Latvijas Universitāte aicina veidot virtuālu sveicienu jaunajiem absolventiem

Latvijas Universitāte aicina piedalÄ«ties akcijā, kurā tiks radÄ«ta Ä«sta izlaiduma sajÅ«ta. Sveiciens noritēs virtuāli kā apsveikuma video, kurā ilggadējie absolventi ar aplausiem sveiks topoÅ”os.

LU aicina katru absolventu, kurÅ” jÅ«tas piederÄ«gs Universitātei un vēlas sveikt ā€žjauniņosā€, nofilmēt videoĀ vertikālā formātā, kurā uz Ä«su brÄ«di (10-15 sekundes) aplaudējat un sveicat topoÅ”os absolventus.

Blakus varat novietot savu diplomu, gala darbu, fotogrāfiju ar izlaidumu vai ko citu, kas nodos topoÅ”ajiem Ä«sta izlaiduma sajÅ«tu. Visi video tiks samontēti kopā, lai radÄ«tu liela apsveikuma sajÅ«tu.

LÅ«gums nofilmēto video ielādēt vietnē failiem.lv un saiti uz video atsÅ«tÄ«t uz Komunikācijas un inovāciju departamenta e-pastuĀ info@lu.lv.Ā 

Arī absolventu klubs ir sagatavojis virtuālu dāvanu absolventiem

Esam izveidojuŔi virtuālu dāvanu jaunajiem absolventiem. To var aplūkot Ŕeit un izmantot savos sociālajos tīklos, veicinot piederības sajūtu mūsu Alma Mater.

Raidījums AlmaMater.lv 3. sērija

Piedāvājam noskatÄ«ties Latvijas Universitātes un ā€œVFS Filmsā€ veidotāĀ raidÄ«juma AlmaMater.lv 3. sēriju.

Skaties Ŕeit

Jūnijs ir ūdensrožu pilnzieda mēnesis

Latvijas Universitātes Botāniska dārza Tropu siltumnÄ«cā jÅ«nijs irĀ Å«densrožu pilnzieda mēnesis. Starp Å«densrozēm, kas regulāri raisa pumpurus, ir arÄ« viena no pasaules lielākajām Å«densrozēm ā€“ Krusa viktorija (Victoria cruziana).

Vairāk lasi

LU Absolventu klubs

Riga,Ā Latvia

MailerLite