša teigiamus pokyčius!

Kornelija nuo pat gimimo serga reta liga - spinaline raumenų atrofalija dėl kurios nevaikšto. Jau porą metų ji yra gydoma vaistais, tačiau taip pat jai reikalinga intensyvi nuolatinė kineziterapija, kurios dėka ir yra matomi rezultatai.

Po pirmojo karantino Kornelija nusilpo, nes vėlavo reikalingas jai gydymas, nebuvo laiku padaryta injekcija, o jos būklę buvo galima palaikyti tik mankštomis, tad dabar viską vėl tenka pradėti iš naujo. Kornelija pati labai stengiasi ir džiaugiasi pasiektais rezultatais ir su visa šeima tiki, kad anksčiau ar vėliau pavyks įgyvendinti jos didžiausią norą - vaikščioti ar bent atsistoti savarankiškai! To iš visos širdies ir linkime šiai kovotojai bei nuoširdžiai džiaugiamės, kad dar kartą galėjome padėti šiai šeimai ir jų nuostabiai dukrytei!

Didelį ačiū tariame Manilla komandai, kurių aukų dėka galėjome padėti Kornelijai! Tikime, kad mergaitei šios mankštos bus labai naudingos ir efektyvios! Esami labai laimingi, kad turime tokią gražią draugystę ir Jūsų paramos dėka galime padėti tiems, kam labiausiai to reikia.

Pagalba Amelijai įsigijant vaikštynę

Juokas - geriausi vitaminai Amelijai, o laisvė judėti - džiaugsmas mažoje širdelėje!

Kai Amelijai buvo pusė metukų, jai prasidėjo epilepsijos priepuoliai. Mergaitė augo, mokėsi sėdėti, šliaužti, stovėti ir vaikščioti, mėgdžiojo teletabius. Būdama dvejų, smarkiai susirgo. Buvo diagnozuota inkstų liga – pielonefritas. Po jos sekė komplikacija – autoimuninis encefalitas, kuris labai paveikė mergaitės raidą. Mergaitė yra visiškai nesavarankiška, tačiau mamos ir tėčio pagalba ji džiaugiasi kiekviena diena. Šiuo metu mažoji Amelija lanko terapijas, pradėta taikyti reabilitacija.

Šventinės nuotaikos tapo dar šventiškesnės, kadangi Ameliją pasiekė ilgai laukta vaikštynė, kurios dėka mergaitė juda lengviau, o svarbiausia tai suteikia dar didesnio džiaugsmo jai ir jos tėveliams! Laisvės pojūtis, kad mergaitė gali judėti pati - tai didelis žingsnis pirmyn ! Džiaugiames, kad didelių pastangų dėka, einate tik į priekį!

Tariame didelį ačiū Mantui Bertuliui, kuris savo gimimo dieną įprasmino kviesdamas draugus aukoti mūsų mažiesiems kovotojams! Manto dėka, galėjome prisidėti prie pagalbos Amelijai, įsigijant vaikštynę! Tikime, kad mergaitei ši vaikštynė bus labai naudinga ir efektyvi!

Nuoširdžiai dėkojame Manto draugams, kurie gausiai aukojo bei palaikė kilnią iniciatyvą!

Arėjos Kalėdų stebuklas!

14-metė Arėja nuostabi, kūrybinga ir sportiška mergaitė, kuri gimė sveika, tačiau sulaukus 2 metukų jai buvo diagnozuota sunki genetinė liga - cistinė fibrozė. Tiksliau mišri jos forma - tai liečia ir plaučius, ir virškinimą. Po ligos diagnozavimo mergaitė buvo gydoma Kauno klinikose. Ilgus metus gydėsi vaistais. Rudenį, po paskutinio pravesto gydymo, gydytojai pastebėjo, kad Arėjai yra būtinas kosulio asistentas. Šiuo metu mergaitė namuose jau turi, mamos Ramunės teigimu, didžiausią kalėdinę dovaną - kosulį lengvinantį asistentą. Arėja lengviau ir švariau kvėpuoja, gali lengviau atkosėti ir jaučiasi pastebimai geriau!

