Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime sunkiai sergančių vaikų svajones!

Karina, 14 m. Mergaitei yra diangnozuotas galvos smegenų auglys. Šiuo metu Karinai yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Karina svajoja apie išmanųjį telefoną "Samsung".

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Joris, 6 m. Berniukui buvo diagnozuotas nepiktybinis smegenų kamieno auglys, buvo atliekama sudėtinga auglio šalinimo operacija. Joris turi kelias svajones - turėti žaidimą Elite "N-strike", telefoną ir šuniuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Šiuo metu reikalinga pagalba

SUMAŽINKIME KRAUJO VĖŽIU SERGANČIŲ VAIKŲ KANČIAS

Rimanto Kaukėno paramos grupė kviečia visus prisidėti prie kilnios misijos – padėkime kraujo vėžiu sergantiems vaikams, sumažinkime jų skausmą ir taip palengvinkime jų sunkų gydymo kelią.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose (LSMULKK) šiuo metu labai trūksta gydymui svarbių priemonių – specialių adatų ir prietaiso, kurių dėka būtų lengviau atlikamos trepanobiopsijos procedūros mažiesiems.

SKAITYTI DAUGIAU

MEDIKAMNETAI GIEDRIUI

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. Kitas medikamntnų pirkimas planuojamas sausio pabaigoje-vasario pradžioje.

SKAITYTI DAUGIAU

Svajonės, kurios pildosi!

JOKŪBO ŽAISLAI

2018 m. sausio 9 d. Jokūbui tapo svajonių išsipildymo diena. Ilgą laiką svajojęs apie daugiaaukštę parkavimo aikštelę ir mašiną valdomą pulteliu, Jokūbas pagaliau galės džiaugtis šiais žaislais būdamas ligoninėje ir namuose. Šis berniuko slaptas noras pasiekė Jolitos ir Kęstučio Faktorovičių šeimą, kuri neliko abejinga vaiko istorijai.

SKAITYTI DAUGIAU

GODOS PLANŠETĖ

5-rių metų Goda mus pasitiko šilta šypsena ir širdį glostančiu apsikabinimu. Daug laiko Kauno klinikose gyvenusi mergaitė vėl buvo sugrįžusi čia tyrimams. Mergaitė lyg tikras spindulėlis, džiaugiasi kiekviena akimirka, o dovana, kurią įteikėme tapo tikru naujametiniu stebuklu! Už tai esame labai dėkingi nuostabiesiems Jolitai ir Kęstučiui Faktorovičiams! 

SKAITYTI DAUGIAU

MILANOS FOTOSESIJA

Prieš kelerius metus, leisdama ilgas dienas ligoninėje, Milana galėjo pasvajoti apie daug gražių dalykų, tad nenuostabu, kad svajonės keitė viena kitą. Tačiau, vienas Milanos noras išliko ilgam - mergaitė svajojo apie fotosesiją, kurios metu būtų pasirūpinta jos makiažu.

Norime nuoširdžiai padėkoti restoranų tinklui "Grill London" už puikią organizaciją ir šios svajonės įgyvendinimą, didelį AČIŪ tariame nuostabiai visažistei Vikai Meslinaitei ir talentingajam fotografui Giedriui Bubliauskui!

Jūsų dėka, ši diena Milanai tapo tikrai ypatinga! 

SKAITYTI DAUGIAU

„LIDL – MKL ŽVAIGŽDŽIŲ DIENĄ 2018“ JAUNIEJI KREPŠININKAI DELEGAVO SUNKIAI SERGANČIAI VITAURAI

Tradicinėje LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos šventėje „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“, jaunimas demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o rungtynėse susikovė geriausi lygos krepšininkai.

Daug plojimų ir palaikymo šiame renginyje sulaukė ne tik „Žvaigždžių dienos“ talentai, bet ir sunkia liga serganti Vitaura. Šis renginys šešiolikmetei tapo ypatingas – jo metu buvo išpildyta mergaitės svajonė turėti nešiojamąjį kompiuterį, kurį jai dovanojo parduotuvė „Elektromarkt“.

SKAITYTI DAUGIAU

GERI DARBAI

MAŽOJO EMILIJAUS ISTORIJAI NELIKO ABEJINGŲ

2017 m. gruodžio pradžioje mes kreipėmės į Jums, mielieji, ir prašėme skubios pagalbos mažajam Emilijui. Berniukas serga sparčiai progresuojančia liga (Infantile spinal amiotrophy type 1.), kuri anksčiau nulemdavo mirtį kūdikystėje ar ankstyvoje vaikystėje. 

Esame be galo dėkingi restoranų tinklui „Grill London“, „Volfas Engelman“ kolektyvui ir visiems, kurie išgirdote mus, aukojote ir taip prisidėjote prie tokios skaudžios istorijos. Jūsų dėka Emilijus galėjo saugiai ir greitai du kartus nukeliauti į užsienio gydymo įstaigą. Pirmos kelionės kaina reanimobiliu siekė 3000 eurų, vėliau už jūsų aukas fondas padengė visas išlaidas, kurios buvo reikalingos Emilijaus pergabenimui ir gydymui įgyvendinti. Emilijaus laukia dar begalės išbandymų ir kelionių, tad mūsų fondas ir toliau rūpinsis šio mažylio gerove prie kurios Jus, mielieji, prisidėjote visomis savo išgalėmis.

