Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli

jún 2017

"Jarná" grilovačka

V nedeľu 4. júna po sv. omši vás pozývame na "jarnú" (alebo skôr letnú) grilovačku. Nemusíte teda pripravovať nedeľný obed – stačí si doniesť mäso, ryby, alebo hocičo iné na grilovanie a my zabezpečíme všetko ostatné. K dispozícii budú nealko nápoje, pivo, chlieb a zeleninové šaláty. Po grilovačke si môžete dať štandardne kávičku ako počas pravidelného nedeľného agapé. Stretneme sa na Rue Jenneval 10.

Nočná adorácia

V piatok 2. júna medzi 20:00 a 23:00 pozývame všetkých na  pravidelnú nočnú adoráciu pri sviatostnom Spasiteľovi v kaplnke kostola Sacré-Coeur na Rue le Corrège 19.

Akadémia pre ženy

Slovenské divadlo v Londýne vás pozýva na divadelnú hru Akadémia per ženy, ktorú zahrá v Bruseli 9. a 10. júna 2017 v priestoroch Warehouse Theatre po slovensky aj po anglicky. Lístky si môžete kúpiť na stránke eventbride.co.uk

Stretnutie rodín vo Farnieres

Tohtoročné stretnutie rodín vo Farnieres sa uskutoční v dňoch 16.-18. júna a jeho nosnou témou budú mariánske zjavenia. Stále máte možnosť rezervovať si izbu. Tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť celého víkendu, pozývame na nedeľnú sv. omšu. Po nej bude nasledovať grilovačka a tradičný futbalový zápas BXL vs. LUX.

Rezervovať izbu

Slovenská katolícka misia v Bruseli

Rue Jenneval 10, 1000 Bruxelles

Tel.: +32 499 24 00 71

Web: www.skmbrussels.be

LIKE TWEET FORWARD
MailerLite