Norime ištarti nuoširdų ačiū GryNumber Health ir Caverion Lietuva, kurių paramos dėka galėjome ištiesti pagalbos ranką Arėjai ir padovanoti jai, taip reikalingą kosulio asistentą. Ačiū už neįkainojamą bendrystės dovaną, paramą bei atliktą didžiulį darbą!

Taip pat Arėjos ir jos mamos Ramunės vardu, norime padėkoti gydytojai Valdonei Misevičienei, kuri nuo pat pradžių visus tuos metus gydo, prižiūri ir padeda mergaitei. Ačiū, už Jūsų pastangas, gerumą bei didelę širdį! Arėja, linkime tau neprarasti vilties, tikėjimo ir toliau svajoti, nes svajonės pildosi!

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

“Biblijos pasakojimai apie Jėzų” mūsų mažiesiems

Tikėjimas sunkiai sergant yra nepaprastai svarbus! Kasdien mūsų mažieji ligoniukai kovojantys su onkologinėmis ligomis tiki, kad jau greitai liga pasitrauks, jie tiki, kad jau greitai gyvenimas sugrįš į senas vėžias ir tiki daug gražesniu ir sveikesniu rytojum!

Nuo šiol Vilniaus Santariškėse besigydantys mažieji kovotojai ir jų artimieji prie kiekvienos lovos ras gražiausių iliustracijų kupinas knygas - “Biblijos pasakojimai apie Jėzų”, kurios nuoširdžiai tikime, kad kai kuriems įkvėps dar daugiau vilties ir tikėjimo!Artimiausiu metu šios knygutės taip pat pasieks ir Kauno Klinikų pacientus!

Už šią gražią idėją ir pagalbą ją įgyvendinant nuoširdžiai dėkojame Gintautui Miežioniui! Ačiū, kad dalinatės gerumu su aplinkiniais ir įkvepiate jiems tikėjimo!

#NarushiTautosVaikai

Gruodžio 11-13 dienomis, mūsų fondo draugai restoranas Narushi vykdė gerumo iniciatyvą #NarushiTautosVaikai, kurios metu, Jūsų visų dėka, buvo surinkta net 901,40€ suma! Pinigėliai bus skirti mažųjų ligoniukų didžiųjų svajonių išpildymui!

Norime pasidžiaugti ir ištarti didelį A Č I Ū Narushi už Jūsų gerumą ir gražius norus, kurie virto realybe! Ačiū, kad esate kartu!

Pliušiniai žaislai sunkiai sergantiems vaikams

Iš visos širdies dėkojame Devido mamytei Viktorijai Ivanenkovai , kurios rankos kuria stebuklus - rankų darbo pliušinius, minkštus žaisliukus!

Auksarankė mamytė pagamino šiuos nuostabius žaislus mūsų globojamiems mažyliams, nes juk užmigti apsikabinus tokį, širdžiai mielą meškutį ar zuikutį yra daug lengviau! Visi žaisliukai netrukus pasieks mūsų mažuosius herojus. Didelis ir nuoširdus a č i ū Viktorijai, už šias dovanas bei skleidžiamą gėrį!

Taip pat tariame ačiū Omniva , kurių dėka šios minkštos dovanos greitai ir patikimai pasiekia mūsų globojamus, sunkiai sergančius vaikus!

Ačiū, kad esate kartu!

Kalėdinės dovanos vaikams

Norėdami pradžiuginti savo mažuosius draugus prieš pat gražiausias metų šventes suruošėme jiems dovanų dėžutes, pilnas skanėstų, žaislų, knygelių bei įvairiausių marškinėlių. Visa tai pakavome su didžiausiu džiaugsmu ir meile mažiesiems herojams!

Tariame nuoširdų a č i ū Sothys Lietuva, už suteiktą paramą dovanojant vaikams LEGO kontruktorius. Taip pat dėkojame Sparta Textile, Audimas, Aleksandrui Pogrebnojui, Žydrūnui Ilgauskui, Viktorijai Ivanenkovai Jūranui Moskaliovui, Pasvalio Riešuto Mokykla, Indrei Gaskaitei, Vandai Padimanskaitei, Jonui Valančiūnui, Menzel International bei UAB DUV už dovanas sunkiai sergantiems vaikams !

Didelis ačiū Omniva Lietuva, už pagalbą greitai ir laiku pristatant šias dovanas mažiesiems!

