Žiūrėti naršyklėje
Pažintis su „JUNG Vilnius“ vadovu: apie išmanumą darbe, gyvenime ir net... po oda +
undefined

Nesuklysite ilgus metus mūsų komandos vairą laikantį Raimundą Skurdenį pavadinę nei technologijų entuziastu, nei vizionieriumi. Apie tai, kodėl verta įsileisti į visas sritis ir tiesiogine žodžio prasme arčiau kūno šiek tiek išmanumo – interviu žurnale „Žmonės“.

Skaitykite daugiau
Geriausių metų interjerų apdovanojimuose – ir „JUNG Vilnius“ favoritai +
undefined

Jau 17-ąjį kartą paskelbti konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė 2021“ nugalėtojai. Šiemet už tikėjimą ateities namų koncepcija ir išmaniųjų JUNG bei SIEDLE technologijų integravimą interjere garsiausius aplodismentus skyrėme Julijos Mikalauskės ir Viktorijos Tribockienės projektui. Tačiau jų verti visų nominacijų laimėtojai!

Skaitykite daugiau ir pasigėrėkite projektais
„JUNG Showroom“ užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas +
undefined

SuJUNGėme jėgas su „Virtuvės mitų griovėjais“ ir prisidėjome prie Alfo Ivanausko nuotykio, grįsto tvarumo idėja. „Apsigyvenęs“ mūsų išmaniajame biure, pasitelkdamas daugelį čia įrengtų sprendimų, jis ištisas 30 valandų tiesioginiame eteryje vedė kol kas ilgiausią kulinarinį pokalbių šou!

Skaitykite daugiau
Patekti į „JUNG Showroom“ paprasčiau nei paprasta +
undefined

Viliamės, jog tikrai girdėjote apie mūsų moderniajame biure įkurtą ir visiems atvirą protingojo namo sistemų demonstracinį saloną. O ar žinote, kad registracija norint jame apsilankyti dabar vyksta platformoje „Calendly“? Taip daug greičiau ir patogiau. Matote laisvus apsilankymo laikus. Norimą vizito dieną ir laiką galite susiplanuoti net kelioms savaitėms į priekį. Visiems registracijos metu nurodytiems asmenims ateina priminimas apie artėjantį vizitą.

Susiplanuokite apsilankymą jau dabar