SKAITYTI DAUGIAU

KAUNO MTP PARAMA SUNKIĄ TRAUMĄ PATYRUSIAM ŠARŪNUI

Sausio pradžioje Kauno mokslo ir technologijų parko direktorius Vygintas Grinis perdavė Šarūnui visos bendruomenės linkėjimus ir dovaną - vaikinui labai reikalingą vandens reabilitaciją Kaune esančiame "Girstučio" baseine.

Daugiau apie gražią Kauno MTP kolektyvo iniciatyvą ir skaudžią Šarūno patirtį skaitykite paspaudę nuorodą apačioje.

SKAITYTI DAUGIAU

AUŠRA IR JOS ŠEIMA IŠ PANEVĖŽIO „ŽVAIGŽDŽIŲ DIENOS“ IŠĖJO PILNAIS GLĖBIAIS DOVANŲ

Hočkino limfoma serganti Aušra ir visa jos šeima iš Panevėžio "Žvaigždžių dienos" išėjo pilnais glėbiais dovanų! Nuoširdus Ačiū renginio organizatoriams Aukštaitijos Sporto Grupei, Panevežio krepšinio lygai ir visiems rėmėjams už tai, kad nelikote abejingi Aušros istorijai, suteikėte šiai šeimai džiaugsmo bei apipylėte juos puikiomis dovanomis!

SKAITYTI DAUGIAU

RENGINIAI VAIKAMS

ŠVENTES PALYDĖJOME SKANIAIS PIETUMIS, JUOKU, ŽAIDIMAIS IR DOVANOMIS VAIKAMS

Trijų Karalių diena simbolizuoja šventinio laikotarpio pabaigą, tad Rimanto Kaukėno paramos grupė, kaip ir kiekvienais metais, paminėjo šią šventę kartu su savo partneriais Kauno klinikose aplankydami onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Čia netrūko skanių patiekalų, žaidimų, juoko ir žinoma, dovanų mažiesiems ir jų tėveliams!

Nuoširdžiai dėkojame savo partneriams restoranų tinklui "Grill London", prekės ženklo "Tupperware" atstovams Lietuvoje, vaikų žaidimų kambariui "CurioCity", savanoriams Patricijai Paužaitei, Tautvydui Brazuliui ir Vilmai Jurevičiūtei, kurie prisidėjo prie nuostabios popietės vaikams. Didelis AČIŪ Jums visiems!

SKAITYTI DAUGIAU

INICIATYVOS

SAVANORIAI KVIETĖ ŽMONES JUNGTIS PRIE GERŲ DARBŲ

Rimanto Kaukėno paramos grupės savanoriai dalyvavo Siemens Arenoje vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse, kur susitiko "Lietuvos rytas" - "Lietkabelis". Renginio metu fondo savanoriai kvietė visus apsilankyti mūsų stende, kur žmonės galėjo daugiau sužinoti apie mūsų veiklą ir už auką vaikams įsigyti gražios atributikos. Ačiū mūsų savanoriams, kurie šeštadienio vakarą skyrė sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams!

RK PARAMOS GRUPĖS BENDRUOMENĖ

"Aukštaitijos implantologijos klinika"

Nuo šiol prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams, galite apsilankę adresu Stoties g. 1, Panevėžys.

"SIL sporto centras"

Rimanto Kaukėno paramos grupės aukų dėžutę galite rasti ir sporto centre "SIL" adresu Savanorių pr. 276, Kaunas, Žaliakalnio terasos.

"Sothys Lietuva"

Ačiū. "Sothys Lietuva", kad esate kartu ir padedate vaikams, kuriems mūsų paramos ir palaikymo šiandien labai reikia.

"Eurovaistinė"

RK paramos grupės misija yra padėti vaikams greičiau sveikti, tad labai džiaugiamės, kad prie mūsų bendruomenės prisijungė ir "Eurovaistinė". Jūsų pagalba yra labai svarbus akcentas mūsų veikloje.

"Tax Back Solution"

Rimanto Kaukėno paramos grupė džiaugiasi dar viena gražia draugyste su mokesčių grąžinimo įmone "Tax Back Solution". Nuo šiol mūsų aukų dėžutę galite rasti adresu Vytauto pr. 27-405, Kaunas

Fondo savanoriai

Savanoriai - mūsų fondo širdis, kuri užtikrina sklandžią ir efektyvią fondo veiklą, pildo vaikų svajones, lanko juos ligoninėse ir namuose bei padeda patirti jiems magiškų akimirkų!

KVIEČIAME

KVIEČIAME SKIRTI 2% GPM

Kviečiame visus prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos skiriant 1% arba 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. užpildę GPM skyrimo formą, tiesiogiai prisidės prie įvairiapusiškos pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Instrukciją, kaip galite tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą apačioje.

NORIU SKIRTI 2%

KNYGŲ MUGĖ 2018

Rimanto Kaukėno paramos grupė kartu su mokykla "Herojus", kaip ir kiekvienais metais kviečia visus dalyvauti gražioje akcijoje!

Artėjančioje "Knygų mugėje 2018" pristatysime ne tik naują iliustratorės Vandos Padimanskaitės parašytą ir iliustruotą knygelę vaikams, bet už auką mažiesiems kviesime įsigyti "papinkintas" visų mylimas knygas! 

KUR GALI ATNEŠTI KNYGAS?
Herojaus mokykla, Kauno DOKAS, Jonavos g. 7. 
Jeigu dovanojate didesnį skaičių knygų ir neturite kaip atgabenti, galime suorganizuoti pamėmimą. 
Kontaktai: Kaune: Andrius: tel. nr. 8 676 12752; Vilniuje - Laimonas : tel.nr. 8 682 39423

ATRIBUTIKA

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite