San Deco’nun stensil koleksiyonlarıyla duvarlarınızı sanat eserlerine dönüştürün!

Stensil koleksiyonlarıyla yaşam alanlarınızın duvarlarında küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratabilirsiniz. San Deco’nun çeşitli konseptlerde ve ölçülerde hazırladığı stensiller, birkaç farklı şekilde uygulanabiliyor. San Deco stensillerini, uygun şartlarda saklandığı takdirde defalarca kullanabilirsiniz. 

Dekoratif kaplama uygulaması yaparken maskeleme bandıyla stensili yüzeye kolayca yapıştırabilir; elde etmek istediğiniz görüntüye göre stensilin tümünü ya da bir kısmını dekoratif sıvalarımız ile uygulayabilirsiniz.

Bu amaçla; San Deco Travertino, Obiante, Nostalgie, Beton Deco, vb. dekoratif kaplama ürünlerimiz ile desenler oluşturabilirsiniz.

Desen oluşturma işleminin ardından zemin kurumasını tamamlayınca decorative finish ürünleri ile arzulanan renkler kullanılabilir.

San Deco’nun Arista, Atracto ve Decorative Finish ürünleri, dilediğiniz renkleri kullanarak yapmış olduğunuz stensil çalışmasını sonlandırmanıza imkân sağlar.

Bir diğer uygulama şekli de stensilleri mekânlarınızdaki boyalı yüzeylerde kullanmak.

Stensili kuru yüzey üzerine maskeleme bandıyla yapıştırdıktan sonra nemli bir sünger aracılığıyla son kat renklendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak stensil desenlerini farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.

Bir tıkla adresinize teslim koleksiyonlar...

San Deco’nun yenilikçi ürün yelpazesinin online satışa sunulduğu sandecostore.com’da stensil koleksiyonlarını sipariş vererek, adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Klasik Stensil Koleksiyonu

Birbirinden farklı 10 stensil deseni sayesinde mekânınızın havasını değiştirmek sizin için çok kolay. Bu özel koleksiyondan dilediğiniz stensili seçin, duvarlarınıza şık bir dokunuşta bulunun.

Doğa Motifleri Koleksiyonu

San Deco Doğa Motifleri Stensil Koleksiyonu, mekânlara doğanın eşsizliğini getiriyor. Bu özel koleksiyondaki 6 çeşit stensilden dilediğinizi seçin, duvarlarınıza şık bir dokunuşta bulunun.

Fas Avluları Koleksiyonu

San Deco Fas Avluları Stensil Koleksiyonu, mekânlara Fas’ın eşsiz dokusunu getiriyor. Birbirinden farklı 6 stensil deseni sayesinde mekânınızın havasını değiştirmek sizin için çok kolay.

Hindistan Damask Koleksiyonu

San Deco Hindistan Damask Stensil Koleksiyonu, mekânlarınıza Hindistan’ın büyülü dünyasını getiriyor. 6 farklı stensil deseni bulunan bu özel koleksiyondan dilediğiniz stensili seçin, duvarlarınıza Hindistan esintisini yansıtın.

Zen Bahçeleri Koleksiyonu

San Deco Zen Bahçeleri Koleksiyonu, mekânlara zen bahçelerinin mistik ruhunu getiriyor. Birbirinden farklı 6 stensil deseni sayesinde mekânınızın havasını değiştirmek sizin için çok kolay. Bu özel koleksiyondan dilediğiniz stensili seçin, Zen bahçelerinin mistik havasını duvarlarınıza taşıyın.

Youtube Instagram Linkedin Twitter Facebook Pinterest

Değerli Yapı Sektörü Profesyoneli; bu bültene kayıtlı olarak Yapı Kataloğu’nun sizinle iletişim halinde olmasına, sizi yapı sektöründen yenilikler hakkında bilgilendirmesine veya sizleri sektörel fuarlara veya etkinliklere davet etmesine izin veriyorsunuz. info@yapikatalogu.com adresinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ya da yukarıdaki linkten üyeliğinizle ilgili işlem yapabilirsiniz. Gizlilik politikalarımız ve kişisel veri işleme hakkında daha fazla bilgi için, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz; http://www.yapikatalogu.com/gizlilik