Taip pat ačiū tariame Pakuotės Pasaulis, už suteiktas nuolaidas siuntų dėžutėms bei UAB Tesatape, už pakavimo juostas ! Tik Jūsų visų dėka šventinis laikotarpis sunkiai sergantiems vaikams yra pripildytas džiaugsmo ir laimės akimirkomis!

Ačiū Jums!

Virtualaus renginio “Super Kalėdos su SKM” metu surengtas gerumo aukcionas

Gruodžio 27 d. buvo surengtos virtualios “Super Kalėdos su SKM”, kurių metu vyko labdaringa ir kilni akcija!

Visi norintys dalyviai, aukciono būdu galėjo įsigyti garsios tapytojos Justinos Adomavičienės paveikslą “Balerina”, kurį padovanojo Baltijos-Amerikos klinika ir jos vadovė Inga Malinauskiene, krepšinio kamuolį su “Žalgirio” krepšininkų parašais, “Ryto”, Kauno “Žalgirio” marškinėlius su parašais bei D.Sirvydžio marškinėlius!

Norime padėkoti mūsų fondo draugams SKM-Sostinės krepšinio mokykla už šią gražią ir kilnią iniciatyvą! Aukciono metu buvo surinkta net 1495 EUR suma, kuri bus panaudota suteikiant reikiamą pagalbą vaikams ir jų šeimoms bei išpildant slaptas vaikučių svajones!

Esame dėkingi visiems, kurie dalyvavo aukcione ir įsigydami šiuos daiktus prisideda prie mūsų fondo kilnių tikslų! Ačiū tariame Deividui Prunskui, Nerijui Sakalauskui, Giedriui Jarašūnui, Žilvarui Zinkevičiui ir Aurimui Bareckui! Tik kartu mes galime pripildyti sunkiai sergančių vaikų gyvenimus šiluma ir džiaugsmu!

SKM nuotr.

BENDROS INICIATYVOS

MANILLA LIBERI vaikų linija

Gerumas tai dovana, kurią galite dovanoti kiekvieną dieną! Manilla bei Sotera gražios iniciatyvos dėka, tai padaryti dar lengviau!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams!

Visus LIBERI linijos produktus galite įsigyti internetinėje MANILLA parduotuvėje.

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

MANTINGA šaldytos tešlos

Šventėms ne tik kepiniai ant stalo, bet ir pagalba sunkiai sergantiems vaikams!

Iki pat sausio mėnesio pabaigos prekybos tinkluose visi Lietuvos pirkėjai pirkdami Mantinga šaldytas tešlas prisidės prie didelių širdžių akcijos ir parems mūsų globojamus sunkiomis onkologinėmis ligomis sunkiai sergančius vaikus!

Dalinamės su Jumis receptų idėjomis, kurias galite rasti Mantingos internetinėje svetainėje: www.mantinga.lt .

Tik kartu mes esame daug stipresni!

Mantinga arch. nuotr.

EMKO gerumo iniciatyva

Galbūt ieškote gaivių idėjų savo namuose ar neįprastų sprendimų interjere?

Visa tai jums gali pasiūlyti EMKO - mūsų fondo draugai, kuriantys modernaus dizaino baldus bei kitus interjero elementus!

Atsinaujindami namus, ne tik sukursite jaukumą juose, bet ir prisidėsite prie paramos sunkiai sergantiems vaikams! 2 proc. nuo kiekvieno pirkinio internetinėje parduotuvėje www.emko-online.lt skiriama mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams!

Ačiū, kad Jums rūpi!

ATRIBUTIKA

#užsidėktašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 

Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmutke.eu !

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu shop@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

Mobili CharyTime platforma

Mes labai džiaugiamės gražia draugyste su mobilia platforma CharyTime ir kviečiame visus jungtis prie gražių darbų vienu mygtuko paspaudimu!

CharyTime yra nemokama paramos platforma žmonėms, kurie nori padėti. Jums tereikia užsiregistruoti CharyTime tinklapyje arba atsisiųsti programėlę, atlikti trumpas užduotis ir skirti gautus taškus mėgiamoms paramos organizacijoms!

Šioje platformoje besireklamuojančių įmonių dėka jūsų taškai yra konvertuojami į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Platforma pasiekiama: Android, iOS, www.CharyTime.com (web versija).

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite