Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

SUKURKIME STEBUKLĄ VAIKAMS!

Atas, 5 metai. Berniukui diagnozuotas galvos kamieno navikas. Šiuo metu berniukui Kauno klinikose atliekamas gydymas. Atas svajoja apie robotą arba/ir lego konstruktorių.

Mykolas, 14 metų. Berniukui yra diagnozuotas žarnyno vėžys. Neseniai buvo atlikti visi chemoterapijos kursai. Mykolas svajoja apie riedį.

Deimantas, 4 metai. Berniukas gyveno globos namuose, tačiu šiuo metu jis jau turi naują šeimą. Vaikas turi labai daug sveikatos problemų - fetalinis alkoholio sindromas, trombocitopenija, atopinis dermatitas, cista, suaugę du šonkauliai ir daug kitų. Deimantas svajoja apie keturratį motociklą.

 

Dėl vaikų svajonių išpildymo prašome kreitis el. paštu: info@kaukenoparama.lt

ŠIUO METU REIKALINGA PAGALBA

Giedrius

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Berniukui diagnozuota cistinė fibrozė, jį kankina astmos priepuoliai, o ligoninėje praleistų metų vis daugiau. Spalį Giedrius atšventė 18-ąjį gimtadienį. Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam bent žiūbsnelį sveikatos ir vilties!

Norėdami paaukoti Giedriui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA GIEDRIUI
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

Jokūbas

RK paramos grupė sulaukė berniuko vardu Jokūbas mamos laiško su pagalbos prašymu.

Jokūbui yra devyni metai. Berniukas labai protingas, linksmas, domisi sportu ir turi daug svajonių - svajoja žaisti futbolą ir krepšinį. Šiuo metu svajoja ir apie delfinų trenerio karjerą!

Jokūbui nuo mažens diagnozuotas VCP (vaikų cerebrinis paralyžius). Šeima nuolatos dirba su specialistais, lankosi sanatorijose ir delfinariume. Prieš du metus Jokūbas pradėjo lankyti Filaretų pradinę mokyklą. Kadangi Jokūbas kalba neaiškiai ir tyliai - jam labai svarbu išmokti naudotis kompiuteriu. Dėl berniuko sunkios fizinės negalios, paprastos kompiuterio klaviatūros Jokūbėliui netinka. Šeima daug domėjosi, kokia priemonė labiausiai atitiktų Jokūbo poreikius ir jiems pavyko surasti ypatingą klaviatūrą - "Maximanus 105". Deja, ši priemonė šeimai yra neįperkama, jos kaina siekia net 2500 Eurų.

Todėl, labai prašome padėti Jokūbui įsigyti šią begalo jam svarbią priemonę! Tik su jos pagalba berniukas galės mokytis, bendrauti ir tobulėti!

Norėdami paaukoti Jokūbui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA JOKŪBUI.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

Šarūnas

Prieš metus į mus kreipėsi Šarūnas – vaikinas, kuriam yra reikalingos vandens procedūros, kad galėtų lengviau judėti.  25-ių metų jaunuolis iš Kauno, 2011 metais yra patyręs sunkią traumą - Norvegijoje iškrito iš 9 metru aukščio, III lygio komoje išgulėjo net 24 paras. Vėliau vaikinui teko iš naujo mokintis sėdėti, kalbėti ir vaikščioti. Baseinas Šarūnui yra tiesiog būtinas, siekiant sumažinti po įvykio likusias sveikatos problemas. RK paramos grupė yra padovanojusi Šarūnui galimybę lankyti baseiną metus, tačiau šiuo metu yra reikalingas narystės pratęsimas. Kviečiame visus prisidėti ir paaukoti Šarūnui taip reikalingai reabilitacijai.

 

Norėdami paaukoti Šarūnui, pavedimo paskirtyje nurodykite: PARAMA ŠARŪNUI
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Fondo kodas: 302721009
a/s. LT984010042502981574
AB DNB bankas

 

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Kajaus riedis

Norime pasidžiaugti, kad R. Kaukėno paramos grupė sulaukia vis daugiau dėmesio žmonių, kurie nelieka abėjingi vaikų norams ir yra pasiryžę jiems sukurti mažą stebuklą. Šį kartą į Kajaus svajonę turėti riedį atsiliepė Vytautas Bikinis, kuris su visa šeima nieko nelaukdamas įteikė berniukui šią dovaną.

Kajus yra be galo kovingas berniukas, atkakliai kovojantis dėl savo sveikatos. Kajui buvo diagnozuotas galvos auglys, po kurio sekė sunki operacija, chemoterapijos kursai ir didelio skausmo dienos ne tik jam, bet ir jo šeimai.

Nepaisant to, šiandien Kajus jaučiasi kur kas geriau! Berniukas labai linksmas, komunikabilus ir protingas, savo laisvą laiką dažniausiai leidžia spręsdamas kryžiažodžius arba palaikydamas tėčiui kompaniją žvejyboje.

Norime pasidžiaugti, kad nuo šiol Kajus galės mėgautis dar vienu hobiu apie kurį ilgai svajojo - pasivažinėjimu jam dovanotu riedžiu.

Nuoširdžiai dėkojame Vytautui ir visai jo šeimai už prasmingą laiką ir dovanas. Jūs esate puikus pavyzdys, kad geri darbai ir pozityvios emocijos gali atnešti vaikams nesuvaidintą džiaugsmą! Taip pat dėkojame vaikų kambariui  "Lobio sala" už pramogas mažiesiems ir už galimybę apsilankyti Jūsų spalvinguose namuose. 

Linkime Kajui saugių kelionių riedžiu! 

Video medžiaga: Sporto kadras 

 

GERI DARBAI

Elija

RK paramos grupės vienas iš pagrindinių tikslų yra suteikti kuo daugiau gražių akimirkų vaikams, kuriems gyvenimas pagailėjo sveikatos ir pilnaverčių vaikystės dienų.

Todėl, kiekvienos šeimos istorija mums yra ypač svarbi - mes stengiamės užmegzti stiprų ryšį su vaikais ir jų tėveliais bei suteikti reikalingą pagalbą reikiamu metu. Ypatingą ryšį jau daug mėnesių paramos grupė palaiko ir su Elija ir jos mama Birute. 2017 m spalio mėnesį aplankėme šią šeimą jų namuose Panevežyje. Buvome labai šiltai pasitikti ir džiaugėmės matydami, rodos, vis labiau švytintį Elijos veiduką.

Vizito metu mūsų komanda įteikė šiai šeimai nors ir paprastą, bet joms labai svarbią dovaną - lagaminą. Kiekvieną kartą keliaujant į ligoninę, Elijytei ir jos mamai kelionė apkarsta dėl sunkių nešulių, kurių būna gausa. Tikimės, kad didelis lagaminas taps patogi priemonė greitai keliauti į ligoninę. Tačiau, linkime ir tikime, kad kelionių šia kryptimi bus vis mažiau!

Esame labai dėkingi vaikų mokyklai "Herojus" ir "Southwestern Advantage Lietuva" studentams, kurie rinko lėšas skirtas Elijos gydymui, reikalingai med. įrangai, medikamentams ir kitoms būtinoms priemonėms, kurios galėtų palengvinti šios šeimos kasdienybę. Tą kartą žmonės atvėrė ne tik savo namų duris, bet ir dideles širdis. Ačiū Jums visiems!

Giedrius

RK paramos grupė aplankė sunkiai sergantį Giedrių ir nuvežė jam medikamentus, kurie palaiko geresnę šio kovotojo būklę.

Visai neseniai Giedriui suėjo 18 metų, tad norime nuoširdžiai palinkėti kuo didžiausios sveikatos, kuri į gyvenimą atneštu daugiau spalvų ir nuoširdaus džiaugsmo.

Esame labai laimingi, kad Giedrius šiuo metu gali mėgautis laiku namuose su mama ir tėčiu, išeiti šiek tiek pasivaikščioti į kiemą ir pasidžiaugti rudenine saule ir margaspalviais medžiais.

Didelis AČIŪ visiems, kurie prisidedate prie pagalbos Giedriui ir aukojate jam būtiniems vaistams.

Urtė

Visai neseniai pasakojome Jums apie sunkiai sergančios Urtės šeimą ir prašėme pagalbos įsikūriant naujame socialiniame būste, kuris buvo visai tuščias.

Norime pasidžiaugti, kad į prašymą padėti įsigyti lovas, atsiliepė UAB "Joniškio baldai", kurie sutiko šeimai padovanoti net dvi lovas su čiužinukais ant kurių, kaip pati Urtė teigė: "Miega, kaip kūdikis" :)

Su visų Jūsų pagalba, R. Kaukėno paramos grupė taip pat įnešė šiek tiek šilumos į Urtės ir jos šeimos namus. Išgirdę mamos Erikos norą, kad namuose visada būtų artimieji, padovanojome jiems nuotraukas, kuriose yra įamžintos šios gražios šeimos gyvenimo akimirkos. 

Esame labai dėkingi UAB "Joniškio baldai" už rūpesti ir nuoširdžią pagalbą bei visiems, kurie aukojate ir tiesiogiai prisidedate prie gerų darbų įgyvendinimo.

 

INICIATYVOS

SPA namai "Be yourself"

Spalio 23-29 dienomis RK paramos grupė kvietė visus apsilankyti Kaune įsikūrusiuose SPA namuose "Be yourself", kuriuose žmonių laukė šaunus ir pofesionalus kolektyvas pasiryžęs pagražinti ne tik Jūsų išorę, bet suteikė galimybę būti gražiais ir vidumi. Nuo kiekvienos procedūros, kuri buvo atliekama SPA namuose, 5% buvo skiriami R. Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams, jų svajonių išpildymui.

Tad kiekvienas atvykęs adresu Kęstučio g. 81, tiesiogiai prisidėjo prie gražių emocijų suteikimo sergantiems mažiesiems.

Norime nuoširdžiai padėkoti šiam šauniam kolektyvui už nuoširdumą, supratimą ir meilę vaikams.

Krepšinio aistruoliams

R. Kaukėno paramos grupė, krepšinio klubas "Šiauliai" ir bilietų platintojas Ticketmarket.lt spalio mėnesį pristatė visuomenei naują projektą, kurio metų mūsų fondo globojamus vaikus galite paremti įsigydami bilietus į BC "Šiauliai" krepšinio varžybas Šiaulių arenoje.

Viskas, ką Jums reikia padaryti norint įsigyti bilietus į rungtynes ir prisidėti prie pagalbos vaikams:

Apsilankykite www.ticketmarket.lt puslapyje -> pasirinkite norimus įsigyti bilietus į BC "Šiauliai" varžybas -> puslapio apačioje pažymėkite varnelę "PP" -> įsigykite bilietą su 40 euro centų paramą vaikams.

Norime nuoširdžiai padėkoti BC "Šiauliai" ir Ticketmarket.lt  už iniciatyvą, kuri tikime suvienys daug kilnių žmonių geriems darbams - vienu varnelės paspaudimu, žmonės turi galimybę paaukoti 40 euro centų sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams, tiesiogiai prisidėti prie jų slaptų svajonių išpildymo, med. įrangos ir medikamentų aprūpinimo.

 

RENGINIAI

Kviečiame į labdaringą bėgimo treniruotę

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su olimpiete Egle Balčiūnaite ir bėgimo treneriu Daliumi Pavliukovičiumi kvieičia visus dalyvauti labdaringoje bėgimo treniruotėje "Bėkime už sveikenę ateitį", kuri vyks š.m. lapkričio 11 dieną Vilniaus lengvosios atletikos manieže.

Treniruotės metu mūsų draugai, profesionalaus bėgimo atstovai supažindins jus su bėgimo subtilybėmis ir technika bei pasidalins teorinėmis ir praktinėmis žiniomis!

Treniruotės kaina - 7 eurai. Visi už registraciją surinkti pinigėliai atiteks R. Kaukėno paramos grupės globojamiems vaikams, jų svajonių išpildymui!

Norintys užsiregistruoti į treniruote, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Bėkime už sveikesnę ateitį!

LKL varžybos Siemens arenoje

Spalio 8 d. Rimantas Kaukėnas kartu su visa paramos grupe dalyvavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose Lietuvos rytas - Žalgiris.

Tą dieną fondo steigėjas ir savanoriai pasitiko renginio dalyvius skatindami aukoti sunkiai sergantiems vaikams.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę pabendrauti su asmenybėmis, kurios nelieka abejingos mūsų veiklai ir mažiesiems! Renginio metu R. Kaukėno paramos grupės globojamiems mažiesiems ligoniukams buvo paaukota net 255 eurai.

Norime padėkti Siemens arenos kolektyvui už galimybę būti dalimi šaunių renginių, kurie džiugina vilniečius ir miesto svečius.

LKL varžybos Šiaulių arenoje

Su RK paramos grupės veikla žmonės galėjo susipažinti ir Šiaulių arenoje, kurioje spalio 21 d. vyko Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės BC "Šiauliai" - BC "Lietuvos rytas". Renginio metu fondas susirinkusiems krepšinio aistruoliams pristatė naują iniciatyvą, kurios metu žmonės apsilankę svetainėje www.ticketmarket.lt ir įsigyję bilietus į "Šiaulių" klubo varžybas nuo šiol gali paaukoti 40 euro centų mūsų fondo globojamiems sergantiems vaikams. 

Džiaugiamės, kad ir renginio metu žmonės neliko abejingi ir aukojo mažiesiems ligoniukams.

"Einu - bėgu - būsiu sveikas 2017"

Rimanto Kaukėno paramos grupė dalyvavo jau gražia tradicija tapusiame renginyje "Einu - bėgu - būsiu sveikas 2017", kuris kas kart suburia aktyvų Noriūnų miestelio jaunimą. Esame labai laimingi, kad galime prisidėti prie šios iniciatyvos ir matyti, kad vaikai gali šypsotis, judėti ir mėgautis tuo. Renginio metu Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos moksleiviai sportavo kartu su šauniaisias treneriais ir kūno klutūros mokytojais bei aktyviai leido laiką kieme. Renginį vainikavo apdovanojimų ceremonija, kurios metu visos dalyvavusios komandos ir treneriai buvo apdovanoti R. Kaukėno paramos grupės įsteigtais medaliais, padėkomis ir dovanomis.

Nuoširdžiai dėkojame Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos socialinei pedagogei Daivai Dūdienei už puikią renginio organizaciją ir treneriams, kurie šią dieną skyrė vaikams!

 

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

GERA DOVANA

RK paramos grupė nuoširdžiai dėkoja jaunam ir labai iniciatyviam "Gera dovana" kolektyvui už idėjas, kurios, tikime, virs magiškomis akimirkomis mažiesiems. 

SPA NAMAI "BE YOURSELF"

Nuo šiol RK paramos grupės aukų dėžutę galite rasti ir SPA namuose "Be yourself" adresu Kęstučio g. 81, Kaunas.

PASAULINIO LYGMENS SPORTININKAI

Rimanto Kaukėno paramos grupė sulaukė dėmesio ir iš pasaulinio lygio žvaigždžių.

UAB "JONIŠKIO BALDAI"

Nuoširdus AČIŪ už skubią pagalbą Urtės šeimai, kuri savo gyvenimą pradeda nuo 0.

Gera daryti gera

Visą mėnesį žmonės aktyviai dalyvavo mūsų veikloje, suvienijo jėgas ir kvietė visus aukoti mažiesiems ligoniukams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neliko abėjingi ir kvietė prisidėti prie mūsų fondo. Dalinamės keletomis akimirkų, kuriose mūsų draugai skleidžia svarbią žinią visuomenei.

ATRIBUTIKA

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

Užsakymai piimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

Užsakymai piimami el. paštu: info@kaukenoparama.lt

 

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite